Memoriál Dušana Vaculky

 Zpět

CTl 082143
Datum 24.08.2008
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy OT-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Krásný Petr
1 402
Bartošová Ilona
1 402
Kadlíček Radek
5
1 402
Bartoš Vítězslav
1 402
2
Krupica Miloš
1 101
Malec Martin
1 101
Mayerbergová Ilona
6
1 101
Hanák Vladimír
1 101
3
Karas Tomáš
925
Dalerová Eva
925
Lorenc Petr
8
925
Karas Jaroslav
925
4
Rezazgniová Marcela
800
Vaculka Tomáš
800
Vaculka Patrik
9
800
Šteflíček Michal
800
5
Hykrda Michal
703
Kantor František
12
703
Hykrda Jakub
703
6
Dostál Jiří
624
Boušková Olina
19
624
Potáš Václav
624
7
Šperka Václav
21
557
Šťastný Karel
557
8
Chadimová Vladimíra
21
499
Vodáček Lukáš
499
9
Huková Tereza
448
Huk Vítězslav
24
448
Huk Lubomír
448
10
Zbožínek Radim
25
402
Volavý Lubomír
402
11
Novotný Antonín
33
361
Horák Antonín
361
12
Žilinský František
323
Seidl Miroslav
39
323
Nedbal Lubomír
323
13
Novotný Jan
288
Novotný Jakub
40
288
Šotnar Stanislav
288
14
Keršner Ferdinand
256
Kadlec Ondřej
44
256
Kadlec Petr
256
15
Šmíd Adam
45
226
Kameník Radomír
226
16
Němeček Milan
48
198
Kašpar Roman
198
17
Víchová Zora
172
Jurek Lukáš
172
Krejčířová Lucie
49
172
Krejčíř Vojtěch
172
18
Tlachová Adéla
147
Tlachová Zdeňka
50
147
Tlach Michal
147
19
Schwanzer
56
123
20
Vaculka Zbyněk
101
Daněk Tomáš
62
101
Drábíková Lea
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Audy Dan
3
1 402
2
Pospíšil Martin
7
1 101
3
Mojdl Ondřej
925
Balogová Věra
925
Vavre Dušan
925
Vavre Dominik
10
925
Ráčková Kamila
925
4
Janků Lucie
13
800
Seidl Šimon
800
5
Benešová Markéta
14
703
Kittler Jan
703
6
Havetta Alexander
18
624
Huk Václav
624
7
Sopoušek Jiří
20
557
8
Karásková Natálie
22
499
Alexová Beata
499
9
Halouzka Jiří
23
448
10
Sopoušek Jan
24
402
11
Vašík Roman
361
Krejčiřík Jan
26
361
Bidlo Karel
361
12
Maršálková Blanka
28
323
Vodáček Tomáš
323
13
Nováková Ludmila
32
288
Claus Joachim
288
14
Halouzka Jakub
36
256
15
Mojdlová Barbora
40
226
Svoboda Lukáš
226
16
Sopoušek Radek
43
198
17
Srba Matěj
57
172
Matoušek Pavel
172
18
Košvica Jakub
58
147
Janča Jean-Baptiste
147
19
Eichler Martin
59
123
Maršálek Daniel
123
20
Krejčíř Dominik
60
101
Kupský Pavel
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ