Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222127
Datum závodu 18.06.2022
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 6-7P, Evropa-3M, ILCA 4-3M, Optimist-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
1
3*
1
3*
1
2
1
1
7
5076
2
2201-0054 Kováč Vladimír
3
6*
4*
1
2
4
2
3
15
4173
3
2101-0756 Čaganová Julie
10*
7*
2
2
5
6
5
2
22
3645
4
2201-0039 Krč Lukáš
5
2
10*
8*
6
3
4
6
26
3270
5
2101-0729 Beroun Daniel
2
5
12*
20*
3
5
7
5
27
2979
6
2201-0053 Kováč Richard
9
15*
9
11*
4
1
3
4
30
2742
7
2405-0160 Fikáček Jan
4
4
23*
12*
8
8
6
8
38
2541
8
2301-0231 Mikula Daniel
6
9
7
18*
11*
10
8
9
49
2367
9
2201-0051 Piňos Jindřich
8
11
5
10
13*
12
9
DNC*
55
2213
10
2101-0780 Čaganová Sofie
15
17*
18*
5
7
9
11
12
59
2076
11
2101-0757 Blatecká Veronika
11
16*
21*
14
9
11
12
13
70
1952
12
2101-0749 Dokoupil Hynek
13
12
15
6
12
14
DNC*
DNC*
72
1839
13
2101-0754 Ira David
23*
13
14
24*
18
13
10
15
83
1734
14
2001-0257 Mahr Emma
32*
14
16
16
10
18*
13
14
83
1638
15
2101-0742 Karas Filip
24
21
35*
27*
14
7
14
11
91
1548
16
2001-0240 Ptáčková Markéta
7
8
3
4
DNC*
DNC*
DNC
DNC
102
1464
17
2205-0307 Ottová Barbora
12
29
6
13
30
17
DNC*
DNC*
107
1385
18
2301-0238 Sklářová Julie
21
1
11
17
22
DNC*
DNC*
DNC
112
1310
19
2101-0747 Sachs Vojtěch
29
32*
17
37*
19
15
16
17
113
1240
20
2101-0765 Konopík Šimon
20
20
8
9
17
DNC*
DNC*
DNC
114
1173
21
2301-0253 Zajíček Alf
19
25*
28*
23
20
25
18
10
115
1110
22
2101-0724 Navrátil Václav
27
34*
34*
28
26
22
17
7
127
1049
23
2101-0776 Beroun Marek
33*
23
19
21
27
23
DNC*
16
129
991
24
2101-0771 Plotěná Viktorie
14
18
29
22
33
24
DNC*
DNC*
140
936
25
2404-0463 Hejnová Anna
35
27
31
15
21
16
DNC*
DNC*
145
882
26
2101-0784 Martiš Max
31
35
13
19
23
27
DNC*
DNC*
148
831
27
2205-0308 Ottová Tereza
17
19
22
25
25
DNC*
DNC*
DNC
148
782
28
2408-0014 Bortlíková Sára
26
10
20
29
28
DNC*
DNC*
DNC
153
735
29
2205-0290 Cviček Josef
16
26
25
36
15
DNC*
DNC*
DNC
158
689
30
2101-0778 Balzerová Mariana
22
24
30
7
DNC*
DNC*
DNC
DNC
163
645
31
2205-0081 Cviček Jan
30
22
24
35
29
29
DNC*
DNC*
169
602
32
2101-0738 Navrátil Vojtěch
DNC*
DNC*
DNC
DNC
16
20
15
DNC
171
561
33
2101-0777 Hykrdová Sára
18
33
27
32
35
26
DNC*
DNC*
171
521
34
2205-0080 Hanák Vít
25
31
26
26
24
DNC*
DNC*
DNC
172
482
35
2101-0767 Lidaříková Ema
36
28
32
34
31
19
DNC*
DNC*
180
444
36
2101-0768 Blatecká Eliška
34
30
37
31
34
21
DNC*
DNC*
187
407
37
2101-0772 Karas Hynek
28
36
33
30
36
28
DNC*
DNC*
191
372
38
2405-0144 Bílek Tomáš
37
37
36
33
32
DNC*
DNC*
DNC
215
337
39
2205-0085 Cvičková Jitka
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
240
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0011 Směšný Marek
DNC*
1
1
8*
2
2
2
1
9
3303
2
2419-0003 Škráčková Vendula
2
2
9*
3
3
1
DNC*
3
14
2400
3
2001-0154 Kafka Richard
5
5
6*
7*
1
5
1
2
19
1872
4
2201-0019 Kováčová Tereza
1
8*
4
2
9*
4
3
7
21
1497
5
2201-0020 Kučerová Lucie
3
3
8*
1
4
6
6
DNC*
23
1206
6
2101-0766 Chlupová Kateřina
4
10*
2
4
6*
3
4
6
23
969
7
2101-0481 Balzerová Lenka
6
4
3
6
5
9*
5
DNC*
29
768
8
9999-0065 Blatecká Kateřina
8
6
5
5
7
7
DNC*
DNC*
38
594
9
2101-0507 Hübnerová Karolina
7
7
7
10*
10*
10
7
4
42
440
10
2001-0076 Kafka Richard
9*
9
10*
9
8
8
8
5
47
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0166 Himmelová Klára
1
1
3
6
9*
8*
1
1
13
9494
2
2101-0509 Chlup Zdeněk
2
2
4
8*
1
3
5
7*
17
7387
3
2101-0473 Blatecký David
4
4
7*
5*
3
2
3
3
19
6154
4
1607-0165 Himmel Jiří
3
5
2
4
2
9*
4
6*
20
5279
5
2101-0375 Pospíšil Martin
9*
8*
1
1
6
4
6
5
23
4601
6
2101-0761 Hlavsa Tomáš
7
3
10*
9*
4
5
8
2
29
4047
7
2101-0653 Kališová Markéta
5
6
6
3
8
7
10*
9*
35
3578
8
2101-0453 Hrubý Karel
12
10
8
DNC*
DNC*
1
2
4
37
3172
9
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
8
9
5
2
10
6
12*
12*
40
2814
10
2101-0608 Kmenta Martin
6
7
11*
7
12*
11
9
10
50
2494
11
1130-0002 Bauer František
13*
12
12
12
7
14*
7
8
58
2204
12
1130-1194 Mastník Štěpán
11
15*
15*
11
11
10
13
11
67
1940
13
2101-0555 Perničková Lucie
10
13
14
DNC*
5
13
15
DNF*
70
1696
14
2101-0637 Kališová Lenka
DNC*
11
13
10
14*
12
11
13
70
1471
15
1130-1741 Bareš David
15*
14
9
15
13
15
14
DNC*
80
1261
16
2301-0214 Hubáček Michal 2006
14
16*
16*
14
16
16
16
14
90
1065
17
2103-0870 Krejčiřík Daniel
DNC*
17
17
13
15
17
DNC*
DNC
99
881
18
2101-0258 Štěpán David
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
120
707
18
2101-0632 Konopík Matěj
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
120
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0005 Halouzka Michal
7*
3
1
2
1
1
11*
1
9
3741
2
2101-0741 Hýžová Helena
2
5*
6*
3
2
2
1
2
12
2838
3
2103-0853 Bína Rudolf
3
6
3
1
7*
7*
2
3
18
2310
4
2301-0220 Zahornacký Jan
1
7*
8*
7
5
3
3
4
23
1935
5
2301-0244 Zajíček Teo
4
1
9*
11*
4
6
6
5
26
1644
6
2101-0758 Blatecká Michaela
8
11*
2
6
9*
5
7
8
36
1407
7
2404-0450 Hejnová Karolína
5
2
4
12
6
13*
10
DNC*
39
1206
8
2101-0705 Konopík Tomáš
12*
10
5
5
11*
10
4
7
41
1032
9
2101-0751 Kouřil Vít
6
8
10*
9*
8
4
8
9
43
879
10
2101-0752 Mátl Albert
10
9
12*
14*
3
8
9
10
49
741
11
2404-0481 Fanfrlová Markéta
9
4
11*
4
10
11
12*
11
49
617
12
2103-0951 Knetig Jindřich
14*
13*
7
10
12
9
5
6
49
504
13
2101-0722 Blatecký Martin
11
12
13
8
14
DNC*
DNC*
DNC
73
400
14
2103-0965 Novotný Radim
13
14*
14*
13
13
12
13
12
76
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ