Šilhánkův memoriál

 Zpět

CTl 082006
Datum 28.06.2008
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Šugárová Kristýna
10
2 202
2
Kafka Richard
13
1 600
3
Hájek Daniel
15
1 248
4
Mareček Šimon
26
998
5
Kafka Roman
29
804
6
Vrzalová Elen
30
646
7
Hošek Filip
47
512
8
Koštýř Michal
48
396
9
Kafková Anna
49
294
10
Staníková Kamila
49
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
8
6 677
2
Rozsypal Jakub
19
5 473
3
Landkammerová Šárka
27
4 768
4
Novotný Václav
35
4 269
5
Soukal Miloslav
39
3 881
6
Skotnicová Jana
41
3 564
7
Škoda Jan
50
3 296
8
Kubík Michal
55
3 064
9
Černá Anna
56
2 860
10
Škráčková Vendula
62
2 677
11
Rozsypal Martin
63
2 511
12
Lipenský Martin
65
2 360
13
Landkammerová Jana
67
2 221
14
Čudek Radim
76
2 092
15
Lejhanec David
81
1 972
16
Šmídová Katka
83
1 860
17
Daněk Michal
85
1 755
18
Šmídová Petra
91
1 656
19
Lipenská Lea
96
1 562
20
Vlček Dominik
103
1 473
21
Staniek Štěpán
104
1 388
22
Ondíková Petra
109
1 307
23
Styblo Petr
118
1 230
24
Skála Pavel
118
1 156
25
Balzerová Adéla
140
1 085
26
Soukup Filip
146
1 017
27
Konopáč Daniel
157
951
28
Cach Zdeněk
158
888
29
Švancarová Martina
827
30
Staniek Michal
162
768
31
Balzer Robert
163
711
32
Pellar David
175
656
33
Kamenský Pavel
177
603
34
Cachová Šárka
177
551
35
Holyszewská Anna
189
501
36
Kafková Barbora
205
452
37
Jezbera Jaroslav
216
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Čagan Martin
8
4 570
Smutný Ladislav
4 570
2
Karasová Daniela
12
3 365
Karas Tomáš
3 365
3
Blatecký Patrik
18
2 661
Taurková Kateřina
2 661
4
Otta Jiří
20
2 161
Ottová Hana
2 161
5
Chyťová Marcela
25
1 774
Formánek Jindřich
1 774
6
Ptášnik Tadeáš
35
1 457
Ptašnik Vladislav
1 457
7
Mlčoch Matěj
40
1 189
Mlčoch Bronislav
1 189
8
Vacula Jan
46
957
Vacula Karel
957
9
Machovská Lucie
57
753
Machovský Jan
753
10
Machovský Tomáš
58
570
Vacula Karel
570
11
Herceg Tomáš
64
404
Prokopová Lenka
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
7
4 570
2
Blatecký David
20
3 365
3
Chlup Zdeněk
20
2 661
4
Audyová Markéta
27
2 161
5
Huček Jakub
27
1 774
6
Pospíšil Martin
28
1 457
7
Audy Dan
31
1 189
8
Teplý Ondřej
43
957
9
Černý Ondřej
49
753
10
Jindřich Marek
59
570
11
Bitomský Martin
64
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ