Pavlovská regata

 Zpět

CTl 102107
Datum 15.05.2010
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fd-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P,T24-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
3
3 784
Hrubý Jiří
3 784
2
Houdek Roman
5
2 580
Fiala Pavel
2 580
3
Kopecký Ivo
9
1 876
Štamberg Jan
1 876
4
Hajn Ladislav
14
1 376
Kučera Petr
1 376
5
Štamberg Zdeněk
15
989
Kopecký Josef
989
6
Hykrda Jan
16
672
Ach-Hübner Otakar
672
7
Palkovský Tomáš
19
404
Šindýlek Vlastimil
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Smetana Radek
6
5 326
2
Drahorád Petr
17
4 122
3
Vaidiš Tomáš
18
3 417
4
Hrubý Karel
21
2 918
5
Korytář Václav
29
2 530
6
Blatecký David
34
2 213
7
Horáček Marek
38
1 945
8
Pospíšil Martin
40
1 713
9
Solfronk Antonín
51
1 509
10
Kotisa Jan
54
1 326
11
Styblo Peter
65
1 160
12
Netopilík Zdeněk
73
1 009
13
Sopoušek Jan
75
870
14
Revesz Alexander
81
741
15
Teplý Ondřej
83
621
16
Jindřich Marek
95
509
17
Bauer Franta
103
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
11
5 220
Kořanová Johana
5 220
2
Steiner Michal
12
4 016
Dymák Jiří
4 016
3
Chudějová Hana
13
3 312
Kořanová Michaela
3 312
4
Mertlová Michaela
25
2 812
Peibischová Monika
2 812
5
Borošová Simona
26
2 425
Vaďurová Dominika
2 425
6
Žáková Petra
30
2 108
Žáková Martina
2 108
7
Bilka Miroslav
32
1 840
Bilka Adam
1 840
8
Rosecká Nikola
35
1 608
Rosecký Daniel
1 608
9
Štrunc Jan
40
1 404
Kliment Michal
1 404
10
Košvica Jakub
44
1 220
Čuláková Adéla
1 220
11
Kupská Markéta
45
1 055
Mayerbergová Ilona
1 055
12
Maroščíková Gabriela
64
904
Vachtarčík Jakub
904
13
Vachtarčík Martin
70
765
Vachtarčík Rudolf
765
14
Fanta Matěj
75
636
Vodáček Tomáš
636
15
Eichler Martin
79
516
Peloušek Tomáš
516
16
Janků Lucie
80
404
Maršálek Daniel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kuthan Martin
18
5 774
Sklenář Petr
5 774
2
Preibischová Michaela
20
4 570
Hájek Milan
4 570
3
Šára Michal
21
3 865
Svoboda Jiří
3 865
4
Winkler Pavel
23
3 365
Verner Jaroslav
3 365
5
Šedivák Kryštof
23
2 978
Mudra Martin
2 978
6
Kvasnik Milan
24
2 661
Kořan Petr
2 661
7
Lambl Vojtěch
39
2 393
Jeništa Milan
2 393
8
Will Jan
42
2 161
Čechura Jiří
2 161
9
Kratký Ondřej
43
1 957
Krátký Jan
1 957
10
Mika Radek
60
1 774
Stránská Lucie
1 774
11
Gemperle Jiří
60
1 608
Vomáčko Ladislav
1 608
12
Mudra Zbyněk
71
1 457
Šnajdr Milan
1 457
13
Šplíchal Pavel
76
1 318
Lasztowka Vlastimil
1 318
13
Lasztowka Vlastimil
1
14
Huk Václav
80
1 189
Parůžek Jiří
1 189
15
Hostinský Petr
85
1 069
Juppe Michal
1 069
16
Smetana Matěj
97
957
Smetana Karel
957
17
Beneš Vlastimil
99
852
Průcha Alexandr
852
18
Šindýlková Lenka
107
753
Šindýlek Jiří Ing.
753
19
Škoda Michal
117
659
Jedlička Jan
659
20
Skála Petr
118
570
Skála David
570
21
Řezáč Jindřich
122
485
Kuřava Jaromír
485
22
Sotona Adam
130
404
Koláčný Rudolf
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Chyťová Marcela
10
4 016
Kubík Michal
4 016
2
Babjaková Radka
11
2 812
Brestovský Adam
2 812
3
Prokopová Lenka
20
2 108
Karas Tomáš
2 108
4
Konopík Matěj
23
1 608
Konopík Pavel
1 608
5
Hykrdová Monika
26
1 220
Hykrda Jakub
1 220
6
Machovská Lucie
36
904
Machovský Jan
904
7
Alexová Michaela
38
636
Vacula Karel
636
8
Vacula Jan
41
404
Vacula Karel
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ