Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 081318
Datum 03.07.2008
Dní 4
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Dalibor
11
8 279
Sivý Josef
8 279
2
Kopřiva Luděk
14
6 472
Rybáček Josef
6 472
3
Thiel Susanne
18
5 416
Bauditz Jens
5 416
4
Neaf Timo
23
4 666
Fels Stephan
4 666
5
Gardavský Petr
25
4 085
Tobolka Michal
4 085
6
Mendík Jan
43
3 610
Hendrych Václav
3 610
7
Moucha Pavel
45
3 208
Vacula Martin
3 208
8
Renner Herbert
2 860
Strnad JÝrgen
50
2 860
9
Struck Karsten
58
2 553
StrÝwing GÝnter
2 553
10
Adam Daniel
64
2 279
Harcuba Petr
2 279
11
Soukupová Magdaléna
71
2 030
Beneš Pavel
2 030
12
Smutná Veronika
75
1 803
Bulíř Jan
1 803
13
Týle Jaroslav
87
1 595
Šváb Tomáš
1 595
14
Juklová Alice
87
1 402
Jukl Jan
1 402
15
Novotný Karel
91
1 222
Kleiner Otakar
1 222
16
Strnad Phillip
97
1 054
Lehner Alexander
1 054
17
Novák Jaroslav
102
896
Richter Zdeněk
896
18
Hájek Jakub
105
747
Mareček Josef
747
19
Kasl Libor
129
606
Kraus Matěj
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Hálová Kateřina
16
8 412
Parůžek Jiří
8 412
2
Hakl David
17
6 606
Seidl Šimon
6 606
3
Živná Veronika
17
5 549
Kliment Michal
5 549
4
Jebavý Vít
21
4 800
Čuláková Adéla
4 800
5
Tkadlecová Sára
26
4 218
Kořanová Johana
4 218
6
Fantová Klára
40
3 743
Ráčková Kamila
3 743
7
Petrovský Jan
41
3 342
Hykrda Jakub
3 342
8
Loudín Dominik
52
2 994
Štrunc Jan
2 994
9
Maršálková Blanka
62
2 687
Vodáček Tomáš
2 687
10
Vítová Anna
68
2 412
Havel Filip
2 412
11
Limpouch Abraham
72
2 164
Tichý Jonáš
2 164
12
Jebavá Markéta
75
1 937
Kotková Anna
1 937
13
Jarošová Natálie
80
1 729
Alexová Beata
1 729
14
Lidaříková Alena
92
1 535
Matoušek Pavel
1 535
15
Fiala Eduard
93
1 356
Skála David
1 356
16
Ploner Jan
95
1 187
Štruncová Michaela
1 187
17
Brabec Václav
97
1 029
Svoboda Lukáš
1 029
18
Maršálek Daniel
108
881
Fanta Matěj
881
19
Košvica Jakub
131
740
Janča Jean-Baptiste
740
20
Hykrdová Eliška
134
606
Kupský Pavel
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Mertlová Michaela
7
7 663
Fiala Petr
7 663
2
Žáková Petra
19
5 856
Žáková Martina
5 856
3
Steiner Michal
23
4 800
Dymák Jiří
4 800
4
Kupská Markéta
26
4 050
Mayerbergová Ilona
4 050
5
Chudějová Hana
26
3 469
Kořanová Michaela
3 469
6
Kantor František
35
2 994
Chmelová Lucie
2 994
7
Schmied Martin
36
2 592
Kacálková Petra
2 592
8
Storchová Lucie
48
2 244
Storch Petr
2 244
9
Dymáková Tereza
54
1 937
Hanuš Daniel
1 937
10
Havetta Alexander
67
1 663
Huk Václav
1 663
11
Rosecká Nikola
78
1 414
Rosecký Daniel
1 414
12
Stáňa Ivo
79
1 187
Vachtarčík Rudolf
1 187
13
Žilková Tereza
82
979
Hrnčál Tomáš
979
14
Synková Anna
84
786
Petřík Martin
786
15
Maroščíková Gabriela
102
606
Staňová Justýna
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ