Modrý hrozen

 Zpět

CTl 102128
Datum 18.09.2010
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Pinďáková Monika
7 081
Zanker Zbyněk
3
7 081
2
Pinďák Josef
5
5 275
3
Houdek Roman
9
4 218
4
Kleiner Otakar
3 469
Zajíček Petr
11
3 469
5
Drda Josef
2 887
Beneš Pavel
15
2 887
6
Lehečka Zdeněk
2 412
Lehečka Zdeněk
17
2 412
7
Ach-Hübner Otakar
2 010
8
Šindýlek Vlastimil
1 663
10
Štamberg Zdeněk
1 081
Kopecký Josef
30
1 081
12
David Milan
35
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Štruncová Michaela
4 721
Hejnic Tadeáš
3
4 721
2
Svoboda Lukáš
3 517
Hrnčířová Vendula
9
3 517
3
Hálová Kateřina
2 812
Vychová Zuzana
10
2 812
4
Havel Filip
2 312
Ploner Jan
14
2 312
5
Jebavý Vít
1 925
Jebavá Markéta
14
1 925
6
Tkadlecová Sára
1 608
Tkadlec Tadeáš
18
1 608
7
Hakl David
1 340
Šedivý Bořek
23
1 340
8
Maršálková Blanka
1 108
Vallová Anna
25
1 108
9
Fialová Adéla
27
904
10
Fiala Šimon
28
721
11
Jarošová Natálie
555
Štursová Lucie
30
555
12
Fiala Matyáš
33
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
4 989
2
Peibischová Monika
3 784
3
Kořanová Michaela
3 080
Chudějová Hana
6
3 080
6
Žáková Martina
1 876
Žáková Petra
18
1 876
7
Kliment Michal
1 608
Štrunc Jan
19
1 608
8
Vachtarčík Jakub
1 376
Maroščíková Gabriela
22
1 376
9
Škoda Michal
1 172
10
Seidl Šimon
989
Košvica Jakub
24
989
11
Karhánek Jan
823
Karhánek Jiří
30
823
12
Maršálek Daniel
31
672
poř.
jméno
body
l.body
1
Křelinová Kateřina
7
6 312
2
Kořan Petr
5 108
Kvasnik Milan
9
5 108
3
Čechura Jiří
4 404
Will Jan
9
4 404
4
Kubový Martin
3 904
Roček Roman
11
3 904
5
Mudra Martin
3 517
Smetana Matěj
25
3 517
6
Svoboda Jiří
3 200
Juppe Michal
32
3 200
7
Janderová Klára
2 932
Matoušková Eva
32
2 932
8
Verner Jaroslav
2 700
Nápravník Jakub
33
2 700
9
Stránská Lucie
2 496
Mika Radek
34
2 496
10
Sklenář Petr
2 312
Kuthan Martin
35
2 312
11
Krátký Jan
2 147
12
Nápravníková Barbora
1 996
Burdová Michaela
40
1 996
13
Čuláková Adéla
1 857
Daniel Jakub
41
1 857
14
Vomáčko Ladislav
1 728
Gemperle Jiří
43
1 728
15
Vašík Martin
1 608
Nováková Ludmila
44
1 608
16
Jeništa Milan
1 496
Lambl Vojtěch
46
1 496
17
Parůžek Jiří
1 391
Huk Václav
47
1 391
18
Šnajdr Milan
1 291
Šnajdr Matěj
50
1 291
19
Kuřava Jaromír
1 197
Řezáč Jindřich
50
1 197
20
Šupolík Petr
1 108
Vích Ondřej
51
1 108
21
Pavlovská Alexandra
1 024
22
Lasztowka Vlastimil
943
Čermák Lukáš
60
943
23
Hyk Jan
866
Spurný Kryštof
63
866
24
Šindýlek Jiří Ing.
792
Šindýlková Lenka
65
792
25
Šmídová Jana
721
Šmíd Jiří
69
721
28
Fiala Michal
83
524
29
Vašík Roman
463
Trusíková Hana
83
463
30
Ptáčník Ivan
404
Lambl Vladimír
90
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ