Hop regata

 Zpět

CTl 081605
Datum 07.06.2008
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,420-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hakl David
4
5 108
Seidl Šimon
5 108
2
Hálová Kateřina
7
3 904
Parůžek Jiří
3 904
3
Jebavý Vít
8
3 200
Čuláková Adéla
3 200
4
Tkadlecová Sára
11
2 700
Kořanová Johana
2 700
5
Fantová Klára
16
2 312
Ráčková Kamila
2 312
6
Feilerová Simona
16
1 996
Kotková Anna
1 996
7
Jarošová Natálie
18
1 728
Tichý Jonáš
1 728
8
Matoušek Pavel
20
1 496
Alexová Beata
1 496
9
Živná Veronika
21
1 291
Kliment Michal
1 291
10
Maršálková Blanka
32
1 108
Vodáček Tomáš
1 108
11
Jebavá Markéta
32
943
Havel Filip
943
12
Maršálek Daniel
33
792
Fanta Matěj
792
13
Brabec Václav
34
653
Svoboda Lukáš
653
14
Fiala Eduard
38
524
Skála David
524
15
Hejnic Tadeáš
41
404
Bryxová Pavla
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Storchová Monika
4
4 016
Storch Petr
4 016
2
Chudějová Hana
5
2 812
Kořanová Michaela
2 812
3
Kupská Markéta
8
2 108
Mayerbergová Ilona
2 108
4
Steiner Michal
13
1 608
Dymák Jiří
1 608
5
Synková Anna
14
1 220
Kittler Jan
1 220
6
Dymáková Tereza
15
904
Hanuš Daniel
904
7
Rosecká Nikola
15
636
Rosecký Daniel
636
8
Schmied Martin
23
404
Kacálková Petra
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
4
6 064
Kořan Petr
6 064
2
Kuthan Martin
8
4 860
Sklenář Petr
4 860
3
Tkadlec Viktor
12
4 155
Skořepová Eva
4 155
4
Will Jan
13
3 656
Čechura Jiří
3 656
5
Kratký Ondřej
15
3 268
Krátký Jan
3 268
6
Rokusek Jaromír
16
2 951
Kýhos Karel
2 951
7
Šára Michal
18
2 684
Svoboda Jiří
2 684
8
Vomáčko Ladislav
20
2 452
Verner Jaroslav
2 452
9
Pomykáček Martin
23
2 247
Peterka Miroslav
2 247
10
Beneš Vlastimil
27
2 064
Prucha Alexandr
2 064
11
Lambl Vojtěch
28
1 898
Daniel Jakub
1 898
12
Nápravník Jakub
30
1 747
Jeništa Milan
1 747
13
Buchta Jan
36
1 608
Vašík Radim
1 608
14
Šnajdr Matěj
37
1 479
Šnajdr Milan
1 479
15
Juppe Michal
38
1 360
Hostinský Petr
1 360
16
Míka Radek
1 247
Piherová Vlasta
1 247
17
Smetana Matěj
42
1 142
Smetana Karel
1 142
18
Nováková Ludmila
49
1 043
Vašík Martin
1 043
19
Škoda Vít
49
949
Jedlička Jan
949
20
Burdová Michaela
51
860
Nápravníková Barbora
860
21
Martan Jiří
59
775
Mudra Martin
775
22
Chodora Miroslav
59
694
Vít Ladislav
694
23
Šindýlek Jan
60
617
Šindýlek Jiří Ing.
617
24
Schejbal Jiří
60
543
Fiala Michal
543
25
Pikora Antonín
70
472
Šára Marek
472
26
Šindelář David
79
404
Skála Petr
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ