MČR - Král Šumavy

 Zpět

CTl 101312
Datum 03.07.2010
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,Fd-5ip,Fd-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
4
2 285
Hrubý Jiří
2 285
2
Pinďák Josef
4
1 683
Storch Petr
1 683
3
Záluský Kamil
4
1 331
Čáp Milan
1 331
4
Zajíček Petr
8
1 081
Šimek Karel
1 081
5
Houdek Roman
10
887
Fiala Pavel
887
6
Kopecký Ivo
13
728
Štamberg Jan
728
7
Lehečka Ondřej
14
595
Lehečka Zdeněk
595
8
Palkovský Tomáš
15
479
Šindýlek Vlastimil
479
9
Beneš Pavel
18
376
Drda Josef
376
10
Gottfried Ludvík
20
285
Čermák Josef
285
11
Rada Filip
23
202
Fajfrlík Václav
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Dalibor
7
8 539
Sivý Josef
8 539
2
Mendíková Tereza
14
6 733
Rybáček Josef
6 733
3
Gardavský Petr
16
5 677
Tobolka Michal
5 677
4
Fossler GÝnter
18
4 927
Schaschl Walter
4 927
5
Thiel Susanne
18
4 345
Bauditz Jens
4 345
6
Wolf Michael
21
3 870
Storhardt Claus
3 870
7
Moucha Pavel
22
3 469
Vacula Martin
3 469
8
Berki Gyözö
23
3 121
Nyeste Gábor
3 121
9
Strnad JÝrgen
31
2 814
Renner Herbert
2 814
10
Makai Läszlo
37
2 539
Bödör Gergely
2 539
11
Lašová Zuzana
38
2 291
Horák Miroslav
2 291
12
Šváb Tomáš
42
2 064
Harcuba Petr
2 064
13
Smutná Veronika
45
1 856
Bulíř Martin
1 856
14
Matoušek Ondřej
53
1 663
Kuš Emil
1 663
15
Juklová Alice
54
1 483
Jukl Jan
1 483
16
Větrovský Václav
55
1 315
Šedivák Jiří
1 315
17
Snopek Martin
64
1 157
Matoušek Matěj
1 157
18
Mareš Jan
67
1 008
Nosek Petr
1 008
19
Sivá Helena
74
867
Sivý Josef
867
20
Koubek Zdeněk
78
733
Němec Jiří
733
21
Kasl Libor
87
606
Kraus Matěj
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
4
7 483
Kořanová Johana
7 483
2
Chudějová Hana
9
5 677
Kořanová Michaela
5 677
3
Steiner Michal
10
4 620
Dymák Jiří
4 620
4
Žáková Petra
12
3 870
Žáková Martina
3 870
5
Košvica Jakub
23
3 289
Seidl Šimon
3 289
6
Štrunc Jan
25
2 814
Kliment Michal
2 814
7
Tichý Jonáš
26
2 412
Škoda Michal
2 412
8
Maroščíková Gabriela
28
2 064
Vachtarčík Jakub
2 064
9
Peibischová Monika
31
1 757
Rosecký Daniel
1 757
10
Vachtarčík Martin
38
1 483
Ščerba Patrik
1 483
11
Staňa Ivo
41
1 234
Staňová Justýna
1 234
12
Alexová Beata
1 008
Vodáček Tomáš
1 008
13
Janků Lucie
51
799
Maršálek Daniel
799
14
Eichler Martin
55
606
Peloušek Tomáš
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
9
9 795
Kubový Martin
9 795
2
Tkadlec Viktor
11
7 989
Skořepová Eva
7 989
3
Daniel Jakub
14
6 932
Fiala Petr
6 932
4
Kuthan Martin
22
6 183
Sklenář Petr
6 183
5
Kvasnik Milan
22
5 601
Kořan Petr
5 601
6
Winkler Pavel
25
5 126
Verner Jaroslav
5 126
7
Šára Michal
25
4 724
Svoboda Jiří
4 724
8
Will Jan
26
4 376
Čechura Jiří
4 376
9
Záruba Vladimír
33
4 069
Kacálek Zdeněk
4 069
10
Lambl Vojtěch
36
3 795
Jeništa Milan
3 795
11
Šedivák Kryštof
40
3 547
Mudra Martin
3 547
12
Huk Václav
42
3 320
Parůžek Jiří
3 320
13
Kýhosová Kamila
47
3 111
Kýhos Karel
3 111
14
Gemperle Jiří
48
2 918
Vomáčko Ladislav
2 918
15
Šnajdr Matěj
54
2 738
Šnajdr Milan
2 738
16
Nápravník Jakub
56
2 570
Janderová Klára
2 570
17
Mika Radek
56
2 412
Stránská Lucie
2 412
18
Šrut Vojtěch
58
2 263
Pavlovská Alexandra
2 263
19
Beneš Vlastimil
61
2 122
Průcha Alexandr
2 122
20
Burdová Michaela
65
1 989
Nápravníková Barbora
1 989
21
Žilková Tereza
72
1 862
Krátký Jan
1 862
22
Nováková Ludmila
73
1 740
Vašík Martin
1 740
23
Smetana Matěj
76
1 625
Smetana Karel
1 625
24
Vích Ondřej
78
1 514
Šupolík Petr
1 514
25
Hostinský Petr
85
1 407
Juppe Michal
1 407
26
Šplíchal Pavel
93
1 305
Lasztowka Vlastimil
1 305
27
Řezáč Jindřich
102
1 207
Kuřava Jaromír
1 207
28
Šindýlková Lenka
106
1 112
Šindýlek Jiří Ing.
1 112
29
Chodora Miroslav
108
1 020
Vít Ladislav
1 020
30
Spurný Kryštof
108
932
Hyk Jan
932
31
Skála Petr
109
847
Skála David
847
32
Kejř Jaroslav
111
764
Čuláková Adéla
764
33
Volf Ondřej
116
684
Fiala Michal
684
34
Lambl Vladimír
123
606
Ptáčník Ivan
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ