MC Donalds cup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221329
Datum závodu 03.09.2022
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Optimist - mladší žactvo-7P
Optimist - starší žactvo-7P
ILCA 4-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
2
2
4.00
2713
2
2101-0726 Dokoupilová Linda
4
1
5.00
2110
3
1609-0303 Kříž Jan
1
9
10.00
1758
4
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
6
4
10.00
1508
5
2419-0061 Rabasová Adéla
8
3
11.00
1315
6
1130-0853 Valenta Jan
5
8
13.00
1156
7
1701-0331 Klíma Ondřej
3
11
14.00
1022
8
1702-0191 Povolný Adam
7
7
14.00
906
9
1609-0308 Tlapáková Zuzana
10
5
15.00
804
10
1304-0262 Flosmanová Kristýna
9
6
15.00
713
11
2201-0039 Krč Lukáš
11
13
24.00
630
12
2301-0244 Zajíček Teo
16
10
26.00
554
13
1702-0226 Čížková Barbora
12
14
26.00
485
14
1606-0282 Ráža Matyáš
15
12
27.00
420
15
1101-0363 Janota Jonáš
13
16
29.00
360
16
1504-0094 Motlíková Pavlína
14
15
29.00
304
17
2101-0722 Blatecký Martin
18
17
35.00
252
18
1702-0193 Chlumský Tomáš
17
18
35.00
202
19
2101-0741 Hýžová Helena
DNC
DNC
46.00
0
19
2101-0758 Blatecká Michaela
DNC
DNC
46.00
0
19
2404-0467 Bělunková Tatiana
DNC
DNC
46.00
0
19
2301-0220 Zahornacký Jan
DNC
DNC
46.00
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0205 Chlumská Tereza
4
1
5.00
3714
2
1703-0249 Tomeš Jiří
1
5
6.00
3112
3
1909-0080 Kučerová Michaela
5
4
9.00
2760
4
1305-0321 Lojková Karolína
7
7
14.00
2510
5
1705-0189 Šercl Ondřej
20
3
23.00
2316
6
2101-0756 Čaganová Julie
19
6
25.00
2157
7
2001-0252 Grodl Tomáš 2010
12
13
25.00
2024
8
1504-0109 Drahorádová Ema
18
9
27.00
1908
9
1606-0956 Knorr Petr
11
17
28.00
1805
10
1504-0132 Cintlová Zuzana
28
2
30.00
1714
11
1101-0514 Klímová Johana
23
8
31.00
1631
12
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
10
24
34.00
1555
13
2201-0053 Kováč Richard
24
11
35.00
1486
14
1203-0589 Roček Matyáš
15
20
35.00
1421
15
1609-0312 Podrábská Adéla
9
30
39.00
1362
16
1101-0500 Busta Anna
8
35
43.00
1306
17
1504-0110 Brejšová Nevena
17
26
43.00
1253
18
1909-0115 Vondra Vojtěch
29
15
44.00
1203
19
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
16
28
44.00
1156
20
2101-0778 Balzerová Mariana
26
19
45.00
1112
21
1101-0526 Zákoucký Václav
34
12
46.00
1069
22
1606-0301 Vlčková Světlana
14
33
47.00
1029
23
2101-0729 Beroun Daniel
32
18
50.00
990
24
2001-0240 Ptáčková Markéta
37
14
51.00
953
25
2001-0254 Svobodová Annie
13
39
52.00
918
26
1702-0206 Povolný Jakub
27
25
52.00
884
27
1305-0334 Fortin Max Rafael
21
32
53.00
851
28
1130-1240 Horký Antonín
33
22
55.00
819
29
1701-0337 Novák Vojtěch
38
23
61.00
789
30
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
UFD
62.00
760
31
2201-0054 Kováč Vladimír
3
UFD
63.00
731
32
1101-0478 Štolbová Ela
6
UFD
66.00
703
33
1604-0276 Záchvěj Filip
31
37
68.00
677
34
1101-0433 Klíma Jáchym
UFD
10
70.00
651
35
1701-0346 Popper Šimon
30
40
70.00
626
36
2001-0257 Mahr Emma
43
29
72.00
601
37
1702-0220 Bernt Bartoloměj
UFD
16
76.00
577
38
1609-0272 Beerová Anežka
45
31
76.00
554
39
2101-0757 Blatecká Veronika
40
36
76.00
532
40
2301-0253 Zajíček Alf
36
41
77.00
510
41
1702-0225 Čížková Zuzana
35
44
79.00
488
42
2301-0231 Mikula Daniel
UFD
21
81.00
467
43
1705-0188 Zima Daniel
47
34
81.00
447
44
1401-0494 Šimánek Jiří
39
42
81.00
427
45
1902-0197 Dymáková Liliana
22
UFD
82.00
407
46
1705-0164 Verl Jan
44
38
82.00
388
47
1705-0165 Verl Vojtěch
25
UFD
85.00
370
48
1705-0205 Hegrová Naďa
42
43
85.00
351
49
1705-0209 Michalík Daniel
UFD
27
87.00
333
50
2101-0742 Karas Filip
41
46
87.00
316
51
2101-0724 Navrátil Václav
48
45
93.00
299
52
1504-0141 Rezková Ludmila
46
47
93.00
282
53
2101-0768 Blatecká Eliška
49
48
97.00
265
54
1705-0216 Divíšková Vanda
50
49
99.00
249
55
1901-0510 Veselý Šimon
51
51
102.00
233
56
1101-0473 Tomola Štěpán
52
52
104.00
217
57
2301-0256 Tomková Natálie Adriana
DNC
50
110.00
202
58
1607-0299 Hrubý David
DNC
DNC
120.00
0
58
1101-0470 Peterka Tomáš
DNC
DNC
120.00
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0572 Štolba Marek
1
2
3.00
3362
2
1305-0328 Lojka Jakub
3
1
4.00
2760
3
1101-0507 Skořepová Anna
2
5
7.00
2407
4
1130-0981 Valenta Max
6
3
9.00
2157
5
1101-0592 Zákoucký Hynek
5
4
9.00
1964
6
2101-0780 Čaganová Sofie
4
10
14.00
1805
7
2101-0749 Dokoupil Hynek
10
6
16.00
1671
8
1101-0505 Tomolová Kateřina
7
9
16.00
1555
9
1101-0571 Košík Benjamín
12
8
20.00
1453
10
2116-0013 Halouzková Marie
14
7
21.00
1362
11
1504-0122 Skala Filip
8
15
23.00
1279
12
1101-0615 Košíková Matilda
9
14
23.00
1203
13
1702-0246 Berntová Ela
17
12
29.00
1134
14
2101-0784 Martiš Max
20
13
33.00
1069
15
1705-0211 Michalík Marek
13
21
34.00
1009
16
1609-0313 Podrábská Denisa
16
20
36.00
953
17
2408-0015 Gráczová Dorota
11
26
37.00
901
18
2101-0776 Beroun Marek
28
11
39.00
851
19
1101-0620 Hubáček Jan
25
17
42.00
804
20
2101-0767 Lidaříková Ema
15
28
43.00
760
21
1606-0299 Rážová Lea
27
16
43.00
717
22
1901-0484 Satranská Zuzana
18
25
43.00
677
23
1705-0206 Hegrová Julie
23
22
45.00
638
24
1705-0197 Zimová Martina
29
18
47.00
601
25
1504-0111 Brejšová Violeta
19
29
48.00
566
26
1101-0503 Havelka Jonáš
30
19
49.00
532
27
1609-0307 Nevelöšová Sára
26
23
49.00
499
28
2101-0738 Navrátil Vojtěch
24
27
51.00
467
29
2001-0261 Mahr Tobias
21
32
53.00
437
30
2101-0772 Karas Hynek
22
33
55.00
407
31
1504-0121 Motlík Vít
34
24
58.00
379
32
1130-1848 Fuchsová Edita
31
31
62.00
351
33
1130-1882 Šulc Jan
33
30
63.00
325
34
1609-0274 Vaszi Victoria
32
34
66.00
299
35
1101-0581 Musil Marek
35
35
70.00
273
36
1302-0067 Šílený Jáchym
36
DNC
76.00
249
37
1101-0636 Busta Oskar
DNF
DNF
80.00
214
37
1305-0344 Fortin Avi Leonard
DNF
DNF
80.00
214
37
1302-0066 Čutka Oliver Jan
DNC
DNC
80.00
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru