nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
103201 | 01.01.2010 | Mistrovství světa 2009 | Cad-10ms | Buenos Aires, Argentina | Valná hromada | |
104206 | 01.01.2010 | Allgäu Outlet-Cup - IDM Laser Standard | Las-5iz | Großer Alpsee | SCAI | |
104220 | 01.01.2010 | Palamos christmas race | Las-5iz | Palamos | Club de vela Palamos | |
104225 | 01.01.2010 | Aegean Rally (závod z roku 2009) | ORCi | Řecko | Hellenic ORC | |
104230 | 01.01.2010 | INTERNATIONAL OPTIMIST BLUE GREECE CUP | Q-5iz | Řecko, Porto Rafti | SAILING CLUB PORTO RAFTI | |
101704 | 02.01.2010 | Severní vítr | Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
103213 | 02.01.2010 | 49er 2010 Wolrd Championship | 49er-12ms | Grand Bahama Island | 49er class | |
104202 | 04.01.2010 | IV New Years Race - I. Kim Lythgoe Memor | Rsx-5iz | Bay of Cadiz, Spain | Andalusian Sailing Federation | |
101705 | 09.01.2010 | Cena Oldy Vintišky | Dn-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
104028 | 15.01.2010 | The 49er North American Championship | 49er-6mr | Miami, USA | Miami Yacht Club | |
101706 | 16.01.2010 | Mistrovství ČR | Dn-6mr | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
102001 | 16.01.2010 | Snow Big Day | vše co jezdí po sněhu s WS plachtou - OT-1 | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
101707 | 23.01.2010 | Jardův memoriál (Mem. J. Novotného)
závod se neuskutečnil |
Dn-4P,Dn-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
104215 | 25.01.2010 | Miami OCR - světový pohár | LaR-8ip | Miami | ||
101708 | 30.01.2010 | Pohár 311.Perutě | Dn-4P,Dn-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
104002 | 31.01.2010 | Maďarské mistrovství DN | Dn-6mm | Neusiedler See | ||
101709 | 06.02.2010 | Pohár Máchova jezera
závod se neuskutečnil |
Dn-4P,Dn-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
103202 | 08.02.2010 | World DN Championship 2010 | Dn-12ms | Neusiedler See | Švýcarsko | |
103203 | 11.02.2010 | European DN Championship 2010 | Dn-10me | Neusiedler See | Švýcarsko | |
101710 | 13.02.2010 | Velká cena DN | Dn-4P,Dn-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
104259 | 16.02.2010 | Semaine Internationale de Cannes | Fin-7iz | Cannes - FRA | Yacht Club de Cannes | |
104207 | 18.02.2010 | Carneval cup 2010 | Q-5iz | opatija | jk opatija | |
104217 | 18.02.2010 | 5th INTERNATIONAL KABB OPTIMIST TROPHY | Q-5iz | Palamos, Španělsko | Club de Vela Palamós, Federació Catalana | |
101711 | 20.02.2010 | Pohár Václava Hudce | Dn-3C,Dn-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
104221 | 21.02.2010 | Mediterranean champ. | Las, Lar, L 4.7 | Hyeres | COYCH | |
104208 | 24.02.2010 | Semana Olímpica de Andalucía, ISAF Gr 3 | Rsx-5iz | Cadiz, ESP | FAV | |
101712 | 27.02.2010 | Poslední led
závod se neuskutečnil |
Dn-3C,Dn-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
104209 | 05.03.2010 | SPRING MEETING | Q-5iz | SLOVENIA | ŠD PIRAN | |
104273 | 12.03.2010 | Volvo Cup - 1 | M24-5iz | San Remo | ||
109901 | 13.03.2010 | Školení národních rozhodčích | R1,J1,U1 | Vlašim | Komise vrcholového sportu | |
104216 | 13.03.2010 | Spomladanski pokal | Q-5iz | Slovinsko | JK Piran- | |
104210 | 18.03.2010 | Split Olympic Sailing Week | Fin-4iz | Split - Chorvatsko | JK Labud | |
101101 | 20.03.2010 | St.Patrick`s team race | Tr-4P | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
101122 | 20.03.2010 | St. Patrick`s Fleet Race | 420-1 | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
104229 | 20.03.2010 | SPOMLADANSKY POKAL | Q-5iz | SLOVENIA | JK JADRO KOPER | |
104211 | 26.03.2010 | Memorijal Branko Tudor | Q-5iz | Krk | JK PLAV KRK | |
104301 | 27.03.2010 | Velikonoční regata | Nj-3iz | Zadar - Chorvatsko | Valná hromada | |
104212 | 27.03.2010 | 7.Ruhr City Cup 2010 | T24-4iz | Baldeneysee, Německo | Wettfahrtgemeinschaft Baldeneysee | |
107001 | 27.03.2010 | Závod Garda | Evr-5iz | Garda - ITA | Asociace lodní třídy Evropa, z.s. | |
107002 | 29.03.2010 | Trofeo SAR Princess Sofia | T24-8iz | Palma de Mallorca, ESP | ||
107003 | 29.03.2010 | Trofeo SAR Princess Sofia | 470-7iz, AOC | Palma de Mallorca, ESP | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
104214 | 01.04.2010 | 28th Lake Garda optimeeting | Q-5iz | Lake Garda | veglia riva garda | |
104224 | 01.04.2010 | Europa cup Hyeres | LaS,LaR,L4,7 | Hyeres , France | COYCH | |
104235 | 01.04.2010 | Izola spring cup | las-7iz, 470 | Izola | YC Burja | |
104213 | 02.04.2010 | EASTER REGATTA 2010 | Q-5iz | SLOVENIA | J.K. PIRAT - PORTOROŽ | |
101713 | 03.04.2010 | NOPROSU CUP | Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
104288 | 03.04.2010 | 36. Vele di Pasqua | Tor- | Cesenatico (ITA) | Congrega Velisti | |
104218 | 09.04.2010 | RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE | Cad-3iz | Rybnik | TS-Kuźnia Rybnik, Polsko | |
104277 | 09.04.2010 | Volvo Cup - 2 | M24-5iz | Scarlino | ||
109902 | 10.04.2010 | Školení krajských rozhodčích KSJ 21 | R2+R3 | Brno | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
101401 | 10.04.2010 | Bohemia regata cup | Rs7-4P,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
101714 | 10.04.2010 | Baban Cup I | Fin-3C,Fin-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
102301 | 10.04.2010 | Jarní rozcvička | Q-2,Evr-2 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
104219 | 10.04.2010 | Velká cena Bratislavy | Q-3iz | Senec | YC Slovan Bratislava | |
102101 | 14.04.2010 | Volba | Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
104223 | 15.04.2010 | Europa cup Torbole | Las-7iz | Torbole | CN Torbole | |
104272 | 16.04.2010 | United4sailing | Spl-4iz | Medemblik,Nizozemí | ZV Workum | |
107004 | 16.04.2010 | Czech & Slovak Grand Prix
ORC-I |
Nj-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
101201 | 17.04.2010 | Toušeňský pohár | 420-3C,Cad-3C,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
101501 | 17.04.2010 | I. Jesenický maratón | Fun-3D,Rac-3D | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
101715 | 17.04.2010 | Pohár HAAS + SOHN Rukov | Fin-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
102201 | 17.04.2010 | Jarní závod | Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
102302 | 17.04.2010 | Ahoj Sluníčko | Q-2 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
102401 | 17.04.2010 | Jarní závod II | Lar-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1 | těrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
104222 | 17.04.2010 | Opti Trophy 2010 | Q-5iz | Ammersee | Ausburger Segel Club | |
101301 | 18.04.2010 | Slavoj cup - Grand Prix | Evr-2,Pir-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
107005 | 23.04.2010 | Semaine Olympique Francaise | 470-8iz, AOC | Hyeres, FRA | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
101102 | 24.04.2010 | Memoriál Dr. Štěpána
závod zrušen z technických důvodů |
420-2,Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Fb-1,Q-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101202 | 24.04.2010 | Pohár Bohemia | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | Yacht Club Kladno | |
101203 | 24.04.2010 | Jarní závod | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
101402 | 24.04.2010 | Štít města Plzně | Pir-4P | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
101502 | 24.04.2010 | Luky Regata | Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
101601 | 24.04.2010 | Cena Roudnice | 420-3C,Fin-3C,Fin-2 | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
101602 | 24.04.2010 | Zlatá plachta Barbory+SKP | Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,470-1 | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
102102 | 24.04.2010 | Putovní pohár | Cad-3M,420-2,Fin-2,L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
102402 | 24.04.2010 | Pohár Olešné | Q-3M,Evr-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
103102 | 24.04.2010 | MS-Fireball 2010 | Fireball | Bridgetown ~ Barbados ~ West Indies | Fireball International, Barbados Sailing | |
104226 | 24.04.2010 | Opti Trophy A | Q-5iz | Starnberger See | Valná hromada | |
104227 | 24.04.2010 | Schwerpunktregatta Optimist u. 420er | Q-5iz, 420-4iz | Podersdorf, Austria | Yachtclub Padersdorf | |
104228 | 24.04.2010 | Van Uden Reco Stellendam Regatta 2010 | IRC,ORC,J22,J80,MaxFun,X35,LasSB3,First31.7,Melg24 | Stellendam, Holandsko | Marina Stellendam, WSV corporation | |
107006 | 24.04.2010 | Semaine Olympique Francaise | T24-8iz | Hyeres, FRA | ||
104245 | 26.04.2010 | 2010 Fireball International Week | Fireball | Bridgetown ~ Barbados ~ West Indies | Fireball International | |
104231 | 28.04.2010 | Jadranska regata | OT-3iz | Vis, Chorvatsko | YC Host | |
101403 | 30.04.2010 | 24 LeBle | Fb-3V,Pir-3V | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
101104 | 01.05.2010 | 1st May Team race
závod se neuskutečnil |
Tr-4P | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
101103 | 01.05.2010 | Cena Spartaku | 420-2,Evr-2,Lar-2,Q-2,Fin-1,L47-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
101204 | 01.05.2010 | Pohár SOSIOS | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
101302 | 01.05.2010 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-5mz,Pir-4P,Evr-3C,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
101303 | 01.05.2010 | Velká cena YC Lipna | Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,,Cad-3C,L47-3C | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
101716 | 01.05.2010 | Baban Cup II | Fin-3C, | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
101901 | 01.05.2010 | Jarní závod | Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
102002 | 01.05.2010 | Jarní pohár WCVD | Fun-3M,Rac-3M | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
102103 | 01.05.2010 | Memoriál Hynka Švédy
změna termínu |
Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
104240 | 01.05.2010 | 40. Graf Lodron Wanderpreis | Sta-3 | Ossiacher See | KYCO | |
104289 | 01.05.2010 | Katamarangau 2010 | OT-3iz | Rangau GER | WSGR | |
107030 | 01.05.2010 | CECC GER - Ostseecup 2010 | Cad-5ip | Warnemünde, GER | Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V. | |
104234 | 02.05.2010 | Kornati Cup 2010 | Orc-4iz | Murter | JK Biograd | |
104242 | 02.05.2010 | Slovak Sailing week | Nj-5ip | Chorvatsko | Fisrt Sailing | |
102403 | 05.05.2010 | Kontrolní závod I | Evr-1,Lar-1,Q-1 | těrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
104013 | 06.05.2010 | CAMPIONATO NAZIONALE OPEN MELGES24 | M24-6mm | Alghero | ||
104233 | 06.05.2010 | Jubileums Regata 2010 | Orc-5iz | Murter | YC Kornati Murter | |
101603 | 07.05.2010 | Český pohár - slalom I. | Fus-4P | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
102104 | 07.05.2010 | DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 | Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
104236 | 07.05.2010 | South East European Open Optimist Cup | Q-5iz | Palić, Serbia | Sailing Club Palić | |
107007 | 08.05.2010 | Wilson Trophy | TR-5iz | West Kirby - GBR | WKSC | |
101105 | 08.05.2010 | Memoriál A.Bürgermeistera
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Cad-2,L47-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Kaj-1,Lar-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101106 | 08.05.2010 | Proti proudu
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101205 | 08.05.2010 | upní přebor | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
101404 | 08.05.2010 | Jarní závod I. | Fb-2,Rs7-2,Q-2,Evr-1,Fin-1,Pir-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
101503 | 08.05.2010 | Jesenický pohár | Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
101717 | 08.05.2010 | Memoriál Ing. Böhma | Pir-3C,Sta-3C,T24-3M,Pir-2,Q-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
101718 | 08.05.2010 | Jarní hrádecký trojúhelník | Rac-1,Q-1 | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
102105 | 08.05.2010 | Pohár Pasohlávek | Q-3M | Pasohlávky | Asociace Lodní Třídy Optimist z.s. | |
102404 | 08.05.2010 | Santi Cup | Rac-4K,Rac-3M,Fin,Q | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
103104 | 08.05.2010 | Finn European Championship 2010 | Fin-10me | Chorvatsko, Split | YC Labud | |
104232 | 08.05.2010 | Opti-Krokodil regata | Q-4iz | Chiemsee | SGV | |
104239 | 08.05.2010 | Frühsommerregatta | Sta-3 | Wörther see | UYCWö | |
104286 | 08.05.2010 | Silberbarren Trophy | Tor-3iz | Attersee (AUT) | UYAC Attersee | |
104309 | 08.05.2010 | Trofeo Paolo Neiroti - slalom | FUN - Slalom | Garda Italie | C.Surf Arco | |
104310 | 08.05.2010 | FW -Trofeo P.Neirotti | FUN - FW | Garda Italie | C.Surf Arco | |
104265 | 09.05.2010 | Rossdeutscher Arnoldi Preis | Q-3iz | Berlin | Jagen 37 | |
107008 | 12.05.2010 | Expert Olympic Garda | 470-8ep | Riva del Garda, ITA | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
102106 | 12.05.2010 | Závod 2 - Komu co chybí | Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
104003 | 13.05.2010 | OPEN DUTCH CHAMPIONSHIP (DYR) 2010 | Q-6mm | Workum, Nizozemí | The Royal Netherlands Yachting Union | |
104237 | 13.05.2010 | Offene Bayerische Landesmeisterschaft | T24-4iz | Prien am Chiemsee | Segelclub Prien Chiemsee | |
104255 | 13.05.2010 | dutch youth regatta | LaR, L4.7,420, c, Q, 29er, Splash, ... | Workum, Nederland | Workum Sailing Club | |
104287 | 13.05.2010 | Traunseewoche | Tor-3iz | Traunsee (AUT) | UYC Traunsee | |
101107 | 15.05.2010 | Regata mládeže | 420-2,Cad-2,Lar-2,Evr-1,Fb-1,L47-1,Q-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101206 | 15.05.2010 | Regata IZOGLASS
změna termínu |
Fin-3,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
101405 | 15.05.2010 | Okresní přebor | Rs7-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
101719 | 15.05.2010 | Altošův Vymácháč | Fun-3C,Rac-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
101720 | 15.05.2010 | Příšovický trojúhelník VPOZ | Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
101801 | 15.05.2010 | Jarní premiéra I. | Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Spl-4P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
102107 | 15.05.2010 | Pavlovská regata | Fd-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P,T24-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
104243 | 15.05.2010 | 25. cat - regatta | F18, F20 - texel rating | Altmühltal | Altmühltal-Segelcub | |
104290 | 15.05.2010 | 25. Catregatta | OT-3iz | Altmuhltal GER | Altmuhltal Segel Club | |
107009 | 15.05.2010 | CECC POL | Cad-5ip | Poznaň - Polsko | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
103204 | 21.05.2010 | FINN WORLD MASTER CHAMPIONSHIP | Fin-10ms | Split, Croatia | YC Labud | |
104244 | 21.05.2010 | Delta Lloyd North Sea Regatta 2010 | OT-3iz | Scheveningen, Holandsko | Jachtclub Scheveningen | |
101108 | 22.05.2010 | O vorařskou houžev
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-2,Kaj-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101109 | 22.05.2010 | Pirátksá sekyrka | Kaj-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
101304 | 22.05.2010 | Jihočeský pohár | Lar-4P,Q-3C,Pir-2,Evr-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
101721 | 22.05.2010 | Mem. Bruno Hámy | Sta-4P,Pir-2,Sta-2,Fin-1,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
101802 | 22.05.2010 | Jarní premiéra II. | 420-4P,Cad-4P,Fb-4P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
102003 | 22.05.2010 | Majový pohár | Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
102108 | 22.05.2010 | Věstovnická Venuše | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
104010 | 22.05.2010 | Bavarian Open Melges 2010 | M24-6mm | Chiemsee | CYC Prien | |
104238 | 22.05.2010 | Spring Cup | Q-5iz | Neusiedlersee | Yacht Club Breitenbrunn | |
104241 | 22.05.2010 | Pfingsregatta | Sta-4iz | Attersee | UYCAs | |
101124 | 23.05.2010 | Proti proudu II.
pro LT Kaj-1 - VPOZ |
Kaj-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
104302 | 23.05.2010 | Seestern Gedächtnis-Regatta Spiekeroog | OT-3iz | ostrov Spiekerooge v Severním moři | Spiekerooger Segelclub e.V. | |
102405 | 26.05.2010 | Kontrolní závod II | Evr-1,Lar-1,Q-1 | těrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
107010 | 26.05.2010 | Delta Lloyd Regatta | 470-8iz, AOC | Medemblik, NED | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
104252 | 27.05.2010 | Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego kl | Cad-5iz | Puck | PZŽ | |
101305 | 29.05.2010 | Krajský přebor Jč.kraje | Evr-4K,Pir-4K,Q-4K | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
101306 | 29.05.2010 | Lipno maraton
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
M24-3V,Kaj-1 | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
101406 | 29.05.2010 | Sdružený krajský přebor
Fb-4K přesunuto na CTL 101420 |
Pir-4K,Rs7-4K | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
101504 | 29.05.2010 | Krajský přebor | 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
101604 | 29.05.2010 | Cena Oldřichova+SKP | Evr-4K,470-4K,Q-2 | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
101722 | 29.05.2010 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | 420-4K,Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
101902 | 29.05.2010 | Memoriál Tomáše Dymáka | 420-3C,Pir-2C,Evr-2C,Fin-2C,Cad-2C,Q-2C,Fb-2C,420-2C | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
102109 | 29.05.2010 | Velká cena YC Dyje | Cad-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,Vau-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102110 | 29.05.2010 | KP Jm kraje | Rac-4K | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
102406 | 29.05.2010 | Hornický kahan | Evr-4K,420-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-1,Q-1 | ermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
104280 | 01.06.2010 | Terofeo Paolo Nerotti | Fun-5iz | Lago di Garda | Circolo surf Torbole | |
104247 | 04.06.2010 | Deutsche Meisterschaft Melges 24 | M24-3iz | Stamberger See | dtyc.e.V. | |
104278 | 04.06.2010 | Melges 24 Cup | M24-5iz | Starnbergersee | ||
101735 | 05.06.2010 | Regata stoletých třídy Star | Sta-5iz | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
101803 | 05.06.2010 | Pohár Rozkoše | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
101207 | 05.06.2010 | Velká cena IZOGLASS
oprava termínu |
Fin-4P | Jesenice | Yacht Club Kladno | |
101307 | 05.06.2010 | Pohár Hluboké | Pir-4P,Q-3C,Spl-3C,Evr-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
101605 | 05.06.2010 | Hop regata | 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Las-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
101903 | 05.06.2010 | O perníkovou chaloupku | Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
102111 | 05.06.2010 | O kapitánskou čepici
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
T24-3M,Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102202 | 05.06.2010 | Jarní Sokolská regata | Q-4K,Q-3M,Vau-3M | Těrlice | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
104246 | 05.06.2010 | Seeshaupter Opti-Preiss | Q-3iz | Německo | Yacht-Club Seeshaupt e.V. | |
103119 | 06.06.2010 | ME Laser Radial 2010 | Lar-10me | Estonsko, Tallinn | ||
103301 | 07.06.2010 | ME Tornádo | Tor-10me | Neusiedelsee | Neusiedel - AUT | |
104266 | 07.06.2010 | Europe cup | Lar-5iz | Warnemunde, GER | Warnemunde club | |
104254 | 11.06.2010 | Kamien Pomorski Cup | Q-5iz | Kamien Pomorski | Jacht Klub Kamien Pomorski | |
101110 | 12.06.2010 | Regata Sasanek | Kaj-2 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
101308 | 12.06.2010 | Frymburský pohár | Fin-4P,Tor-4P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
101339 | 12.06.2010 | O pohár starosty Lipna n/Vlt. | Q-3C | Lipno | YC Lipno nad Vltavou | |
101606 | 12.06.2010 | Regata Lovosice | Kaj-2 | ernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
101607 | 12.06.2010 | Cena Damet | Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Spl-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
101723 | 12.06.2010 | Bohemia Cup | Pir-4P,Sta-4P,T24-4P,Vau-4P,Cad-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
102004 | 12.06.2010 | Pohár Vysočiny | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
102112 | 12.06.2010 | ervnový závod | Q-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
102407 | 12.06.2010 | Velká cena Ostravy
změna termínu |
420-4K,Fb-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Fin-2,Lar-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
104276 | 12.06.2010 | Spring Cup | M24-3iz | AtterSee | ||
103105 | 14.06.2010 | Raceboard World Championships 2010 | Rac-12ms | Liepaja , Lotyšsko | IWA | |
104303 | 15.06.2010 | Fossil-Laserbitschei Chiemo-Preis | Lar-3iz | Chiemsee, Německo | Seebrucker Regatta-Verein | |
102408 | 16.06.2010 | Kontrolní závod III | Evr-1,Lar-1,Q-1 | těrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
102113 | 16.06.2010 | Jezdí pod své možnosti
změna koef. 420-2 |
Cad-2,Q-2,420-2,L47-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
101804 | 18.06.2010 | Odysseův pohár I.
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
104004 | 18.06.2010 | Mistrovství Maďarska OLYMPIC HOPES REG | Q-6mm | Balatonfüred | Balatonfüredi Yacht Club | |
104253 | 18.06.2010 | 35. Trofeo Optimist d Argento | Q-5iz | Lago di Garda | CIRCOLO VELA TORBOLE | |
104268 | 18.06.2010 | Circolovelatorbole | Q-5iz | Torbole, Lago di Garda | Circolo vela Torbole | |
102409 | 19.06.2010 | Pohár Radegastu
Závod zrušen bez náhrady |
Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Evr | ermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
101805 | 19.06.2010 | Odysseův pohár II.
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1,Q-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
101309 | 19.06.2010 | Cena Šumavy | Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
101407 | 19.06.2010 | Cena Kooperativy | Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Fun-1,Q-1,Rac-1,Rsx-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
101608 | 19.06.2010 | Česká Brána | Kaj-3D,OT-3D | Labe | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
101724 | 19.06.2010 | Star CUP I | Sta-4P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
102005 | 19.06.2010 | Velká cena Dářka | Rac-3M,Rac-4K,Fun-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
102115 | 19.06.2010 | Cukrovarská regata
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Sta-3C,Vau-3M,Q-1,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
104005 | 19.06.2010 | ORC Croatia Championship | Orc-6mm | Cres | SCOR | |
104248 | 19.06.2010 | Offene Kreismeisterschaften Bautzen 2010 | Cadet, Otevřená třída (Yardstick) | Bautzen/Neumalsitz, Německo | Bautzener Segel Club, Německo | |
104249 | 19.06.2010 | Trofeo 4 Laghi Opti | Q-5iz | Rakousko, Achensee | Segelclub TWV Achense | |
104250 | 19.06.2010 | Puchar Nysy | Q-3iz | Polsko Nysa | KŽ Nysa | |
104251 | 19.06.2010 | Puchar Nysy | Q-3iz | Polsko Nysa | KŽ Nysa | |
107011 | 19.06.2010 | Kieler Woche | T24-8iz | Kiel, GER | ||
104262 | 20.06.2010 | Super Cup Balaton | FW, SL | Balatongyorok, Balaton, HUN | Guyrmo Partos | |
102307 | 23.06.2010 | Přebor TL Q LS Zlín
nově vložený závod |
Q-1 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
104270 | 23.06.2010 | Internationale Schweizermeisteschaft2010 | Fin-5iz | Thunersee | Thunersee-YC | |
104201 | 24.06.2010 | Kieler Woche | 420-5iz | Kiel - Německo | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
101609 | 25.06.2010 | Mistrovství ČR | Kaj-6mr | Labe - Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
104263 | 25.06.2010 | Super Cup Balaton | FW, SL | Balatongyorok, Balaton, HUN | Guyrmo Partos | |
104267 | 25.06.2010 | CAMPIONATO NAZ. FEMMINILE | Q-5iz | ROMA LIDO | ROMA LIDO DI CASTELFUSANO | |
101806 | 26.06.2010 | Cena Rozkoše
Závod zrušen bez náhrady !!! |
Lar-4P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
101208 | 26.06.2010 | 9.Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,Las-3C,420-2,Q-2 | Orlík | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
101310 | 26.06.2010 | Radavská regata | Kaj1-VPOZ | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
101311 | 26.06.2010 | 24 hodin NON-STOP | Kaj1-VPOZ | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
101408 | 26.06.2010 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
102114 | 26.06.2010 | Krajský přebor KSJ21 | 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,T24-4K,Vau-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
102116 | 26.06.2010 | Moravia Cup
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Sta-4K,Q-2,Kaj-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
102117 | 26.06.2010 | Veterán Cup
přesun koef. Rac-4K z 10-2110 |
Rac-4K,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
102303 | 26.06.2010 | O hanáckó klobáso
změna termínu |
Q-2,Evr-2,Var-2 | těrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
102410 | 26.06.2010 | Mladý vítr
změna místa konání !!! |
Q-4K,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-2 | Žermanická přehrada | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
104258 | 26.06.2010 | D-One Regata | Fin-3iz | Torbole - ITA | ITA | |
101209 | 28.06.2010 | Přebor středočes. Kraje | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K | Orlík | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
101210 | 30.06.2010 | Přebor ČOS-Dálková plavba | 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
103108 | 01.07.2010 | RS:X European championship | Rsx-10me | Sopot, POL | SKZ Hestia Sopot | |
103110 | 02.07.2010 | NIVEA IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP | Q-8me | KAMIEN POMORSKI, Polsko | Kamien Pomorski | |
101506 | 03.07.2010 | Stříbrná plachetnice
závod zrušen bez náhrady |
Evr-1,Fin-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
101312 | 03.07.2010 | MČR - Král Šumavy
pro LT FD pouze 2 dny (3.7.10-4.7.10) |
420-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,Fd-5ip,Fd-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
101313 | 03.07.2010 | Czech CECC 2010 | Cad-5ip | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
101314 | 03.07.2010 | Velká cena ALT M24 | M24-4P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
101409 | 03.07.2010 | MS Hracholusek | Fin-3D,Q-3D,Evr-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
101610 | 03.07.2010 | Štít města Litoměřic | Kaj-2,470-2,Evr-2,Fin-1 | Labe-Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
102006 | 03.07.2010 | Šilhánkův memoriál
doplněna LT Lar-4P |
Evr-4P,Vau-4P,Lar-4P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
104256 | 03.07.2010 | 18.Offene Bradenburgische Meisterschaft | Fin-3iz | Schwielochsee | SG Schwielochsee | |
104257 | 03.07.2010 | Warnemunde Woche | L47-5iz | Warnemunde | Rostocker Yachtclub e.V. | |
101315 | 05.07.2010 | Pohár ALT Cadet | Cad-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
103205 | 05.07.2010 | ORCi European Championship | Orc-10me | Cagliari | LNI Cagliari | |
104274 | 05.07.2010 | Formula windsurfing europan festival | Fun-5iz | Caliari | windsurfing club caliari | |
103112 | 06.07.2010 | World Championships Disabled Sailing | paralympijské lodní třídy | Medemblik | IFDS | |
103114 | 06.07.2010 | Laser Radial World Championship | Laser Radial | Largs, Anglie | ||
103302 | 08.07.2010 | ISAF Youth | 420-10ms | Istanbul - Turecko | ISAF | |
107013 | 08.07.2010 | Melges Week | M24-4P | Garda - ITA | Melges 24 z.s. | |
103123 | 08.07.2010 | ISAF Youth Championship | Lar-10ms | Turkey, Istanbul | . | |
104260 | 08.07.2010 | Nord cup | Evr-3iz | Gdańsk, Polsko | marina Galion (AZS), | |
104279 | 08.07.2010 | Torbole Melges Week | M24-5iz | Torbole | Valná hromada | |
107014 | 09.07.2010 | MS-470 | 470-12ms | Hague, NED | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
101316 | 09.07.2010 | Mistrovství ČR
přebor KSJ Praha v LT FB |
Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
101317 | 10.07.2010 | Prázdninový závod
závod zrušen bez náhrady |
Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2,Vau-2,Las-1 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
101910 | 10.07.2010 | Setkání finařů na Seči | Evr--1,Fin-1,Q-1 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
102007 | 10.07.2010 | Závod mladých nadějí | Q-4K,Evr-1,L47-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
102411 | 10.07.2010 | Bermuda Cup
VPOZ pro Fin,Kaj,Pir |
Lar-4K,Evr-2,Lar-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 | Slezská Harta | Yacht Club BER Slezská Harta o.s. | |
104261 | 10.07.2010 | Freundschaftsregatta, Flottenmeisterscha | Sta-4iz | Wörther See | Carinthian Fleet | |
104269 | 10.07.2010 | Finn Duell | Fin-5iz | Wolfgangsee | UYC Wolfgangsee | |
107017 | 10.07.2010 | Limar cup | Vau-5ip | Liptovská Mara - SVK | Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s. | |
101410 | 12.07.2010 | Závod nadějí (uzavřený závod) | Cad-1,Evr-1,Lar-1,Las-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
104006 | 14.07.2010 | Mezinárodní Mistrovství Polska | Rac-6mm,3mm | Dobrzyň Polsko | DKŽ | |
103303 | 16.07.2010 | MS Vaurien | Vau-12ms | Liptovská Mara - SVK | SJZ | |
103207 | 16.07.2010 | Spalsh Open European Chapionships | Spl-8me | Lelystadt, Nizozemí | Royal Yacht Club Sneek | |
104321 | 16.07.2010 | NERETVA OPEN 2010 | FUN | Ploče | KJD Jadrija, Eol.com.hr | |
101318 | 17.07.2010 | Pohár Imego
závod zrušen bez náhrady |
Evr-2,Pir-2,Q-2,Vau-2 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
101411 | 17.07.2010 | Cena Lokomotivy | Rs7-4P,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-2,Fin-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
102008 | 17.07.2010 | Bambusová regata | Q-4P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
102412 | 17.07.2010 | Modrá stuha Č.Těšína
přesun Fin-4K z CTL 10-2409 |
Fin-4K,420-2,Evr-2,Q-2 | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
103116 | 17.07.2010 | Youth World Championship | Lar-10ms | Largs, Scotland | ||
104298 | 17.07.2010 | Oberland Pütz | Fin-4iz | Oberland Pütz | SVOS | |
103206 | 18.07.2010 | MS Vaurien | Vau-12ms | SVK, Liptovská Mara | ||
103118 | 19.07.2010 | ME Laser Standart youth | Las-8me | Gdynia, POL | JK ARKA Gdynia | |
104009 | 19.07.2010 | Otvoreno Prvenstvo Hrvatske formula ws | Slalom, course | Viganj | - | |
104304 | 19.07.2010 | Eurocup Flash | Fla-5iz | Lelystad, Markermeer, Netherlands | Bataviahaven, Lelystad | |
103304 | 22.07.2010 | MS 420 | 420-12ms | Haifa - Israel | ALT 420 | |
104008 | 22.07.2010 | Championship District 17 Endergebnis | Sta-6mm | Starnberger See | Münchner Yacht-Club e.V. | |
102413 | 23.07.2010 | 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého | 420-5mz,Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip,420-3M,Lar-3M,Las-3M,Fin-2,420-2 | Žermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
103127 | 23.07.2010 | World Championship 2010 | Evr-12ms | Arkosünd, Švédsko | ||
103128 | 23.07.2010 | World Championship 2010 | Evr-12ms | Arkosünd, Švédsko | ||
103209 | 23.07.2010 | Tornado World Championships | Tor-12 | Travemunde | Travemunde- Woche | |
103305 | 23.07.2010 | MS Tornádo | Tor-12ms | Ostsee | Travemunde - GER | |
104019 | 23.07.2010 | Mez. mistr. Maďarska | Pir-6mm | Maďarsko-Balaton | ||
107015 | 24.07.2010 | MS Cadet | Cad-10ms | Puck | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
107016 | 24.07.2010 | Kieler Woche | 470-8iz, AOC | Kiel, GER | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
101319 | 24.07.2010 | Modrá stuha Lipna 45. ročník
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
101412 | 24.07.2010 | Letní Vánoční regata
Fb-4K přesunuto z CTL 101406 |
T24-4P,Fb-4K,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
101413 | 24.07.2010 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,F20-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
103113 | 24.07.2010 | MS Cadet | Cad-10ms | POL | POL | |
103129 | 24.07.2010 | MEJ-Pirát | Pir-8me | Tegeler See | SCN, Berlín, Německo | |
103208 | 24.07.2010 | Mistrovství světa Masters 2010 | Rac-10ms | Martiques Francie | IWA | |
103120 | 26.07.2010 | ME Laser 4,7 | L47-8me | Francie , Hourtin | CVHM | |
104264 | 26.07.2010 | Regata 50.MFD | Q-3iz | šibenik | JK VAL šibenik | |
107012 | 30.07.2010 | Mistrovství ČR | Fun-6mr,Fun-4P | Viganj - Chorvatsko | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
104271 | 30.07.2010 | Intercup | Q-5ip | Námestovo, slovensko | YC Martin | |
104283 | 30.07.2010 | Interpohár | Evr-3iz | SVK - Orvská přehrada | YC Martin | |
102204 | 31.07.2010 | Prázdninová regata
závod zrušen bez náhrady |
Fin-2,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
101507 | 31.07.2010 | Femina regata
závod se neuskutečnil - bez účast závodníků |
Pir-3,Evr-1,Fun-1,Q-1,Rac-1 | Regent | TJ Slovan Mariánské Lázně | |
101807 | 31.07.2010 | 4 hodiny Rozkoše
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
101211 | 31.07.2010 | Prázdniny v půli | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
101320 | 31.07.2010 | Lázeňská regata | Fb-3C,Las-3C,Lar-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
101321 | 31.07.2010 | Bezdrevský maraton | Evr-3D,Pir-3D | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
101414 | 31.07.2010 | Cena Primátora | Rs7-4P.Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
102009 | 31.07.2010 | 24 hodin Dářka | Fun-3D,Rac-3D | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
104275 | 31.07.2010 | Regata Sv. Roko 2010 | Q-3iz | Sv. Filip i Jakov, Chorvatsko | JK S. Filip i Jakov, Chorvatsko | |
104282 | 31.07.2010 | Bogarka Cup 2010 | KJP, RSX, FInn | Domaša | JK Dobrá | |
104315 | 31.07.2010 | Bogarka cup 2010 | Fin-3iz | Domaša | JK Dobrá | |
103139 | 02.08.2010 | International Meges24 World Championship | M24-12ms | Tallin | . | |
103136 | 04.08.2010 | Youth European Championship | Evr-8me | Aarhus, Denmark | Egaa Marina | |
103137 | 04.08.2010 | Youth European Championship | Evr-8me | Aarhus, Denmark | Egaa Marina | |
104020 | 05.08.2010 | Inter. Osterr. Staatsmeisterschaft | Pir-6mm | Austria-Atersee | SVW-YS | |
107029 | 06.08.2010 | Československý pohár
oprava termínu |
Fin-5iz,Fin-4P | Liptovská Mara - Slovensko | "ALT FINN z.s." | |
104281 | 06.08.2010 | O pohár primátora | Evr-3iz | SVK - Liptovská Mara | TJ Fatran | |
101725 | 07.08.2010 | Mistrovství České flotily
závdo se neuskutečnil - povodně |
Sta-4P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
102118 | 07.08.2010 | Veletržní regata
závod zrušen bez náhrady |
L47-3M,Lar-3M,Las-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
101212 | 07.08.2010 | "24" | Kaj-3V | Slapy Km 93 | Lodní klub Štěchovice | |
101322 | 07.08.2010 | Optík regata | L47-1,Q-1 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
101323 | 07.08.2010 | Bezdrevský kapr | Fd-4P,Fb-3C,Pir-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
101415 | 07.08.2010 | MČR - Katamarán Match Race | Mr-6mr,Tor-4P | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
101508 | 07.08.2010 | Sdružený krajský přebor KSJ 14+15 | Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
104284 | 07.08.2010 | Fehmarn Rund 2010 | OT-5iz | Heiligenhafen, Německo | ||
104285 | 07.08.2010 | 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA | Q-5iz | Lago di Garda | Circolo Vela Arco | |
104291 | 09.08.2010 | Skandia Sail For Gold Regatta 2010 | Las-5iz,470-7iz,Fin-7iz,Las-5iz,Lar-5iz,Rsx-7iz | Weymouth & Portland | GBR | |
104292 | 09.08.2010 | ORA CUP ORA 2010 | Q-5iz | Lago di Garda | Circolo Vela Arco | |
107019 | 10.08.2010 | Skandia Sail For Gold Regattta | 470-7iz, AOC | Weymouth, GBR | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
107018 | 10.08.2010 | Skandia Sail For Gold Regattta | T24-8iz | Weymouth, GBR | ||
104014 | 11.08.2010 | Mezinárodní MRakouska-Pirát | Pir-6mm | Ateer See | SVW-YS | |
103306 | 12.08.2010 | MEJ 420 | 420-8me | La Rochelle - Francie | ||
104007 | 12.08.2010 | Schweizer Meisterschaft 2010 | Fb-6mm | Segelclub Aegeri, Switzerland | Segelclub Aegeri | |
101726 | 13.08.2010 | Mistrovství ČR | Sta-6mr,Sta-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
104293 | 13.08.2010 | Trofeo Simone Lombardi | Q-5iz | Lago di garda | fraglia vela malcesine | |
101324 | 14.08.2010 | Lipenská vlna | Kaj-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
101416 | 14.08.2010 | Letní závod | Rs7-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
101509 | 14.08.2010 | Senior Cup | Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
101611 | 14.08.2010 | Cena Duchcova | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
101904 | 14.08.2010 | Štít města Pardubic | Evr-3C,Fin-3C,Q-3C,Pir-2, | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
102205 | 14.08.2010 | Modrá stuha Plumlova
změna místa konání |
Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 | Mohelnice | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
102206 | 14.08.2010 | Tovačovskéma zátokama | Fun-1, Rac-1, Rsx-1, Q-1 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
104294 | 14.08.2010 | Sächsische Landesmeisterschaft FD | Fd-3iz | Möhschwitz | Valná hromada | |
103130 | 15.08.2010 | Finn Gold Cup 2010 | Fin-12ms | USA - San Francisco | SAN FRANCIS SAILING CLUB | |
101612 | 16.08.2010 | Kontrolní závod I | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
101325 | 18.08.2010 | Poslední vítr
závod zrušen bez náhrady |
Vau-2,Evr-1,L47-1,Pir-1,Q-1, | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
101613 | 18.08.2010 | Dálkoví plavba | 470-3D,Evr-3D,Q-3D,Fin-3D | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
101326 | 19.08.2010 | Mistrovství ČR | M24-6mr,M24-4P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
101614 | 19.08.2010 | Kontrolní závod II | 470-2,Evr-2,Q-1,Fin-1 | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
104011 | 19.08.2010 | Österreichische Staatsmeisterschaft | Sta-6mm | Traunsee | UYCT | |
104015 | 19.08.2010 | Mezinárodní mistrovství Německa | 2,4mR | Chiemsee | Segelclub Prien e.V. Chiemsee (SCPC) | |
104295 | 19.08.2010 | Evropa Cup 2010 | Las,LaR, L4,7 | Wolfgangsee | uyc-wolfgangsee | |
107020 | 20.08.2010 | Velká cena Slovenska - MSR | Vau-6mm,Vau-5ip | Krážová - SVK | Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s. | |
104001 | 20.08.2010 | Velká cena Slovenska | Fin-4P,420-3M | Králová - SVK | SJZ | |
104017 | 20.08.2010 | Morskie Mistrzostwa Polski Katamaranów | OT-3mm | Sopot, Gda/nsk, Polsko | UKS NAVIGO | |
101505 | 21.08.2010 | O plný pohár presidenta klubu
VPOZ |
Kaj-1 | Hracholusky | SK PASÁT námořní jachting o.s. | |
101111 | 21.08.2010 | Modrá stuha Slap | Kaj-2 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
101213 | 21.08.2010 | Letní závod mládeže | Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
101327 | 21.08.2010 | Modrá stuha Dvořiště | Lar-4K,Las-4,Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Pir-2,Q-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
101417 | 21.08.2010 | Porcelán Cup | Evr-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
101615 | 21.08.2010 | Men.Petra Zouhara | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
101616 | 21.08.2010 | Nechranická buchta | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C | Nechranice - Lomazice | Sportklub Lomazice | |
101905 | 21.08.2010 | Modrá vlajka Seče | Q-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,420-4K | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
102119 | 21.08.2010 | Gagan Cup
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Vau-4P,Q-2,Kaj-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
102120 | 21.08.2010 | Kutálkův memoriál
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
T24-3M,Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102414 | 21.08.2010 | Olešná regata
přesun koef. Fb-3M ze závodu 10-2409 |
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
104296 | 21.08.2010 | Coppa Patella-Finn Dinghy | Fin-5iz | Traunsee- Austria | UYCT | |
104297 | 21.08.2010 | XY-Vogtland Cup | Q-3iz | Pöhl SRN | Segelclub Handwerk Plauen | |
104012 | 22.08.2010 | ORC Campionato Italiano | Orc-6mm | Livorno, ITA | CCVT | |
101214 | 23.08.2010 | Táborová regata VPOZ I
závod zrušen bez náhrady |
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
101328 | 23.08.2010 | Lipenská Vlna II.
pro ATL T24-1 VPOZ |
T24-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
104326 | 24.08.2010 | RS 100 European Grand Prix 2010 - Saint | Rs1-4iz | Saint Raphaël - FR | Club Nautique de Saint-Raphaël | |
101215 | 25.08.2010 | Táborová regata VPOZ II
závod zrušen bez náhrady |
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
101617 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Rac-6mr,Fun-4P | Nechranice - Lomazice | Sportklub Lomazice | |
102121 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Lar-6mr,Q-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
101329 | 27.08.2010 | Mistrovství ČR - Šumavský vítr | Fla-6mr,Spl-6mr,T24-6mr,T24-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
101340 | 27.08.2010 | Grand Prix RS700 | Rs7-5gp | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
101727 | 27.08.2010 | Veterán Finn
MČR neschváleno VV ČSJ |
Fin-3R | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
107031 | 27.08.2010 | Czech Laser Radial Masters
VPOZ |
Lar-1 | Nové Mlýny | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
107021 | 28.08.2010 | ME-470 | 470-10me | Istanbul, TUR | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
101510 | 28.08.2010 | Modrá stuha Regentu
závod bez účasti závodníků |
Evr-3R | Regent | TJ Slovan Mariánské Lázně | |
101112 | 28.08.2010 | Memoriál Rösslera-Ořovského
pro ALT Kaj VPOZ |
Cad-2,Evr-2,L47-2,Q-2,420-1,Fb-1,Kaj-1,Lar-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101216 | 28.08.2010 | Hurá do školy | Cad-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
101217 | 28.08.2010 | Truc Regata VPOZ | Kaj-1 | Slapy - Modrá loděnice | Lodní klub Štěchovice | |
101330 | 28.08.2010 | Modrá stuha Světa | Pir-4P,Evr-1,Las-1,Q-1 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
101331 | 28.08.2010 | Radavský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
101418 | 28.08.2010 | Apollo | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
101419 | 28.08.2010 | Modrá stuha Jesenice | Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
101618 | 28.08.2010 | Labský pohár | Kaj-2 | ernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
101906 | 28.08.2010 | Opatovický pohár | Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
101907 | 28.08.2010 | Memoriál Františka Ehla | Fd-4P | Otmuchów - POL | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
102122 | 28.08.2010 | Dálková plavba
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Sta-3D,Vau-3D,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
102137 | 28.08.2010 | Memoriál Dušana Vaculky
nově vypsaný závod |
Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
102138 | 28.08.2010 | Jedovnický kapr
nově vložený závod |
Evr-1,Fin-1,Las-1,Q-1,Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
103138 | 29.08.2010 | RS:X World Championship | Rsx-12ms | Kerteminde, DEN | Kerteminde Sejl Klub | |
103133 | 30.08.2010 | MSJ Laser Standart | Las-10ms | Hayling Island, GBR | HISC | |
104016 | 02.09.2010 | Internationale Deutsche Meisterschaft | Fin-6mm | Schwielochsee, Německo | Segelclub Schwielochsee e.V. | |
101332 | 03.09.2010 | Lipno regatta 2010 | 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
104299 | 03.09.2010 | Zuiderzeeregatta 2010 | Fd-6mm | Ilmeersee | KNZ | |
104305 | 03.09.2010 | Laser europa Cup | L47-4iz | Balatonfured, Maďarsko | BYC | |
104307 | 03.09.2010 | Puchar Beskidow | Q-4iz | Polsko - Tresná | UKS Wiking Zarzecze | |
101511 | 04.09.2010 | Modrá stuha Hracholusek
pro LT Kaj-1 = VPOZ |
Kaj-1 | Hracholusky | SK PASÁT námořní jachting o.s. | |
101123 | 04.09.2010 | Regata Laguna
pro LT Kaj-1 = VPOZ |
Kaj-1 | Slapská přehrada | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
101333 | 04.09.2010 | Lipenský drak | Q-4P | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
101728 | 04.09.2010 | Grand Prix Bohemia | Pir-4P,T24-4P,Cad-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
101729 | 04.09.2010 | Cena Příšovic VPOZ | Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
102123 | 04.09.2010 | Vítr z Vinohradů | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102207 | 04.09.2010 | Podzimní Sokolská regata
pro ALT Vau-1 (veteran) VPOZ |
Vau-4K,Vau-3M,Q-1,Vau-1 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
107050 | 04.09.2010 | Cena Devoti one design | De1-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | D-One | |
102124 | 10.09.2010 | Český pohár - slalom II.
závod se neodjel - bezvětří |
Fus-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
101334 | 10.09.2010 | Mistrovství ČR - Babí léto | Fd-6mr,Fd-5ip | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
104018 | 10.09.2010 | OPEN NATIONAL CHAMPIONSHIP | Q,L4.7 | Piran Slovinsko | ŠD Piran | |
104021 | 10.09.2010 | Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich | 420-3mm | Gdaňsk - POL | ||
104308 | 10.09.2010 | Europa Cup Moss Norway | L,LaR,L4,7, NMFormula 18 | Moss , Norway | Moss er Seiling | |
104322 | 10.09.2010 | Nab tower race | NJ-3iz | Solent - UK | Island sailing club | |
101619 | 11.09.2010 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Kaj-4K | ernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
101620 | 11.09.2010 | Cena YC Nechranice
závod se neodjel - bezvětří |
Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
101730 | 11.09.2010 | Modrá vlajka Máchova jezera
závod se pro bezvětří neodjel |
Sta-4P,420-3C,Fb-3C,Pir-3C,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
101113 | 11.09.2010 | Pirátský šátek | Kaj-2 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
101218 | 11.09.2010 | tít města Poděbrad | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
101219 | 11.09.2010 | Zhasnutý kahan | Fin-2, Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
101335 | 11.09.2010 | Borůvková regata | Cad-4P,L47-3C,Lar-3C,Q-3C,Spl-3C | Lipno - Lipno n/Vlt. | YC Lipno nad Vltavou | |
101420 | 11.09.2010 | Modrá stuha Boleváku | Pir-2, Evr-1, Fb-1, Fin-1,Las-2, Lar-2, Q-1, RS7-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
101731 | 11.09.2010 | Ski regata | Fun-1,Rac-1 | Jablonecká přehrada | TJ Delfín Jablonec | |
102208 | 11.09.2010 | Tvarůžková reagata | Rac-4K,Rac-3M | Mohelnice | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
102415 | 11.09.2010 | Hornická regata | 420-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2,Evr | ermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
102125 | 15.09.2010 | Závod 4 - Drž pínu za konec
závod se neodjel - bezvětří |
Cad-2,Q-1,420-2,L47-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
102416 | 15.09.2010 | Kontrolní závod IV | Evr,Lar,Q | těrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
103210 | 15.09.2010 | Tornado European Championship | Tor-10me | Torbole, Lago di Garda, ITA | CV Torbole | |
102126 | 17.09.2010 | Mistrovství ČR | Vau-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102127 | 17.09.2010 | Mistrovství ČR | 470-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
104025 | 17.09.2010 | OPEN POLISH CHAMPIONSHIP | Q-6mm | Kamien Pomorski | Jacht Klub Kamień Pomorski | |
107022 | 18.09.2010 | MS LT 2.4mR | T24-12ms | Hoorn, Holandsko | ||
101512 | 18.09.2010 | Švestková regata
doplněna LT Fin-1 |
L47-4P,Las-4P,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
101621 | 18.09.2010 | Cena Povodí Labe | Kaj-2 | Labe-Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
101622 | 18.09.2010 | Cena Lučana + SKP | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rac-3C | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
101908 | 18.09.2010 | Poslední Seč | Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
102128 | 18.09.2010 | Modrý hrozen
přesun koef. Fd-6mr ze závodu 10-1334 |
Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102209 | 18.09.2010 | Burčáková regata | Fin-2,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
102305 | 18.09.2010 | Mistrovství Valašskoslovácka
změna termínu |
Q-4,Evr-4,Vau-4 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
102417 | 18.09.2010 | FLEXIMONT Cup | 420-2,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Q-2,Fin | těrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
107123 | 18.09.2010 | Velká cena YFA + Elektrovod Cup | Ela-5ip,Nj-5ip | Biograd na Moru, Chorvatsko | YFA, s.r.o. | |
101513 | 19.09.2010 | Za hracholuskou kachnou
pro LT Kaj-1 = VPOZ |
Kaj-1 | Hracholusky | SK PASÁT námořní jachting o.s. | |
103211 | 19.09.2010 | 2010 Open World Championship 2.4 | T24-12ms | Nizození, Hoorn | WSV Hoorn | |
107023 | 20.09.2010 | RODOP MČR Onedesign + Velká cena YFA
Bavaria Match + Elan |
Bav-6mr,Bav-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
103214 | 22.09.2010 | Melges 32 World Championship | OT-12ms | san francisco | st. francis yacht club | |
104314 | 23.09.2010 | Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski | Q-3iz | Chełm Śląski | UKS Silesia | |
101732 | 25.09.2010 | Závod o kapitánskou dýmku+SKP | Sta-4P,Sta-4K,420-3C,Fin-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
101114 | 25.09.2010 | Cena Modřan | 420-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
101220 | 25.09.2010 | Mem. J. Sosnovce-veterán regata | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
101336 | 25.09.2010 | Jihočeská žába | Pir-3C,Spl-3C,Q-2,Evr-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
102130 | 25.09.2010 | ME Fireball | Fb-10me | Nové Mlýny | Český Fireball, z.s. | |
104306 | 25.09.2010 | Pohár STU | Q-3iz | Senec | Slávia STU | |
107024 | 25.09.2010 | CECC HUN | Cad-5ip | Balaton - Tihany | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
107025 | 25.09.2010 | 14.Česká námořní rally
Elan340 |
Nj-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
107026 | 25.09.2010 | Dářkovská | Rac-5mz,Fun-5mz | Velké Dářko | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
101221 | 28.09.2010 | Svatováclavský závan | Fin-1, Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
101341 | 28.09.2010 | Soustředění mládeže
nově doplněný závod do CTL |
Q-1 | Lipno n/Vlt. | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
104022 | 30.09.2010 | German Open 2010 | Cad-6mm | Ribnitz | Segel Club Ribnitz e.V. | |
101337 | 01.10.2010 | Mistrovství ČR | Tor-6mr,Tor-4P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
107027 | 02.10.2010 | Nechranický maratón
závod se neukutečnil - bez závodníků |
Fun-3D,Rac-3D | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
101421 | 02.10.2010 | Konec v Plzni | Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Fb-2,Rs7-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
101624 | 02.10.2010 | Podzim.regata V.Vacka | 470-2,Evr-2,Q-2 | Oldřichov - Barbora | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
102131 | 02.10.2010 | Memoriál Jana Sedláka
doplněny koef K3 u LT Laser a LT Q-1 |
Cad-3M,Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Cad-2,Evr-1,Fin-2,Las-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
102132 | 02.10.2010 | Burčákova regata
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102418 | 02.10.2010 | Cena Borsodchem | 420-3M,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Fb-2,Lar-2,Fin-1 | těrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
103212 | 03.10.2010 | D-ONE GOLD CUP Magic marine | De1-12ms | Valencia | Club nautico de Valencia | |
101115 | 07.10.2010 | Czech & Slovak Championship
ORC-i |
Orc-6mr,Ims-6mr | Chorvatsko | Sportovní klub YACHTING STYL | |
102133 | 08.10.2010 | Mistrovství ČR | Fin-6mr,Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
104316 | 08.10.2010 | INTERNATIONAL FINN CUP | Fin-7iz | Malcesine | FRAGLIA VELA MALCESINE | |
104327 | 08.10.2010 | Bavarian Masters | Rac-3iz | Německo - Chiemsee | Regatta Surfclub Chiemsee | |
101116 | 09.10.2010 | Vytrvalostní závod kautových lodí | Kaj-3V,Kaj-1 | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101127 | 09.10.2010 | Moravian Grand Prix | De1-5vc,De-4P | Nové Mlýny | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
101222 | 09.10.2010 | Pohár ČOS | E-2,Fin-2,Q-1 | Vranská Přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
101223 | 09.10.2010 | Pohár města Neratovic | 420-2,Cad-2,Fb-2, | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
101422 | 09.10.2010 | Poslední vítr | Rs7-4P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
101623 | 09.10.2010 | Modrá stuha Labe
změna termínu |
Kaj-2 | Labe Ústí-Zálezly | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
102129 | 09.10.2010 | Poslední vítr
doplněna LT Cad a 420 |
Vau-5ip,Vau-4P,Cad-2,420-2 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
102134 | 09.10.2010 | Pohárový závod | Spl-4P,Q-4P,T24-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
102419 | 09.10.2010 | FB party
změna termínu |
Fb-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
104311 | 09.10.2010 | Sezonfinale | Fd-3iz | Cospudener see, Markkleeberg, SRN | Cospudener yacht club | |
104313 | 09.10.2010 | Chiemsee-Inselmaraton 2010 | Rac-5iz | Chiemsse Německo | Surfclub Chiemsee | |
101117 | 10.10.2010 | Czech & Slovak Championship
ORC-Club |
Nj-6mr,Nj-5ip | Chorvatsko | Sportovní klub YACHTING STYL | |
104328 | 10.10.2010 | Chiemsee Insel Marathon | Rac-5iz | Německo - Chiemsee | Regatta Surfclub Chiemsee | |
104024 | 14.10.2010 | Inter.Slovenien championat | M24-6mm | Portorož | SLO | |
104023 | 15.10.2010 | Mistrovství Slovinska | Las-6mm | Portorož, SLO | Pirat Portorož | |
104312 | 15.10.2010 | Puchar Rybnika - Interpuchar 2010 | E,L4,7,Q,L,C, | Rybnik-Polsko | TS Kuźnia Rybnik | |
101224 | 16.10.2010 | Konec větru
neodjeto - bezvětří |
Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
102135 | 16.10.2010 | 24-hodinový ledový dech
závod zrušen bez náhrady |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
101118 | 16.10.2010 | Primátorský štít
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101338 | 16.10.2010 | Zbytek Větru | Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
101342 | 16.10.2010 | Lipenský kotrmelec
nově vložený závod |
Rs7-4P | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
101733 | 16.10.2010 | Baban Cup III | Fin-3C,Fin-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
102304 | 16.10.2010 | Pohár Kroměříže
změna termínu |
Q-2,Evr-2,Var-2 | těrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
104320 | 17.10.2010 | Unica offshore challenge Chorvatsko | Orc-4iz | Biograd | YCP | |
104026 | 22.10.2010 | Državno Prvenstvo Slovenije FB | Fb-6mm | Portorož | Valná hromada | |
101119 | 23.10.2010 | Modrá stuha Vltavy
pro ALT Kaj-1 VPOZ |
420-2,Cad-2,Evr-2,L47-2,Kaj-2,Lar-2,Q-2,Fb-1, | Vltava pod Vyšehradem | Český Yacht Klub | |
101625 | 23.10.2010 | Zlatá sekyrka | Fin-2 | Labe-Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
102136 | 23.10.2010 | Kvalifikace MČR 1 | TR-4P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
102139 | 23.10.2010 | Modrá stuha Brněnské přehrady
VPOZ - nově vložený závod |
OT-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
102210 | 23.10.2010 | Kuře na rožni | Fin-2,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
102306 | 23.10.2010 | Poslední réčko | Q-2,Evr-2 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
104317 | 23.10.2010 | Rolex Middle Sea Race | ORC, IRC | Malta | RMYC | |
104318 | 23.10.2010 | TROFEO TORBOLI - Juniores | Q-5iz | Riva del Garda, Itálie | Valná hromada | |
104319 | 23.10.2010 | TROFEO TORBOLI - Cadetti | Q-5iz | Riva del Garda, Itálie | Fraglia Vela Riva, Riva del Garda | |
101120 | 28.10.2010 | Kvalifikace MČR 2 | TR-4P | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
102203 | 28.10.2010 | Olomoucká regata
změna termínu |
Q-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
104324 | 28.10.2010 | S CUP | Ela-3iz | Murter - marina Jezera - Chorvatsko | Nautic Club Austria (AUT) | |
101121 | 30.10.2010 | Mistrovství ČR - Velká cena Prahy
neodjeto - bezvětří |
TR-6mr | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
101734 | 30.10.2010 | Star CUP II | Sta-3C,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
104323 | 04.11.2010 | Impression Sailing Week | NJ-5iz | Biograd n/m | BURIN Yachting club | |
101125 | 06.11.2010 | EVROPACUP | Evr-1 | Vltava | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
101126 | 06.11.2010 | Prague Grand Prix
dodatečně vložený závod |
De1-4P | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
104329 | 06.11.2010 | Matrinova regata | Q-5iz | Isola | JK Burja | |
104325 | 12.11.2010 | Jabuka | Nj-3iz | Vodice, Chorvatsko | Tijat | |
104027 | 20.11.2010 | OESTERREICHISCHE MEISTERSCHAFT YARDSTIC | De1-6mm | Attersee | union yacht club ateersee | |
104330 | 02.12.2010 | St. Nicholas Race 2010 | Q-5iz | Chorvatsko, Pula | JK Vega | |
101736 | 11.12.2010 | První led | Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
101737 | 18.12.2010 | Severní vítr | Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
101738 | 25.12.2010 | Memoriál Pavla Harcuby | Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
107028 | 31.12.2010 | Mistrovství ČR - Slalom III. | Fus-6mr,Fus-4P | ???? | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. |