Modrý hrozen

 Zpět

CTl 162163
Datum 17.09.2016
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vychová Eliška
7
8 261
Vychová Zuzana
8 261
2
Kramplová Annamaria
10
6 154
Štursová Lucie
6 154
3
Hudec Adam
12
4 921
Stejskal Max
4 921
4
Pfeifer Matyáš
16
4 047
Hrnčířová Vendula
4 047
5
Postránecký František
28
3 368
Postránecká Klára
3 368
6
Žalud František
31
2 814
Cvikrová Michaela
2 814
7
Licková Nikola
35
2 346
Licková Aneta
2 346
8
Winkler Adam
35
1 940
Hálová Lucie
1 940
9
Hrnčíř Matyáš
41
1 582
Bryxová Lucie
1 582
10
Motal Filip
44
1 261
Holubová Tereza
1 261
11
Motal Adam
49
972
Červenka Tadeáš
972
12
Pačanda David
58
707
Holubová Kristýna
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
4
1 406
Vlachová Veronika
1 406
2
Synková Anna
7
804
Štursová Jana
804
3
Baudyš Pavel
11
452
Čermák ml. Josef
452
4
Andělová Zuzana
18
202
Boháček David
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
8
11 243
Kubový Martin
11 243
2
Procházka Filip
10
9 136
Čáp Milan
9 136
3
Will Jan
12
7 903
Čechura Jiří
7 903
4
Kvasnik Milan
25
7 029
Kořan Petr
7 029
5
Košvica Jakub
25
6 350
Parůžek Jiří
6 350
6
Mika Radek
27
5 796
Stránská Lucie
5 796
7
Gemperle Jiří
28
5 327
Vomáčko Ladislav
5 327
8
Šedivák Kryštof
28
4 921
Mudra Martin
4 921
9
Winkler Pavel
30
4 563
Verner Jaroslav
4 563
10
Bidlová Jitka
33
4 243
Janderová Klára
4 243
11
Lambl Vojtěch
37
3 953
Mrzílková Lenka
3 953
12
Nápravník Jakub
37
3 689
Kořanová Johana
3 689
13
Žáková Petra
47
3 445
Žáková Martina
3 445
14
Vích Ondřej
49
3 220
Šupolík Petr
3 220
15
Karhánek Jiří
51
3 010
Krátký Jan
3 010
16
Šnajdr Matěj
52
2 814
Šnajdr Milan
2 814
17
Cikrt Tomáš
59
2 630
Procházka Libor
2 630
18
Beneš Vlastimil
65
2 456
Průcha Alexandr
2 456
19
Gemperle Jan
65
2 292
Svoboda Jiří
2 292
20
Škoda Michal
66
2 136
Štruncová Michaela
2 136
21
Klusáčková Radka
68
1 988
Jeništa Milan
1 988
22
Šindýlek Michal
75
1 846
Myslík Vladimír
1 846
23
Topiarzová Magda
85
1 711
Jindřichová Markéta
1 711
24
Špaček Matěj
90
1 582
Beneš Jiří
1 582
25
Svoboda Lukáš
91
1 457
Havel Filip
1 457
26
Vít Ladislav
92
1 338
Dragoun Dominik
1 338
27
Šaňa Jan
100
1 224
Čudek Radim
1 224
28
Lašová Zuzana
101
1 113
Horák Miroslav
1 113
29
Čechura Přemysl
107
1 006
Juha Roman
1 006
30
Nový Marek
118
903
Chodora Miroslav
903
31
Procházka Radek
122
804
Licek Jiří
804
32
Teplý Jakub
123
707
Novák David
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
4
6 623
2
Wehrenbergová Anna
7
4 515
3
Mojdl Ondřej
12
3 283
4
Mojdl Martin
17
2 408
5
Skála Filip
18
1 730
6
Wehrenbergova Petra
24
1 176
7
Bureš Martin
28
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ