Všechny články

GIRAGLIA ROLEX RACE opět s českou účastí

V neděli 13. 6. v 19.00 odstartoval TŘI SESTRY SAILING TEAM společně s dalšími 30 loděmi do první etapy slavné regaty GIRAGLIA ROLEX RACE. Ta vede z Janova do San Rema.
 celý článek

Allianz Regatta v Medembliku

V holandském Medembliku se od 2. do 6. června jela Allianz Regatta jako součást světového poháru. Zúčastnili se také dva naši reprezentanti.
 celý článek

Sourozenci Pavlišovi slaví titul – PREFA HUBENOV Mistrovství ČR třídy Tornado

V pořadatelské péči klubu YC Mulda v Černé v Pošumaví se na Lipně jelo první letošní mistrovství republiky jachtařů – v lodní třídě Tornado.
 celý článek

Mimořádné opatření MZdr platné od 13. 9. 2021

s účinností od 1. 9. 2021 platí nové mimořádné opatření vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR ze dne 26. 8. 2021. Od 13. 9. 2021 platí i změna tohoto opatření.
 celý článek

Finnař Ondřej Teplý Jachtařem roku 2020

Letošní vyhlášení ankety Jachtař roku nemohlo proběhnout na tradičním Galavečeru českého jachtingu, ale odvysílala jej televize Sport 5 v premiéře v pondělí 7. června ve 20 hodin. Absolutním vítězem ankety Jachtař roku 2020 a vítězem kategorie mužů se stal Ondřej Teplý z Jachtklubu Brno, který závodí ve třídě Finn. Kategorii žen ovládly jachtařky Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová, které zá...
 celý článek

Aktuálně platné opatření ve sportu s účinností ode dne 31. května 2021

V příloze naleznete aktuálně platné opatření ve sportu vydané Národní sportovní agenturou.
 celý článek

Životní jubileum Zdeňka Davídka

Dnes se v plné svěžesti dožívá 80 let Zdeněk Davídek. Pomáhá ČYKu vychovávat již třetí! generaci dětí v lodní třídě Cadet.
 celý článek

Oldschool Windsurfing Cup

Srdečně vás zveme na Oldschool Windsurfing Cup – setkání starých windsurfů a zralých windsurfařů, které pořádáme s Windy Point dne 19. 6. 2021 na Lipně. Věřím, že mnoho velkých jachtařů má dosud na windsurfing hezké vzpomínky. 
 celý článek

Pozvánka pro Optimisty na Jachtařinku 2021 v Kroměříži

Další ročník letního jachtařského celotýdenního soustředění pro začínající i pokročilé jachtaře je organizován v prostorách Jachetního klubu v Kroměříži v termínu  09.08. - 15.08.2021
 celý článek

Laser team dočasně bez trenéra

První závod Evropského poháru tříd ILCA se jel 28.–30. května ve slovinském Koperu. Český tým tam trénoval od začátku týdne.
 celý článek

iQFoil International Games

Českým juniorkám-windsurferkám se dařilo na Gardě na iQFoil International Games.
 celý článek

RaceControl 2021

...byla dána k dispozici instalace programové aplikace RaceControl pro sezónu 2021
 celý článek

Parádní závod v Itálii – Optimist Garda Meeting

Tradičního závodu, který byl letos přesunutý z Velikonoc na květen, se zúčastnilo přes 600 dětí z 19 zemí. Mezi nimi i početná česká výprava 28 mladých závodníků.
 celý článek

ZÁPIS Z KVĚTNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2021

Čtvrtek, 20. května 2021, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Tým HÉBÉ vybojoval na mistrovství Evropy skvělé páté místo

Rolex Capri Sailing Week 2021 – Evropský šampionát ORC 2021   Posádka lodě HÉBÉ V, závodící za Český Yacht Klub, na Mistrovství Evropy ORC ve třídě „C“, které se jelo v Itálii od 15. května, vybojovala po nevydařené navigační etapě skvělé páté místo.
 celý článek

Školení pro pořadatele závodu - co nového nás čeká?

Vážení pořadatelé závodů, bez vás žádné závody neuspořádáme. Protože je letošní rok plný změn, prosím vás, abyste si našli čas na školení. Proběhlo online v úterý 25. 5., trvá cca 60 minut. Ti, kteří v tomto termínu neměli čas, jej mohou shlédnout offline.
 celý článek

Rolex Capri Sailing Week 2021 – Evropský šampionát ORC 2021

Posádka lodě HÉBÉ V, závodící za Český Yacht Klub, se chystá na Mistrovství Evropy ORC ve třídě „C“, které se jede v Itálii od 15. května. Bohužel bude startovat jako jediná česká loď.
 celý článek

Poslední šance na Tokio českému jachtingu nevyšla

Do Tokia tak zamíří pouze Karel Lavický ve třídě RS:X. Ondřej Teplý skončil na mistrovství světa třídy Finn devatenáctý.
 celý článek

25. Česká námořní rallye – Mistrovství ČR One Design 2021

Dnes, ve středu 12. května v 10.30, přesně 150 dní před startem, byl zahájen příjem přihlášek na 25. Českou námořní rallye.
 celý článek
Celkem stran: 191, záznamů: 3815

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ