7. Memoriál Josefa Šenkýře

 Zpět

CTl 081210
Datum 21.06.2008
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Ráža Tomáš
5
3 831
2
Sosnovec Josef
6
2 928
3
Frohlich Denis
6
2 400
4
Plecitý Martin
9
2 025
5
Gebhart Zdenek
12
1 734
6
Vinkl Daniel
16
1 497
7
Teimer Martin
20
1 296
8
Hudec Václav
23
1 122
9
Podhorec Štefan
27
969
10
Soukal Miloslav
30
831
11
Hruška Martin
31
707
12
Konopáč Aleš
36
594
13
Dvořák Jiří
36
489
14
Ondí­k Antonín
41
393
15
Ráža Pavel
43
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Feilerová Simona
3
1 156
Kotková Anna
1 156
2
Brabec Václav
6
554
Svoboda Lukáš
554
3
Fiala Eduard
7
202
Skála David
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Cvachová Adéla
3
2 008
2
Petrová Kristýna
6
1 406
3
Ptáčník Jan
8
1 054
4
Gebhart Jan
11
804
5
Matějka Jan
17
610
6
Mráz Maxmilián
18
452
7
Hochman Petr
19
318
8
Schrollová Eva
20
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Vomáčko Ladislav
3
3 741
Verner Jaroslav
3 741
2
Čáp Milan
5
2 838
Kubový Martin
2 838
3
Kvasnik Milan
10
2 310
Kořan Petr
2 310
4
Šára Michal
10
1 935
Svoboda Jiří
1 935
5
Burdová Michaela
17
1 644
Nápravníková Barbora
1 644
6
Rokusek Jaromír
17
1 407
Kýhos Karel
1 407
7
Jedlička Jan
18
1 206
Šupolík Petr
1 206
8
Juppe Michal
18
1 032
Hostinský Petr
1 032
9
Lambl Vojtěch
22
879
Daniel Jakub
879
10
Sotona Adam
28
741
Míka Radek
741
11
Gemperle Jiří
28
617
Jeništa Milan
617
12
Šindýlek Jan
35
504
Šindýlek Jiří Ing.
504
13
Schejbal Jiří
37
400
Fiala Michal
400
14
Šindelář David
41
303
Skála Petr
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Soukal Miloslav
3
3 741
2
Škoda Jan
5
2 838
3
Ondíková Petra
7
2 310
4
Cach Zdeněk
13
1 935
5
Cachová Šárka
13
1 644
6
Konopáč Daniel
14
1 407
7
Knorrová Barbora
21
1 206
8
Sanková Lenka
23
1 032
9
Gemperle Jan
24
879
10
Korvas Filip
741
11
Staněk Jan
35
617
12
Marval Jakub
36
504
13
Soukup Aleš
36
400
14
Šprc Petr
37
303
15
Souček Otakar
48
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ