M.B.Keramika Pálavská regata 2016

 Zpět

CTl 162114
Datum 06.05.2016
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hýža Jiří
5
11 850
2
Lidařík Rudolf
7
9 441
3
Hyrš Ladislav
10
8 033
4
Jochovič Josef
20
7 033
5
Plecitý Martin
22
6 258
6
Holák Andrej
26
5 624
7
Skalický Vladimír
28
5 089
8
Outrata Jiří
29
4 625
9
Ščerba Kamil
36
4 216
10
Weinreich Gerhard
38
3 850
11
Kmoníček Jiří
40
3 519
12
Valouch Libor
48
3 216
13
Jozíf Martin
51
2 938
14
Červenka Matouš
53
2 681
15
Valouch Vlastimil
56
2 441
16
Cicutto Remo
57
2 217
17
Ptáčník Milan
58
2 006
18
Vanický Dušan
63
1 808
19
Kraus Jan
68
1 620
20
Němec Milan
75
1 441
21
Dybal Zdeněk
86
1 272
22
Sperl Tina
88
1 110
23
Gfreiner Haitwig
89
956
24
Ščerba Patrik
91
808
poř.
jméno
body
l.body
1
Smetana Radek
5
8 940
2
Hrubý Karel
8
6 832
3
Janča Jean-Baptiste
13
5 600
4
Steiner Michal
16
4 725
5
Drahorád Petr
22
4 047
6
Vaidiš Tomáš
23
3 493
7
Sláma Eduard
25
3 024
8
Solfronk Antonín
26
2 618
9
Audy Dan
26
2 260
10
Vaidišová Kateřina
34
1 940
11
Král Karel
39
1 650
12
Vachel Ondřej
39
1 385
13
Liška Matěj
43
1 142
14
Stýblo Petr
54
917
15
Podzimek Antonín
64
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Štěpán
6
11 243
2
Směšný Marek
6
9 136
3
Perez Sergi
21
7 903
4
Škráčková Vendula
22
7 029
5
Ondíková Petra
24
6 350
6
Soukal ml. Miloslav
25
5 796
7
Bobek Pavel
26
5 327
8
Chlupová Kateřina
31
4 921
9
Kafka Roman
33
4 563
10
Žáček Jiří
35
4 243
11
Zárubová Michaela
43
3 953
12
Staniek Štěpán
43
3 689
13
Kučerová Lucie
45
3 445
14
Matoušek Ondřej
48
3 220
15
Matoušek Matěj
53
3 010
16
Kováčová Tereza
54
2 814
17
Lejhanec David
57
2 630
18
Kala Roman
57
2 456
19
Žíla Jiří
67
2 292
20
Švancarová Martina
73
2 136
21
Šmakalová Pavlína
73
1 988
22
Tichánek Michael
82
1 846
23
Kilarová Marie
83
1 711
24
Kafka Richard
86
1 582
25
Plodek Adam
86
1 457
26
Balzer Robert
90
1 338
27
Sobotová Kristýna
95
1 224
28
Kršňák Jakub
98
1 113
29
Hodačová Veronika
107
1 006
30
Dušek Josef
108
903
31
Kršňák Jan
114
804
32
Čudek Radim
117
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jakub
6
18 761
2
Halouzka Jiří
11
15 148
3
Blatecký David
17
13 035
4
Baran Maroš
20
11 536
5
Sopoušek Radek
22
10 373
6
Chlup Zdeněk
23
9 423
7
Bezděk David
23
8 620
8
Audyová Markéta
26
7 924
9
Hlavsa Tomáš
28
7 310
10
Přikryl Benjamín
31
6 761
11
Pospíšil Martin
38
6 264
12
Nuc Mario
46
5 811
13
Moučka ml. Vítězslav
47
5 393
14
Rozlivková Johana
48
5 007
15
Boroš Michal
55
4 648
16
Šebek Martin
58
4 311
17
Kmenta Martin
60
3 995
18
Valdhansová Klára
60
3 698
19
Dvořák Filip
72
3 416
20
Sovadina Petr
73
3 148
21
Maňková Linda
80
2 894
22
Štěpán David
83
2 652
23
Dybal Zdeněk
91
2 420
24
Moučková Hana
94
2 198
25
Bezděková Martina
95
1 985
26
Bartůněk Jan
96
1 781
27
Pospíšilová Klára
96
1 584
28
Mikula Luboš
98
1 395
29
Mikula Josef
113
1 212
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
4
7 029
2
Huček Jakub
8
4 921
3
Bachtík Marek
11
3 689
4
Sláma Ivo
14
2 814
5
Hošek Libor
19
2 136
6
Šugár Jiří
24
1 582
7
Kučera Tomáš
32
1 113
8
Hurban Gerald
33
707
9
Teplý Roman
40
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ