Všechny články

Popadesáté v Libštátě

Zní to až neuvěřitelně, ale již popadesáté se v Libštátě v sobotu 8. února uskutečnilo setkání jachtařů. A bylo opravdu významné! Na pódiu nechyběl téměř nikdo z legendárních osobností českého námořního jachtingu.
 celý článek

Fabrizio Laser Lazzerini na Jachtařské akademii

Ital se jménem, které ladí s jeho profesi. Bývalý vodák aktuálně trénuje na jednom z nejproslulejších jachtařských spotů v Circolo Vela Torbole na severním okraji Lago di Garda. Má na starosti mládež (14-20 let) na lodní třídě Laser, se svými cca patnácti svěřenci trénuje až 280 dní v roce.
 celý článek

Kniha řešených případů (Case book)

Podařilo se nám aktualizovat Knihu řešených případů (Case book). Do posledního vydání jsme zařadili všechny změny, které od roku 2019 World Sailing vydal.
 celý článek

Závodní pravidla jachtingu 2017-2020 (E-book)

Soubor se závodními pravidly jachtingu jsme upravili tak, aby se lépe ovládal z tabletu a mobilního telefonu. Vložili jsme záložky a hyperlinky a úvodní tabulky, takže ti nic nebrání si jednotlivá pravidla přečíst ve svém telefonu.
 celý článek

Mezinárodní mistrovství Španělska ve třídě Laser

Výborné výsledky zajeli naši reprezentanti třídy Laser standard na mezinárodním mistrovství Španělska.
 celý článek

POZVÁNKA - NAHLÉDNUTÍ DO PRÁCE ÚSPĚŠNÉHO TRENÉRA V TORBOLE

Fabrizio Lazzerini je významným a úspěšným italským trenérem jachtingu. V současné době působí jako trenér Laser teamu v jednom z nejvýznamnějších italských klubů Circolo vela Torbole na Gardě. Jeho přednáška je zaměřena na organizaci a metodiku tréninku mladých jachtařů v klubu, přípravy tréninkových plánů, náplně tréninkových jednotek, fyzické přípravy, stravování, regenerace i koučování p...
 celý článek

Výzva: Podněty pro komisi rozhodčích

Vážení závodníci a zástupci lodních tříd, o víkendu 29. 2. - 1. 3. se v Třemošnici uskuteční tradiční seminář rozhodčích a jednání komise rozhodčích ČSJ. V rámci zvyšování kvality závodů jak po stránce organizační tak po stránce rozhodování, bychom Vás rádi touto cestou vyzvali k podávání podnětů, připomínek, nápadů a návrhů, které by rozhodčí na tomto setkání mohli diskutovat, proje...
 celý článek

Soustředění Laser týmu

V pátek 7. 2. dorazil do Valencie český SCM Laser tým.
 celý článek

20. M.B.Keramika PÁLAVSKÁ REGATA

Dovoluji si vás srdečně pozvat na 20. nočník novodobé Pálavské regaty do malebného prostředí pod Pálavou.
 celý článek

Soustředění třídy 29er v Barceloně

Sportovní centrum mládeže lodní třídy 29er absolvovalo od 25. do 31. ledna 2020 úvodní soustředění sezóny ve španělské Barceloně.
 celý článek

Podpořte své oblíbené trenéry!

6. ročník akce Díky, trenére začíná. Nominujte své oblíbené trenéry.
 celý článek

Regata ELAN E4 – 2020

Novou námořní regatu pro české jachtaře v Chorvatsku připravila firma TPS Centrum, pořadatel Mistrovství ČR One Design v námořním jachtingu.
 celý článek

Pozvánka na 50. setkání jachtařů v Libštátě

Připomínáme, že v sobotu 8. února se v Libštátě uskuteční jubilejní padesáté setkání jachtařů. Je to ojedinělá příležitost, jak se setkat s osobnostmi českého námořního jachtingu od pamětníka Oldřicha Karáska přes Richarda Konkolského, Rudolfa Krautschneidera, Jiřího Denka a mnohé další jachtaře a námořníky až po Martina Dolečka.
 celý článek

Seminář rozhodčích Třemošnice 2020

Seminář rozhodčích a jednání komise rozhodčích ČSJ se uskuteční již tradičně ve Sportovně rehabilitačním centru v Třemošnici, tentokrát o víkendu 29.2. a 1.3.2020.
 celý článek

Pozvánka na přednášku Christiana Dumarda

CHRISTIAN DUMARD, ODBORNÍK NA NAVIGACI NA MOŘI, BUDE PŘEDNÁŠET PRO JACHTAŘSKOU AKADEMII 
 celý článek

Mezinárodní příležitosti pro české rozhodčí   

O víkendu 11.-12.ledna 2020 proběhl v irském Dublinu tradiční EUROSAF Race Officials Exchange meeting, na kterém se sešlo 28 zástupců evropských jachtařských federací, včetně České republiky, kterou na jednání zastupoval Václav Brabec.
 celý článek

ZÁPIS Z LEDNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2020

Zápis z jednání VV ČSJ Pátek, 10. ledna 2020, 12:00, Brno, Hotel Rakovec
 celý článek

VALNÁ HROMADA ČSJ 2020 – POZVÁNKA A NÁVRH PROGRAMU

Výkonný výbor ČSJ schválil jednohlasně návrh programu Valné hromady ČSJ, která se bude konat v sobotu 21. března 2020 od 10.00 hodin v aule České unie sportu na Strahově
 celý článek

Školení Hladinové záchranné služby PRO ZÁCHRANÁŘE A ASISTENTY

V letošním roce se uskuteční školení Hladinové záchranné služby v následujících termínech:  
 celý článek

ROZVOJ MLÁDEŽNICKÉHO JACHTINGU V KLUBECH - PŘÍMÁ PRÁCE S KLUBY

V roce 2020 navazujeme na projekt, navržený a schválený Trenérsko-metodickou komisí, zaměřený na rozvoj mládežnického jachtingu v jachetních klubech, které mají zájem o dlouhodobou koncepční práci s mládeží v LT Optimist. V tomto roce je počítáno s podporou 8 klubů
 celý článek
Celkem stran: 175, záznamů: 3495

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ