Všechny články

Setkání rozhodčích Třemošnice 2024

V sobotu 9.3.2024 proběhne tradiční setkání rozhodčích v Třemošnici. V neděli navazuje jednání Komise rozhodčích. 
 celý článek

Jednání komise HZS - čtvrtek 29.2.2024

Ve čtvrtek 29.2.2024 proběhla online jednání komise HZS. Na jednání se diskutovalo další směřování komise HZS a její cíle. 
 celý článek

Intenzivní trénink v Zadaru

Matěj Martan a David Křížek ml. na RS Feva (Team Freedom) a Štěpán Beneš na Wingfoilu vyrazili na soustředění do Zadaru. Trenér David Křížek má s lokalitou dlouholetou zkušenost. A ani letos místo nezklamalo. 
 celý článek

První kvalifikace pro české Optimisty

První kvalifikační regatou na MS/ME pro české Optimisty byla 4th Youth Centenary Regatta – Trofeo Faccenda, která se jela od 29. 2. do 3. 3. na Gardě. 
 celý článek

Andalusian Olympic Week

Naši iQFoilisté – od reprezentantů až po juniory – se v Cadizu zúčastnili přípravného závodu Andalusian Olympic Week. A byly z toho tři medaile.
 celý článek

Zkušenosti s cestovním pojištěním ČSJ

Český svaz jachtingu uzavřel se společností Allianz smlouvu na cestovní pojištění. Nyní se mohou závodníci a trenéři pojistit pro své cesty do zahraničí. S tímto pojištěním jsou kryté i situace při závodech, při přípravě na ně, tréninky, doprovod na vodě, ztráta zavazadel a podobně.
 celý článek

Školení trenérů RO ČSJ Ústecký a Liberecký kraj

RO ČSJ Ústecký a Libercký kraj pořádá ve spolupráci s Trenérsko-metodickou komisí ČSJ školení trenérů 3. třídy v Roudnici n. L v klubovně YCR jachting Roudnice nad Labem, Areál pod Lipou 418, Roudnice n. L - Vědomice, 41301 Školení proběhne o víkendu od pátku 19. dubna 2024 do neděle 21. dubna 2024, začátek v pátek v 17.00 v klubovně, kapacita školení je omezena na 1...
 celý článek

POZVÁNKA NA SOUSTŘEDĚNÍ MLÁDEŽE NA VELKÉM DÁŘKU

Tradiční soustředění mládeže na Velkém Dářku pro lodní třídy Optimist, ILCA 4 a 6 a Techno 293 e bude konat v obvyklých termínech na začátku července.    
 celý článek

Rozhodčí v zimě nespí!

Ani v zimě naši rozhodčí nespí a pilně se teoreticky, ale i prakticky připravují na nadcházející sezónu.
 celý článek

Český fireballistický tým se vrátil z MS v Austrálii

Royal Geelong Yacht Club hostil mistrovství světa třídy Fireball. Na startu bylo nakonec 57 lodí, přestože do Austrálie nedorazil včas český a britský kontejner.
 celý článek

Co přineslo 54. setkání jachtařů v Libštátě?

V sobotu 10. února zahájil Jarda Bernt již 54. Setkání jachtařů v Libštátě před zcela zaplněným sálem.
 celý článek

Zlato a bronz z Puly

O víkendu se část reprezentačního družstva SPS Optimist zúčastnila v rámci přípravy na kvalifikaci na ME/MS prvního jarního závodu v chorvatské Pule. Na 18. Memoriálu Zlatana Pečenkoviće závodil také Jeremiáš Přikryl ve třídě ILCA 4, který vybojoval zlatou medaili!
 celý článek

Smuteční oznámení

Do jachtařského nebe odešel dlouholetý nestor moravského jachtingu Honza Hejna starší. 
 celý článek

Kvalifikace do Paříže utekla Ondrovi Teplému jen o chlup, má ale ještě jednu šanci

Od 18. do 23. února se v Nautical Clubu Kalamaki v Athénách v Řecku konalo mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7, které bylo zároveň olympijskou kvalifikací do Paříže – dvě místa si vyjeli muži ve třídě ILCA 7 a dvě ženy ve třídě ILCA 6.
 celý článek

Pozvánka na školení trenérů jachtingu 3.třídy - Těrlicko 6. 4. 2024

Regionální Organizace ČSJ - Moravskoslezský kraj pořádá školení trenérů 3. třídy pro nové trenéry.
 celý článek

ZÁPIS Z ÚNOROVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2024

Čtvrtek, 15. února 2024, 12:00 – on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Školení trenérů 3. třídy v Brně

RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj pořádá ve spolupráci s Trenérsko-metodickou komisí ČSJ školení trenérů 3. třídy v Brně v klubovně TJ LODNÍ SPORTY BRNO, Rakovecká 30 a na Brněnské přehradě.
 celý článek

Osmé místo pro český tým na Eurocupu třídy 29er

V El Balis nedaleko Barcelony se od 15. do 18. února je Eurocup třídy 29er. Na startu bylo 117 lodí ze 17 zemí z celé Evropy (Německo, Rakousko, Belgie, Brazílie, Slovinsko, Španělsko, Finsko, Francie, Velká Británie, Maďarsko, Irsko, Itálie, Norsko, Nizozemsko, Polsko, Česká republika, Švýcarsko a Švédsko).
 celý článek

Evropská kvalifikace třídy ILCA do Paříže začíná

Mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7 začíná zítra v Nautical Clubu Kalamaki v Athénách v Řecku.
 celý článek

Soustředění Mácháč 2024

Podrobné informace o soustředění Mácháč 2024: Termín: 14.–19. 7. 2024 Ubytování: pokoje JMJ, karavany, obytné vozy, vozík na lodě Nástup: 14. 7. 2024 v 18:00 před JMJ Staré Splavy (začínáme 15. 7. snídaní) Konec akce: 18. 7. 2024 mezi 14:00 a 14:30 (končíme obědem)
 celý článek
Celkem stran: 226, záznamů: 4520

nahoru