LIPNO Regatta - okruh ALFA

 Zpět

CTl 081381
Datum 05.09.2008
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Maier Michael
1
1 423
2
Plecitý Martin
2
1 122
3
Vika Tomáš
3
946
4
Kmoníček Jiří
4
821
5
Hýža Jiří
5
724
6
Outrata Jiří
6
645
7
Trnavský Martin
7
578
8
Deutscher Patrik
8
520
9
Vinkl Daniel
9
469
10
Lidařík Rudolf
10
423
11
Čajčík Jan
11
382
12
Valouch Libor
12
344
13
Lejhanec Petr ing.
13
309
14
Valouch Vlastimil
14
277
15
Hrnčál Tomáš
15
247
16
Audy Petr
16
219
17
Nuc Jindřich
17
193
18
Dragoun Ivan
23
134
18
Čajčík Karel
23
0
18
Hrnčál Milan
23
134
18
Vinkl Petr
23
134
18
Korych Pavel
23
134
poř.
jméno
body
l.body
1
Chudějová Hana
1
1 142
Kořanová Michaela
1 142
2
Žáková Petra
2
841
Žáková Martina
841
3
Lambl Vojtěch
3
665
Mrzílková Lenka
665
4
Kupská Markéta
4
540
Mayerbergová Ilona
540
5
Steiner Michal
5
443
Dymák Jiří
443
6
Storchová Lucie
6
364
Storch Petr
364
7
Schmied Martin
7
297
Kacálková Petra
297
8
Alexová Beata
8
239
Seidl Šimon
239
9
Čuláková Adéla
9
188
Kořanová Johana
188
10
Synková Anna
10
142
Vlach Martin
142
11
Havetta Alexander
11
101
Huk Václav
101
12
Dymáková Tereza
13
0
Hanuš Daniel
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Will Jan
1
1 331
Čechura Jiří
1 331
2
Čáp Milan
2
1 030
Kubový Martin
1 030
3
Procházka Filip
3
854
Verner Jaroslav
854
4
Kvasnik Milan
4
729
Kořan Petr
729
5
Nápravník Jakub
5
632
Jeništa Milan
632
6
Martan Jiří
6
553
Mudra Martin
553
7
Burdová Michaela
7
486
Nápravníková Barbora
486
8
Míka Radek
8
428
Piherová Vlasta
428
9
Parůžek Zdeněk
9
377
Myslík Vladimír
377
10
Beneš Vlastimil
10
331
Prucha Alexandr
331
11
Šára Michal
11
290
Svoboda Jiří
290
12
Šnajdr Matěj
12
252
Šnajdr Milan
252
13
Kratký Ondřej
13
218
Krátký Jan
218
14
Chodora Miroslav
14
185
Vít Ladislav
185
15
Kejř Jaroslav
15
155
Hyk Jan
155
16
Šindýlek Michal
16
127
Šindýlek Jiří Ing.
127
17
Šindelář David
19
0
17
Vít Jaroslav
19
101
Hrubý Jiří
101
17
Fiala Michal
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Šmídová Katka
1
1 632
2
Směšný Marek
2
1 331
3
Krejza Tomáš
3
1 155
4
Audy Dan
4
1 030
5
Lejhanec David
5
934
6
Novotný Václav
6
854
7
Landkammerová Jana
7
787
8
Škráčková Vendula
8
729
9
Starý Martin
9
678
10
Soukal Miloslav
10
632
11
Staniek Michal
11
591
12
Pellar David
12
553
13
Staniek Štěpán
13
519
14
Cachová Šárka
14
486
15
Rozsypal Jakub
15
456
16
Šmídová Petra
16
428
17
Daněk Michal
17
402
18
Trenzová Karolína
18
377
19
Rozsypal Martin
19
354
20
Škoda Jan
20
331
21
Lipenský Martin
21
310
22
Čudek Radim
22
290
23
Švancarová Martina
23
271
24
Chlup Zdeněk
24
252
25
Holyszewská Anna
25
235
26
Polidarová Marketa
26
218
27
Soukup Filip
27
201
28
Vachelová Barbora
28
185
29
Cach Zdeněk
29
170
30
Lipenská Lea
30
155
31
Stránská Lucie
31
141
32
Korvas Filip
32
127
33
Kubištová Kateřina
33
114
34
Jezbera Jaroslav
34
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ