Jarní premiéra I. + KP

 Zpět

CTl 081801
Datum 10.05.2008
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hýža Jiří
4
4 404
2
Kmoníček Jiří
10
3 200
3
Lejhanec Jiří
12
2 496
4
Trnavský Martin
17
1 996
5
Sláma Ivo
18
1 608
6
Valouch Vlastimil
21
1 291
7
Hrnčál Milan
24
1 024
8
Huček Jakub
30
792
9
Valouch Libor
33
587
10
Ondí­k Antonín
43
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Baran Maroš
7
7 092
2
Cejnar Matyáš
13
5 888
3
Bachtík Tomáš
13
5 184
4
Vachel Ondřej
15
4 684
5
Hájek Daniel
26
4 297
6
Smolařová Barbora
33
3 980
7
Houska Vojtěch
34
3 712
8
Novotný Štěpán
40
3 480
9
Sivý Štěpán
41
3 275
10
Zárubová Michaela
41
3 092
11
Sláma Eduard
43
2 927
12
Starý Martin
43
2 776
13
Cejnar Lukáš
54
2 637
14
Valdhansová Klára
56
2 508
15
Štěpánský Jan
59
2 388
16
Bezděk David
62
2 276
17
Šugárová Kristýna
63
2 171
18
Bezděková Martina
66
2 071
19
Lejhanec Filip
67
1 977
20
Tichánek Michael
71
1 888
21
Staňková Nikol
72
1 804
22
Kafka Richard
75
1 723
23
Minksová Barbora
79
1 645
24
Kováčová Tereza
84
1 572
25
Žáček Jiří
85
1 501
26
Šamšulová Tereza
87
1 432
27
Ščerba Patrik
89
1 367
28
Zajíček Daniel
95
1 304
29
Dostálová Vlasta
105
1 243
30
Vlachová Veronika
112
1 184
31
Podzimek Antonín
113
1 127
32
Mareček Šimon
121
1 072
33
Uher Ondřej
122
1 018
34
Žíla Jiří
126
966
35
Vrzalová Elen
134
916
36
Utíkal Petr
134
867
37
Kafka Roman
134
820
38
Sobota Martin
141
773
39
Novotný Michal
144
728
40
Kafková Anna
145
684
41
Ptáčník Jan
153
641
42
Mouchová Karolína
155
599
43
Cvachová Adéla
156
559
44
Šulcová Barbora
175
519
45
Pišl Jan
181
480
46
Polidar Martin
186
441
47
Koštýř Michal
188
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdeněk
6
6 478
2
Audy Dan
10
5 274
3
Rozsypal Jakub
11
4 570
4
Novotný Václav
18
4 070
5
Landkammerová Šárka
22
3 682
6
Škráčková Vendula
25
3 365
7
Šmídová Petra
31
3 098
8
Soukal Miloslav
32
2 866
9
Landkammerová Jana
33
2 661
10
Rozsypal Martin
34
2 478
11
Kubík Michal
34
2 312
12
Šmídová Katka
36
2 161
13
Škoda Jan
41
2 022
14
Černá Anna
48
1 894
15
Lejhanec David
48
1 774
16
Daněk Michal
53
1 662
17
Vlček Dominik
61
1 556
18
Vachelová Barbora
75
1 457
19
Ondíková Petra
77
1 363
20
Cach Zdeněk
79
1 274
21
Soukup Filip
80
1 189
22
Cachová Šárka
82
1 108
23
Balzerová Adéla
90
1 031
24
Sanková Lenka
97
957
25
Švancarová Martina
103
886
26
Polidarová Marketa
104
818
27
Knorrová Barbora
105
753
28
Holyszewská Anna
106
689
29
Šprc Petr
107
628
30
Valdhansová Aneta
115
570
31
Pellar David
115
513
32
Soukup Aleš
120
457
33
Kratochvíl Jiří
128
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Audyová Markéta
8
4 404
2
Černý Ondřej
8
3 200
3
Ircing Pavel
9
2 496
4
Němec Vojtěch
14
1 996
5
Šamšulová Kristýna
17
1 608
6
Guryča Jan
19
1 291
7
Petřík Martin
28
1 024
8
Bitomský Martin
29
792
9
Bachtík Lukáš
32
587
10
Formánek Michael
37
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ