Přebor středočes. Kraje

 Zpět

CTl 101209
Datum 28.06.2010
Dní 2
Místo konání Orlík
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vinkl Daniel
1
1 331
2
Plecitý Martin
2
1 030
3
Sosnovec Josef
3
854
4
Vinkl Petr
4
729
6
Jochovič Josef
6
553
7
Soukal Miloslav
7
486
8
Podhorec Štefan
8
428
10
Dvořák Pavel
10
331
11
Hruška Martin
11
290
12
Rešl Matěj
12
252
13
Šimáček Roman
13
218
14
Dvořák Jiří
14
185
15
Ručka Tomáš
15
155
16
Frohlich Denis
18
114
16
Hudec Václav
18
114
poř.
jméno
body
l.body
1
Havel Filip
946
Fiala Matyáš
1
946
2
Svoboda Lukáš
645
Hrnčířová Vendula
2
645
3
Štruncová Michaela
469
Hejnic Tadeáš
3
469
5
Hálová Kateřina
247
Vychová Zuzana
5
247
6
Jarošová Natálie
168
Štursová Lucie
6
168
7
Fiala Šimon
7
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
1
1 101
2
Ptáčník Jan
2
800
3
Rešl Štěpán
3
624
4
Jurečka Matěj
4
499
5
Zíta Tomáš
5
402
7
Petrová Kristýna
7
256
8
Novák Adam
8
198
9
Kršňák Jakub
9
147
10
Pokoš Radim
11
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Jeništa Milan
1 004
Lambl Vojtěch
1
1 004
2
Kořan Petr
703
Kvasnik Milan
2
703
3
Vomáčko Ladislav
527
Gemperle Jiří
3
527
4
Kýhos Karel
402
Kýhosová Kamila
4
402
5
Jedlička Jan
305
Škoda Michal
5
305
6
Fiala Michal
226
7
Skála David
159
8
Bícha Václav
101
Papenbrock Simona
8
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Konopáč Daniel
1
946
2
Korvas Filip
2
645
3
Knorrová Barbora
3
469
4
Staněk Jan
4
344
5
Sanková Lenka
5
247
6
Soukup Aleš
6
168
7
Škoda Jan
8
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ