Závod mladých nadějí

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222006
Datum závodu 09.07.2022
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy ILCA 4-7P, Techno 293-7P, Evropa-3C, Evropa-3M, Optimist-3C, Optimist-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
1
1
1
3*
1
1
3*
7
5701
2
2201-0054 Kováč Vladimír
1
2*
2*
2
2
2
2
2
11
4798
3
2101-0756 Čaganová Julie
5
4
4
9*
6*
3
3
1
20
4270
4
1101-0433 Klíma Jáchym
7
13*
3
7
5
6
7
13*
35
3895
5
1305-0321 Lojková Karolína
3
3
13*
11
9
15*
4
6
36
3604
6
1305-0328 Lojka Jakub
6
6
7
6
11*
5
9
12*
39
3367
7
1101-0514 Klímová Johana
10
17*
5
5
8
19*
14
4
46
3166
8
1101-0572 Štolba Marek
DNC*
5
8
4
16*
9
8
14
48
2992
9
2301-0231 Mikula Daniel
9
15*
14*
13
7
11
5
9
54
2838
10
1101-0478 Štolbová Ela
4
10
12
12
14*
12
DNC*
5
55
2701
11
2101-0729 Beroun Daniel
8
8
19
34*
4
10
UFD*
11
60
2577
12
2101-0749 Dokoupil Hynek
36*
12
6
8
22
33*
10
8
66
2463
13
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
12
14
17*
14
12
8
6
22*
66
2359
14
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
14
7
20*
26*
18
7
12
18
76
2263
15
2101-0780 Čaganová Sofie
23*
9
24*
20
10
14
13
15
81
2173
16
2101-0757 Blatecká Veronika
16
16
15
28*
15
13
11
23*
86
2089
17
2116-0013 Halouzková Marie
13
23*
10
17
13
UFD*
16
19
88
2010
18
2001-0252 Grodl Tomáš
UFD*
DNC*
11
3
1
4
UFD
10
96
1935
19
2101-0754 Ira David
19
22
9
16
26*
16
18
25*
100
1865
20
2101-0765 Konopík Šimon
11
20
22
24*
19
23
17
27*
112
1798
21
1101-0507 Skořepová Anna
15
19
16
BFD*
21
UFD*
46
7
124
1734
22
1606-0301 Vlčková Světlana
22
21
21
23
20
17
28*
26*
124
1674
23
2205-0307 Ottová Barbora
20
18
29
19
29
DNC*
15
30*
130
1616
24
9901-0001 Hruska Simon
17
11
18
BFD*
17
37
37*
34
134
1560
25
2001-0257 Mahr Emma
31*
27
39*
25
23
18
20
21
134
1507
26
1101-0615 Košíková Matilda
30
37*
28
10
34*
22
24
28
142
1456
27
2101-0724 Navrátil Václav
29
30*
27
37*
30
21
25
16
148
1407
28
1705-0211 Michalík Marek
21
33
35*
18
44*
29
22
31
154
1360
29
2408-0014 Bortlíková Sára
DNC*
24
23
SCP*
36
25
23
24
155
1314
30
1101-0505 Tomolová Kateřina
32
34
30
22
37*
UFD*
19
20
157
1270
31
1402-0462 Binko Šimon
25
26
42*
33
35*
26
32
17
159
1227
32
2301-0253 Zajíček Alf
27
28
34
15
28
38*
36*
32
164
1186
33
2101-0738 Navrátil Vojtěch
28
25
36*
29
32
28
26
33*
168
1145
34
2101-0742 Karas Filip
26
29
32
40*
27
35*
30
29
173
1107
35
2101-0776 Beroun Marek
45*
40
51*
31
38
20
29
37
195
1069
36
2408-0013 Chwalek Štěpán
UFD*
32
48
51*
31
24
21
40
196
1032
37
2101-0750 Nováček Vojtěch
18
39
40
43*
40
41*
27
35
199
996
38
2205-0080 Hanák Vít
37
36
37
21
24
44
UFD*
46*
199
962
39
2301-0255 Pokorná Sára
40
38
31
35
54*
49*
33
38
215
928
40
2101-0747 Sachs Vojtěch
24
43
41
45*
45*
30
41
43
222
895
41
1705-0205 Hegrová Naďa
35
41
46
47*
55*
32
34
39
227
863
42
1705-0197 Zimová Martina
34
DNC*
DNC*
38
50
34
38
36
230
831
43
2404-0463 Hejnová Anna
42
DNC*
25
44
43
43
UFD*
41
238
801
44
2407-0233 Ptášníková Viktorie
DNC*
44
33
27
39
DNC
31
DNC*
241
771
45
2408-0015 Gráczová Dorota
39
47*
38
36
46
45
39
DNF*
243
741
46
2101-0784 Martiš Max
44
42
45*
39
51*
40
40
42
247
713
47
2205-0308 Ottová Tereza
DNC*
DNC*
43
32
52
27
35
DNF
256
685
48
2001-0260 Forst Matouš
DNC*
46
44
41
33
36
DNC
DNC*
267
657
49
2101-0772 Karas Hynek
DNC*
DNC*
53
42
41
46
43
47
272
630
50
2101-0771 Plotěná Viktorie
33
31
47
49
53
DNC
DNC*
DNC*
280
604
51
1705-0216 Divíšková Vanda
DNC*
48
52
50
57*
42
45
45
282
578
52
2301-0238 Sklářová Julie
DNC*
35
26
BFD*
25
DNC
DNC
DNC
287
553
53
2101-0767 Lidaříková Ema
DNC*
DNC*
DNC
DNC
47
39
42
44
306
528
54
9901-0014 Vargova Ema
43
50
55
53
56
DNC
DNC*
DNC*
324
504
55
2205-0081 Cviček Jan
38
DNC*
DNC*
DNC
42
47
DNC
DNC
328
480
56
2101-0768 Blatecká Eliška
41
45
49
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
336
456
57
2405-0144 Bílek Tomáš
DNC*
DNC*
DNS
DNS
49
48
44
DNC
342
433
58
2205-0290 Cviček Josef
DNC*
DNC*
DNC
DNC
48
31
DNC
DNC
347
411
59
1705-0206 Hegrová Julie
DNC*
49
50
48
DNC*
DNC
DNC
DNC
348
388
60
1901-0484 Satranská Zuzana
DNF*
52
DNC*
46
DNC
DNC
DNC
DNC
366
367
61
1606-0299 Rážová Lea
DNC*
51
54
DNC*
DNC
DNC
DNF
DNC
373
345
62
2001-0258 Fuchsová Edita
DNC*
DNC
DNF*
52
DNC
DNC
DNC
DNC
387
324
63
1901-0510 Veselý Šimon
DNF*
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
402
303
63
2001-0250 Vašíčková Tereza
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
402
0
63
2001-0261 Mahr Tobias
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
402
0
63
1402-0461 Binko Štěpán
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
402
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0364 Soukal Miloslav
1
3*
3*
2
3
1
1
3
11
3541
2
2404-0454 Žáček Jiří
7*
1
2
1
6
3
3
DNC*
16
2637
3
2001-0154 Kafka Richard
2
4
6*
5
8*
2
2
1
16
2109
4
2301-0099 Přikryl Benjamín
3
7*
1
3
5*
4
4
2
17
1734
5
1609-0287 Mlejnek Tomáš
4
2
5
6
1
5
DNC*
DNC*
23
1444
6
2001-0155 Kafka Roman
5
5
DNC*
4
2
DNC*
6
5
27
1206
7
2201-0019 Kováčová Tereza
9*
6
4
7*
4
6
5
4
29
1005
8
1145-0118 Mojdlová Kateřina
8
8
7
9*
7
DNC*
7
6
43
831
9
2201-0004 Balzer Robert
10*
10
10
8
11*
8
9
7
52
678
10
2001-0075 Kafka Tomáš
6
UFD*
DNF*
10
9
7
8
DNC
53
541
11
1213-0191 Mojdl Martin
12*
9
8
11*
10
9
10
8
54
416
12
1606-0288 Lederer Tomáš
11
11
9
12
12
10
DNC*
DNC*
65
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0005 Halouzka Michal
1
1
1
13*
3
1
2
DNC*
9
9320
2
2301-0244 Zajíček Teo
2
5*
2
3*
2
2
1
2
11
7213
3
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
3
2
4*
2
1
4*
3
1
12
5980
4
2301-0247 Pašteková Eva Klára
4
4
5
1
5
6*
9*
5
24
5106
5
1130-1129 Paigerová Nina
5
13*
8
4
4
12
5
13*
38
4427
6
2404-0450 Hejnová Karolína
9
6
3
6
10*
9
11*
9
42
3873
7
1606-0282 Ráža Matyáš
6
3
13*
5
14*
11
7
11
43
3404
8
2103-0853 Bína Rudolf
8
11
6
7
9
DNC*
12*
6
47
2999
9
2103-0951 Knetig Jindřich
10
12*
7
10
7
DNC*
6
7
47
2640
10
2101-0758 Blatecká Michaela
12
8
9
14
15*
3
15*
3
49
2320
11
2201-0053 Kováč Richard
13*
7
12*
8
11
10
4
10
50
2030
12
2101-0705 Konopík Tomáš
11
14*
11
9
8
5
8
12*
52
1766
13
2301-0214 Hubáček Michal 2006
15*
10
10
15*
6
14
10
4
54
1523
14
1901-0482 Plachý Jonáš
7
9
14*
11
13*
8
13
8
56
1297
15
2101-0752 Mátl Albert
14
16*
15
UFD*
12
7
14
15
77
1088
16
2404-0481 Fanfrlová Markéta
16
15
17*
16
17*
13
16
14
90
891
17
2101-0722 Blatecký Martin
17
DNC*
16
12
16
15
DNC
DNC*
94
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0169 Lojínová Alexandra
1
1
2*
1
2
1
UFD*
1
7
11047
2
1609-0278 Říčanová Nicol
3*
3*
1
3
3
2
1
2
12
8940
3
2110-0178 Skřepek Šimon
2
2
5*
6*
1
4
2
4
15
7707
4
1705-0202 Štěpánek Jiří
5*
UFD*
4
2
5
3
3
3
20
6832
5
1705-0074 Štěpánková Markéta
4
4
3
4
6*
7*
6
6
27
6154
6
2110-0207 Chalupníková Klára
8*
5
7*
5
4
5
4
5
28
5600
7
1402-0460 Loužek Štěpán
6
6
6
8*
8*
6
5
7
36
5131
8
1703-0236 Burda František
9*
7
8
7
7
9*
7
8
44
4725
9
2110-0189 Samcová Klára
7
9*
9
9
10*
8
8
9
50
4367
10
1302-0057 Plch Zdeněk
10
8
10
11*
9
11*
9
10
56
4047
11
2110-0217 Nosková Klára
17*
11
11
10
13*
10
11
11
64
3757
12
1130-1910 Smýkal Artur
11
10
12
13*
11
12
10
DNC*
66
3493
13
1401-0484 Baštářová Veronika
15*
12
13
12
12
13
13
DNC*
75
3249
14
1705-0073 Štěpánková Kristýna
13
15
14
16*
16*
14
12
13
81
3024
15
1705-0212 Křenek Marek
12
13
17*
17
15
17
16
DNC*
90
2814
16
1705-0164 Verl Jan
18*
14
18
14
17
19*
15
14
92
2618
17
1130-1899 Roušal Jakub
19
DNC*
15
21*
14
20
17
12
97
2434
18
1705-0188 Zima Daniel
14
18
23*
23*
20
16
14
16
98
2260
19
1130-1908 Horská Ema
25*
19
24*
24
19
15
18
15
110
2096
20
2201-0051 Piňos Jindřich
20
17
21
19
22*
22*
20
17
114
1940
21
2001-0244 Řezníček Tomáš
23
DNC*
22
15
18
18
19
DNC*
115
1791
22
1705-0225 Bauerová Anna
21
DNC*
16
20
21
21
DNC
DNC*
131
1650
23
2204-0088 Bureš Jan
16
16
19
18
DNC*
DNC
DNC
DNC*
133
1515
24
1130-1906 Šlechta Samuel
26
20
20
22
DNC*
DNC
DNC
DNC*
152
1385
25
1705-0220 Quittnerová Nicol
27
DNC*
25
25
23
23
DNC
DNF*
155
1261
26
1705-0209 Michalík Daniel
DNF*
DNC*
26
26
24
DNC
DNC
DNC
172
1142
27
1705-0222 Dokoupilová Tereza
22
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
182
1027
28
1705-0219 Quittnerová Natálie
24
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
184
917
29
1705-0226 Bauerová Ina
DNS*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
192
759
29
1705-0165 Verl Vojtěch
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
192
759
29
1705-0203 Štěpánková Jana
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
192
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ