Všechny články

Úspěch na Balatonu

Po závodě na slovenském Gabčíkovu se český tým třídy 29er přesunul na Balaton, aby mohl využít pár dnů tréninku před závodem ze série Eurocup, který se konal od 30. 9. do 3. 10. v Kereked Vitorlás Klubu.
 celý článek

25. Česká námořní rallye – Mistrovství ČR One-Design 2021

Již 25. ročník České námořní rallye, která je mistrovstvím ČR v námořním jachtingu one-desing, začíná v neděli 10. října v Chorvatsku. Na poslední chvíli se uvolnila jedna loď - Elan E4 - kdybyste chtěl někdo závodit, kontaktujte pořadatele!
 celý článek

GRAND PRIX 2.4mR 2021

Grand Prix 2.4mR je už skoro tradiční regata pořádaná vždy na konci září po regatě na Chiemsee. Je škoda, že počet účastníků byl letos ovlivněn jiným neplánovaným závodem v zahraničí.
 celý článek

Zpráva z para Mistrovství světa

Ve dnech 25. -  29. září se konal ve Warnemünde 2.4mR GER Gold-Cup, který byl zároveň Mistrovstvím světa handicapovaných jachtařů 2021 v lodní třídě 2.4mR.
 celý článek

Oznámení o pořádání odložených závodů CTL: 211 601 a CTL: 211 602.

YachtClub SK Štětí informuje o přeložení závodů CTL: 211 601 na termín 16. 10. 2021 a  CTL: 211 602 na termín 17. 10. 2021.
 celý článek

Pozvánka na školení Hladinové záchranné služby ČSJ

Dne 17. 10. 2021 od 8:00 se bude v Hotelu Trim - Semtinská 56, Pardubice, konat školení Hladinové záchranné služby ČSJ
 celý článek

Pozvánka na pražské závody Českého Yacht Klubu

Memoriál Rudolfa Holého, Vytrvalostní závod kajutových lodí, Primátorský Štít a Modrá stuha Vltavy – to jsou čtyři závody, které se budou konat tři následující víkendy a na které zveme nejen všechny závodníky, ale také veřejnost. Přijďte se podívat, jak se prohánějí plachetnice pod Vyšehradskou skálou! Závody můžete sledovat z Vyšehradu, z nábřeží, z restaurace Podolka nebo z vltavských břehů.
 celý článek

Konec sezony na Lipně

Na Lipně proběhly poslední závody, sezona na naší největší vodní ploše tak skončila. Konalo se tam také školení Hladinové záchranné služby.
 celý článek

Ocenění za celoživotní práci pro Pavla Schwarze ve finále akce Díky, trenére

Předseda a trenér třídy Optimist Českého Yacht Klubu Pavel Schwarz postoupil mezi osmičku nejlepších trenérů mládeže v akci Díky, trenére. Mezi nejlepší čtyři se ve velkém finále v pražské UNYP aréně v sobotu 25. 9. sice nedostal, ale od poroty získal speciální ocenění za celoživotní práci a stejně jako všichni ostatní účastníci finále 10 000 Kč pro svůj klub.
 celý článek

Mistrovství ČR na Nových Mlýnech téměř bez větru

Od 25. září se na Nových Mlýnech konalo Mistrovství ČR tříd ILCA 7, Evropa, Fireball a 420. Zároveň zde měla třída Cadet Středoevropský pohár, a třída FD Český pohár.
 celý článek

Finále Českého poháru Optimistů

Na rozdíl od Nechranic, kde závodily windsurfy, Lipna, kde měli mistrovství ČR Finnaři a Nových Mlýnů, kde měly závodit třídy ILCA 7, Evropy, Cadet, 420 a FD, se na Rozkoši Optimistům závod odjet podařilo.
 celý článek

MČR třídy RS Aero a Český pohár třídy RS700

V Černé v Pošumaví proběhlo 24.–26. 9. mistrovství ČR v lodní třídě RS Aero spojené s pohárovým závodem lodní třídy RS700. Titul mistra ČR v LT Aero poctivě vybojoval Dan Guryča z YC CERE.
 celý článek

Úspěšné české slalomové trio 

Na mělkém jezeře Neusiedler v Rakousku se ve dnech 18.–23. 9. 2021 uskutečnilo Mistrovství Evropy ve windsurfingovém slalomu (2021 PANNONIA IFCA JUNIOR, YOUTH & MASTERS SLALOM EUROPEAN CHAMPIONSHIPS).  
 celý článek

ČANY LANEX Offshore Cup

V týdnu od 19. do 23. 9. proběhl na Baltu již 9. ročník offshorového námořního závodu ČANY LANEX Cup, jehož se letos zúčastnilo 71 závodníků ve 12 přihlášených týmech.
 celý článek

ZÁPIS ZE ZÁŘIJOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2021

Čtvrtek, 16. září 2021, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Jakub Kozelský, Čech v belgickém olympijském týmu

Kromě windsurfaře Karla Lavického měla Česká republika v Enoshimě, kde probíhaly jachtařské olympijské soutěže, ještě jednoho zástupce. Byl jím Jakub Kozelský, manžel a dlouholetý kouč naší úspěšné jachtařky Veroniky Fenclové Kozelské. Setkali jsme se na Lipně, kam přijel na dovolenou a také na mistrovství Evropy třídy 49er jako kouč belgické juniorské posádky.
 celý článek

Úspěch v Rakousku

Dvě naše začínající posádky na olympijském 49eru vyjely na první zahraniční závod. Na Wolfgangsee se zúčastnily mistrovství Rakouska.
 celý článek

Deset českých lodí v první patnáctce na mistrovství Evropy

Patnáct českých Fireballů se od 11. do 17. září v konkurenci jednapadesáti lodí z osmi zemí zúčastnilo mistrovství Evropy v italském Piombinu. V jachtařsky příznivých a teplých podmínkách se odjelo osm z plánovaných deseti rozjížděk.
 celý článek

Svazové lodě třídy 29er na rok 2022

Máte zájem o zapůjčení svazové lodě třídy 29er na příští rok? Přihlaste se!
 celý článek

Optimisti v Polsku

38 našich závodníků třídy Optimist se vydalo do Dziwnova na mezinárodní mistrovství Polska. Byli mezi nimi i členové reprezentačního družstva pod vedením Nikol Staňkové, které před závodem na místě celý týden trénovalo. Většina dalších z různých klubů ČR jela na závod hlavně sbírat zkušenosti.
 celý článek
Celkem stran: 195, záznamů: 3889

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ