Lipno regatta 2010

 Zpět

CTl 101332
Datum 03.09.2010
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Drahorád Petr
12
5 608
2
Pospíšil Martin
18
4 404
3
Blatecký David
24
3 700
4
Hrubý Karel
28
3 200
5
Vaidiš Tomáš
29
2 812
6
Teplý Ondřej
30
2 496
7
Horáček Marek
31
2 228
8
Hlavsa Tomáš
35
1 996
9
Cejnar Tomáš
37
1 791
10
Kotisa Jan
38
1 608
11
Audy Dan
41
1 443
12
Vaidišová Kateřina
47
1 291
13
Černý Michal
53
1 152
14
Bauer Franta
56
1 024
15
Hájek Tomáš
56
904
16
Bachtík Lukáš
61
792
17
Starý Martin
73
686
18
Netopilík Zdeněk
77
587
19
Král Karel
87
493
20
Toušek Vlastimil
100
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
10
4 989
Kořanová Johana
4 989
2
Barošová Simona
16
3 784
Vaďurová Dominika
3 784
3
Steiner Michal
17
3 080
Dymák Jiří
3 080
4
Košvica Jakub
19
2 580
Seidl Šimon
2 580
5
Chrapčiak Tomáš
22
2 193
Bilka Adam
2 193
6
Žáková Petra
24
1 876
Žáková Martina
1 876
7
Štrunc Jan
27
1 608
Kliment Michal
1 608
8
Chudějová Hana
28
1 376
Kořanová Michaela
1 376
9
Maroščíková Gabriela
38
1 172
Vachtarčík Jakub
1 172
10
Tichý Jonáš
43
989
Škoda Michal
989
11
Synková Anna
51
823
Šinová Alexandra
823
12
Maršálek Daniel
57
672
Maršálková Blanka
672
13
Vachtarčík Martin
60
533
Vachtarčík Rudolf
533
14
Eichler Martin
68
404
Peloušek Tomáš
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Šmídová Katka
13
6 425
2
Skotnicová Jana
13
5 220
3
Směšný Marek
15
4 516
4
Rozsypal Jakub
24
4 016
5
Chlup Zdeněk
31
3 629
6
Zárubová Daniela
32
3 312
7
Šmídová Petra
33
3 044
8
Sivý Štěpán
40
2 812
9
Ondíková Petra
42
2 608
10
Landkammerová Šárka
45
2 425
11
Škráčková Vendula
52
2 259
12
Zárubová Michaela
61
2 108
13
Kala ing. Roman
63
1 969
14
Rozsypal Martin
63
1 840
15
Žáček Jiří
64
1 720
16
Vachelová Barbora
72
1 608
17
Soukal Miloslav
79
1 503
18
Švancarová Martina
83
1 404
19
Lejhanec David
89
1 310
20
Kováčová Tereza
91
1 220
21
Pellar David
97
1 136
22
Daněk Michal
98
1 055
23
Novotný Václav
100
978
24
Soukup Filip
114
904
25
Novotný Michal
116
833
26
Šmakalová Pavlína
119
765
27
Činčera Marek
121
699
28
Sivý Filip
124
636
29
Hanuš Daniel
125
575
30
Cach Zdeněk
130
516
31
Cachová Šárka
132
459
32
Hodačová Veronika
133
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Cejnar Matyáš
9
4 860
2
Novotný Štěpán
12
3 656
3
Hájek Daniel
12
2 951
4
Uher Ondřej
17
2 452
5
Smolařová Barbora
19
2 064
6
Vachel Ondřej
20
1 747
7
Cejnar Lukáš
21
1 479
8
Šugárová Kristýna
25
1 247
9
Smola Matěj
29
1 043
10
Janča Jean-Baptiste
34
860
11
Bachtík Tomáš
36
694
12
Alexová Beata
39
543
13
Trejbalová Samanta
50
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ