Všechny články

YFA oslavila na Raiffeisen Trophy výročí

Letošní ročník největší business regaty Raiffeisen Trophy posloužil letos výborně jako příležitost pro společnost YFA oslavit 20 let své existence. Na start se postavilo rekordních 40 posádek s více než 320 závodníky. Za ideálního jachtařského počasí se podařilo odjet osm rozjížděk.
 celý článek

Děti druhý Český pohár na Nechranicích se štěstím odjely

O víkendu 18.–19. května pořádal Yacht Club Nechranice letošní druhý pohárový závod lodních tříd Optimist a ILCA 4. Na startu se sešlo celkem 97 mladých závodníků.
 celý článek

NOVÁ KOLEKCE OBLEČENÍ

Na svazovém e-shopu si nyní můžete objednat novou kolekci oblečení. V nabídce jsou trička, mikiny, šaty, sukně, kraťasy, leginy, lycry, převleky, čepice, čelenky, batůžky…
 celý článek

YACHTNET NOVÝM PARTNEREM ČSJ A SPS Optimist

Firma YachtNet se stala novým partnerem ČSJ. Poskytla finanční dar pro SPS Optimist A, který bude rozdělen rovným dílem mezi děti z tohoto reprezentačního týmu. A dále přináší celou řadu slev a výhod pro všechny členy ČSJ včetně námořních jachtařů.
 celý článek

Jachting na Letní olympiádě dětí a mládeže

Jachting byl zařazen do programu Her XI. Letní olympiády dětí a mládeže 2024 (LODM), která se bude konat v červnu v Jihočeském kraji. Přijeďte fandit, podpořit naše mladé jachtaře a vytvořit pro ně nezapomenutelnou atmosféru!
 celý článek

Juniorské mistrovství Evropy v jachtingu pod záštitou prezidenta republiky

Lipenská přehrada, konkrétně Jachetní klub Černá v Pošumaví, bude druhý červnový víkend 6.–9. 6. 2024 hostit juniorské mistrovství Evropy v jachtingu, kterému poskytl záštitu prezident České republiky Petr Pavel.
 celý článek

Mistrovství světa v olympijské třídě Formula Kite

V Hyeres se minulý týden konalo mistrovství světa v olympijské třídě Formula Kite. Na startu byl jediný český reprezentant Vojtěch Koška. A vedl si dobře!
 celý článek

Pravidla pro kvalifikaci Záchranář ČSJ

Na svém květnovém zasedání VV schválil návrh nové směrnice Pravidla pro kvalifikaci Záchranář ČSJ. Současně zrušil stávající směrnice C15 a C16, které popisovali činnost HZS. Směrnici nalezneš pod označením c96 v sekci dokumenty.
 celý článek

MISTROVSTVÍ ČR 2024 - KATEGORIE A FUNKCIONÁŘI - AKTUALIZACE

Na svém květnovém zasedání VV vyhověl žádosti ČWA o zařazení Wing Foilu do Mistrovství ČR, které se bude konat v chorvatské Viganji. Také nominoval měřiče (technické inspektory) pro závody MČR 2024.
 celý článek

ICZ RODOP ČESKÁ JACHTAŘSKÁ LIGA 2024 – první díl na Lipně

O víkendu 11.–12. 5. začala na Lipně ICZ RODOP ČESKÁ JACHTAŘSKÁ LIGA 2024. Na plachetnicích Melges 24 závodilo za krásného počasí 16 klubových týmů z celého Česka.
 celý článek

ZÁPIS Z KVĚTNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2024

Čtvrtek, 16. května 2024, 12:00 – on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Pojeďte na závod olympijských nadějí na Balaton

Olympic Hopes Regatta 2024 pro třídy Optimist, RS Feva, ILCA 4, 6 a 7 se pojede v Balatonfüredu 22.– 24. 6. 2024.
 celý článek

Dutch Youth Regatta s hojnou českou účastí

Ve Workumu se od čtvrtka 9. 5. do neděle 12. 5. konala Dutch Youth Regatta, aneb mezinárodní mistrovství Holandska. Mladí jachtaři si kromě báječné atmosféry užili i slunce a poslední den i parádní vítr. Hojná česká účast (Češi zde byli nejpočetnější zahraniční skupinou) přinesla své ovoce.
 celý článek

iQFoil Games Youth & Junior na Gardě

V neděli 12. 5. skončily na Lago di Garda v Campione letošní druhé evropské iQFoil Games Y&J. Na startu bylo osm českých juniorů. Celkem se závodu účastnilo 121 závodníků ze 14 zemí.
 celý článek

TŘI SESTRY SAILING TEAM STARTUJE JUBILEJNÍ 20. SEZÓNU 6. MÍSTEM NA LEGENDÁRNÍ REGATĚ PALMAVELA

Zatímco kapela TŘI SESTRY záhy oslaví čtyřicítku, dceřiný TŘI SESTRY SAILING TEAM půlí její existenci vedví.
 celý článek

První český pohár tříd Optimist a ILCA 4 - jen jedna rozjížďka

První pohárový závod tříd Optimist a ILCA 4 se konal první květnový víkend na Rozkoši. Celkem 120 závodníků čekalo v sobotu na vítr marně.
 celý článek

Bronz pro Hebe z 49^ Regaty dei Due Golfi-Trofeo Memorial Burgato

Hebe Sailing Team z Českého Yacht Klubu ve složení Zdeněk Jakoubek, Zdeněk Sünderhauf, Pavel Bobek, Jakub Rozsypal, Jan Škoda, Matěj Jurečka a Tomáš Peterka obsadil 3. místo v kategorii C na 49^ Regata dei Due Golfi-Trofeo Memorial Burgato v YachtClub Lignano!
 celý článek

Cestovní pojištění pro členy ČSJ

Na webu ČSJ - záložka Pojištění na horní liště - byl pro členy ČSJ spuštěn systém on-line cestovního pojištění do zahraničí. 
 celý článek

Mistrovství ČR 2024 - kategorie a funkcionáři

Na svém dubnovém zasedání výkonný výbor schválil seznam kategorií, ve kterých se budou udělovat mistrovské tituly a rozdávat medaile. Rovněž schválil seznam nominovaných funkcionářů. Nominaci měřičů a technických inspektorů byla odložena na květnové zasedání.
 celý článek
Celkem stran: 229, záznamů: 4569

nahoru