Bermuda Cup

 Zpět

CTl 102411
Datum 10.07.2010
Dní 2
Místo konání Slezská Harta
Pořadatel Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
Zúčastněné třídy Lar-4K,Evr-2,Lar-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Valouch Libor
3
703
2
Valouch Vlastimil
5
402
3
Klinderr Tomáš
10
226
4
Korbas Josef
12
101
5
Novotný Alois
18
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Hlavica Jakub
6
402
Pavelková Nikol
402
2
Micněnka Jaroslav
7
101
Pieronkiewicz Daniel
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
5
2 494
2
Škráčková Vendula
6
1 892
3
Rozsypal Jakub
8
1 540
4
Rozsypal Martin
8
1 290
5
Čudek Radim
12
1 096
6
Kubík Michal
14
938
7
Lipenský Martin
20
804
8
Daněk Michal
25
688
9
Pellar David
25
586
10
Kováčová Tereza
25
494
11
Tichánek Michael
31
411
12
Lipenská Lea
33
336
13
Lejhanec David
33
266
14
Strejček Radim
37
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Lubczaňski Pawek
3
1 356
Bekieszczuk Andrzei
1 356
2
Palasz Michal
6
1 055
Balcerak Magdalena
1 055
3
Pospíšil Leon
9
879
Prášil Jan
879
4
Zádrapa Petr
754
Diazová Lenka
754
Diaz Zbyněk
13
754
Jurčík Tomáš
754
5
Radek Kryštof
657
Opěla Michal
14
657
Opěla Richard
657
6
Krywdová Eliška
24
578
Krywda Bohuslav
578
7
Trňák Lukáš
26
511
Juřicová Petra
511
Černý Pavel
511
8
Kučera Vítězslav
26
453
9
Kovalančíková Lenka
402
Drápal Petr
33
402
Kovalnčík Pavel
402
10
Schnaider Vít
33
356
Hromada Jaroslav
356
11
Zapadlová Jitka
315
Zapadlo Štěpán
37
315
Zapadlo Petr
315
12
Svobodová Pavlína
39
277
Svoboda Pavel
277
13
Vežková Marie
41
242
Máca Jára
242
14
Siller Adam
45
210
Skalný Pavel
210
Bolek Jan
210
15
Strohalm Petr
180
Jakubík Tomáš
46
180
Strohalm Roman
180
16
Svoboda Tomáš
52
152
Brokeš Dušan
152
17
Jakibíková Klára
126
Strohalm Petr
126
Tománek Jaroslav
53
126
Yemanová Pavla
126
18
Ženč Petr
56
101
Klepek Lukaš
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Černý Ondřej
3
1 156
2
Bitomský Martin
6
554
3
Formánek Michael
8
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ