Optimistický Mácháč

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221704
Datum závodu 23.04.2022
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy ILCA 4-3C, Optimist-3C
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0249 Tomeš Jiří
4*
1
4
2
4
1
12
4935
2
1101-0470 Peterka Tomáš
1
2
2
5*
2
5
12
4032
3
1101-0478 Štolbová Ela
DNC*
5
1
1
3
6
16
3504
4
1101-0433 Klíma Jáchym
7
4
6
12*
5
9
31
3129
5
1504-0132 Cintlová Zuzana
5
6
25*
8
6
10
35
2838
6
1609-0312 Podrábská Adéla
3
3
3
15
13
16*
37
2601
7
1101-0507 Skořepová Anna
11
7
19*
6
10
3
37
2400
8
1101-0526 Zákoucký Václav
DNC*
8
13
3
1
13
38
2226
9
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
17*
10
9
9
7
7
42
2072
10
1203-0589 Roček Matyáš
9
9
8
11
14
DNC*
51
1935
11
1305-0328 Lojka Jakub
14
20*
7
18
9
4
52
1811
12
1606-0956 Knorr Petr
10
23*
22
13
8
2
55
1698
13
1702-0205 Chlumská Tereza
2
11
11
DSQ*
15
18
57
1593
14
1130-1240 Horký Antonín
12
15*
15
14
11
8
60
1497
15
1702-0206 Povolný Jakub
6
26*
14
10
20
15
65
1407
16
1607-0299 Hrubý David
8
14
5
7
DNC*
DNC
70
1323
17
1101-0505 Tomolová Kateřina
15
13
26*
16
17
12
73
1244
18
1604-0276 Záchvěj Filip
18
12
17
17
16
21*
80
1169
19
1101-0514 Klímová Johana
19
17
23
4
24*
19
82
1099
20
1504-0109 Drahorádová Ema
16
18
28*
19
21
11
85
1032
21
1609-0272 Beerová Anežka
13
22
24
25*
12
17
88
969
22
1606-0301 Vlčková Světlana
22
19
12
21
27*
14
88
908
23
1101-0592 Zákoucký Hynek
DNC*
27
10
24
19
20
100
850
24
1609-0313 Podrábská Denisa
24*
21
18
20
22
23
104
795
25
1701-0337 Novák Vojtěch
20
24*
20
23
18
24
105
741
26
1701-0346 Popper Šimon
23
31*
16
26
31
25
121
690
27
1101-0503 Havelka Jonáš
28
28
21
27
29*
22
126
641
28
2001-0257 Mahr Emma
25
25
31*
22
26
28
126
594
29
1606-0299 Rážová Lea
21
16
DNC*
DSQ
28
29
130
548
30
1101-0615 Košíková Matilda
26
29*
29
28
23
26
132
504
31
1101-0130 Havelková Josefina
29
30
27
29
30
DNC*
145
461
32
1101-0571 Košík Benjamín
27
33
DNC*
DSQ
25
30
151
420
33
1101-0581 Musil Marek
30
32
30
31
33
DNC*
156
380
34
1130-1882 Šulc Jan
DNC*
DNC
32
30
32
27
157
341
35
1305-0321 Lojková Karolína
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
180
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1701-0331 Klíma Ondřej
DNC*
1
1
1
1
4
1
9
2838
2
1508-0202 Pitelová Ema
2
4
5*
3
2
1
5
17
1935
3
1504-0001 Rezek Richard
4
5*
2
5
3
3
2
19
1407
4
1504-0094 Motlíková Pavlína
1
6*
3
4
6
2
4
20
1032
5
1606-0279 Kaláb Jindřich
3
2
4
6
4
7*
3
22
741
6
1606-0282 Ráža Matyáš
5
3
6*
2
5
6
6
27
504
7
1702-0193 Chlumský Tomáš
DNC*
7
7
7
7
5
7
40
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ