70. výročí založení klubu YC Brno

 Zpět

CTl 142177
Datum 16.08.2014
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno, z.s.
Zúčastněné třídy OT-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Ott Stanislav
1
1 841
Ott Vítězslav
1 841
2
Pospíšil Martin
2
1 540
3
Hýža Petr
3
1 364
4
Sláma Eduard
4
1 239
5
Acht-Hubneer Adam
5
1 142
Ach-Hübner Otakar
1 142
6
Pavlíková Gabriela
6
1 063
Pavlík Jiří
1 063
7
Blatecký David
7
996
8
Mikuláštík Pavel
8
938
Krejčiřík Jan
938
9
Krucká Markéta
9
887
Labuda Ondřej
887
10
Daněk Tomáš
10
841
Daněk Tomáš
841
11
Chlupová Kateřina
11
800
12
Chlup Zdeněk
12
762
13
Huk Vítězslav
13
727
Žák Michal
727
14
Cenek Miroslav
14
695
15
Žáková Věra
15
665
16
Balzerová Lenka
16
637
17
Spousta Petr
611
Krásný Roman
611
Jakešová Svatava
17
611
Krupica Miloš
611
18
Formánková Kateřina
18
586
Formánek Jindřich
586
19
Fantová Kateřina
19
563
Lidařík Rudolf
563
20
Pospíšilová Lucie
20
540
21
Štěpán David
21
519
22
Melicharová Nina
22
499
Marečková Renata
499
23
Chlup Jan
23
480
24
Blatecká Michaela
24
461
Blatecký Patrik
461
25
Jára Jaroslav
443
Járová Bohuslava
25
443
Dalerová Eva
443
Karas Jaroslav
443
26
Sterjskal Tomáš
426
Stejskal Jakub
26
426
Stejskal Tomáš
426
27
Svoboda Jiří
27
410
Látal Petr
410
28
Dvořák Filip
28
394
29
Klail Martin
29
379
30
Nováková Ludmila
30
364
31
Mátl Richard
31
350
Mátlová Kateřina
350
32
Huková Ivana
32
336
Huk Lubomír
336
33
Kadlčíková Alena
33
323
Bartošová Ilona
323
Bartoš Vítězslav
323
34
Šotnarová Miroslava
34
310
Šotnar Stanislav
310
35
Vymazalová Agáta
35
297
Nejezchleba Jakub
297
36
Simeonov Simeon
36
285
Simeonov Jan
285
37
Schwarzer Pavel
37
273
38
Petrovský Jan
38
262
39
Vymazalová Karolína
39
250
Roháček Lukáš
250
40
Bielik Ivan
40
239
41
Vukadinovič Petr
41
229
Piak Ivan
229
42
Ulrich Karel
218
43
Němeček Milan
43
208
Pavlíček Jaroslav
208
44
Svorová Barbora
44
198
45
Konopík Matěj
45
188
46
Komendová Kateřina
46
179
47
Patočková Vanda
47
169
48
Dvořák Ondřej
48
160
49
Košvica Jakub
62
126
49
Bradáčová Zdenka
62
126
49
Fried Lukáš
62
126
49
Domink Jiří
62
126
49
Drtil Jan
126
49
Bradáč Jindřich
126
49
Domink Jiří
126
49
Fanta Miroslav
62
0
49
Diviš Lukáš
62
126
49
Diviš Michal
62
126
49
Kupská Martina
126
49
Viščor Daniel
62
0
49
Maršálková Blanka
62
0
49
Vallová Anna
62
0
49
Svorová Tereza
62
0
49
Diviš Ivo
62
126
49
Vaculka Zbyněk
62
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ