MČR - Vítr a slunce

 Zpět

CTl 161324
Datum 02.07.2016
Dní 5
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Storch Petr
7 387
Palkovský Tomáš
4
7 387
2
Musil Tomáš
5 279
Zanker Zbyněk
6
5 279
3
Šimek Karel
4 047
Beneš Pavel
7
4 047
4
Čutka Jan
3 172
Pavlíček Zdeněk
8
3 172
5
Grill Milan
2 494
Hajn Ladislav
16
2 494
6
Štamberg Jan
1 940
Kopecký Ivo
16
1 940
7
Kleiner Otakar
1 471
Pinďák Josef
20
1 471
8
Novák David
1 065
9
Ach-Hübner Otakar
707
Škoda Jan
27
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Vychová Zuzana
7 997
Vychová Eliška
8
7 997
2
Štursová Lucie
5 890
Kramplová Annamaria
19
5 890
3
Stejskal Max
4 657
Hudec Adam
22
4 657
4
Postránecká Klára
3 782
Postránecký František
27
3 782
5
Hrnčířová Vendula
3 104
Pfeifer Matyáš
34
3 104
6
Holubová Tereza
2 550
Motal Filip
45
2 550
7
Cvikrová Michaela
2 081
Žalud František
53
2 081
8
Červenka Tadeáš
1 675
Holubová Kristýna
54
1 675
9
Tkadlec Tadeáš
1 317
Červenka Timotej
56
1 317
10
Bryxová Lucie
997
Hrnčíř Matyáš
75
997
11
Licková Aneta
707
Licková Nikola
81
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Parůžek Jiří
20 437
Košvica Jakub
22
20 437
2
Kořan Petr
16 824
Kvasnik Milan
29
16 824
3
Čáp Milan
14 711
Procházka Filip
31
14 711
4
Kubový Martin
13 212
Roček Roman
42
13 212
5
Verner Jaroslav
12 049
Winkler Pavel
54
12 049
6
Mudra Martin
11 099
Šedivák Kryštof
59
11 099
7
Kořanová Johana
10 296
Nápravník Jakub
61
10 296
8
Vomáčko Ladislav
9 600
Gemperle Jiří
66
9 600
9
Šnajdr Milan
8 986
Šnajdr Matěj
76
8 986
10
Čechura Jiří
8 437
Will Jan
77
8 437
11
Jeništa Milan
7 940
Lambl Vojtěch
88
7 940
12
Žáková Martina
7 487
Žáková Petra
98
7 487
13
Hájek Milan
7 069
Preibischová Michaela
106
7 069
14
Procházka Libor
6 683
Cikrt Tomáš
107
6 683
15
Skořepová Eva
6 324
Tkadlec Viktor
107
6 324
16
Stránská Lucie
5 987
Mika Radek
108
5 987
17
Janderová Klára
5 671
Bidlová Jitka
115
5 671
18
Jedlička Jan
5 373
Štrunc Jan
118
5 373
19
Krátký Jan
5 092
Karhánek Jiří
121
5 092
20
Štruncová Michaela
4 824
Škoda Michal
134
4 824
21
Myslík Vladimír
4 570
Šindýlek Michal
138
4 570
22
Kořanová Michaela
4 328
Mrzílková Lenka
153
4 328
23
Šupolík Petr
4 096
Vích Ondřej
157
4 096
25
Průcha Alexandr
3 661
26
Veit Martin
3 457
Krejza Filip
172
3 457
27
Havel Filip
3 260
Svoboda Lukáš
195
3 260
28
Dragoun Dominik
3 071
Vít Ladislav
195
3 071
29
Svoboda Jiří
2 888
Gemperle Jan
196
2 888
30
Skála David
2 711
Skála Petr
203
2 711
32
Klusáčková Radka
2 375
Mikuláštík Pavel
249
2 375
34
Nový Marek
268
2 059
35
Horák Miroslav
1 908
Lašová Zuzana
275
1 908
36
Jindřichová Markéta
1 761
Veselá Jana
278
1 761
38
Burdová Michaela
1 479
Bulíř Martin
298
1 479
39
Šindýlek Jiří
1 344
Šindýlek Jan
299
1 344
40
Beneš Jiří
1 212
Kolařík Vincenc
312
1 212
poř.
jméno
body
l.body
1
Brabec Václav
7 029
Vácha Martin
8
7 029
2
Mareček Šimon
4 921
Svoboda Jan
14
4 921
3
Keblová Lucie
3 689
Tkadlecová Sára
18
3 689
4
Vítovec Matěj
2 814
Krsička Martin
25
2 814
5
Ott Adam
2 136
Konopík Matěj
30
2 136
6
Pavlíková Barbara
1 582
Pokorný Jan
37
1 582
7
Klimeš Jonatán
1 113
Šustek Benjamin
43
1 113
8
Milerová Anna
707
Houšková Klára
51
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ