Všechny články

Zrušení závodu "U nás na Dvořišti" CTL 201305

Z přiloženého fota z 8.5.2020 je jasně patrné že výše uvedený závod jsme nuceni z důvodu "neúčasti vody", ale i z provozních problémů Autokempu na Borkách (hlavní poskytovatel sociálního zařízení) zrušit.  
 celý článek

Jachtařská sezona konečně začíná

Jachtařské tréninky se téměř na všech vodách v České republice rozjely naplno. Trénují reprezentanti, děti i jachtaři v klubech. Jezdí se nejen na našich největších vodách – na Lipně, Nechranicích, Nových Mlýnech i na Rozkoši, ale i na malých přehradách, rybnících a jezerech, trénuje se v Brně i v Praze na Vltavě.
 celý článek

Stříbrná plachetnice - vypsání závodu

16. - 17. 05. 2020, Jachtklub Cheb, Jesenice. CTL 201504
 celý článek

Zrušení závodů JO Slavoj Hluboká nad Vltavou

JO Slavoj Hluboká nad Vltavou ruší z technických důvodů (nedostatek vody) červnové závody na Bezdrevu. Jedná se o závod Krajský přebor (6. - 7. 6. 2020, C7, Q4/3, FD4) a Pohár Hluboké (13. - 14. 6. 2020, V7, P7, E3)
 celý článek

CENA ROUDNICE - vypsání závodu

30.  – 31. 5. 2020, YCR – Jachting Roudnice nad Labem z.s.  - CTL 201608. Lodní třídy: Cad-1, Evr-1, Kaj-1, Q-1
 celý článek

Zrušení závodu CTL 202409 - Mladý vítr

Ahojte přátelé, v současné době nejsme schopni v naších podmínkách areálu loděnice dodržet hygienické podmínky pro pořádání závodů. Z tohoto důvodu rušíme pořádání závodu CTL  202409, 13. 6. - 14. 6. 2020 Mladý vítr na Těrlické přehradě. Děkuji za pochopení. S nadějným očekáváním lepších časů Alexandr Pacek  předseda Klubu jachtingu Těrlicko
 celý článek

ODVOLÁNÍ ZRUŠENÍ VYPSANÝCH ZÁVODŮ

V souladu s unesením vlády ČR č. 490 ze dne 30. dubna 2020 Komise závodů Českého svazu jachtingu vydává ODVOLÁNÍ ZRUŠENÍ VYPSANÝCH ZÁVODŮ s účinností od 11. května 2020 od 00.00 hod. Současně Komise závodů ČSJ pořadatelům organizovaných akcí – závodů uvedených v Celostátní termínové listině Českého svazu jachtingu (dále jen „CTL“) nařizuje plnit povinnosti stanovené usnesením vlády ČR ...
 celý článek

Náhradní termín Valné hromady ČSJ 2020 a návrh programu

Výkonný výbor ČSJ na svém dubnovém zasedání schválil náhradní termín konání Valné hromady ČSJ, která se bude konat v neděli 28. června 2020 od 10.00 v Aule České unie sportu na Strahově.
 celý článek

Mladí jachtaři trénují na Máchově jezeře, Nechranicích i Lipně

Šest mladých závodníků z SCM Laser se sešlo k tréninku na Máchově jezeře. Optimisti trénovali na Lipně a 29ery na Nechranicích.
 celý článek

Jachtařská akademie ČSJ Vás zve na Workshop na dálku na téma“ Závodní pravidla a trenér“.

Jachtařská akademie ČSJ www.jacht-akademie.cz Vás zve na Workshop na dálku na téma“...
 celý článek

Neil Coxon – oživení pro český jachting

Neil Coxon pracoval posledních 24 let ve vedoucích pozicích různých jachtařských projektů. Až do letošního března byl obchodním ředitelem velmi úspěšného projektu Oman Sail. Nyní se s rodinou plánuje usadit v České republice a nabídl své zkušenosti a pomoc českému jachtingu.
 celý článek

Členství ALT OPIMIST 2020

Výzva pro členy ALT Q.  20. květen 2020 je nejzazší termín pro zaplacení členských příspěvků a vyplnění přihlášky člena ALT Q. Pro nové závodníky, kteří v minulosti nebyli členy ALT Q, může být udělena výjimka a mohou být do asociace přijati během sezóny.
 celý článek

ZÁPIS Z DUBNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2020

Pátek, 16. dubna 2020, 12:00, online schůzka přes Microsoft Teams
 celý článek

Proplavování plavebními komorami obnoveno

Proplavování plavebními komorami na celé labsko-vltavské vodní cestě a také na průplavu Otrokovice-Rohatec včetně řeky Moravy a převážení rekreačních plavidel přes hráze vodních děl Slapy a Orlík je od 1. 5. obnoveno.
 celý článek

Vstup do areálu sportovního střediska Yachtclubu Dyje na Nových Mlýnech

Usnesení Výkonného výboru YachClubu Dyje z.s. ze dne 16. 4. 2020
 celý článek

Pálavská regata

Pálavská regata se letos neuskuteční a jubilejní 20. ročník se vší parádou proběhne v roce 2021.
 celý článek

VÝKLADOVÉ STANOVISKO LEGISLATIVNÍ KOMISE ČSJ

 Legislativní komise ČSJ připravila výkladové stanovisko k opatřením přijatých v souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 vládou ČR.
 celý článek

Kultovní olympijské regaty jako virtuální

Mezinárodní jachtařská federace World Sailing a přední světová platforma pro digitální jachting Virtual Regatta spustily několik velkých olympijských regat.
 celý článek

Jachting ve dvou povolen!

Ministerstvo zdravotnictví vydalo 6. 4. 2020 mimořádné opatření k omezení pohybu osob k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření nemoci s COVID-19. Mezi jinými, za splnění podmínek uvedených v opatření je možné se věnovat vodním sportům, tedy i jachtingu při nejvýše dvou osobách na lodi (nebo rodiny). Což je skvělé.
 celý článek

Pomozte chránit budoucí jachtaře

Nákupem jachtařského oblečení a doplňků v e-shopu Salingcentrum přispějete na nákup roušek a dalších ochranných pomůcek pro PORODNICI U APOLINÁŘE VFN PRAHA.  
 celý článek
Celkem stran: 180, záznamů: 3590

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ