Cena Damet

 Zpět

CTl 101607
Datum 12.06.2010
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Spl-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
4
5 220
Hrubý Jiří
5 220
2
Čáp Milan
6
4 016
Záluský Kamil
4 016
3
Pinďák Josef
9
3 312
Storch Petr
3 312
4
Houdek Roman
11
2 812
Fiala Pavel
2 812
5
Cvach Pavel
15
2 425
Cvach Radek
2 425
6
Zajíček Petr
18
2 108
Šimek Karel
2 108
7
Lehečka Zdeněk
21
1 840
Lehečka Zdeněk
1 840
8
Palkovský Tomáš
24
1 608
Šindýlek Vlastimil
1 608
9
Kopecký Ivo
27
1 404
Štamberg Jan
1 404
10
Rada Filip
38
1 220
Fajfrlík Václav
1 220
11
Kopecký Josef
38
1 055
Štamberg Zdeněk
1 055
12
Ach-Hübner Adam
44
904
Ach-Hübner Otakar
904
13
Živná Renata
45
765
Živný Boris
765
14
Chaloupka Jiří
51
519
14
Gottfried Ludvík
51
519
14
Hajn Ladislav
51
519
14
Čermák Josef
519
14
Kučera Petr
519
14
David Milan
519
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
6
6 254
Kubový Martin
6 254
2
Preibischová Michaela
7
5 049
Hájek Milan
5 049
3
Tkadlec Viktor
17
4 345
Skořepová Eva
4 345
4
Burdová Michaela
21
3 845
Pavlovský Marek
3 845
5
Šedivák Kryštof
24
3 458
Mudra Martin
3 458
6
Winkler Pavel
26
3 141
Verner Jaroslav
3 141
7
Will Jan
30
2 873
Čechura Jiří
2 873
8
Záruba Vladimír
33
2 641
Kacálek Zdeněk
2 641
9
Lambl Vojtěch
34
2 437
Jeništa Milan
2 437
10
Šára Michal
35
2 254
Svoboda Jiří
2 254
11
Kratký Ondřej
36
2 088
Krátký Jan
2 088
12
Šnajdr Matěj
41
1 937
Šnajdr Milan
1 937
13
Beneš Vlastimil
42
1 798
Průcha Alexandr
1 798
14
Mika Radek
43
1 669
Stránská Lucie
1 669
15
Kvasnik Milan
44
1 549
Kořan Petr
1 549
16
Kuthan Martin
45
1 437
Sklenář Petr
1 437
17
Kýhosová Kamila
45
1 332
Kýhos Karel
1 332
18
Šrut Vojtěch
46
1 233
Pavlovská Alexandra
1 233
19
Křelinová Kateřina
46
1 139
Janderová Klára
1 139
20
Nováková Ludmila
51
1 049
Vašík Martin
1 049
21
Škoda Michal
60
965
Jedlička Jan
965
22
Vích Ondřej
60
884
Šupolík Petr
884
23
Huk Václav
65
807
Parůžek Jiří
807
24
Gemperle Jiří
66
733
Čuláková Adéla
733
25
Skála Petr
69
662
Skála David
662
26
Šindýlková Lenka
74
594
Šindýlek Jiří Ing.
594
27
Hostinský Petr
76
528
Juppe Michal
528
28
Procházka Radek
83
465
Licek Jiří
465
29
Fiala Michal
83
404
Piherová Vlasta
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Cejnar Matyáš
9
4 721
2
Cejnar Lukáš
9
3 517
3
Novotný Štěpán
10
2 812
4
Hájek Daniel
14
2 312
5
Valdhansová Klára
14
1 925
6
Trejbalová Samanta
22
1 608
7
Vachel Ondřej
23
1 340
8
Smola Matěj
24
1 108
9
Uher Ondřej
26
904
10
Jaroměřská Tereza
26
721
11
Štěpánský Jan
28
555
12
Podzimek Antonín
30
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Smolařová Barbora
5
3 200
2
Sivý Štěpán
6
1 996
3
Minksová Barbora
9
1 291
4
Valdhansová Aneta
10
792
5
Mouchová Karolína
18
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ