Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 101316
Datum 09.07.2010
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrnčířová Vendula
5
7 483
Svoboda Lukáš
7 483
2
Hejnic Tadeáš
5
5 677
Štruncová Michaela
5 677
3
Ploner Jan
12
4 620
Havel Filip
4 620
4
Jebavá Markéta
14
3 870
Jebavý Vít
3 870
5
Vychová Zuzana
14
3 289
Hálová Kateřina
3 289
6
Petrová Kristýna
16
2 814
Vlachová Veronika
2 814
7
Stejskal Max
22
2 412
Brabec Václav
2 412
8
Tkadlec Tadeáš
22
2 064
Tkadlecová Sára
2 064
9
Vallová Anna
31
1 757
Maršálková Blanka
1 757
10
Šedivý Bořek
32
1 483
Hakl David
1 483
11
Fiala Šimon
32
1 234
Štursová Pavla
1 234
12
Mojdl Ondřej
36
1 008
Jarošová Natálie
1 008
13
Jan Fiala
39
799
Fiala Eduard
799
14
Štursová Lucie
42
606
Štursová Jana
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Mertlová Michaela
4
4 989
Peibischová Monika
4 989
2
Mrzílková Lenka
5
3 784
Kořanová Johana
3 784
3
Žáková Petra
9
3 080
Žáková Martina
3 080
4
Chudějová Hana
12
2 580
Kořanová Michaela
2 580
5
Štrunc Jan
16
2 193
Kliment Michal
2 193
6
Maroščíková Gabriela
18
1 876
Vachtarčík Jakub
1 876
7
Vlach Martin
23
1 608
Rosecký Daniel
1 608
8
Košvica Jakub
25
1 376
Seidl Šimon
1 376
9
Tichý Jonáš
29
1 172
Škoda Michal
1 172
10
Vachtarčík Martin
32
989
Ščerba Patrik
989
11
Alexová Beata
32
823
Vodáček Tomáš
823
12
Janků Lucie
36
672
Maršálek Daniel
672
13
Staňa Ivo
36
533
Staňová Justýna
533
14
Eichler Martin
38
404
Peloušek Tomáš
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
6
6 064
Kubový Martin
6 064
2
Winkler Pavel
7
4 860
Verner Jaroslav
4 860
3
Kvasnik Milan
9
4 155
Kořan Petr
4 155
4
Will Jan
14
3 656
Čechura Jiří
3 656
5
Šára Michal
19
3 268
Svoboda Jiří
3 268
6
Kuthan Martin
19
2 951
Sklenář Petr
2 951
7
Lambl Vojtěch
20
2 684
Jeništa Milan
2 684
8
Šrut Vojtěch
28
2 452
Pavlovská Alexandra
2 452
9
Šnajdr Matěj
33
2 247
Šnajdr Milan
2 247
10
Mika Radek
33
2 064
Stránská Lucie
2 064
11
Žilková Tereza
34
1 898
Krátký Jan
1 898
12
Burdová Michaela
34
1 747
Nápravníková Barbora
1 747
13
Cikrt Tomáš
38
1 608
Průcha Alexandr
1 608
14
Čulák Tomáš
39
1 479
Čuláková Adéla
1 479
15
Nováková Ludmila
41
1 360
Vašík Martin
1 360
16
Huk Václav
44
1 247
Parůžek Jiří
1 247
17
Smetana Matěj
46
1 142
Smetana Karel
1 142
18
Nápravník Jakub
50
1 043
Janderová Klára
1 043
19
Šindýlková Lenka
57
949
Šindýlek Jiří Ing.
949
20
Řezáč Jindřich
64
860
Kuřava Jaromír
860
21
Skála Petr
64
775
Skála David
775
22
Chodora Miroslav
65
694
Vít Ladislav
694
23
Šplíchal Pavel
70
617
Lasztowka Vlastimil
617
24
Schejbal Jiří
71
543
Fiala Michal
543
25
Sotona Adam
74
472
Koláčný Rudolf
472
26
Spurný Kryštof
77
404
Hyk Jan
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ