18. Česká námořní rally

 Zpět

CTl 147019
Datum 04.10.2014
Dní 7
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
Zúčastněné třídy Nj-5ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hykrda Jakub
6 075
Pospíšil Martin
6 075
Diviš Ivo
6 075
Karas Tomáš.
6 075
Sokol Petr
6 075
Stýblo Petr
8
6 075
Hykrda Jan
6 075
2
Haltmarová Dominika
4 570
Trčka Martin
4 570
Němec František
4 570
Kölbl Josef
4 570
Marek Jan
4 570
Vaidiš Tomáš
17
4 570
Sehnal Pavel
4 570
3
Zitta František
3 689
Hejduk Pavel
3 689
Havelka Jiří
3 689
Šesták Pavel
3 689
Fiala Petr
3 689
Brychta Pavel
18
3 689
Daněk Jan
3 689
4
Sejkora Luděk
3 064
Kacálek Zdeněk
3 064
Landkammer Jan
3 064
Fanta Miroslav
3 064
Novotný Václav
3 064
Záruba Vladimír
24
3 064
Mareček Rostislav
3 064
5
Strachota Svatopluk
2 580
Šuvarský Jaroslav
2 580
Laichman Libor
2 580
Janoušek Martin
2 580
Vokurka Zdeněk
2 580
Havelka Tomáš
2 580
Kršanac Nikola
34
2 580
Kraus Petr
2 580
6
Labuda Ondřej
2 184
Třeček Zdeněk
2 184
Třeček Čeněk
2 184
Filip Martin
2 184
Vít Martin
2 184
Dadák Jakub
41
2 184
Červinka Vít
2 184
7
Pavlíček Zdeněk
1 849
Vurm Miroslav
1 849
Vácha Radek
1 849
Musil Pavel
1 849
Šafář Jan
1 849
Šafář Jakub
44
1 849
Čutka Jan
1 849
8
Hvězda Martin
1 559
Putna Petr
1 559
Finger Jiří
1 559
Klapka Petr
1 559
Repac Damir
47
1 559
Mader Dan
1 559
9
Vondráčková Alena
1 304
Renelt Robin
1 304
Jaroubek Martin
1 304
Vřešťál Rudolf
1 304
Filinger Marek
1 304
Koza Martin
58
1 304
Bělehrad Pavel
1 304
10
Jirsa Petr
1 075
Faktor Vlastimil
1 075
Česal Danilo
1 075
Král Ludvík
1 075
Minář Jaromír
1 075
Matějka Jan
1 075
Tošovský Miroslav
59
1 075
Hurych Zdeněk
1 075
11
Fleschhut Ludvig
868
Zimmer Detlef
868
Horák Marek
868
Novák Miroslav
70
868
Černovský Karel
868
12
Rada Filip
679
Koubovský David
679
Cibulka Jan
679
Štahlavský Ondřej
679
Lebduška Zbyněk
679
Stibal Aleš
78
679
Ticháček Josef
679
13
Plch Jiří
505
Procházka František
505
Jelínek Stanislav
505
Krauz Petr
505
Szmaragowski Dan
81
505
Střítecký Rudolf
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Kohout Lubomír
4 730
Voženílková Petra
4 730
Starý Miroslav
4 730
Rek Matouš
4 730
Kršanac Jure
9
4 730
Cicvárek Martin
4 730
2
Procházka Libor
3 225
Spousta Petr
3 225
Pavlík Jiří
3 225
Cígler Jaromír
3 225
Lambl Vladimír
12
3 225
Štrunc Jan
3 225
3
Cabejšek Ladislav
2 345
Schulz Jiří
2 345
Porkert Jan
2 345
Nováček Miloš
2 345
Holý Jan
23
2 345
Holý Petr
2 345
4
Běhunčík Ivan
1 720
Ryšavý Boris
1 720
Marťák Kamil
1 720
Šejba Filip
1 720
Sedlář Filip
25
1 720
Lasztowka Vlastimil
1 720
5
Vetíšková Lenka
1 236
Bidlová Jitka
1 236
Balzerová Lenka
1 236
Jakešová Svatava
1 236
Podsedníková Lea
26
1 236
Kupská Martina
1 236
6
Kryl Martin
840
Olša Jiří
840
Ketner Václav
840
Pětioká Petra
840
Korčák Petr
840
7
Fořt Jiří
505
Tonar Jiří
505
Černý David
505
Šobíšek Petr
505
Ryba Luboš
46
505
Koláčný Rudolf
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ