Švestková regata

 Zpět

CTl 101512
Datum 18.09.2010
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy L47-4P,Las-4P,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Ďásek František
3
1 004
2
Pouska Svatopluk
8
703
3
Rešl Pavel
8
527
4
Dragoun Ivan
9
402
5
Chodora Miroslav
16
305
6
Hájek Libor
16
226
7
Nuc Jindřich
18
159
8
Makrlík Dušan
21
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Dalibor
4
3 427
Sivý Josef
3 427
2
Enders Albert
9
2 524
Stumpf Uwe
2 524
3
Franke Sabine
10
1 996
Kaiser Olof
1 996
4
Lašová Zuzana
16
1 621
Horák Miroslav
1 621
5
Koubek Zdeněk
16
1 330
Němec Jiří
1 330
6
Snopek Martin
21
1 093
Žila Jiří
1 093
7
Větrovský Václav
23
892
Šedivák Jiří
892
8
Enders Evelyn
28
718
Dr. Siedel Immo
718
9
Bačkovský Zdeněk
33
564
Chodura Leopold
564
10
Klimešová Táňa
34
427
Klimeš Ondřej
427
11
Hartenstein Wolfgang
39
303
Zapp Ines
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Černý Michal
6
5 108
2
Smetana Radek
7
3 904
3
Vaidišová Kateřina
10
3 200
4
Lachner Vít
13
2 700
5
Vaidiš Tomáš
14
2 312
6
Korytář Václav
15
1 996
7
Audy Dan
16
1 728
8
Hrubý Karel
17
1 496
9
Kotisa Jan
19
1 291
10
Cejnar Tomáš
24
1 108
11
Vachel Ondřej
31
943
12
Král Karel
31
792
13
Netopilík Zdeněk
34
653
14
Jindřich Marek
40
524
15
Jindřich Rostislav
45
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Staňková Nikol
3
4 497
2
Koštýř Michal
6
3 594
3
Cvachová Adéla
8
3 065
4
Dvořák Ota
12
2 691
5
Kaiser Juliane
17
2 400
6
Keblová Lucie
19
2 162
7
Sivý Daniel
21
1 962
8
Dobrý Jakub
21
1 788
9
Nuc Mario
22
1 634
10
Polidar Martin
26
1 497
11
Zíta Tomáš
30
1 373
12
Schrollová Eva
33
1 259
13
Enders Elisabeth
34
1 155
14
Blaurock Karl
82
1 058
15
Marečková Lucie
38
969
16
Wurziger Sarah
44
884
17
Harenberg Lukas
82
805
18
Kršňák Jakub
50
731
19
Pokoš Radim
51
661
20
Čechura Přemek
57
594
21
Dvořák Rudolf
58
530
22
Fiala Lukáš
63
470
23
Kršňák Jan
66
412
24
Švantner Michal
69
356
25
Grim Patrik
78
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Škoda Jan
3
4 139
2
Sivý Štěpán
6
3 236
3
Zárubová Daniela
10
2 708
4
Zárubová Michaela
14
2 333
5
Vachelová Barbora
15
2 042
6
Matoušek Matěj
16
1 805
7
Soukup Filip
16
1 604
8
Korvas Filip
21
1 430
9
Machovská Ilona
22
1 277
10
Fučikovský Jan
22
1 139
11
Jindřichová Markéta
24
1 015
12
Sivý Filip
27
902
13
Krejčí Tomáš
37
797
14
Sanková Lenka
39
701
15
Dragoun Dominik
43
611
16
Beránek Tomáš
47
527
17
Knorrová Barbora
47
448
18
Pilařová Tereza
51
373
19
Šnytrová Romana
59
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Štěpán
4
4 404
2
Cejnar Lukáš
7
3 200
3
Hájek Daniel
9
2 496
4
Cejnar Matyáš
11
1 996
5
Valdhansová Klára
13
1 608
6
Podzimek Antonín
16
1 291
7
Smola Matěj
20
1 024
8
Uher Ondřej
21
792
9
Bachtík Tomáš
24
587
10
Trejbalová Samanta
25
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ