Švestková regata

 Zpět

CTl 081514
Datum 20.09.2008
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy Lar-4P,Evr-3C,Q-3C,Pir-3C,Fin-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Gebhart Zdenek
4
2 110
2
Ďásek František
8
1 508
3
Bláha Martin
11
1 156
4
Dragoun Ivan
16
906
5
Hájek Libor
18
713
6
Nuc Jindřich
23
554
7
Procházka Jan
27
420
8
Ondí­k Antonín
28
304
9
Činčera Jiří
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Dalibor
5
2 637
Sivý Josef
2 637
2
Hoch Veit
6
1 734
Kaiser Olaf
1 734
3
Vyhnánková Kateřina
11
1 206
Zobač Jakub
1 206
4
Novotný Karel
14
831
Žila Jiří
831
5
Koubek Zdeněk
19
541
Němec Jiří
541
6
Dr. Seidel Immo
23
303
Zapp Ines
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Cejnar Lukáš
8
4 690
2
Cejnar Matyáš
8
3 787
3
Sivý Štěpán
12
3 259
4
Staňková Nikol
13
2 884
5
Zárubová Michaela
13
2 593
6
Novotný Štěpán
22
2 356
7
Ziegenbein Martin
32
2 155
8
Schindler Isabel
32
1 981
9
Thompson Harry
34
1 827
10
Polidar Martin
39
1 690
11
Zajíček Daniel
45
1 566
12
Vlachová Veronika
48
1 453
13
Novotný Michal
50
1 348
14
Enders Albert
51
1 252
15
Adler Ida
51
1 162
16
Harenberg Lukas
54
1 078
17
Kaiser Juliane
57
999
18
Hrubý Kryštof
61
924
19
Ptáčník Jan
65
854
20
Blum Antje
76
787
21
Zlámal Oliver
83
724
22
Dragoun Dominik
85
663
23
Blaurock Karl
85
605
24
Gebhart Jan
97
550
25
Doležal Tomáš
98
496
26
Klimeš Jonatán
98
445
27
Nuc Mario
103
396
28
Dragoun Vítek
108
349
29
Hrubý Matouš
114
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Soukal Miloslav
5
4 069
2
Škoda Jan
8
3 166
3
Zárubová Daniela
14
2 637
4
Fučikovský Jan
14
2 263
5
Cach Zdeněk
18
1 972
6
Soukup Filip
23
1 734
7
Jindřichová Markéta
25
1 534
8
Polidarová Marketa
28
1 360
9
Činčera Marek
29
1 206
10
Cachová Šárka
38
1 069
11
Sanková Lenka
42
945
12
Liška Matěj
42
831
13
Knorrová Barbora
44
727
14
Tuzarová Barbora
53
630
15
Matějková Adéla
58
541
16
Loníková Iva
62
456
17
Pilařová Tereza
63
377
18
Loník Jan
70
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
4
4 221
2
Smetana Radek
10
3 017
3
Vaidišová Kateřina
13
2 312
4
Chmel Václav
17
1 813
5
Černý Michal
18
1 425
6
Cejnar Tomáš
18
1 108
7
Solfronk ml. Antonín
25
841
8
Kotisa Jan
28
609
9
Bachtík Lukáš
29
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ