Velká cena YC Dyje

 Zpět

CTl 082110
Datum 24.05.2008
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Cad-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,T24-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Tkadlecová Sára
4
2 713
Kořanová Johana
2 713
2
Jebavý Vít
5
2 110
Čuláková Adéla
2 110
3
Hakl David
6
1 758
Seidl Šimon
1 758
4
Petrovský Jan
8
1 508
Hykrda Jakub
1 508
5
Fantová Klára
11
1 315
Ráčková Kamila
1 315
6
Lidaříková Alena
12
1 156
Alexová Beata
1 156
7
Limpouch Abraham
14
1 022
Tichý Jonáš
1 022
8
Loudín Dominik
15
906
Štrunc Jan
906
9
Vítová Anna
16
804
Havel Filip
804
10
Maršálková Blanka
21
713
Vodáček Tomáš
713
11
Mojdlová Barbora
25
630
Svoboda Lukáš
630
12
Maršálek Daniel
25
554
Fanta Matěj
554
13
Ploner Jan
26
485
Štruncová Michaela
485
14
Živná Veronika
28
420
Kliment Michal
420
15
Matoušek Pavel
29
360
Kupský Pavel
360
16
Košvica Jakub
30
304
Janča Jean-Baptiste
304
17
Jarošová Natálie
34
252
Skála David
252
18
Feilerová Simona
34
202
Kotková Anna
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Zárubová Michaela
4
3 698
2
Cejnar Lukáš
4
3 096
3
Cejnar Matyáš
8
2 744
4
Sivý Štěpán
9
2 494
5
Bilka Adam
11
2 300
6
Starý Martin
13
2 142
7
Vachel Ondřej
17
2 008
8
Itzenthaler Theodor
19
1 892
9
Novotný Štěpán
23
1 790
10
Baran Maroš
25
1 698
11
Vaďurová Dominika
25
1 616
12
Babjaková Miriam
26
1 540
13
Sláma Eduard
27
1 470
14
Žíla Jiří
32
1 406
15
Smolařová Barbora
32
1 346
16
Minksová Barbora
37
1 290
17
Šamšulová Tereza
39
1 237
18
Bachtík Tomáš
42
1 188
19
Kafka Richard
43
1 141
20
Bezděk David
44
1 096
21
Utíkal Petr
46
1 054
22
Tichánek Michael
47
1 014
23
Vlachová Veronika
47
975
24
Matuška Dušan
49
938
25
Bilková Nina
51
902
26
Kováčová Tereza
51
868
27
Bezděková Martina
52
836
28
Šugárová Kristýna
58
804
29
Štěpánský Jan
59
774
30
Kraker Branimír
60
744
31
Houska Vojtěch
61
716
32
Žáček Jiří
63
688
33
Ščerba Patrik
63
661
34
Podzimek Antonín
65
635
35
Cvachová Adéla
67
610
36
Maňková Linda
68
586
37
Ferianec Adam
71
562
38
Trejbalová Samanta
76
539
39
Valdhansová Klára
79
516
40
Novotný Michal
79
494
41
Dostálová Vlasta
79
473
42
Staňková Nikol
80
452
43
Sopoušek Radek
82
431
44
Vrzalová Elen
85
411
45
Bonga Jakub
87
392
46
Noruláková Sophia
87
373
47
Uher Ondřej
94
354
48
Provazníková Sára
95
336
49
Mouchová Karolína
96
318
50
Smola Matěj
98
300
51
Sobota Martin
99
283
52
Mareček Šimon
99
266
53
Kafka Roman
102
250
54
Koštýř Michal
103
234
55
Pavlína Šmakalová
107
218
56
Boroš Michal
111
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Blatecký David
7
5 774
2
Chlup Zdeněk
8
4 570
3
Teplý Viktor
10
3 865
4
Audy Dan
17
3 365
5
Smetana Radek
17
2 978
6
Pospíšil Martin
18
2 661
7
Huček Jakub
18
2 393
8
Solfronk ml. Antonín
27
2 161
9
Korytář Václav
28
1 957
10
Vaidišová Kateřina
28
1 774
11
Borošová Soňa
30
1 608
12
Kotisa Jan
34
1 457
13
Audyová Markéta
35
1 318
14
Boroš Martin
41
1 189
15
Volf Vojtěch
49
1 069
16
Cejnar Tomáš
50
957
17
Obrtlík Filip
51
852
18
Pospíšilová Lucie
53
753
19
Görföl Tomáš
55
659
20
Sopoušek Jan
56
570
21
Sadilková Tereza
63
485
22
Jindřich Marek
64
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
5
1 406
2
Bína Daniel
6
804
3
Sadílek Alex
7
452
4
Bína Ladislav
12
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Černý Ondřej
9
4 721
2
Ircing Pavel
11
3 517
3
Vachelová Barbora
16
2 812
4
Němec Vojtěch
17
2 312
5
Teplý Ondřej
17
1 925
6
Formánek Michael
17
1 608
7
Guryča Jan
20
1 340
8
Šamšulová Kristýna
22
1 108
9
Bitomský Martin
25
904
10
Bachtík Lukáš
25
721
11
Petřík Martin
27
555
12
Pospíšilová Klára
28
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ