O krále Šumavy - MČR

 Zpět

CTl 081315
Datum 28.06.2008
Dní 3
Místo konání Lipno
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Storch Petr
10
6 331
Zanker Zbyněk
6 331
2
Zajíček Petr
22
4 525
Šimek Karel
4 525
3
Houdek Roman
24
3 469
Fiala Pavel
3 469
4
Lehečka Zdeněk
44
2 719
Lehečka Zdeněk
2 719
5
Cicutto Remo
63
2 138
Melichar Pavel
2 138
6
Palkovský Tomáš
64
1 663
Ach-Hübner Otakar
1 663
7
Prach Jan
79
1 261
Neaton Oregel Zuzana
1 261
8
Mannel Jiří
100
760
8
Gottfried Ludvík
100
760
Šindýlek Vlastimil
760
8
Mannel Luboš
760
poř.
jméno
body
l.body
1
Maskulak Kacper
20
8 162
Kazula Filip
8 162
2
Maciej Grzeškowiak
23
6 657
Miax Zakowski
6 657
3
Munka Márton
40
5 777
Földesi Péter
5 777
4
Kerekes Zsombor
60
5 152
Bors Máté
5 152
5
Kanyicska Mark
67
4 668
Ă?ri Bence
4 668
6
Bagyo Ă?ron
67
4 272
Nagy Adam
4 272
7
Hálová Kateřina
78
3 937
Parůžek Jiří
3 937
8
Sonia Dubielak
85
3 647
Zuzanna Laskowska
3 647
9
Jebavý Vít
88
3 391
Čuláková Adéla
3 391
10
Andorka Rudolf
88
3 162
Takacs Réka
3 162
11
Horváth Balázs
99
2 955
Weiodinger György
2 955
12
Kratzl Anna
110
2 766
Mészáros Laura
2 766
13
Tkadlecová Sára
113
2 593
Kořanová Johana
2 593
14
Hakl David
120
2 432
Seidl Šimon
2 432
15
Németh Márton
126
2 282
Nagy Gábor
2 282
16
Fantová Klára
128
2 142
Ráčková Kamila
2 142
17
Polgár Lukács
128
2 010
Boros Dániel
2 010
18
Petrovský Jan
157
1 886
Hykrda Jakub
1 886
19
Böröcz Berta
167
1 769
Kristóf Julianna
1 769
20
Loudín Dominik
185
1 657
Štrunc Jan
1 657
21
Limpouch Abraham
197
1 551
Tichý Jonáš
1 551
22
Živná Veronika
201
1 450
Kliment Michal
1 450
23
Vítová Anna
201
1 354
Havel Filip
1 354
24
Karl Steinhäuser
204
1 261
Pascal Helbig
1 261
25
Feilerová Simona
205
1 173
Kotková Anna
1 173
26
Lidaříková Alena
252
1 088
Alexová Beata
1 088
27
Ploner Jan
255
1 006
Štruncová Michaela
1 006
28
Maršálková Blanka
261
927
Vodáček Tomáš
927
29
Fiala Eduard
264
850
Skála David
850
30
Brabec Václav
281
777
Svoboda Lukáš
777
31
Jarošová Natálie
299
706
Matoušek Pavel
706
32
Maršálek Daniel
302
637
Fanta Matěj
637
33
Košvica Jakub
320
570
Janča Jean-Baptiste
570
34
Hykrdová Eliška
326
505
Kupský Pavel
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílková Lenka
12
4 721
Fiala Petr
4 721
2
Chudějová Hana
24
3 517
Kořanová Michaela
3 517
3
Žáková Petra
25
2 812
Žáková Martina
2 812
4
Kupská Markéta
40
2 312
Mayerbergová Ilona
2 312
5
Steiner Michal
47
1 925
Dymák Jiří
1 925
6
Rosecká Nikola
58
1 608
Rosecký Daniel
1 608
7
Dymáková Tereza
61
1 340
Hanuš Daniel
1 340
8
Havetta Alexander
72
1 108
Huk Václav
1 108
9
Schmied Martin
79
904
Kacálková Petra
904
10
Žilková Tereza
96
721
Hrnčál Tomáš
721
11
Synková Anna
105
555
Petřík Martin
555
12
Maroščíková Gabriela
105
404
Staňová Justýna
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Čáp Milan
24
9 194
Kubový Martin
9 194
2
Fanta Miroslav
24
7 388
Sklenář Petr
7 388
3
Kvasnik Milan
32
6 331
Kořan Petr
6 331
4
Tkadlec Viktor
42
5 582
Skořepová Eva
5 582
5
Vomáčko Ladislav
57
5 000
Verner Jaroslav
5 000
6
Pomykáček Martin
57
4 525
Peterka Miroslav
4 525
7
Martan Jiří
64
4 124
Mudra Martin
4 124
8
Šára Michal
65
3 776
Svoboda Jiří
3 776
9
Will Jan
80
3 469
Čechura Jiří
3 469
10
Beneš Vlastimil
87
3 194
Prucha Alexandr
3 194
11
Nápravník Jakub
96
2 946
Jeništa Milan
2 946
12
Buchta Jan
98
2 719
Vašík Radim
2 719
13
Parůžek Zdeněk
101
2 511
Myslík Vladimír
2 511
14
Kratký Ondřej
106
2 317
Krátký Jan
2 317
15
Burdová Michaela
149
2 138
Nápravníková Barbora
2 138
16
Šnajdr Matěj
159
1 969
Šnajdr Milan
1 969
17
Jedlička Jan
161
1 811
Šupolík Petr
1 811
18
Juppe Michal
172
1 663
Hostinský Petr
1 663
19
Smetana Matěj
175
1 522
Smetana Karel
1 522
20
Nováková Ludmila
180
1 388
Vašík Martin
1 388
21
Sotona Adam
182
1 261
Míka Radek
1 261
22
Lambl Vojtěch
182
1 140
Daniel Jakub
1 140
23
Brabec Jan
216
1 024
Šindýlek Jiří Ing.
1 024
24
Chodora Miroslav
238
913
Vít Ladislav
913
25
Schejbal Jiří
240
807
Skála Petr
807
26
Kejř Jaroslav
247
704
Hyk Jan
704
27
Pikora Antonín
255
606
Šára Marek
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ