Velká cena YC Dyje

 Zpět

CTl 082110
Datum 24.05.2008
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Cad-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,T24-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Kořanová Johana
2 713
Tkadlecová Sára
4
2 713
2
Čuláková Adéla
2 110
Jebavý Vít
5
2 110
3
Seidl Šimon
1 758
Hakl David
6
1 758
4
Hykrda Jakub
1 508
Petrovský Jan
8
1 508
5
Fantová Klára
11
1 315
6
Alexová Beata
1 156
8
Štrunc Jan
906
9
Havel Filip
804
10
Vodáček Tomáš
713
Maršálková Blanka
21
713
11
Svoboda Lukáš
630
12
Fanta Matěj
554
Maršálek Daniel
25
554
13
Štruncová Michaela
485
14
Kliment Michal
420
16
Janča Jean-Baptiste
304
Košvica Jakub
30
304
17
Skála David
252
Jarošová Natálie
34
252
18
Kotková Anna
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Zárubová Michaela
4
3 698
2
Cejnar Lukáš
4
3 096
3
Cejnar Matyáš
8
2 744
4
Sivý Štěpán
9
2 494
6
Starý Martin
13
2 142
7
Vachel Ondřej
17
2 008
9
Novotný Štěpán
23
1 790
13
Sláma Eduard
27
1 470
14
Žíla Jiří
32
1 406
19
Kafka Richard
43
1 141
20
Bezděk David
44
1 096
21
Utíkal Petr
46
1 054
22
Tichánek Michael
47
1 014
23
Vlachová Veronika
47
975
27
Bezděková Martina
52
836
31
Houska Vojtěch
61
716
33
Ščerba Patrik
63
661
34
Podzimek Antonín
65
635
35
Cvachová Adéla
67
610
38
Trejbalová Samanta
76
539
39
Valdhansová Klára
79
516
40
Novotný Michal
79
494
41
Dostálová Vlasta
79
473
42
Staňková Nikol
80
452
43
Sopoušek Radek
82
431
44
Vrzalová Elen
85
411
49
Mouchová Karolína
96
318
50
Smola Matěj
98
300
52
Mareček Šimon
99
266
53
Kafka Roman
102
250
55
Pavlína Šmakalová
107
218
poř.
jméno
body
l.body
1
Blatecký David
7
5 774
2
Chlup Zdeněk
8
4 570
3
Teplý Viktor
10
3 865
4
Audy Dan
17
3 365
5
Smetana Radek
17
2 978
6
Pospíšil Martin
18
2 661
7
Huček Jakub
18
2 393
8
Solfronk ml. Antonín
27
2 161
10
Vaidišová Kateřina
28
1 774
12
Kotisa Jan
34
1 457
13
Audyová Markéta
35
1 318
16
Cejnar Tomáš
50
957
18
Pospíšilová Lucie
53
753
22
Jindřich Marek
64
404
poř.
jméno
body
l.body
poř.
jméno
body
l.body
3
Vachelová Barbora
16
2 812
4
Němec Vojtěch
17
2 312
5
Teplý Ondřej
17
1 925
6
Formánek Michael
17
1 608
7
Guryča Jan
20
1 340
10
Bachtík Lukáš
25
721
11
Petřík Martin
27
555
12
Pospíšilová Klára
28
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ