nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
244045 | 12.04.2024 | Puchar TS Kuźnia Rybnik | L47-7 | Zalew Rybnicki | TS Kuźnia | |
244044 | 05.04.2024 | 2024 ILCA 4 Youth Europeans - chlapci | L47-18meJ | Izola, Slovinsko | International Laser Class Association | |
244043 | 05.04.2024 | 2024 ILCA 4 Youth Europeans - dívky | L47-18meJ | Izola, Slovinsko | International Laser Class Association | |
244034 | 06.04.2024 | ČTK 104 - Pohár mládeže | L47-4 | Senec | Jachtársky klub Tatran | |
244030 | 27.03.2024 | 35th IZOLA SPRING CUP 2024 | Lar-15,L47-8 | Izola | JK Burja Izola | |
244029 | 27.03.2024 | ILCA Youth Easter Meeting | L47-15,Lar-15 | Lago di Garda, Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
244028 | 07.03.2024 | Europa Cup Spain | L47-15,Lar-15 | Port de Pllenca | Reial Club Nautic | |
244016 | 24.02.2024 | 18. Memorijal Z. Pečenkovića | Q-8,L47-7 | Pula, Chorvatsko | JK Vega | |
244015 | 07.03.2024 | Europa Cup Spain 2024 Pollensa | Lar-15,L47-8 | Spain, Pollensa | International Laser Class Association | |
242433 | 19.10.2024 | Hlučínská regata | Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
242426 | 14.09.2024 | Hlučínská regata | Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
242424 | 06.09.2024 | Hornická regata | L47-3M,Lar-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
242419 | 17.08.2024 | Olešná regata | Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
242418 | 03.08.2024 | Interpohár | L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Olešná | Yachtclub Baník Ostrava | |
242417 | 29.06.2024 | Bermuda cup | RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
242416 | 22.06.2024 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
242413 | 15.06.2024 | Mladý vítr | RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242406 | 04.05.2024 | Květinová regata II | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242403 | 27.04.2024 | Cena Olešné | Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
242303 | 12.10.2024 | O Hanackó klobáso | L47-4K,Q-4K,L47-3M,Lar-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
242302 | 20.07.2024 | Morava Sailing Rallye | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Morava - Kroměříž | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
242301 | 13.04.2024 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Lar-4K,Evr-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
242211 | 31.08.2024 | Bleděmodrá stuha Plumlova | L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
242206 | 27.07.2024 | Modrá stuha Plumlova | Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
242205 | 15.06.2024 | Červnový závod | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
242202 | 27.04.2024 | Azurová stuha Plumlova | Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
242167 | 05.10.2024 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242165 | 02.10.2024 | Pohár JMK IV. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242162 | 21.09.2024 | Modrý hrozen | L47-7P,Qmz-7P,Qsz-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242155 | 11.09.2024 | Pohár JMK III. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242150 | 29.08.2024 | Czech Junior Nationals II. | 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242140 | 10.08.2024 | Veletržní regata – Oslava 80 let Jachtklubu Brno | Lar-7P,Evr-7P,Q-3M,L47-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242120 | 12.06.2024 | Pohár JMK II. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242117 | 01.06.2024 | Pavlovská regata | 29r-7P,L47-7P,Las-7P,Qmz-7P,Qsz-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242109 | 15.05.2024 | Pohár JMK I. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242101 | 20.04.2024 | Krajský přebor | Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242006 | 06.07.2024 | Závod mladých nadějí | L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242001 | 11.05.2024 | Májový pohár | Evr-7P,Lar-3C,L47-3C,Lar-3M,L47-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
241910 | 17.08.2024 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241904 | 25.05.2024 | Memoriál Tomáše Dymáka | Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241801 | 04.05.2024 | Jarní premiéra | Qsz-7P,Qmz-7P,L47-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
241705 | 27.04.2024 | Optimistický Mácháč | L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241704 | 20.04.2024 | Noprosu Cup | Fin-3C,Fin-2KP,L47-1MI,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
241701 | 06.04.2024 | Finn premiéra | Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
241630 | 13.10.2024 | Podzimní Labe | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
241605 | 18.05.2024 | Pohár YC Nechranice I | Qmz-7P,Qsz-7P,L47-7P,L47-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241604 | 13.04.2024 | Zlatá plachta Barbory - 54. ročník | Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241603 | 24.03.2024 | Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
241601 | 24.05.2024 | Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals | Lar-20,Las-20,Lar-12mr,L47-8,L47-7P,Las-7P,L47-2KP,Lar-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241504 | 07.09.2024 | Švestková regata | Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241503 | 27.07.2024 | Pohár Jesenice | L47-3C,Lar-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
241502 | 22.06.2024 | SKP 14+15 | Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241422 | 12.10.2024 | Cena Lokomotivy | RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241421 | 25.09.2024 | Botanická zahrada - 10 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241420 | 11.09.2024 | Botanická zahrada - 9 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241419 | 04.09.2024 | Botanická zahrada - 8 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241417 | 24.08.2024 | Letní závod | Fin-2KP,Rac-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241416 | 17.08.2024 | Cena Primátora | L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241411 | 22.06.2024 | Modrá stuha Boleváku | RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241410 | 19.06.2024 | Botanická zahrada - 7 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241409 | 05.06.2024 | Botanická zahrada - 6 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241408 | 22.05.2024 | Botanická zahrada - 5 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241407 | 15.05.2024 | Botanická zahrada - 4 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241406 | 01.05.2024 | Botanická zahrada - 3 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241405 | 27.04.2024 | Štít města Plzně | RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241404 | 24.04.2024 | Botanická zahrada - 2 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241403 | 20.04.2024 | Okresní přebor | Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241402 | 17.04.2024 | Botanická zahrada - 1 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241139 | 19.10.2024 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241138 | 12.10.2024 | Primátorský štít | L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241107 | 27.04.2024 | Memoriál A. Bürgermeistra | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
234250 | 03.09.2023 | United4Sailing | L47-8 | Workum | United4Sailing | |
234236 | 07.12.2023 | St.Nicholas Regatta 2023 | L47-8 | Pula, Chorvatsko | Yacht Club Vega | |
234234 | 10.11.2023 | ST.MARTINS REGATA 2023 | L47-7,Lar-7 | Izola | JK Burja Izola | |
234189 | 07.10.2023 | V Dzierżno Cup | L47-7,Q-7 | Dzierżno Duże | Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gliwice i Śląski Yacht | |
234183 | 04.09.2022 | United4Workum | L47-8 | Workum | United4Sailing | |
234168 | 15.09.2023 | Velká cena Slovenska 2023 | L47-12,Lar-12,Q-12 | Liptovská Mara | TJ Fatran | |
234164 | 24.08.2023 | ILCA Europa Cup Puck 2023 | L47-8,Lar-8,Las-8 | Puck | Polish Ilca Class Assotiation | |
234163 | 02.09.2023 | Puchar Beskidów - lnter Puchar | L47-7,Q-7 | Zywiec | UKS WIKING | |
234119 | 22.07.2023 | 2023 ILCA 4 Youth World Championships - chlapci | L47-24msJ | Volos, GREECE | Nautical Club of Volos,International Laser Class Association | |
234118 | 22.07.2023 | 2023 ILCA 4 Youth World Championship - dívky | L47-24msJ | Volos, GREECE | Nautical Club of Volos,International Laser Class Association | |
234117 | 22.07.2023 | InterPohár – Oravská priehrada | L47-4,Q-4 | Orava | TJ Motor Yacht NO | |
234102 | 27.06.2023 | ENERGA NORD CUP Gdańsk 2023 | L47-8 | Górki Zachodnie | Yacht Club Gdańsk | |
234100 | 17.06.2023 | Kieler Woche | L47-8 | Kiel | Kieler Yacht-Club e.V. | |
234077 | 26.05.2023 | Ilca Europacup Canet Perpignan 2023 | L47-8 | Canet en Roussilion | Canet en Roussilion | |
234072 | 18.05.2023 | Dutch Youth Regatta | 29r-8,L47-8,QMZ-8,QSZ-8,Cad-7,RsF-7 | IJsselmeer | NED - Netherlands | |
234063 | 15.04.2023 | EUROPEAN CHAMPIONSHIPS ILCA 4 CADIZ 2023 - dívky | L47-18meJ | CADIZ | EurILCA | |
234062 | 15.04.2023 | ME ILCA 4 - chlapci | L47-18meJ | Cadiz, Spain | Club Polideportivo Cádiz | |
234058 | 05.04.2023 | ILCA YOUTH EASTER MEETING 2023 | L47-8 | Lago di Garda - Malcesine | Lago di Garda - Malcesine | |
234049 | 29.04.2023 | Majstrovstvá BA | Q-7,L47-4 | Senec | JK Tatran | |
234048 | 07.04.2023 | 34th International Izola Spring cup | L47-8 | Izola, Slovenia | JK Burja | |
234016 | 24.03.2023 | ILCA Europa Cup Coper 2023 | L47-8,Lar-8,Las-8 | Koper | JK Jadro Koper | |
234011 | 27.12.2022 | ILCA Europa Cup Hvar | L47-7 | Hvar | JK Zhvir Hvar | |
232449 | 04.11.2023 | Zamykání vody
Závod ZRUŠEN |
Evr-1MI,Fin-1MI,L47-1MI,Q-1MI,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232448 | 19.10.2023 | Kontrolní závod 10 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232446 | 07.10.2023 | Hlučínská regata | Fin-3M,Rs4-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232442 | 28.09.2023 | Kontrolní závod 9 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232441 | 23.09.2023 | Hornická Regata | L47-3M,Q-3M,Lar-4K,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
232439 | 16.09.2023 | Fleximont cup
Závod zrušen bez náhrady. |
Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232436 | 07.09.2023 | Kontrolní závod 8 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232431 | 24.08.2023 | Kontrolní závod 7 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232430 | 19.08.2023 | Olešná regata | Evr-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
232429 | 05.08.2023 | Interpohár 2023 | Q-4K,Q-8,L47-7,Evr-4,Lar-4 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
232428 | 03.08.2023 | Kontrolní závod 6 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232425 | 13.07.2023 | Kontrolní závod 5 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232423 | 01.07.2023 | Bermuda cup | L47-3M,Fin-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsT-2KP,Kaj-1MI | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
232421 | 22.06.2023 | Kontrolní závod 4 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232414 | 17.06.2023 | Modrá stuha Českého Těšína
POZOR změna termínu |
Fin-3M,Q-4K,Fb-2KP,L47-2KP,Evr-1MI | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
232412 | 01.06.2023 | Kontrolní závod 3 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232409 | 11.05.2023 | Kontrolní závod 2 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232405 | 29.04.2023 | Cena Olešné | Fin-3M,L47-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
232404 | 27.04.2023 | Kontrolní závod 1 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232401 | 15.04.2023 | Jarní závod
ZÁVOD ZRUŠEN |
L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232303 | 14.10.2023 | Pohár Kroměříže | L47-3M,Q-4K,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI,Vau-1MI | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
232301 | 15.04.2023 | O Hanáckó klobáso | Evr-3M,Q-3M,L47-4K,L47-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
232211 | 16.09.2023 | Azurová stuha Plumlova | L47-4K,Q-4K,Q-2KP,L47-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
232208 | 29.07.2023 | Mohelnická Regata
Závod zrušen bez náhrady |
Evr-3M,L47-2KP,Q-2KP | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
232207 | 22.07.2023 | Modrá stuha Plumlova | Evr-3M,Fin-3M,Vau-3M,Evr-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
232204 | 20.05.2023 | Májový závod | Q-3M,L47-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
232203 | 13.05.2023 | Bleděmodrá stuha Plumlova | L47-2KP,Q-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
232178 | 27.09.2023 | Pohár JMK III. - náhradní termín
přesun koef. z CTL 232152 |
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232177 | 20.09.2023 | Pohár JMK II. - náhradní termín
přesun koef. z CTL 232123 |
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232175 | 22.04.2023 | Krajský přebor | L47-3M,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232169 | 04.10.2023 | Pohár JMK IV.
Závod z technických důvodů zrušen |
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232168 | 30.09.2023 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Q-3M,L47-1MI | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232155 | 09.09.2023 | Podzimní regata | QSZ-7P,QMZ-7P,L47-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232152 | 06.09.2023 | Pohár JMK III. | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232125 | 03.06.2023 | Veletržní regata
změna termínu |
Evr-7P,Lar-7P,L47-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232123 | 20.09.2023 | Pohár JMK II. | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232122 | 10.06.2023 | Pavlovská regata | QMZ-7P,QSZ-7P,L47-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232111 | 17.05.2023 | Pohár JMK I. | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232007 | 08.07.2023 | Závod mladých nadějí | L47-3C,Evr-3C,Q-3C,Evr-3M,Q-3M,L47-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
232003 | 27.05.2023 | Májový pohár | Evr-7P,L47-7P,Q-4K,Lar-1MI | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
231909 | 19.08.2023 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-2KP,RsF-2KP,RsV-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
231902 | 27.05.2023 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Las-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Pir-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
231801 | 06.05.2023 | Jarní premiéra | L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
231720 | 26.07.2023 | Letní vánek | L47-1MI,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
231704 | 22.04.2023 | Optimistický Mácháč | L47-3C,Q-3C,L47-2KP | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
231701 | 01.04.2023 | Finn premiéra | Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fin-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
231630 | 15.10.2023 | O Pohár města Štětí | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
231604 | 13.05.2023 | Nechranice week | L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P,L47-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231603 | 15.04.2023 | Zlatá plachta Barbory | Evr-3C,Q-4K,L47-2KP,Lar-2KP | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
231602 | 26.03.2023 | Jarní Labe | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
231510 | 16.09.2023 | Švestková regata | Las-7P,Fin-3C,L47-3C,Q-2KP | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
231507 | 29.07.2023 | O pohár Karlovarského kraje | L47-3C,Q-1MI | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
231504 | 17.06.2023 | SKP 14+15 | Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231322 | 30.08.2023 | Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo | L47-12mr,Q-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231311 | 24.06.2023 | MC Donalds cup | QSZ-7P,QMZ-7P,L47-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231139 | 21.10.2023 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,RsA-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231138 | 14.10.2023 | Primátorský štít | Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231137 | 07.10.2023 | Memoriál R. Holého | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231108 | 29.04.2023 | Memoriál A. Bürgermeistra | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231106 | 22.04.2023 | Memoriál Rösslera Ořovského
závod ZRUŠEN - vysoký průtok vody ve Vltavě |
Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231103 | 15.04.2023 | Začalo to u nás | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
224442 | 01.12.2022 | 31 St.Nicholas Regatta 2022 | Q-8iz,L47-8iz | Pula | JK Vega | |
224199 | 21.10.2022 | ILCA AUTUMN CUP | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Torbole sul Garda | Circolo Vela Torbole | |
224184 | 06.10.2022 | ILCA Europa Cup Montenegro Tivat | L47-8iz | Montenegro, Tiva | Jedrilicarski klub Delfin | |
224158 | 03.09.2022 | PUCHAR BESKlDOW lNTERPUCHAR | L47-7iz,Lar-7iz,Q-7iz | Jezioro Żywieckie | WIKING ZARZECZE | |
224142 | 26.08.2022 | Puchar PSKL | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Puck | Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser | |
224140 | 12.08.2022 | Combined International German Youth Championships | L47-12mm,IQF-8mm | Kiel-Schilksee Olympic Sailing Centre | Kieler Yacht-Club e.V. | |
224122 | 06.08.2022 | Strander KÜZ Regatta 2022 | L47-8iz,Q-8iz | Kiel | Kieler Yacht-Club e.V. | |
224091 | 07.07.2022 | ILCA Europa cup Německo | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Rostock Germany | Rostock Germany | |
224082 | 18.06.2022 | EurILCA 4 Youth European Championships - men | L47-24me | Port Dziwnow - Poland | Port Dziwnow - EurILCA | |
224081 | 18.06.2022 | EurILCA 4 Youth European Championships - women | L47-24me | Port Dziwnow - Poland | Port Dziwnow - EurILCA | |
224066 | 16.06.2022 | ILCA Europa cup Polsko | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Dziwnow | Port Dziwnow - EurILCA | |
224062 | 11.06.2022 | PUCHAR NYSY | QMZ-8iz,QSZ-7iz,L47-7iz,Lar-7iz | GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE | Klub Żeglarski „NYSA” | |
224056 | 26.05.2022 | Dutch Youth Regatta | Cad-8iz,RsF-8iz,L47-8iz | IJsselmeer off Workum | Royal Netherlands Watersports Association. | |
224051 | 12.05.2022 | EurILCA EUROPA CUP-2nd International Torbole Sprin | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Garda | Circolo vela Torbole | |
224046 | 12.05.2022 | EUROPA CUP Italy | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia | Circolo Vela Torbole Spolupořadatel | |
224036 | 15.04.2022 | 33rd IZOLA SPRING CUP 2022 | L47-8iz | Izola | JK Burja | |
224033 | 13.04.2022 | Ilca Youth Easter Meeting | L47-8iz | Lago di Garda | Fraglia Vela Malcesine | |
224027 | 17.03.2022 | Europa cup Pollensa | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Pollensa | EurILCA | |
222437 | 08.10.2022 | Fleximont CUP | Fin-3M,L47-2,Fb-1,Lar-1,Q-1,L47-4K | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222434 | 17.09.2022 | Hlučínská regata | Fb-4K,L47-1,Evr-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222431 | 10.09.2022 | Hornická Regata | L47-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
222426 | 20.08.2022 | Olešná regata | Evr-4K,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
222425 | 06.08.2022 | Interpohár 2022 | L47-8mz,Lar-8mz,Evr-8mz,Q-8mz | Olešná | KSJ kraj Moravskoslezský | |
222422 | 02.07.2022 | Bermuda CUP | Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
222419 | 18.06.2022 | Modrá stuha Českého Těšína | Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
222418 | 16.06.2022 | 5.kontrolní závod | L47-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222413 | 02.06.2022 | 4.kontrolní závod | L47-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222410 | 19.05.2022 | 3.kontrolní závod | L47-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222406 | 05.05.2022 | 2.kontrolní závod | L47-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222404 | 30.04.2022 | Cena Olešné | Fin-3M,Evr-2,L47-2,Q-2,Fb-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
222402 | 09.04.2022 | Jarní závod | Fin-2,L47-1,Lar-1,Q-1 | Olešná | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222401 | 21.04.2022 | 1.kontrolní závod | L47-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222303 | 15.10.2022 | Pohár Kroměříže | L47-4K,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
222302 | 30.07.2022 | O Hanáckó klobáso
změna termínu |
L47-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
222301 | 30.04.2022 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Q-4K,Q-3M,L47-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
222212 | 17.09.2022 | Azurová stuha Plumlova | L47-3M,Q-2,L47-4K | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
222207 | 23.07.2022 | Modrá stuha Plumlova | Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Q-2,L47-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
222167 | 05.10.2022 | Pohár JMK IV. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222152 | 07.09.2022 | Pohár JMK III. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222127 | 18.06.2022 | Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého | Lar-7P,Evr-3M,L47-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222125 | 15.06.2022 | Pohár JMK II. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222119 | 21.05.2022 | Velká cena YC Dyje | 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QMZ-7P,QSZ-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222117 | 18.05.2022 | Pohár JMK I. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222108 | 30.04.2022 | Spring cup | 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222105 | 23.04.2022 | Krajský přebor | L47-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222006 | 09.07.2022 | Závod mladých nadějí | L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
222001 | 14.05.2022 | Májový pohár | Evr-7P,L47-3C,L47-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
221906 | 13.08.2022 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
221902 | 28.05.2022 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
221801 | 07.05.2022 | Jarní premiéra | L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
221721 | 23.07.2022 | Letní vánek | Q-1,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
221711 | 06.08.2022 | Mem. Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
221709 | 09.07.2022 | Mácha Star Cup | Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
221706 | 21.05.2022 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor | Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
221705 | 14.05.2022 | Mem. Bruno Hámy | Pir-7P,Sta-7P,Fin-2,L47-2,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
221704 | 23.04.2022 | Optimistický Mácháč | L47-3C,Q-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
221703 | 09.04.2022 | Pohár HAAS+SOHN | Fin-7P,Fin-2,L47-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
221702 | 09.04.2022 | Finn premiera
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY |
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
221630 | 16.10.2022 | O pohár města Štětí | L47-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
221625 | 24.09.2022 | ILCA Europa Cup
Do závodu se přihlašujte pouze na linku, který je uveden na Online Noticeboardu závodu. |
Lar-12mr,L47-8mz,Las-8mz,L47-7P,Las-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
221603 | 16.04.2022 | Zlatá plachta Barbory 52. ročník | Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
221602 | 27.03.2022 | Jarní Labe | L47-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
221601 | 29.09.2022 | Czech Junior Nationals | 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
221519 | 09.07.2022 | Porcelán Cup | Q-2,L47-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
221517 | 17.09.2022 | Švestková regata | Lar-7P,Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,L47-2,Q-2,Fb-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221516 | 27.08.2022 | Modrá stuha Jesenice | L47-2,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
221513 | 30.07.2022 | O pohár KK | L47-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
221511 | 25.06.2022 | Jesenický pohár VI. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
221510 | 18.06.2022 | SKP 14 a 15 | Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Las-4K,L47-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221508 | 04.06.2022 | Jesenický pohár V. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221507 | 28.05.2022 | Jesenický pohár IV. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
221506 | 18.05.2022 | SKP 14 a 15
Závod zrušen !!! |
L47-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221505 | 14.05.2022 | Stříbrná Plachetnice | Q-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221504 | 10.09.2022 | Jesenický pohár III.
ZÁVOD ZRUŠEN |
L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221503 | 30.04.2022 | Jesenický pohár II. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
221502 | 23.04.2022 | Jesenický pohár I. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
221329 | 03.09.2022 | MC Donalds cup | QMZ-7P,QSZ-7P,L47-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
221308 | 04.06.2022 | Cena Šumavy
přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334 |
29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
221116 | 22.10.2022 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221115 | 15.10.2022 | Primátorský štít | L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub |