Pavlovská regata

 Zpět

CTl 162112
Datum 30.04.2016
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,L47-7P,Lar-7P,Fb-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
2
402
Vlachová Veronika
402
2
Synková Anna
4
101
Štursová Jana
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Michaela
3
10 727
Hájek Milan
10 727
2
Will Jan
8
8 619
Čechura Jiří
8 619
3
Roček Roman
12
7 387
Kubový Martin
7 387
4
Mrzílková Lenka
18
6 512
Kořanová Michaela
6 512
5
Štrunc Jan
22
5 834
Jedlička Jan
5 834
6
Winkler Pavel
25
5 279
Verner Jaroslav
5 279
7
Šnajdr Matěj
29
4 811
Šnajdr Milan
4 811
8
Kvasnik Milan
30
4 405
Kořan Petr
4 405
9
Nápravník Jakub
30
4 047
Kořanová Johana
4 047
10
Košvica Jakub
32
3 727
Parůžek Jiří
3 727
11
Mika Radek
33
3 437
Stránská Lucie
3 437
12
Fanta Miroslav
36
3 172
Skořepová Eva
3 172
13
Bidlová Jitka
37
2 929
Janderová Klára
2 929
14
Lambl Vojtěch
37
2 704
Jeništa Milan
2 704
15
Šedivák Kryštof
37
2 494
Mudra Martin
2 494
16
Žáková Petra
44
2 298
Žáková Martina
2 298
17
Beneš Vlastimil
48
2 113
Průcha Alexandr
2 113
18
Gemperle Jiří
48
1 940
Vomáčko Ladislav
1 940
19
Šindýlek Michal
50
1 775
Myslík Vladimír
1 775
20
Svoboda Lukáš
61
1 619
Havel Filip
1 619
21
Cikrt Tomáš
62
1 471
Procházka Libor
1 471
22
Topiarzová Magda
63
1 330
Matoušková Eva
1 330
23
Škoda Michal
68
1 194
Štruncová Michaela
1 194
24
Vít Ladislav
73
1 065
Dragoun Dominik
1 065
25
Bulíř Martin
74
941
Burdová Michaela
941
26
Špaček Matěj
82
822
Beneš Jiří
822
27
Vít Jaroslav
82
707
Chodora Miroslav
707
28
Šindýlek Jan
90
0
28
Trusíková Hana
90
0
28
Šindýlek Jiří
0
28
Vašík Roman
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jakub
9
10 727
2
Chlup Zdeněk
10
8 619
3
Halouzka Jiří
14
7 387
4
Šamšulová Tereza
17
6 512
5
Audyová Markéta
18
5 834
6
Rozlivková Johana
20
5 279
7
Blatecký David
21
4 811
8
Hrubý Karel
24
4 405
9
Moučka ml. Vítězslav
31
4 047
10
Pospíšil Martin
32
3 727
11
Bezděk David
34
3 437
12
Kmenta Martin
37
3 172
13
Přikryl Benjamín
37
2 929
14
Hlavsa Tomáš
40
2 704
15
Nuc Mario
42
2 494
16
Valdhansová Klára
46
2 298
17
Sovadina Petr
47
2 113
18
Podzimek Antonín
52
1 940
19
Mikula Josef
55
1 775
20
Dvořák Ota
56
1 619
21
Dybal Zdeněk
63
1 471
22
Záruba Adam
69
1 330
23
Bartůněk Jan
69
1 194
24
Šindelka Jakub
70
1 065
25
Tuzarová Barbora
71
941
26
Pospíšilová Lucie
72
822
27
Samec Marek
79
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ