Všechny články

Windsurfař Karel Lavický Jachtařem roku 2019

Absolutním vítězem ankety Jachtař roku 2019 se stal windsurfař a účastník olympijských her v Londýně a v Riu Karel Lavický z YC DIM Bezdrev, který závodí v olympijské třídě RS:X. Zatím je naším jediným kvalifikovaným jachtařem na olympiádu v Tokiu 2020.
 celý článek

Winner Team Clinic 2020

O víkendu 29. 2.–1. 3. se ve Faaborgu, na jihu dánského ostrova Funen konala vyhlášená WINNER TEAM CLINIC 2020. Loňský mistr české republiky Adam Jaroš a jeho kolega Lukáš Krč z lodní třídy Optimist měli tu čest se potkat s dalšími 40 jachtaři z deseti evropských zemí.
 celý článek

Úspěšný Cadiz

Naše reprezentační družstvo SCM i SPS třídy BIC Techno 293 letos již podruhé vyrazilo na soustředění do španělského Cadizu. Vydařený trénink byl zakončen závodem Andalusian Olympic Week Bay of Cadiz.
 celý článek

Zápis z jednání Komise rozhodčích třemošnice 2020

Jednání komise rozhodčích se uskutečnilo v neděli 1-3-2020 Třemošnici. Jednání navazovalo na seminář rozhodčí, který se konal na stejném místě.
 celý článek

MMČR Flying Dutchman - vypsání závodu

01. 05. - 03. 05. 2020, přehradní nádrž Nechranice 
 celý článek

Školení pro rozhodčí na jaře 2020

Pokud máš zájem zúčastnit se školení rozhodčích, některé krajské svazy pořádají v příštích týdnech školení pro svoje členy. Školení jsou otevřená i pro účastníky z jiných krajů, kontaktujte prosím pořadatele, zda má ještě volná místa.
 celý článek

Seminář rozhodčích v Třemošnici 2020 - přednášky (aktualizováno)

O víkendu 29.2. a 1.3.2020 proběhlo v Třemošnici setkání rozhodčích. Zde naleznete zajímavé přednášky od mezinárodních rozhodčích Dušana Vanického a Vaška Brabce.   
 celý článek

Jachting na veletrhu For Boat

Přijďte si od 13. do 15. března prohlédnout prezentaci závodních plachetnic na stánek Českého svazu jachtingu na výstavě lodí FOR BOAT v pražských Letňanech! Děti se mohou svézt na plachetnicích tříd Optimist a RS Tera a na windsurfingu.
 celý článek

Alessia Palanti vyhrála v Hyeres

Česká reprezentantka Alessia Palanti ovládla ve francouzském Hyeres závod třídy Laser 4.7.
 celý článek

Kapacita školení HZS na Seči je vyčerpána.

Z důvodu velkého zájmu o školení Hladinové záchranné služby je kapacita míst školení 14. 3. 2020 na Seči již naplněna. Za Hladinovou záchrannou službu, Martin Kršňák
 celý článek

Krátké shrnutí přednášky Martina Trčky ze zápisníku jeho navigátora Libor Hoška

Martin Trčka: „Soustřeďte se na výkon, nikoli na výsledek!“ Hostem jachtařské akademie byl včera večer Martin Trčka, přední český jachtař, který reprezentoval Českou republiku na Olympijských hrách v Athénách a v Pekingu a kromě malých lodí se věnuje také námořnímu jachtingu. Zúčastnil se Tour de France a la Voile a celkem třikrát závodil i v legendárním Sydney - Hobart. Pod jeho ved...
 celý článek

Tvrdé podmínky na úvod sezony pro třídu 29er

První letošní Eurocup lodní třídy 29er se jel ve španělském El Balís nedaleko Barcelony. Náš tým trénoval na konci ledna celý týden v katalánské metropoli a do dějiště závodu se přesunul dva dny před startem.
 celý článek

ZÁPIS Z ÚNOROVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2020

Pátek, 13. února 2020, 12:00, YC CERE, Praha 4 - Podolí  
 celý článek

Praktický seminář pro trenéry III. třídy (obnova pro trenéry II. a III. třídy)

Místo: YC Dyje, Nové Mlýny; Termín semináře: 29. - 31. 5. 2020
 celý článek

Popadesáté v Libštátě

Zní to až neuvěřitelně, ale již popadesáté se v Libštátě v sobotu 8. února uskutečnilo setkání jachtařů. A bylo opravdu významné! Na pódiu nechyběl téměř nikdo z legendárních osobností českého námořního jachtingu.
 celý článek

Fabrizio Laser Lazzerini na Jachtařské akademii

Ital se jménem, které ladí s jeho profesi. Bývalý vodák aktuálně trénuje na jednom z nejproslulejších jachtařských spotů v Circolo Vela Torbole na severním okraji Lago di Garda. Má na starosti mládež (14-20 let) na lodní třídě Laser, se svými cca patnácti svěřenci trénuje až 280 dní v roce.
 celý článek

Kniha řešených případů (Case book)

Podařilo se nám aktualizovat Knihu řešených případů (Case book). Do posledního vydání jsme zařadili všechny změny, které od roku 2019 World Sailing vydal.
 celý článek

Závodní pravidla jachtingu 2017-2020 (E-book)

Soubor se závodními pravidly jachtingu jsme upravili tak, aby se lépe ovládal z tabletu a mobilního telefonu. Vložili jsme záložky a hyperlinky a úvodní tabulky, takže ti nic nebrání si jednotlivá pravidla přečíst ve svém telefonu.
 celý článek

Mezinárodní mistrovství Španělska ve třídě Laser

Výborné výsledky zajeli naši reprezentanti třídy Laser standard na mezinárodním mistrovství Španělska.
 celý článek
Celkem stran: 172, záznamů: 3430

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ