Primátorský štít

 Zpět

CTl 101118
Datum 16.10.2010
Dní 2
Místo konání Vltava pod Vyšehradem
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hejnic Tadeáš
3
4 570
Štruncová Michaela
4 570
2
Hrnčířová Vendula
7
3 365
Svoboda Lukáš
3 365
3
Petrová Kristýna
8
2 661
Vlachová Veronika
2 661
4
Ploner Jan
11
2 161
Havel Filip
2 161
5
Vychová Zuzana
11
1 774
Hálová Kateřina
1 774
6
Stejskal Max
16
1 457
Brabec Václav
1 457
7
Mojdl Ondřej
17
1 189
Fiala Eduard
1 189
8
Fialová Adéla
19
957
Štursová Pavla
957
9
Tkadlec Tadeáš
23
753
Tkadlecová Sára
753
10
Štursová Lucie
24
570
Jarošová Natálie
570
11
Fiala Matyáš
26
404
Štursová Jana
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Košvica Jakub
5
2 838
Seidl Šimon
2 838
2
Mrzílková Lenka
5
1 935
Kořanová Johana
1 935
3
Tichý Jonáš
7
1 407
Kliment Michal
1 407
4
Maršálková Blanka
12
1 032
Šinová Alexandra
1 032
5
Chudějová Hana
12
741
Kořanová Michaela
741
6
Maršálek Daniel
14
504
Rosecký Daniel
504
7
Synková Anna
17
303
Vlach Martin
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Sopoušek Radek
3
5 108
2
Cvachová Adéla
9
3 904
3
Klimeš Jonatán
12
3 200
4
Živná Veronika
12
2 700
5
Koštýř Michal
12
2 312
6
Nuc Mario
16
1 996
7
Ptáčník Jan
16
1 728
8
Jurečka Matěj
19
1 496
9
Zíta Tomáš
21
1 291
10
Mráz Maxmilián
22
1 108
11
Keblová Lucie
23
943
12
Dybal Zdeněk
35
792
13
Sušil Jan
36
653
14
Teubnerová Anna
39
524
15
Nahodil Alexander
40
404
16
Seykora Matěj
51
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Altman Jiří
5
3 784
2
Dumek Petr
6
2 580
3
Culek Jindřich
10
1 876
4
Dostálová Barbora
17
1 376
Löwit Harry
1 376
5
Jurečka Šimon
19
989
Jurečka Pavel
989
6
Vašutová Erika
26
672
7
Čáp Jiří
32
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Macholdová Taťana
6
402
Macholda František
402
2
Kratochvílová Blanka
6
101
Folk Erik
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Valdhansová Klára
7
3 784
2
Petřík Martin
9
2 580
3
Jaroměřská Tereza
11
1 876
4
Hájek Daniel
13
1 376
5
Kašpar Antonín
14
989
6
Trejbalová Samanta
22
672
7
Podzimek Antonín
22
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Korvas Filip
3
578
2
Šprc Petr
5
277
3
Kordovský Vojtěch
8
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Smolařová Barbora
3
2 637
2
Valdhansová Aneta
8
1 734
3
Mouchová Karolína
8
1 206
4
Rešl Štěpán
9
831
5
Pokorný Jan
11
541
6
Havlena Jiří
11
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ