nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
084274 | 18.04.2008 | Slaski Puchar Optimista | Q-3iz | Rybnik Polsko | T S Kužnia Rybnik | |
081214 | 02.08.2008 | "24" | Kaj-3V | Slapy Km 93 | Lodní klub Štěchovice | |
082112 | 31.05.2008 | 11. Team Racing Regatta Brno
závod zrušen bez náhrady !!! |
TMR-4P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
087026 | 12.10.2008 | 12. Česká námořní rallye
Elan 340 |
Nj-5ip | Biograd na Moru | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
083204 | 30.05.2008 | 2008 FDEC | Fd-10me | Chorvatsko Opatia | Fly sailing Club Opatia | |
083101 | 10.01.2008 | 2008 RS:X World Championship | RS:X | Takapuna Beach, NZL | Takapuna boating club | |
082009 | 02.08.2008 | 24 hodin Dářka | Fun-3D,Rac-3D | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
081317 | 28.06.2008 | 24 hodin NON-STOP
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ |
Kaj-1 | Lipno | Yachtclub Lipno | |
081403 | 02.05.2008 | 24 LeBle | Fb-3D,Pir-3D | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
084228 | 20.03.2008 | 26 Lake Garda Meeting Optimist Class | Q-5iz | Garda - Riva | It | |
084223 | 20.03.2008 | 26°LAKE GARDA MEETING | Q-5iz | Itálie Garda | Fragliavela Riva | |
084220 | 01.01.2008 | 31st International New Years Regatta | Optimist, Laser, Laser R, Laser 4.7 | Hvar | JK Zvir Hvar | |
084230 | 22.03.2008 | 34. Vele di Pasqua | Tornado | Cesenatico - Itálie | Congrega Velisti | |
084291 | 13.09.2008 | 38.Torbolle Trophy | Tor-5iz | Lago di Garda-ITA | CV Torbolle | |
084221 | 15.02.2008 | 3rd International Optimist Kabb Trophy | Optimist | Palamos, Catalonia, Spain | Club de Vela Palamos | |
081805 | 26.07.2008 | 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, 27.7. náhradní den |
Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
082414 | 25.07.2008 | 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého | Evr-5mz,Fin-5mz,L47-5mz,Las-5mz,Lar-5mz,Q-5mz,Evr-5ip,L47-5ip,Las-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Fin-5mz,Fin-2,L4 | ermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
084287 | 19.09.2008 | 47° Trieste - S.Giovanni in Pelago - Tri | IRC | Trieste, Itálie | YC Adriaco | |
084250 | 14.06.2008 | 4-Laghi | 420,Optimist | Achensee,Rakousko | SCTWV | |
081210 | 21.06.2008 | 7. Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
084324 | 18.09.2008 | 9. Opti-Herbstpokal 2008 Berlin | Q-4iz | Berlin/Großer Müggelsee | Yachtclub Berlin-Grünau e. V. | |
089902 | 04.10.2008 | Adria Cup | Nj-3iz | Chorvatsko | SVK - Slovak Republic | |
084245 | 22.05.2008 | Allianz Traunsee Woche | Tor-3iz | Traunsee/Austria | Union YC Traunsee, A-4802 Ebensee | |
084264 | 19.05.2008 | Alpe Adria Sailing Week | ORC-3iz | Izola, Slovinsko | Yacht Club Austria | |
081304 | 17.05.2008 | Andrle Mobil Cup | Pir-4P,Evr-1,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
081416 | 30.08.2008 | Apollo | Evr-1,Fin-2,Q-1,Fb-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
084240 | 10.05.2008 | Attersee Melges cup 2008 | M24-3iz | Attersee | Segelclub Kammersee | |
084259 | 12.07.2008 | Atterseewerkstaettencup 2008 Optimist | Q-3iz | Attersee | scat Segelclub Attersee | |
084298 | 26.08.2008 | Austrian Europacup 26. - 29. Juni 2008 | L47-5iz | Attersee | UYC Attersse | |
081328 | 22.08.2008 | Avar Cup-MČR
pro Kaj-1 povoleno VPOZ |
T24-6mr,Kaj-4P,Tor-4P,Kaj-1 | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
081715 | 19.04.2008 | Baban Cup I. | Fin-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081721 | 07.06.2008 | Baban Cup II. | Fin-3C,Fin-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081730 | 11.10.2008 | Baban Cup III.
závod z technických důvodů ZRUŠEN !!! |
Fin-3C,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081312 | 21.06.2008 | Bali Cup | Q-4P,Evr-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
082007 | 05.07.2008 | Bambusová Regata | Q-3C,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
084306 | 12.10.2008 | Barcolana | NJ-5ip | Trieste, Italie | SVBG | |
081109 | 14.06.2008 | Barrandovský pohár
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík - Velký Vír | YC BARRANDOV | |
084322 | 03.10.2008 | Bavarian Masters 2008 | Rac-3iz | Cheimsee | Surfclub Chiemsee | |
084261 | 03.07.2008 | Belgian Trophy | Fb-4iz | Nieuwpoort (BEL) | VVW Nieuwpoort | |
084235 | 02.05.2008 | Berlin Cup | 2.4mR | Berlin-Mueggelsee | YCBG | |
082422 | 12.07.2008 | BERMUDA CUP
všechny lodní třídy VPOZ |
Evr-1,Fd-1,Fin-1,Kaj-1,L47-1,Pir-1,Q-1 | Slezská Harta | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
081326 | 16.08.2008 | Bezdrevský Kapr | Fd-4P,420-3C,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
081303 | 08.05.2008 | Bezdrevský Maraton | Evr-3D,Pir-3D,Q-3D,Vau-3D | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
084234 | 02.05.2008 | Blue Sky Racing Days Optimist | Q-4iz | Rakousko, Breitenbrun | YC Breitenbrun | |
084325 | 04.10.2008 | BMW Ofshore Chalenge | Orc-4iz | Murter-Dubrovník-Murter | BMW Yachtsport | |
082409 | 14.06.2008 | Bobova regata | Q-3M | Petrův rybník | Yacht Club Krnov | |
084278 | 26.07.2008 | Bogarka 2008 | Fin-3iz | Domaša - SVK | JK Dobrá | |
081309 | 07.06.2008 | Bohemia Cup | Q-3,P-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
081722 | 14.06.2008 | Bohemia Cup | Pir-4P,Cad-3C,Q-3C,Sta-3C,Sta-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
081401 | 12.04.2008 | Bohemia regata | Fb-3C,Las-3C,Pir-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
081335 | 13.09.2008 | Borůvková regata | Cad-4P,Q-3C | Lipno | YC Lipno nad Vltavou | |
084262 | 05.06.2008 | Brandenburgische Meisterschaft | Fin-3iz | Schwielochsee | SG Schwielochsee | |
082131 | 06.09.2008 | Brněnský závod
závod ZRUŠEN !!!! |
Cad-3M,Cad-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
082142 | 04.10.2008 | Burčáková regata
pro LT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082211 | 18.10.2008 | Burčáková regata II.
závod zrušen - přehrada zarostlá travinami |
Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
084296 | 20.10.2008 | Cadet German open 2008 | Cad-4iz | Oberer Templiner See | Sportgemeinschaft Segeln Potsdam e. V. | |
081121 | 27.09.2008 | Cena Avie
nový závod !!! |
420-1,Cad-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Poděbrady | TJ AVIA Čakovice | |
082420 | 04.10.2008 | Cena BorsodChem
doplněna LT Fin-1 |
L47-4P,Evr-3M,Las-3M,L47-2,Q-2,Fin-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
081607 | 14.06.2008 | Cena Damet | Fb-4P,Fd-4P,Lar-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
081609 | 16.08.2008 | Cena Duchcova
doplněna LT Fin-1 |
Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
081407 | 07.06.2008 | Cena Kooperativy | Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Fun-1,Q-1,Rac-1,Rsx-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
081411 | 19.07.2008 | Cena Lokomotivy | Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
081620 | 20.09.2008 | Cena Lučana + Sdruž. KP | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rac-3C | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
081102 | 08.05.2008 | Cena Modřan
změna termínu !!! |
420-2,Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
081604 | 31.05.2008 | Cena Oldřichova + Sdruž. KP | Evr-4K,Q-4K,Vau-4K | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
081705 | 18.01.2008 | Cena Oldy Vintišky | DN-4P | Lipno | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
081621 | 20.09.2008 | Cena Povodí Labe | Kaj-2,Pir-1 | Labe-Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
081408 | 28.06.2008 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
081413 | 09.08.2008 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-1,Q-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
081727 | 06.09.2008 | Cena Příšovice VPOZ
VPOZ |
Q-1,Cad-1,Fin-1,Pir-1,OT-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
081601 | 26.04.2008 | Cena Roudnice | Pir-4P,420-3C,Fin-3C,420-2 | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
081116 | 11.10.2008 | Cena Spartaku Modřan | 420-2,Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
081308 | 07.06.2008 | Cena Šumavy | Evr-4P,L47-4P,Las-4P,OT-5mz(Splash/Flash) | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
081613 | 23.08.2008 | Cena Teplic
doplněna LT Fin-1 |
Evr-2,Q-2,Vau-2 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
081226 | 11.10.2008 | Cena Tišic | Cad-3C,Fb-2,Las-2 | Tišice | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
084007 | 19.07.2008 | CLASS: TORNADO - INT. GERMAN CHAMPIONCHI | TOR-6mm | Travemunde | ||
084238 | 12.04.2008 | Crikvenička regata | Q;L 4,7 | Cerkvenice. Chorvatsko | JK Val Cerkvenice | |
084265 | 23.05.2008 | Croatia Cup | ORC-3iz | Punat - Krk, Chorvatsko | JK Punat | |
082123 | 12.07.2008 | Cukrovarská regatta
pro Kaj-1 VPOZ |
Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1, | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
087031 | 26.09.2008 | Czech Laser Master
závod pro závodníky nad 35 let |
Las-3R | Nove Mlýny | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
087030 | 28.08.2008 | Czech Laser Radial Master
závod pro závodníky nad 35 let - VPOZ |
LaR-1 | Nove Mlýny | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
081606 | 14.06.2008 | Česká Brána | Kaj-4P,Kaj-3D,Pir-3D,OT-3D,Vau-3D,Kaj-2,Vau-2 | Labe - Roudnice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
081603 | 08.05.2008 | Český pohár - slalom I.
závod se neodjel - BEZVĚTŘÍ |
Fun-1 | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
087019 | 12.09.2008 | Český pohár - slalom II. | Fun-3R | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
084267 | 26.04.2008 | ČTK 106 - Krištáľový pohár | 420,FIN,LAR,OPT | Slovensko,Senec | YC Slovan Bratislava | |
081611 | 20.08.2008 | Dálková plavba
doplněna LT Fin-1 |
Evr-3D,Q-3D,Vau-3D | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
082132 | 06.09.2008 | Dálková plavba
pro LT Kaj-1 VPOZ |
Sta-3M,,Kaj-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
084286 | 13.09.2008 | Diplomatska Regatta | ORC-3iz | Izola, Slovinsko | Jadralni klub Veter | |
084003 | 08.11.2008 | Državno prvenstvo 2008
všechny OH třídy |
AOC-6mm | Zadar | Zadar - CRO | |
084016 | 17.10.2008 | Državno Prvenstvo Slovenije | Fb-6mm | Izola - Slovinsko | Český Fireball, z.s. | |
084231 | 01.05.2008 | Dutch Youth Regatta | Cad-5iz | Workum, NED | Valná hromada | |
084232 | 01.05.2008 | Dutch Youth Regatta | LaR, L47, Flash Splash, Q, 420, Hobie Cat, Yngling | Workum | Workum Sailing Club | |
084242 | 16.05.2008 | Europa cup - Hoorn | LaR,LaS,L 4.7 | hoorn, ned | ||
084271 | 26.06.2008 | Europa Laser Cup | Laser, Laser Radial, Laser 47 | Attersee | the Union-Yacht-Club Attersee (UYCAs) | |
084285 | 09.08.2008 | Europacup | Las-4iz | Puck, polsko | ||
084224 | 27.03.2008 | Europacup Andora | LaR, LaS, L47 | Andora, Italy | Assolaser | |
084225 | 20.03.2008 | Europacup Hyeres | LaR, LaS, L47 | Hyeres, France | Coych | |
084272 | 09.08.2008 | Europacup Puck | Las,LaR,L4.7 | Puck , POL | Puck | |
084227 | 15.03.2008 | Europe Meeting | Evr-5iz | Garda - Torbole | ||
082421 | 08.11.2008 | Evropa cup
změna termínu !!! |
Evr-1 | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
082116 | 14.06.2008 | Excalibur Cup 08
pro LT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Vranovská přehrada z.s. | |
084209 | 07.04.2008 | Expert Olympic Garda
všechny OH třídy |
AOC-7iz | Riva del Garda | Riva d.Garda - ITA | |
084282 | 16.08.2008 | Fehmarn Rund 2008 | F20-5iz | Heilingenhafen | Segler-Vereinigung- Heiligenhafen | |
081507 | 02.08.2008 | Femina regata a Senio Cup
PIR 3 ??? |
Evr-3R(ženy),Q-3R(ženy),Evr-1,Fun-1,Q-1,Rac-1 | Regent | TJ Slovan Mariánské Lázně | |
084304 | 16.08.2008 | Finnregatta am Traunsee | Fin-5iz | Traunsee, AUT | Union Yacht Club Traunsee | |
084222 | 08.03.2008 | Fireball International Week | FB-5iz | Pattaya, Thailand | Royal Varuna Yacht Club | |
084297 | 04.10.2008 | Frankonia Cup | Q-4iz | Brombachsee | yacht club Frankonia,BRD | |
084329 | 17.05.2008 | Freie Vereinigung | Q-3iz | Sedinse | TSG-Grinau | |
084276 | 09.08.2008 | Freundschaftsregatta | Star | Wörthersee, Pörtschach | Carinthian Fleet Techelsberg | |
081311 | 14.06.2008 | Frymburský pohár | Fin-4P,Tor-4P,F20-1 | Lipno-Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
084314 | 26.07.2008 | Fuerteventura MS
MS kategorie SPEED |
Fun-12ms | Fuerteventura | Valná hromada | |
082130 | 30.08.2008 | Gagan Regata
pro LT Kaj-1 VPOZ |
Kaj-4P,Vau-4P,Sta-3M,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
087023 | 04.04.2008 | Ger CCEC
změna termínu !!! |
Cad-5ip | Warnemünde - GER | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
084331 | 01.01.2008 | Go For Gold Regatta | 470-3iz | Melbourne | ||
084277 | 26.04.2008 | Graf Lodron Wanderpreis | Star | Ossiachersee | KÄRNTNER YACHT CLUB OSSIACHER SEE | |
084216 | 13.04.2008 | Grand Prix
ORC + SALONA 37 |
Orc-3iz+Nj-3iz | Biograd na Moru - Chorvatsko | SVK - Slovak Republic | |
081726 | 06.09.2008 | Grand Prix Bohemia | Pir-4P,T24-4P,Cad-3C,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
084333 | 30.10.2008 | Hallowind Jadrija 2008 | Fun-5iz | Jadrija, Chorvatsko | KJD Jadrija | |
084211 | 21.05.2008 | Holland Regatta
všechny OH třídy |
AOC-8iz | Medemblik | Medemblik - NED | |
084218 | 01.01.2008 | Holland Regatta 2007 | Fin-8iz | Menemblick, Holandsko | Valná hromada | |
081605 | 07.06.2008 | Hop regata | 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,420-2 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
082417 | 06.09.2008 | Hornická regata | Fb-3R,420-2,Fb-2,Fin-2,Evr-1,L47-1,Q-1 | ermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
082405 | 24.05.2008 | Hornický kahan | Evr-3M,Las-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | ermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
084207 | 15.03.2008 | HRH Princess Sofia Trophy
všechny OH třídy |
AOC-7iz | Palma de Mallorca | Palma de Mallorca - ESP | |
087008 | 20.06.2008 | Hun CECC | Cad-5ip | Balaton | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
081218 | 30.08.2008 | Hurá do školy | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
084290 | 05.07.2008 | Chiemsee Tornado Cup | Tor-5iz | Chiemsee - SRN | SC Chieming | |
084321 | 04.10.2008 | Chiemsee-Insel-Marathon | Rac | Chiemsee, Německo | Regatta Surfclub Chiemsee | |
089903 | 29.11.2008 | Chrismas Match Race | Mr-4iz | Brindisi - ITA | Jednorázová licence ČSJ | |
081501 | 19.04.2008 | I.Jesenický maratón | Fun-3D,Rac-3D | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
054009 | 04.08.2008 | IDJM 2008 Q mezinárodní mistr. německa | Q,LAR,L47 | Ribnitz | S.C.-Ribnitz | |
084258 | 05.06.2008 | II REGATY O PUCHAR REKTORA AM W GDYNI | Q- | Gdynia | YK STAL GDYNIA | |
082419 | 13.09.2008 | IKAMONT Cup | 420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
084288 | 25.09.2008 | international melges 24 week -volvo cup | M24-5iz | Torbola Lake Garda | Circolo vera Torbole | |
084213 | 09.07.2008 | Intervela | 470-7iz | Riva del Garda | Riva d.Garda - ITA | |
084219 | 01.01.2008 | IV Trofeo Andrea Menoni 2007 | Fin-5iz | Itálie | Valná hromada | |
084208 | 19.03.2008 | Izola Spring Cup | 470-7iz | Izola | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
081707 | 19.01.2008 | Jardův pohár (Mem.J.Novotného)
závod se neuskutečnil - nebyl led !!! |
DN-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
082005 | 21.06.2008 | Jarní cena Dářka | Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
081717 | 10.05.2008 | Jarní hrádecký trojúhelník | Rac-1 | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
082002 | 03.05.2008 | Jarní pohár WCVD | Fun-3C,Fun-3M,Rac-3C,Rac-3M | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
081801 | 10.05.2008 | Jarní premiéra I. + KP | Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
081802 | 17.05.2008 | Jarní premiéra II. + KP | 420-4P,Fb-4P,Fd-4P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
082301 | 19.04.2008 | Jarní rozcvička
závod zrušen bez náhrady !!! |
Evr-2 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
082203 | 31.05.2008 | Jarní sokolská regata | L47-4K,Q-4K,Vau-3M | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
081202 | 19.04.2008 | Jarní vítr | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081713 | 05.04.2008 | Jarní závod | Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081901 | 17.05.2008 | Jarní závod | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
082115 | 07.06.2008 | Jarní závod
pro LT Kaj-1 VPOZ |
Vau-3M,Kaj-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
082201 | 19.04.2008 | Jarní závod
změna termínu !!! |
Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
082401 | 12.04.2008 | Jarní závod | Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
081402 | 26.04.2008 | Jarní závod I. | Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
081502 | 10.05.2008 | Jesenický pohár | Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
084284 | 13.09.2008 | Jesenná regata Slovenský pohár | Q,Las,470 | Senec | Tatran Bratislava | |
081337 | 11.10.2008 | Jihočeská žába
koef. Pir-4P přesunut ze závodu CTL 08-1601 |
Pir-4P,Pir-3C,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
081305 | 17.05.2008 | Jihočeský pohár | Lar-4P,Evr-3C,Q-3C | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
084310 | 18.10.2008 | Joachim-Hunger-Gedächtnispreis 2008 | FD-3iz | Berlin- Wannsee | Potsdamer yacht Club | |
084212 | 25.06.2008 | Kiel Week
všechny OH třídy |
AOC-8iz | Kiel | Kiel - GER | |
081417 | 04.10.2008 | Konec v Plzni | Evr-3C,Las-3C,Pir-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
081209 | 31.05.2008 | Kontrolní závod | Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081610 | 18.08.2008 | Kontrolní závod I
doplněna LT Fin-1 |
Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
082404 | 21.05.2008 | Kontrolní závod I (VPOZ)
VPOZ |
Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
081612 | 21.08.2008 | Kontrolní závod II
doplněna LT Fin-1 |
Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
082408 | 04.06.2008 | Kontrolní závod II (VPOZ)
VPOZ |
Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
082410 | 18.06.2008 | Kontrolní závod III (VPOZ)
VPOZ |
Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
082418 | 10.09.2008 | Kontrolní závod IV (VPOZ)
VPOZ |
Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
084249 | 28.04.2008 | Kornaty cup Austria race trophy | O.R.C.,NJ, | Murter Chorvatsko | YC Kornaty Murter | |
081504 | 31.05.2008 | Krajský přebor | Las-4P,420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
082303 | 20.09.2008 | Krajský přebor Evr
závod přeložen - změna termínu |
Evr-4K | JNS Otrokovice | SK LS Zlín | |
081320 | 19.07.2008 | Krajský přebor Jč.kraje | Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,Vau-4K | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
082111 | 24.05.2008 | Krajský přebor KSJ21 | Rac-4K,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
082118 | 21.06.2008 | Krajský přebor KSJ21 | Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Las-4K,Q-4K,T24-4K,Vau-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
082306 | 13.09.2008 | Krajský přebor Q | Q-4K | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
081211 | 23.06.2008 | Krajský přebor střč. Kraje | Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
082127 | 16.08.2008 | Kutálkův memoriál
VPOZ |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
081208 | 17.05.2008 | Květnová regata | Fin-2,Las-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081616 | 30.08.2008 | Labský pohár | Kaj-2 | ernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
084202 | 01.01.2008 | Laser europa cup | LaR,LaS,L 4.7 | Hvar, CRO | JK Zvir | |
081412 | 26.07.2008 | Letní Vánoční regata | T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
081414 | 16.08.2008 | Letní závod | Fb-2,Q-1,Evr-1,Fin-1,Pir-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
081215 | 23.08.2008 | Letní závod mládeže | Cad-2,Evr-2,Fb-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
087014 | 08.08.2008 | Limar Cup | Vau-6mm,Vau-5ip | Liptovská Mara | Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s. | |
081327 | 16.08.2008 | Lipenská vlna | Q-4P | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
081306 | 17.05.2008 | Lipno marathon 2008
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno | YC Lipno nad Vltavou | |
081381 | 05.09.2008 | LIPNO Regatta - okruh ALFA | 420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
081382 | 05.09.2008 | LIPNO Regatta - okruh BRAVO | Las-4P,L47-4P,Q-4P | Lipno - hotel Jestřábí | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
081332 | 05.09.2008 | Lipno Regatta 2008
okruh ALFA CTL 08-1381, okruh BRAVO CTL 08-1382 |
420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
084269 | 04.08.2008 | Liptovský pohár | Q-3iz | Liptovská Mara | TJ Fatran | |
081503 | 24.05.2008 | Luky Regata | Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
087005 | 04.05.2008 | Májová regata
ORC + NJ - závod zrušen porušení Soutěžního řádu |
Nj-3R | Sukošan - Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
082302 | 11.10.2008 | Májový vítr | Evr-2 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
089905 | 22.05.2008 | Match Race Hard 2008 | Mr-7iz | Hard - AUT | Jednorázová licence ČSJ | |
087020 | 16.09.2008 | MČR - Velká cena YFA
Bavaria Match + ORC |
Bav-6mr,Bav-5ip | Biograd na Moru | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
083203 | 18.07.2008 | ME Sportsboat | ORC-10me | Travemunde, GER | LYC | |
083112 | 30.06.2008 | ME_470_M
bez účasti závodníků z ČR |
470-10me | ITA | Valná hromada | |
083111 | 30.06.2008 | ME_470_W | 470-10me | ITA | Valná hromada | |
083110 | 10.05.2008 | ME_FINN | Fin-10me | ITA | Valná hromada | |
083119 | 31.07.2008 | ME_FIREBALL | Fb-10me | BEL | Valná hromada | |
083128 | 31.07.2008 | ME_LASER RADIAL_M | Lar-10me | BEL | Valná hromada | |
083127 | 31.07.2008 | ME_LASER RADIAL_W | Lar-10me | BEL | Valná hromada | |
083125 | 31.07.2008 | ME_LASER_M | Las-10me | BEL | Valná hromada | |
083137 | 31.08.2008 | ME_NJ
bez účasti závodníků z ČR |
Nj-10me | SWE | Valná hromada | |
083114 | 30.06.2008 | ME_WS_KURZ | Rac-10me | ITA | Valná hromada | |
087013 | 07.08.2008 | MEJ 420 | 420-8me,470-8me | Zadar | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
083133 | 31.08.2008 | MEJ_420_M | 420-8me | CRO | Valná hromada | |
083134 | 31.08.2008 | MEJ_420_W | 420-8me | CRO | Valná hromada | |
083131 | 31.08.2008 | MEJ_470_M | 470-8me | CRO | Valná hromada | |
083130 | 31.08.2008 | MEJ_EVROPA_M | Evr-8me | ITA | Valná hromada | |
083129 | 31.08.2008 | MEJ_EVROPA_W | Evr-8me | ITA | Valná hromada | |
083109 | 31.05.2008 | MEJ_FINN | Fin-8me | ITA | Valná hromada | |
083126 | 31.07.2008 | MEJ_LASER_M | Las-8me | FRA | Valná hromada | |
083113 | 30.06.2008 | MEJ_OPTIMIST | Q-8me | ITA | Valná hromada | |
083135 | 31.08.2008 | MEJ_PIRAT | Pir-8me | SUI | Valná hromada | |
081732 | 03.05.2008 | Melges Tour I. | M24-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081338 | 05.07.2008 | Melges Tour II. | M24-4P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
087015 | 09.08.2008 | Melges Tour III. | M24-4P | Lipno - Kovářov | Melges 24 z.s. | |
087025 | 04.10.2008 | Melges Tour V. | M24-4P | Máchovo jezero/Praha | Melges 24 z.s. | |
084327 | 25.10.2008 | MELGES24 COPPA ITALIA 2008 | M24- | Garda-Navene | Navene | |
081716 | 10.05.2008 | Mem. Ing. Böhma | T24-4P,420-3C,Pir-3C,420-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
084237 | 18.04.2008 | Memorial Branko Tudor | Q-5iz | Krk, Chorvatsko | JK Plav Krk | |
081719 | 24.05.2008 | Memoriál Bruno Hámy | Sta-4P,Sta-3C,Sta-2,Pir-2,Fin-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
081103 | 10.05.2008 | Memoriál Bürgermeistra | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
081101 | 12.04.2008 | Memoriál Dr. Štěpána | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
082143 | 24.08.2008 | Memoriál Dušana Vaculky
pro všechny lodní třídy VPOZ |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
081907 | 30.08.2008 | Memoriál Františka Ehla | Fd-4P | Otmuchowské jezero | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
082101 | 17.05.2008 | Memoriál Hynka Švédy
změna termínu |
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
082141 | 04.10.2008 | Memoriál Jana Sedláka | Cad-3M,Q-3M,T24-3M,Vau-3M,Cad-2,Fin-2,Evr-1,Las-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
081228 | 27.09.2008 | Memoriál Josefa Sosnovce
nově vložený závod !!! |
Evr-1,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
091703 | 27.12.2008 | Memoriál Pavla Harcuby | Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
081111 | 30.08.2008 | Memoriál Rösslera-Ořovského | Cad-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,420-1,Fb-1 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
081902 | 31.05.2008 | Memoriál Tomáše Dymáka | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
084203 | 01.01.2008 | Memorial Z. Roič | Optimist | Hvar, CRO | JK Zvir | |
084018 | 26.07.2008 | Mezinárodní mistrovství Maďarska | Pir-6mm | Balatonfűzfő | Ungarischen Segelverband | |
084011 | 14.08.2008 | Mezinárodní Mistrovství Německa | T24-6mm | Schwerin | SYC | |
084312 | 18.10.2008 | Middle Sea Race | Orc-5iz | Malta | RYMC | |
081419 | 06.12.2008 | Mikulášská regata | Fb-1,Pir-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
084004 | 03.01.2008 | Mistrovství Austrálie | Lar-8iz,Lar-6mm | Blairgowrie - Austrálie | Austrálie | |
081724 | 09.08.2008 | Mistrovství české flotily | Sta-4P,Sta-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081313 | 20.06.2008 | Mistrovství ČR | Kaj-6mr | Orlík-Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
081318 | 03.07.2008 | Mistrovství ČR | 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
081331 | 27.09.2008 | Mistrovství ČR
změna termínu |
Tor-6mr,Tor-4P,F20-1 | Lipno-Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
081615 | 28.08.2008 | Mistrovství ČR
MČR FUN přesunuto z CTL 087028 |
Rac-6mr,Fun-6mr,Fun-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
082119 | 27.06.2008 | Mistrovství ČR | Sta-6mr,Sta-3M | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
082128 | 23.08.2008 | Mistrovství ČR
na vlastních lodích třídy Q |
TRQ-6mr,TRQ-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082129 | 28.08.2008 | Mistrovství ČR
změna termínu MČR 470 !!! přesun ze závodu 082135 |
470-6mr,Lar-6mr,Q-6mr,470-5mz,470-5iz,470-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082138 | 26.09.2008 | Mistrovství ČR | Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Q-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082140 | 27.09.2008 | Mistrovství ČR | T24-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
087018 | 15.08.2008 | Mistrovství ČR - Melges Tour IV. | M24-6mr | Lipno - Kovářov | Melges 24 z.s. | |
082135 | 19.09.2008 | Mistrovství ČR - Modrý hrozen
MČR 470 přesunuto na závod 082129 |
Vau-6mr,Vau-5ip,470-4P,Vau-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
087010 | 26.06.2008 | Mistrovství ČR - Slalom | Fun-6mr | Lefkáda, Vassiliki | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
081119 | 01.11.2008 | Mistrovství ČR - Velká cena Prahy
na lodích Int. 420 dodaných pořadatelem |
TR-6mr,TR-4P | Vltava Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
081706 | 16.02.2008 | Mistrovství ČR 2008 | DN-6mr | Lipno | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
084019 | 06.11.2008 | Mistrovství Chorvatska | ORC-6mm | Kremik, Chorvatsko | YC Mande | |
082406 | 24.05.2008 | Mistrovství Moravy a Slezska | Pir-4K,Pir-2,Rac-2,Evr-1,Q-1 | Petrův rybník | Yacht Club Krnov | |
087016 | 14.08.2008 | Mistrovství Německa | T24-6mm | Schwerin | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
084010 | 12.08.2008 | Mistrovství Němeka | Q-6mm,LaR-6mm | Ribnitz e.V. | Segel-Club-Ribnitz e.V. | |
084006 | 12.06.2008 | Mistrovství Rakouska | Fin-6mm | Wolfganse | ||
084009 | 13.08.2008 | Mistrovství Rakouska | Pir-6mm | Attersee | Sportverein Weyregg am Attersee | |
084015 | 21.09.2008 | Mistrovství Rakouska | Nj-6mm | Chorvatsko,Kremik | Austrian sailing federation | |
084008 | 13.06.2008 | Mistrovství Řecka | ORC-6mm | Atény, Řecko | Yacht Club Of Greece | |
084326 | 22.11.2008 | Mistrovství Slovinska | Lar-6mm | Izola | JK Burja Izola | |
083107 | 16.03.2008 | Mistrovství světa Fireball | FB-12ms | Pattaya, Thailand | Valná hromada | |
084014 | 21.08.2008 | Mistrovství Švýcarska | Tor | Silvaplanasee-SUI | SC St. Moritz | |
082412 | 05.07.2008 | Mladý vítr
změna termínu |
Evr-3M,Fb-2,Q-2,Fin-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
084005 | 12.10.2008 | MM SR - ELEKTROVOD SANY CUP
Bavaria 42 Match ORC Int. |
Nj-6mm,Orc-6mm | Biograd - Chorvatsko | SVK - Slovak Republic | |
081310 | 14.06.2008 | Modrá stuha
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ |
Kaj-1 | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
081513 | 13.09.2008 | Modrá stuha
u Kaj-1 VPOZ |
Kaj-4K,Kaj-1 | Hracholusky | SK PASÁT námořní jachting o.s. | |
082121 | 05.07.2008 | Modrá stuha
pro Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Vranovská přehrada z.s. | |
082144 | 25.10.2008 | Modrá stuha
koef. přesunut ze závodu 08-2131 |
Cad-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
081302 | 03.05.2008 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-5mz,Pir-4P,Q-3,Evr-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
081415 | 23.08.2008 | Modrá stuha Boleváku | Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Las-2,Q-1,Lar-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
082413 | 19.07.2008 | Modrá stuha Českého Těšína | 420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
081329 | 23.08.2008 | Modrá stuha Dvořiště | Q-2,Pir-2,Evr-2,Lar-3R,Las-3C | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
081410 | 19.07.2008 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
081512 | 30.08.2008 | Modrá stuha Jesenice | Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
081624 | 04.10.2008 | Modrá stuha Labe | Kaj-2 | Labe Ústí-Zálezly | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
082205 | 19.07.2008 | Modrá stuha Plumlova
změna termínu |
Evr-4K,Evr-3M,Las-3M,L47-3R,Vau-3M,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
081511 | 23.08.2008 | Modrá stuha Regentu | Evr-3C | Regent | TJ Slovan Mariánské Lázně | |
081110 | 16.08.2008 | Modrá stuha Slap
pro Kaj-1 VPOZ |
Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Orc-1,Q-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
081334 | 13.09.2008 | Modrá stuha Světa | Pir-4P,Evr-1,Lar-1,Q-1 | Třeboň - Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
081118 | 25.10.2008 | Modrá stuha Vltavy | 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
081728 | 13.09.2008 | Modrá vlajka Máchova jezera | Sta-4P,420-3C,420-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
081906 | 23.08.2008 | Modrá vlajka Seče | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
082136 | 20.09.2008 | Modrý hrozen | 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,T24-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082210 | 20.09.2008 | Moravský pohár II.
změna místa konání a pořadatele |
Q-3M,Fin-2,Q-2 | Plumlovská přehrada | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
083104 | 31.01.2008 | MS 470_M | 470-12ms | AUS | Valná hromada | |
083103 | 21.01.2008 | MS 470_W | 470-12ms | Melbourne | Melbourne - AUS | |
087012 | 30.07.2008 | MS Cadet | Cad-10ms | Medenblik | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
084270 | 30.07.2008 | MS Cadet - promotion regatta | Cad-5iz | Medemblik, Nizozemí | Stichting WK Cadet 2008 | |
083102 | 31.01.2008 | MS FIN | Fin-12ms | AUS | Valná hromada | |
081409 | 05.07.2008 | MS Hracholusek | Fin-3D,Q-3D,Fb-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
083206 | 09.08.2008 | MS Raceboard Masters | Rac-12ms | Sopot Polsko | Int.Raceboard Class | |
087027 | 18.10.2008 | MS T2.4 mR | T24-12ms | Las Palmas | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
083207 | 09.08.2008 | MS YOUTH AND MASTER, ME | Rac-10ms | SOPOTY POLSKO | SKZ HESTIA-SOPOT | |
083108 | 31.03.2008 | MS_2.4MR
bez účasti závodníků z ČR |
T24-12ms | ESP | Valná hromada | |
083117 | 31.07.2008 | MS_420 | 420-12ms | GRE | Valná hromada | |
083122 | 31.07.2008 | MS_EVROPA_M
bez účasti závodníků z ČR |
Evr-12ms | POR | Valná hromada | |
083123 | 31.07.2008 | MS_EVROPA_W
bez účasti závodníků z ČR |
Evr-12ms | POR | Valná hromada | |
083106 | 31.03.2008 | MS_LASER RADIAL_W | Lar-12ms | NZL | Valná hromada | |
083105 | 28.02.2008 | MS_LASER_M | Las-12ms | AUS | Valná hromada | |
083115 | 30.06.2008 | MS_MELGES 24 | M24-12ms | ITA | Valná hromada | |
083116 | 30.06.2008 | MS_NJ | Nj-12ms | GRE | Valná hromada | |
083139 | 30.09.2008 | MS_TEAMRACING
bez účasti závodníků z ČR |
TR-12ms | ESP | Valná hromada | |
083138 | 30.09.2008 | MS_WS_KURS
bez účasti závodníků z ČR |
Rac-12ms | POR | Valná hromada | |
083120 | 31.07.2008 | MS_WS_SLALOM | Rac-12ms | ITA | Valná hromada | |
083124 | 31.07.2008 | MSJ_470_M | 470-10ms | POL | Valná hromada | |
083136 | 31.08.2008 | MSJ_CADET | Cad-10ms | NED | Valná hromada | |
083121 | 31.07.2008 | MSJ_ISAF | Las-10ms | DEN | Valná hromada | |
083132 | 31.08.2008 | MSJ_LASER 4.7 | L47-10ms | CRO | Valná hromada | |
083118 | 31.07.2008 | MSJ_OPTIMIST | Q-10ms | TUR | Valná hromada | |
089901 | 22.08.2008 | MSR kajutových lodí | Kaj-6mm | Orava | Valná hromada | |
084253 | 07.03.2008 | Murter Cup | ORC-3iz | Murter, Chorvatsko | JK Murter | |
081614 | 23.08.2008 | Nechranická buchta | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C | Nechranice - Lomazice | Sportklub Lomazice | |
081622 | 04.10.2008 | Nechranický maratón | Fun-3D,Rac-3D | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
084328 | 30.10.2008 | Novembre a Hyeres | Melges 24 | HYERES, FRANCIE | COYCH | |
082304 | 24.05.2008 | O hanáckó klobáso | Las-4K,Vau-4K,Evr-2,Q-2 | Stězkovna Hráza Kroměříž | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
082113 | 31.05.2008 | O kapitánskou čepici
pro LT Kaj-1 VPOZ |
T24-4P,Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
081315 | 28.06.2008 | O krále Šumavy - MČR | Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
082212 | 25.10.2008 | O kuře na rožni
závod zrušen bez náhrady !!! |
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
081903 | 07.06.2008 | O perníkovou chaloupku | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
084299 | 12.07.2008 | Oberland Pütz Seeshaupt | Fin-3iz | Starnberger See | SVOS Segelverein Oberland Seeshaupt e.V, | |
081803 | 13.06.2008 | Odysseův pohár I. - noční
VPOZ |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
081804 | 14.06.2008 | Odysseův pohár II.
VPOZ |
Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
083001 | 31.08.2008 | OH 2008 | 470-15oh,Fin-15oh,Las-15oh | Čína | Valná hromada | |
081404 | 10.05.2008 | Okresní přebor | Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
082416 | 23.08.2008 | Olešná regata | Evr-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
082202 | 17.05.2008 | Olomoucká regata
závod zrušen |
Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
081908 | 20.09.2008 | Opatovický pohár | 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2C | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
084012 | 12.09.2008 | Open Dutch Championschis Olympic and Par | 470, Star, 49er,Laser, LR, Yngling,2,4mR, F18 | Medemblik | Yacht Center Medemblik | |
084013 | 19.09.2008 | Open Polish Optimist Championship | Q-6mm | Kamień Pomorski | UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MOKIS | |
084247 | 03.05.2008 | Opti krokodil regatta | Q-3iz | Chimsee | SRV Seebruck | |
081325 | 09.08.2008 | Optík regata
doplněna LT Laser 4.7 |
L47-1,Q-1 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
084241 | 17.05.2008 | Optimist Schwerpunktregatta | Q-4iz | Krumpendorf am Wörther See | Kärntner Yacht-Club Klagenfurt | |
084280 | 23.08.2008 | Optiregatta 2008 Werbellinsee | Q-3iz | Werbellinsee | SV Stahl Finow | |
084273 | 11.08.2008 | Ora cup Ora | Q-5iz | Garda | circolo vela arco | |
084204 | 01.01.2008 | Orange Bowl International Youth Regatta | Laser full,Radial,4,7 ,420, Q | Miami, | Coral Reef Yacht Club | |
083201 | 01.06.2008 | ORC European Championship | ORC-10me | Cres, Chorvatsko | SCOR | |
084263 | 10.07.2008 | ORCi Championship-Trofeo San Benedetto | ORCinternational | Pescara, Itálie | Club Nautico Pescara | |
084307 | 20.09.2008 | Österreichische Hochseemeisterschaft | ORC, Salona 37 | Kremik, Chorvatsko | Österreichische Segelverband | |
083205 | 11.06.2008 | OVB EUROPEAN CHAMPIONSHIP | Star-10me | BALATON | BALATONFÖLDVÁR, HUNGARY | |
082104 | 02.05.2008 | Pálavská regata | 420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,470-5ip,470-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082107 | 10.05.2008 | Pavlovská regata | 470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
081617 | 13.09.2008 | PETROM regata | Evr-4P,Fin-4P,Las-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
081106 | 24.05.2008 | Pirátská sekyrka | Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Evr-1,Orc-1,Q-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
081113 | 13.09.2008 | Pirátský šátek
pro Kaj-1 VPOZ |
Pir-2,Vau-2,Kaj-1,Orc-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
085103 | 31.12.2008 | Plavba roku ČANY 2008 | Nj-1 | 2008 | ČANY | |
085101 | 01.01.2008 | Plavba Transat 6.50 | Nj-1 | Atlatický oceán | kpt. David Křížek | |
081623 | 04.10.2008 | Podzimní reg. V.Vacka | Q-2,Evr-2,Vau-2 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
082208 | 06.09.2008 | Podzimní regata + Veterán cup | Vau-4K,Vau-3M | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
081206 | 03.05.2008 | Pohár Bohemia | Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
081225 | 11.10.2008 | Pohár ČOS | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
082305 | 07.06.2008 | Pohár DDM Sláníčko | Evr-2 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
081714 | 12.04.2008 | Pohár HAAS+SOHN | Fin-4P,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081321 | 26.07.2008 | Pohár Imego
závod se neodjel - bezvětří |
L47-2,Pir-1,Evr-2,Q-2,Vau-2 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
082122 | 12.07.2008 | Pohár Jedovnic
závod zrušen !!! |
Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
082105 | 03.05.2008 | Pohár Jedovnic | Q-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
081709 | 23.02.2008 | Pohár Máchova jezera | DN-4P | Lipno | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
084279 | 23.08.2008 | Pohár Navtike | Nj-3iz | Izola | JK Burja Izola | |
082402 | 26.04.2008 | Pohár Olešné | Q-3M,Evr-2,Pir-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
082204 | 07.06.2008 | Pohár Pozemstavu | Q-1 | Plumlov | Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. | |
082411 | 21.06.2008 | Pohár Radegastu | L47-4P,Fin-4K,L47-4K,Las-4K,420-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | ermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
087007 | 07.06.2008 | Pohár Rozkoše | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
084214 | 04.10.2008 | Pohár Slovana | 470-5ip | Senec | YC Slovan Bratislava - SVK | |
087024 | 04.10.2008 | Pohár Slovana | 470-4P | Senec | Asociace lodní třídy 470 z.s. | |
084293 | 20.09.2008 | Pohár Slovana - Mem. T. Malej | Fin-4iz | Senec - SVK | YC Slovan Bratislava | |
081223 | 27.09.2008 | Pohár slunce (8 hod závod) | Kaj-1 | Orlík - Radava | Yacht Club Příbram | |
081201 | 08.05.2008 | Pohár SOSIOS - Veteráská regata
změna termínu !!! |
Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
081711 | 16.02.2008 | Pohár Václava Hudce
závod se neuskutečnil - nebyl led !!! |
DN-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
081114 | 20.09.2008 | Pohár Vltavy
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík - Velký Vír | YC BARRANDOV | |
082004 | 14.06.2008 | Pohár Vysočiny | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
081323 | 09.08.2008 | Pohár YC DIM | Pir-3C,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
087029 | 09.05.2008 | Pol CECC | Cad-5ip | Poznaň, POL | ŻLKS Kiekrz | |
089904 | 21.06.2008 | Polish Match Tour | Mr-4iz | Krakow - POL | Jednorázová licence ČSJ | |
084256 | 28.06.2008 | Popey-race | Q-3iz | Wolgangsee Rakousko | UYC Wolfgangsee | |
081510 | 16.08.2008 | Porcelán Cup | Evr-2,Las-2,Q-2,Lar-2,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
081712 | 23.02.2008 | Poslední led
závod se neuskutečnil - nebyl led !!! |
DN-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
082308 | 28.10.2008 | Poslední réčko
změna termínu |
Evr-2,Q-2,Las-1,Vau-1 | Stězkovna Hráza Kroměříž | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
081333 | 06.09.2008 | Poslední vítr
závod se nekonal - bez závodníků |
L47-2,Pir-1,Q-1,Vau-2,Evr-1 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
081418 | 11.10.2008 | Poslední vítr | 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
082139 | 27.09.2008 | Poslední vítr | Vau-5ip,Vau-4P,Cad-3M,Fb-3C | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
082137 | 20.09.2008 | Poslední vítr Slap | Kaj-4P | Slapy - U Kozla | SC Testudo | |
084318 | 25.10.2008 | Posledný vietor | Evropa | Senec | TJ Tatran Bratislava | |
082207 | 23.08.2008 | Prázdninová regata
závod se neskutečnil |
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
081319 | 12.07.2008 | Prázdninový závod | Las-3C,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Vau-2 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
081213 | 02.08.2008 | Prázdniny v půli | Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081117 | 18.10.2008 | Primátorský štít
LT Kaj-1 (VPOZ) = CTL 08-1122 |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
084002 | 17.10.2008 | Prvenstvo Slovenije | 470-6mm,Lar-6mm,Las-6mm | Izola | Izola - SLO | |
081212 | 25.06.2008 | Přebor ČOS - Dálková plavba | Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Cad-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
081718 | 17.05.2008 | Příšovický trojúhelník VPOZ
VPOZ |
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
084283 | 05.09.2008 | Puchar Beskidów Interpuchar | Lar,L47,Q | Zyviecke jazero Tresna POL | ||
084236 | 11.04.2008 | Puchar Elektrowni Rybnik | Evr-3iz | Rybnik - Polsko | Kuznia Rybnik | |
084248 | 06.06.2008 | PUCHAR LEBY, závod IODA | Q-5iz | Leba, Polsko | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY W ŁEBIE | |
084308 | 17.10.2008 | Puchar Rybnika | Lar-3iz,Q-5iz,L47-3iz | Rybnik | Valná hromada | |
082103 | 26.04.2008 | Putovní pohár | Cad-3M,Las-3M,T24-3M,Fin-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
081316 | 28.06.2008 | Radavská regata
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ |
Kaj-1 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
081330 | 30.08.2008 | Radavský pohár
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ |
Kaj-1 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
084244 | 10.05.2008 | Raiffeisen Euro Cup | Tornado | Bodensee/Austria | Yacht-Club Rheidenta,A-6977 Fussach | |
081112 | 06.09.2008 | Regata Laguna
pro Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Slapská přehrada | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
081608 | 21.06.2008 | Regata Lovosice | Kaj-2 | ernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
081104 | 17.05.2008 | Regata mládeže | Cad-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,420-1,Fb-1 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
081322 | 02.08.2008 | Regata pivovaru Bohemia Regent | Fb-3C,Las-3C | Třeboň - Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
081108 | 14.06.2008 | Regata Sasanek
pro Kaj-1 VPOZ |
Kaj-4K,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Orc-1,Q-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
084302 | 23.08.2008 | Rofi-Pokal Attersee | Fin-5iz | Attersee, AUT | Union-Yacht-Club Attersee | |
084281 | 18.06.2008 | Round teh Island Race | NJ-5iz | Cowes, UK | Island Sailing club | |
084309 | 06.09.2008 | Sächs. Meisterschaft Talsperre Pöhl | Fin-3iz | Pöhl | Segelclub Handwerk Plauen e.V. | |
084260 | 16.02.2008 | Sail Auckland | LAR-8iz | Auckland | Kohimara Yacht Club | |
084205 | 14.01.2008 | Sail Melbourne International Regatta
všechny OH třídy |
AOC-8iz | Melbourne | Melbourne - AUS | |
082403 | 10.05.2008 | Santi Cup | Rac-4K,Rac-3M,Fin-2,Rac-2,420-1,Evr-1,Q-1 | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
084323 | 23.10.2008 | S-cup | Ela-3iz | Hramina - Murter Chorvatsko | Nautic Club Austria - Rakousko | |
081406 | 24.05.2008 | Sdružený krajský přebor | Fb-4K,Pir-4K | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
081508 | 09.08.2008 | Sdružený krajský přebor | Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
081618 | 13.09.2008 | Sdružený krajský přebor | Kaj-4K | ernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
081720 | 31.05.2008 | Sdružený krajský přebor | 420-4K,470-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Pir-4K,Sta-4K,FB-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
081307 | 24.05.2008 | Sdružený krajský přebor LT FB 11+12+13+1 | Fb-4k | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
084210 | 19.04.2008 | Semaine Olympique Francaisa
všechny OH třídy |
AOC-8iz | Hyeres | Hyeres - FRA | |
080902 | 12.04.2008 | Seminář rozhodčích KSJ13 - R2R3 | 1 | České Budějovice | Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje | |
081509 | 16.08.2008 | Senior Cup | Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
081904 | 12.07.2008 | Setkání finařů na Seči
závod se neodjel - bezvětří |
Evr-1,Fin-1,Q-1 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
084303 | 01.05.2008 | Schweizer Meisterschaft | Fin-5iz | Bodensee, SUI | Yacht-Club Romanshorn | |
084243 | 17.05.2008 | Silberbarrentrophy | Tornado | Attersee/Austria | Union-Yacht-Club Attersee,Aufham 37 | |
081729 | 27.09.2008 | Ski regata | Fun-1,Rac-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
081301 | 19.04.2008 | Slavoj cup | Pir-2,Evr-1,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
084217 | 27.04.2008 | Slovak Sailing Week
Bavaria 42 Match + ORC |
Nj-3iz+Orc-2iz | Biograd na Moru - Chorvatsko | SVK - Slovak Republic | |
082001 | 19.01.2008 | Snow Big Day
závod se neodjel, nepřízeň počasí |
vše, co jezdí po sněhu s ws plachtou | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
084317 | 11.08.2008 | SP Alacati | Fun-5iz | Alacati | PWA koef .1 | |
084315 | 10.06.2008 | SP Costa Brava | Fun-5iz | Costa Brava | PWA koef .1 | |
084316 | 18.07.2008 | SP Fuerteventura | Fun-5iz | Fuerteventura | PWA koef .1 | |
084233 | 26.04.2008 | SP OPTIMIST | Q-4iz | Rakousko, Podersdorf | YC Podersdorf | |
084313 | 26.09.2008 | SP Sylt | Fun-5iz | Sylt Německo | PWA koef .1 | |
084294 | 06.04.2008 | Spring Cup 470 | 470-7iz | Sanary Sur Mer | ||
084201 | 01.01.2008 | St. Nicholas 2007 | 470– LASER – L RADIAL – L 4.7 &# | PULA, Valsaline, Chorvatsko | Jedriličarski klub VEGA Pula | |
084330 | 04.12.2008 | St.Nikolas 2008 | Laser R,Laser4,7,Q | Pula | Pula | |
081723 | 21.06.2008 | Star Cup I | Sta-4P,Sta-3C,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
081731 | 18.10.2008 | Star Cup II
závod z technických důvodů ZRUŠEN !!! |
Sta-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
084017 | 11.09.2008 | Starboot - Distrikt Meisterschaft des 17 | Star | Attersee | Union-Yacht-Club Attersee | |
084275 | 10.05.2008 | Starboot Pfingstregatta 2008 | Star | Attersee | Union-Yacht-Club Attersee | |
081506 | 05.07.2008 | Stříbrná plachetnice | Evr-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
081107 | 01.06.2008 | Stylová regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!! |
Nj-5ip | Biograd na Moru | Sportovní klub YACHTING STYL | |
084252 | 13.06.2008 | Super Cup-Balatongyörök | FW, Slalom | Balaton, Maďarsko | Balatongyörök | |
081224 | 28.09.2008 | Svatováclavský závan | Fin-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
082006 | 28.06.2008 | Šilhánkův memoriál | Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-2 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
080903 | 20.04.2008 | Školení rozhočích KR KSJ Praha - RaceC | 1 | Praha | Valná hromada | |
080901 | 15.03.2008 | Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) | 1 | Vlašim | Komise vrcholového sportu | |
080904 | 19.04.2008 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | 1 | Plzeň | Valná hromada | |
081905 | 09.08.2008 | Štít města Pardubic | 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
081405 | 17.05.2008 | Štít města Plzně | Pir-2,Q-2,Evr-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
081221 | 13.09.2008 | Štít města Poděbrad | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Las-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
081514 | 20.09.2008 | Švestková regata | Lar-4P,Evr-3C,Q-3C,Pir-3C,Fin-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
081216 | 25.08.2008 | Táborová regata I (VPOZ)
VPOZ |
Cad-1,Evr-1,FB-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
081217 | 27.08.2008 | Táborová regata II (VPOZ)
VPOZ |
Cad-1,Evr-1,FB-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
084289 | 02.08.2008 | Thermikregatta | Tor-5iz | Achensee-AUT | SCWW Achensee | |
087022 | 26.09.2008 | TMR Championschip - 4th World University | TMR-5iz,TMR-4P | Palma de Mallorca | Asociace Match a Team Racingu | |
082106 | 03.05.2008 | To je celá, to je půl | Vau-4P,Cad-3M,T24-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
081203 | 19.04.2008 | Toušenský pohár | Cad-3C,Fb-2,Las-2 | Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
082206 | 16.08.2008 | Tovačovskéma zátokama
VPOZ |
Fun-1,Rac-1,Rsx-1 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
085102 | 20.04.2008 | Transat ag2r | Nj (Transat 6.5) | FRA - St.Barth (Karibik) | ||
084320 | 18.07.2008 | Travemunder Woche | 470-5iz | Travemunde, GER | ||
084268 | 09.08.2008 | Trofeo 4 Laghi | Optimist,420 | Lago gi Garda | circolo vera arco | |
084239 | 01.05.2008 | Trofeo Neirotti - Super Cup | Fun-5iz | Torbole-Lago di Garda, ITA | Circolo vela Arco | |
084266 | 16.05.2008 | Trofeo Rosetti | ORC-4iz | Ravenna, Itálie | Circolo Velico Ravennate | |
084311 | 25.10.2008 | Trofeo Torboli | Q-5iz | Lago di Garda | fraglia vela riva | |
081219 | 30.08.2008 | Truc Regata | Kaj-3D | Slapy - Modrá loděnice | Lodní klub Štěchovice | |
081324 | 09.08.2008 | Třeboňské léto
závod ZRUŠEN bez náhrady |
P-2,,Lar-2,Evr-1,Q-1 | Třeboň - Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
082307 | 18.10.2008 | Tulení závody | Evr-2,Q-2 | JNS Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
082209 | 13.09.2008 | Tvarůžková regata | Rac-4K,Rac-3M | Mohelnice | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
084251 | 12.04.2008 | UBS Sportboot Cup 2008 | ORC | Bodeensee | Kreuzlingen | |
084226 | 05.04.2008 | United 4 Regatta - Medemblik | LaR, LaS, L47, Flash Splash, Q, Evropa, 420 | Medemblik | International Sailing Center Medemblik | |
084229 | 19.04.2008 | United 4 Regatta - Workum | LaR, LaS, L47, Flash Splash, Q, Evropa, 420 | Workum | Workum Sailing Club | |
084255 | 11.03.2008 | Uskršnja regata | ORC-4iz | Hvar, Chorvatsko | PBZ Leasing | |
084246 | 31.05.2008 | UYC Wg Spanglercup | Optimist,420,Zoom | Wolfgangsee | UYC Wolfangsee | |
084305 | 04.10.2008 | Vaarwelkom | Splash, Flash | Grouw | SKON | |
081120 | 26.07.2008 | Vánoční regata
pro Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Slapy - Nová Živohošť | Yacht Club Kotva Praha, z.s. | |
082125 | 09.08.2008 | Veletržní regata
přesun koeficientu ze závodu CTL 08-2122 |
Cad-3M,Las-3M,T24-3M,Cad-2,Fin-2,Q-2,L47-1,Las-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
082114 | 31.05.2008 | Velká cena ČR - TMR WS | TMR-1 | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
081710 | 01.01.2008 | Velká cena DN | DN-4P | Lipno | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
082407 | 31.05.2008 | Velká cena Ostravy | 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Q-4K,420-2,Fin-2,L47-2 | ermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
084001 | 01.08.2008 | Velká cena Slovenska - MM SR | 420-6mm,470-6mm,Fin-6mm,Evr-6mm,Lar-6mm,Q-6mm,Rac-6mm,Vau-6mm,470-5ip | Orava | YC Martin - SVK | |
082110 | 24.05.2008 | Velká cena YC Dyje | Cad-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,T24-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082109 | 17.05.2008 | Věstonická Venuše | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
082120 | 28.06.2008 | Veterán Cup | Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
082126 | 15.08.2008 | Veteran Cup Finn | Fin-5mz,Fin-3R | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
084295 | 21.09.2008 | Vintage yachting games | FD-5iz | Medemblik | ||
082133 | 06.09.2008 | Vítr z vinohradů | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
084301 | 18.07.2008 | Volvo Cup 2008 IV, Rimini | M24-4iz | Rimini, Itálie | Rimini Yacht Club Vela Viva | |
082124 | 02.08.2008 | Vytrvalostní závod
VPOZ |
Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Vranovská přehrada z.s. | |
081115 | 11.10.2008 | Vytrvalostní závod kajutových lodí
pro Kaj-1 VPOZ |
Kaj-4P,Kaj-1 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
084257 | 05.07.2008 | Warnemunde Woche | LaR, LaS, L4.7 | Warnemunde | YC Warnemunde | |
087006 | 10.05.2008 | Wilson Trophy
bez účasti závodníků z CZE |
TMR-5iz,TMR-4P | West Kirby | Asociace Match a Team Racingu | |
083202 | 09.05.2008 | Wordl Championship Finn Masters 2008 | Fin-10ms | Medenblik | International Finn Association | |
082415 | 02.08.2008 | Yacht-tenis regata | Evr-2,Pir-2,Q-2,Rac-2 | Petrův rybník | Yacht Club Krnov | |
081204 | 26.04.2008 | Záplavská liga I
závod se neuskutečnil - bezvětří |
Fin-1, | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081205 | 01.05.2008 | Záplavská liga II
závod se neuskutečnil - bezvětří |
Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081220 | 31.08.2008 | Záplavská liga III | Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081227 | 18.10.2008 | Záplavská liga IV | Fin-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
081105 | 24.05.2008 | Závod kajutových lodí
pro Kaj-1 VPOZ |
Kaj-1 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
082008 | 10.07.2008 | Závod mladých nadějí II. | Q-2 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
082010 | 14.07.2008 | Závod mladých nadějí II. | Evr-1,Q-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
081505 | 01.07.2008 | Závod nadějí (uzavřený závod) | Evr-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
081725 | 30.08.2008 | Závod o kapitánskou dýmku | Sta-4P,T24-4P,420-3C,Pir-3C,Sta-3C,Sta-2,Fin-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
081122 | 18.10.2008 | Závod o Primátorský štít
VPOZ |
Kaj-1 | Vltava Praha | Český Yacht Klub | |
082108 | 14.05.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
082134 | 17.09.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
082117 | 18.06.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
082102 | 16.04.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou | Cad-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
081336 | 04.10.2008 | Zbytek větru | Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2 | Třeboň - Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
081222 | 20.09.2008 | Zhasnutý kahan | Fin-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
084254 | 20.04.2008 | Zlarinska regata | Orc-3iz | Zlarin, Chorvatsko | Valná hromada | |
081602 | 26.04.2008 | Zlatá plachta Barbory | Evr-3C,Q-2,Evr-2 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
081619 | 20.09.2008 | Zlatá sekyrka
závod se neuskutečnil - bez závodníků |
Sta-4P,Fin-3C,Sta-2 | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
081625 | 05.07.2008 | Žejdlík kamenné hospody | Kaj-1 | Žernoseky | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
081207 | 10.05.2008 | Župní přebor | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2, | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II |