O krále Šumavy



přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021

Event Code 211315
First day of the event 2021-07-09
Number of days 3
Venue Lipno - Černá v Pošumaví
Organizer Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Classes 29er-7P, Cadet-7P, Flying Dutchman-7P, Fireball-7P, RS700-7P, Cadet-4K, Fireball-4K
Note přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021
End of online registration 09.07.2021 07:00:00

Online registration is closed. You can register at the event.

Entry List


Flying Dutchman

CZE 11Tomáš Palkovský1609-0262ManHelm Paid
Petr Storch1605-0093Man
CZE 38Otakar Ach-Hübner2103-0658ManHelm Paid
Miroslav Vlach1602-0130Man

Cadet

CZE 9460Adam Winkler1214-0110ManHelm Paid
Dominik Eliáš1214-0124Man
CZE 9481Vít Krchňavý1602-0104ManHelm Paid
Radek Jiránek1602-0341Man
CZE 9489Vojtěch Krchňavý1602-0105ManHelm Paid
Matěj Vojík1602-0111Man
CZE 9501Adéla Beretová1101-0513WomanHelm
Carla De Vita1101-0537Woman
CZE 9509Matyáš Roček1203-0589ManHelm
Jiří Kulhavý1602-0340Man
CZE 9511Antonín Dressler1101-0539ManHelm
Pavel Horváth1101-0573Man
CZE 9517Matyáš Pfeifer1203-0586ManHelm Paid
Nikita Kubáňová1203-0613Woman
CZE 9693Annamaria Kramplová1101-0226WomanHelm
Berenika Cvikrová1214-0120Woman
CZE 9769Josef Dressler1101-0538ManHelm
Martin Morgan Šebor1101-0522Man
CZE 9772Kristýna Holubová1101-0128WomanHelm Paid
Anna Winklerová1214-0111Woman
CZE 9773Jaromír Kukla1101-0584ManHelm
Luděk Růžička1214-0122Man
CZE 9774Anna Marie Dítětová1203-0608WomanHelm
Tereza Dítětová1203-0591Woman

Fireball

CZE 14271Pavla Štursová1710-0003WomanHelm Paid
Vítek Dragoun1402-0364Man
CZE 14551Tomáš Motal7015-1040ManHelm Paid
Tomáš Žalud7015-1234Man
CZE 14809Klára Janderová1124-0004WomanHelm Paid
Jitka Bidlová2103-0428Woman
CZE 14818Lucie Klucká1606-0186WomanHelm Paid
Radek Mika1124-0035Man
CZE 14820Michaela Štruncová1203-0520WomanHelm
Michal Škoda1203-0490Man
CZE 14827Milan Kvasnik1203-0293ManHelm
Petr Kořan1203-0172Man
CZE 14831Vladimír Lambl1203-0130ManHelm Paid
Zuzana Kubáňová1130-1558Woman
CZE 14853Alexandr Průcha1108-0127ManHelm Paid
Vlastimil Beneš1108-0131Man
CZE 14931Jiří Čechura1401-0250ManHelm
Jan Will1401-0215Man
CZE 14981Jan Jedlička1203-0550ManHelm
Jan Štrunc1203-0503Man
CZE 14983Markéta Jindřichová1504-0015WomanHelm
Jana Veselá1503-0276Woman
CZE 15019Martin Kubový1214-0095ManHelm Paid
Roman Roček1203-0268Man
CZE 15059Filip Havel1203-0499ManHelm
Lukáš Svoboda1203-0510Man
CZE 15079Michaela Jedličková1203-0483WomanHelm
Lenka Mrzílková1203-0477Woman
CZE 15082Martin Mudra1401-0224ManHelm
Dominik Dragoun1402-0353Man
CZE 15095Ladislav Vomáčko1206-0293ManHelm Paid
Jiří Gemperle1201-0127Man
CZE 15108Lucie Štursová1710-0004WomanHelm Paid
Přemysl Čechura1401-0446Man
CZE 15109Johana Nápravníková Kořanová1203-0492WomanHelm Paid
Jakub Nápravník1101-0882Man
CZE 15110Jaroslav Verner1214-0037ManHelm Paid
Pavel Winkler1214-0079Man
CZE 15141Jiří Parůžek1214-0097ManHelm
Jakub Košvica2103-0684Man
CZE 15163Milan Šnajdr1401-0419ManHelm
Matěj Šnajdr1401-0420Man

RS700

CZE 729Jiří Smrčka1101-0351ManHelm Paid
CZE 788Jiří Kuthan1149-0001ManHelm
CZE 842Richard Bartoš1149-0005ManHelm
CZE 845Adam Plhoň1134-0017ManHelm
CZE 872Jonáš Tichý9999-0031ManHelm
CZE 905Václav Brabec1130-0695ManHelm Paid
CZE 910Kryštof Spurný1203-0610ManHelm
CZE 951Marek Dudák1130-0233ManHelm Paid
CZE 984Klára Houšková1130-1746WomanHelm Paid

29er

CZE 787Tibor Nevelöš1609-0256ManHelm Paid
Adam Nevelöš1609-0255Man
CZE 1662Tadeáš Tkadlec1214-0103ManHelm Paid
Alexander Miškov9901-0015Man
CZE 2277Markéta Bauerová1130-0003WomanHelm
Magdaléna Holá1401-0481Woman
CZE 2278Matěj Iljuchin1702-0268ManHelm Paid
Tobiáš Dvořák1702-0267Man
CZE 2279Bára Košťálová1901-0449WomanHelm Paid
Anna Košťálová1901-0465Woman
CZE 2280Tobiáš Kraus1703-0245ManHelm
Lukáš Wehrenberg1213-0146Man
CZE 2281Matyáš Dymák1902-0198ManHelm Paid
Ladislav Čechura1401-0478Man
CZE 2282Nela Viščorová2103-0795DorostenkaHelm Paid
Kateřina Šlechtická2103-0922Dorostenka
CZE 2283Ondřej Baštář1401-0476ManHelm Paid
Jan Juha1401-0482Man
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405ManHelm Paid
Petr Tupý2103-0724Man
CZE 2285Sára Svobodová1703-0269WomanHelm
Kateřina Muchová1703-0248Woman
CZE 2286Vanda Paigerová1130-0230WomanHelm Paid
Barbora Šabatová2103-0913Woman
CZE 3086Michal Krsička1130-0298ManHelm
Lukáš Krsička1130-0299Man
CZE 3089Lukáš Dadák2103-0796ManHelm Paid
Dan Viščor2103-0794Man
CZE 22820Lucie Košatová1101-0488WomanHelm Paid
Veronika Cibulková1402-0406Woman
SVK 1973Viktor Mika9901-0001ManHelm Paid
Oliver Lichvár9901-0002Man
SVK 2201Barbora Kocanová9901-0003WomanHelm Paid
Barbora Bartánusová9901-0004Woman
SVK 2363Alex Brestovský9901-0007ManHelm Paid
Ján Zimáni9901-0008Man
SVK 2533Oliver Krivosudský9901-0005ManHelm Paid
Ladislav Stolárik9901-0006Man

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ