Jarní premiéra I.

 Zpět

CTl 101801
Datum 15.05.2010
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Spl-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Bezděk David
3
6 193
2
Halouzka Jakub
13
4 989
3
Šamšulová Tereza
14
4 284
4
Šugárová Kristýna
15
3 784
5
Lejhanec Filip
16
3 397
6
Halouzka Jiří
22
3 080
7
Bezděková Martina
24
2 812
8
Kučerová Lucie
28
2 580
9
Kafka Richard
28
2 376
10
Dvořák Ota
36
2 193
11
Kmenta Martin
39
2 027
12
Kilarová Marie
39
1 876
13
Mareček Šimon
43
1 737
14
Kališová Lenka
45
1 608
15
Kafka Roman
46
1 488
16
Louda Martin Simon
49
1 376
17
Ptáčník Jan
53
1 271
18
Koštýř Michal
54
1 172
19
Sobotová Kristýna
54
1 078
20
Cvachová Adéla
55
989
21
Sopoušek Radek
55
904
22
Pišl Jan
60
823
23
Marečková Lucie
64
746
24
Schrollová Eva
69
672
25
Rešl Štěpán
75
601
26
Polidar Martin
81
533
27
Bukovská Tereza
85
467
28
Staňková Nikol
90
404
28
Svoboda Jan
90
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
4
6 369
2
Krejza Tomáš
6
5 165
3
Chlup Zdeněk
8
4 461
4
Rozsypal Martin
12
3 961
5
Škráčková Vendula
13
3 574
6
Rozsypal Jakub
13
3 257
7
Šmídová Petra
18
2 989
8
Novotný Václav
20
2 757
9
Škoda Jan
24
2 552
10
Sivý Štěpán
27
2 369
11
Švancarová Martina
31
2 204
12
Soukal Miloslav
32
2 053
13
Daněk Michal
34
1 914
14
Hlavsa Tomáš
41
1 785
15
Pellar David
47
1 665
16
Soukup Filip
48
1 553
17
Novotný Michal
49
1 448
18
Sivý Filip
52
1 348
19
Zárubová Michaela
53
1 254
20
Machovská Ilona
55
1 165
21
Šmakalová Pavlína
57
1 081
22
Činčera Marek
61
1 000
23
Korvas Filip
62
923
24
Hodačová Veronika
69
849
25
Hanuš Daniel
73
778
26
Ondíková Petra
81
710
27
Balzerová Adéla
83
644
28
Lejhanec David
84
581
29
Čudek Radim
89
520
30
Cachová Šárka
95
461
31
Cach Zdeněk
96
404
32
Huček Jakub
99
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Cejnar Matyáš
4
5 108
2
Cejnar Lukáš
7
3 904
3
Vachel Ondřej
8
3 200
4
Novotný Štěpán
8
2 700
5
Hájek Daniel
12
2 312
6
Houska Vojtěch
14
1 996
7
Podzimek Antonín
20
1 728
8
Starý Martin
21
1 496
9
Valdhansová Klára
23
1 291
10
Štěpánský Jan
24
1 108
11
Smola Matěj
31
943
12
Uher Ondřej
35
792
13
Jaroměřská Tereza
36
653
14
Janča Jean-Baptiste
37
524
15
Trejbalová Samanta
39
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Smolařová Barbora
3
3 517
2
Minksová Barbora
5
2 312
3
Polidarová Marketa
11
1 608
4
Pokorný Jan
12
1 108
5
Mouchová Karolína
15
721
6
Havlena Jiří
17
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ