MČR - Vítr a slunce

 Zpět

CTl 161324
Datum 02.07.2016
Dní 5
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Palkovský Tomáš
4
7 387
Storch Petr
7 387
2
Zanker Zbyněk
6
5 279
Musil Tomáš
5 279
3
Beneš Pavel
7
4 047
Šimek Karel
4 047
4
Pavlíček Zdeněk
8
3 172
Čutka Jan
3 172
5
Hajn Ladislav
16
2 494
Grill Milan
2 494
6
Kopecký Ivo
16
1 940
Štamberg Jan
1 940
7
Pinďák Josef
20
1 471
Kleiner Otakar
1 471
8
Neužil Pavel
1 065
Novák David
1 065
9
Škoda Jan
27
707
Ach-Hübner Otakar
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Vychová Eliška
8
7 997
Vychová Zuzana
7 997
2
Kramplová Annamaria
19
5 890
Štursová Lucie
5 890
3
Hudec Adam
22
4 657
Stejskal Max
4 657
4
Postránecký František
27
3 782
Postránecká Klára
3 782
5
Pfeifer Matyáš
34
3 104
Hrnčířová Vendula
3 104
6
Motal Filip
45
2 550
Holubová Tereza
2 550
7
Žalud František
53
2 081
Cvikrová Michaela
2 081
8
Holubová Kristýna
54
1 675
Červenka Tadeáš
1 675
9
Červenka Timotej
56
1 317
Tkadlec Tadeáš
1 317
10
Hrnčíř Matyáš
75
997
Bryxová Lucie
997
11
Licková Nikola
81
707
Licková Aneta
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Košvica Jakub
22
20 437
Parůžek Jiří
20 437
2
Kvasnik Milan
29
16 824
Kořan Petr
16 824
3
Procházka Filip
31
14 711
Čáp Milan
14 711
4
Roček Roman
42
13 212
Kubový Martin
13 212
5
Winkler Pavel
54
12 049
Verner Jaroslav
12 049
6
Šedivák Kryštof
59
11 099
Mudra Martin
11 099
7
Nápravník Jakub
61
10 296
Kořanová Johana
10 296
8
Gemperle Jiří
66
9 600
Vomáčko Ladislav
9 600
9
Šnajdr Matěj
76
8 986
Šnajdr Milan
8 986
10
Will Jan
77
8 437
Čechura Jiří
8 437
11
Lambl Vojtěch
88
7 940
Jeništa Milan
7 940
12
Žáková Petra
98
7 487
Žáková Martina
7 487
13
Preibischová Michaela
106
7 069
Hájek Milan
7 069
14
Cikrt Tomáš
107
6 683
Procházka Libor
6 683
15
Tkadlec Viktor
107
6 324
Skořepová Eva
6 324
16
Mika Radek
108
5 987
Stránská Lucie
5 987
17
Bidlová Jitka
115
5 671
Janderová Klára
5 671
18
Štrunc Jan
118
5 373
Jedlička Jan
5 373
19
Karhánek Jiří
121
5 092
Krátký Jan
5 092
20
Škoda Michal
134
4 824
Štruncová Michaela
4 824
21
Šindýlek Michal
138
4 570
Myslík Vladimír
4 570
22
Mrzílková Lenka
153
4 328
Kořanová Michaela
4 328
23
Vích Ondřej
157
4 096
Šupolík Petr
4 096
24
Poulson Clay
170
3 874
Erne Mianne
3 874
25
Schwarzová Markéta
171
3 661
Průcha Alexandr
3 661
26
Krejza Filip
172
3 457
Veit Martin
3 457
27
Svoboda Lukáš
195
3 260
Havel Filip
3 260
28
Vít Ladislav
195
3 071
Dragoun Dominik
3 071
29
Gemperle Jan
196
2 888
Svoboda Jiří
2 888
30
Skála Petr
203
2 711
Skála David
2 711
31
Sahli Mike
231
2 540
Suter Maja
2 540
32
Mikuláštík Pavel
249
2 375
Klusáčková Radka
2 375
33
Tillinger Iva
264
2 215
Nemej Mitja
2 215
34
Nový Marek
268
2 059
Chodora Miroslav
2 059
35
Lašová Zuzana
275
1 908
Horák Miroslav
1 908
36
Veselá Jana
278
1 761
Jindřichová Markéta
1 761
37
Srncik Borut
296
1 618
Rojc Matjaz
1 618
38
Bulíř Martin
298
1 479
Burdová Michaela
1 479
39
Šindýlek Jan
299
1 344
Šindýlek Jiří
1 344
40
Kolařík Vincenc
312
1 212
Beneš Jiří
1 212
poř.
jméno
body
l.body
1
Vácha Martin
8
7 029
Brabec Václav
7 029
2
Svoboda Jan
14
4 921
Mareček Šimon
4 921
3
Tkadlecová Sára
18
3 689
Keblová Lucie
3 689
4
Krsička Martin
25
2 814
Vítovec Matěj
2 814
5
Konopík Matěj
30
2 136
Ott Adam
2 136
6
Pokorný Jan
37
1 582
Pavlíková Barbara
1 582
7
Šustek Benjamin
43
1 113
Klimeš Jonatán
1 113
8
Houšková Klára
51
707
Milerová Anna
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ