Velká cena YC Dyje

 Zpět

CTl 102109
Datum 29.05.2010
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Cad-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,Vau-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hejnic Tadeáš
6
4 221
Štruncová Michaela
4 221
2
Tkadlec Tadeáš
8
3 017
Havel Filip
3 017
3
Hrnčířová Vendula
9
2 312
Svoboda Lukáš
2 312
4
Jebavá Markéta
15
1 813
Jebavý Vít
1 813
5
Ploner Jan
15
1 425
Hálová Kateřina
1 425
6
Stejskal Max
25
1 108
Brabec Václav
1 108
7
Jan Fiala
26
841
Fiala Eduard
841
8
Hakl David
31
609
Maršálková Blanka
609
9
Fiala Šimon
34
404
Štursová Pavla
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Staňková Nikol
4
7 200
2
Šamšulová Tereza
10
5 996
3
Bezděk David
17
5 291
4
Halouzka Jakub
19
4 792
5
Bachtík Tomáš
19
4 404
6
Halouzka Jiří
23
4 087
7
Lejhanec Filip
24
3 819
8
Kučerová Lucie
32
3 588
9
Bezděková Martina
34
3 383
10
Babjaková Miriam
36
3 200
11
Ferianec Adam
41
3 034
12
Šugárová Kristýna
44
2 883
13
Bilková Nina
45
2 744
14
Mareček Šimon
45
2 615
15
Cvachová Adéla
60
2 496
16
Kmenta Martin
64
2 383
17
Kafka Richard
69
2 278
18
Živná Veronika
2 179
19
Maňková Linda
76
2 085
20
Ptáčník Jan
80
1 996
21
Klimeš Jonatán
81
1 911
22
Utíkal Petr
81
1 830
23
Kilarová Marie
82
1 753
24
Sopoušek Radek
84
1 679
25
Kafka Roman
89
1 608
26
Koštýř Michal
92
1 540
27
Rešl Štěpán
99
1 474
28
Kališová Lenka
103
1 411
29
Seykora Matěj
104
1 350
30
Sobotová Kristýna
104
1 291
31
Doležal Tomáš
109
1 234
32
Schrollová Eva
113
1 179
33
Noruláková Sophia
115
1 126
34
Hrubý Kryštof
121
1 074
35
Kordovský Vojtěch
126
1 024
36
Dvořák Ota
130
975
37
Nuc Mario
135
927
38
Petrovský Jan
140
881
39
Boroš Michal
142
836
40
Marečková Lucie
148
792
41
Brunner Lukáš
150
749
42
Meliš Patrik
155
707
43
Mráz Maxmilián
156
666
44
Přikryl Benjamín
164
626
45
Kecskésová Michaela
171
587
46
Pišl Jan
179
549
47
Dybal Zdeněk
180
511
48
Novák Adam
194
475
49
Hrubý Matouš
194
439
50
Provazníková Bára
198
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Čagan Martin
8
3 784
Smutný Ladislav
3 784
2
Prokopová Lenka
11
2 580
Karas Tomáš
2 580
3
Konopík Matěj
16
1 876
Konopík Pavel
1 876
4
Marek Václav
26
1 376
Formánek Jindřich
1 376
5
Machovská Lucie
26
989
Machovský Jan
989
6
Vacula Jan
31
672
Vacula Karel
672
7
Hykrdová Monika
42
404
Hykrda Jakub
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Audyová Markéta
14
5 925
2
Novotný Štěpán
18
4 721
3
Audy Dan
23
4 016
4
Korytář Václav
24
3 517
5
Chlup Zdeněk
26
3 129
6
Vachel Ondřej
38
2 812
7
Blatecký David
41
2 544
8
Teplý Viktor
45
2 312
9
Bilka Adam
52
2 108
10
Vachelová Barbora
59
1 925
11
Němec Vojtěch
60
1 759
12
Cejnar Tomáš
74
1 608
13
Sömföl Tomáš
74
1 469
14
Šamšulová Kristýna
79
1 340
15
Starý Martin
80
1 220
16
Borošová Soňa
90
1 108
17
Bachtík Lukáš
90
1 003
18
Varga Ján
92
904
19
Sláma Eduard
105
810
20
Kotisa Jan
107
721
21
Petřík Martin
108
636
22
Hájek Tomáš
113
555
23
Sopoušek Jan
123
478
24
Alexová Beata
129
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Cejnar Lukáš
10
4 721
2
Hájek Daniel
12
3 517
3
Valdhansová Klára
27
2 812
4
Podzimek Antonín
28
2 312
5
Cejnar Matyáš
30
1 925
6
Smolařová Barbora
31
1 608
7
Trejbalová Samanta
39
1 340
8
Uher Ondřej
45
1 108
9
Štěpánský Jan
45
904
10
Janča Jean-Baptiste
47
721
11
Provazníková Sára
54
555
12
Smola Matěj
55
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ