Všechny články

ZÁPIS Z ČERVENCOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2023

Čtvrtek, 20. července 2023, 12:00 – on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Mistrovství světa třídy RS500 začíná na Nechranicích

Mistrovství světa třídy RS500 začíná na Nechranicích už v neděli 23. 7. a od pondělí se začíná závodit. Přihlášeno je zatím 44 posádek ze sedmi zemí, z nichž v pátek 28. 7. budeme znát mistra světa. Na startu je i silný český tým, držme našim závodníkům palce, abychom je viděli na stupních vítězů!
 celý článek

Mistrovství světa třídy Evropa v Dánsku

Od 10. do 14. července se v clubu Vallensbak u Kodaně konalo mistrovství světa lodní třídy Evropa. Závodu se účastnilo 62 žen a 78 mužů z třinácti zemí Evropy a světa. Českou republiku zde reprezentoval Tomáš Mlejnek. 
 celý článek

Omniplast Cup 2023 – vítr a slunce, co víc si přát!

Ve dnech 15. a 16. července byl YC LS BRNO pořadatelem závodu, tradičně podporovaným brněnskou společností Omniplast. Závod byl vypsán jako Mistrovství ČR pro lodní třídu RS Tera a jako pohárový závod ČR pro třídy RS Aero a RS Vareo.
 celý článek

Mistrovství ČR třídy Star 2023 na Máchově jezeře

V půlce července se MČR lodní třídy Star vrátilo po roční odmlce na Máchovo jezero a na úvod můžu předeslat, že šlo o mistrovství velmi vydařené.
 celý článek

Naši olympionici se připravují na vrchol sezony a Olympic Test Event v Marseille

První kvalifikace pro olympijské hry v Paříži 2024 se nezadržitelně blíží. A naše početná výprava se na ni připravuje různě. Někdo závodí, někdo testuje vody v okolí Haagu, kde se kvalifikace pojede.
 celý článek

Mistrovství Evropy třídy Optimist provází vlna veder

Český tým ve složení Roxie Berta Bartušková, Liliana Dymáková, Emma Mahr, Tomáš Grodl, David Hrubý, Vladimír Kováč, Václav Zákoucký a trenér Jakub Halouzka již od minulého týdne trénuje v řecké Soluni, v dějišti mistrovství Evropy třídy Optimist.
 celý článek

Na soustředění Optimistů Českého Yacht Klubu na Lipně zbývají poslední volná místa

Od 5. do 19. srpna se na Lipně v kempu Jestřábí I koná tradiční soustředění Optimistů Českého Yacht Klubu. Přihlášeno je už téměř 20 dětí, ale ještě stále zůstává několik volných míst.
 celý článek

České RS Fevy byly na Balatonu pořádně vidět

Sestry Křenkovy vybojovaly na mistrovství Evropy třídy RS Feva, které se konalo v Balatonfüredu od 9. do 13. července, bronz v absolutním pořadí a zlato v kategorii dívek.
 celý článek

VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ NA POŘÍZENÍ MOVITÉHO A NEHMOTNÉHO MAJETKU ČSJ

V tomto článku naleznete aktuální informace o výběrovém řízení na dodavatele movitého a nehmotného majetku, které právě probíhá. Tento článek bude průběžně aktualizován.
 celý článek

35. ročník závodu 24 HODIN NONSTOP

O víkendu 1. a 2. 7.2023 se na Lipně konal 35. ročník jachtařského závodu 24 HODIN NONSTOP. Tento závod se pořádá již od roku 1981, kdy byl odstartován nultý ročník pod vedením Stanislava Kubíčka. Bohužel se z něj nedochovaly žádné záznamy.
 celý článek

Oslavte 130 let jachtingu hudbou!

Jachtaři/junioři/muzikanti přijeďte zahrát na oslavu 130 let jachtingu!
 celý článek

Vítr a slunce na Lipně

Tradiční lipenský závod Vítr a slunce, který pořádá Jachetní klub Černá v Pošumaví, letos přinesl víc slunce než větru. Pro třídu Cadet, která závod jela jako mistrovství ČR, byl pětidenní, pro třídy 29er a Fireball čtyřdenní a pro FD dvoudenní.  
 celý článek

Mezinárodní mistrovství ČR v lodní třídě Pirát 2023

Česká posádka bratří Sivých získala 21. titul mistrů ČR
 celý článek

Mistrovství světa juniorů do 18 let v olympijské třídě ILCA 6

Včera v Dziwnowě skončilo mistrovství světa juniorů do 18 let v olympijské třídě ILCA 6. Český tým se představil ve složení Kristýna Flosmanová, Linda Dokoupilová, Helena Hýžová, Jan Kříž, Jan Bělík, Michal Rais, Jan Záhornacký a Ondřej Muller.
 celý článek

Titul mistryně Evropy pro Kristýnu Piňosovou, členku RODOP iQFoil Teamu

Včera v Torbole skončilo mistrovství Evropy olympijské třídy iQFoil – IQFOiL Youth European Championships Lake Garda 2023. A do Česka putuje zlatá medaile v kategorii dívek do 19 let zásluhou Kristýny Piňosové. Na osmém místě ji ve finále doplnila Nela Sadílková.
 celý článek

Král Šumavy a Čtyřiadvacítka na Lipně

O víkendu 1.–2. července uspořádal Jachetní klub Černá v Pošumaví tradiční závod Král Šumavy.
 celý článek

Mistrovství světa juniorů do 18 let v olympijské třídě ILCA 6

Dnes začíná mistrovství světa juniorů do 18 let v olympijské třídě ILCA 6 v Dziwnowě v Polsku. Na startu se představí celkem osm českých reprezentantů v čele s pěti členy SCM ILCA.
 celý článek

RODOP iQFoil Team na juniorském mistrovství Evropy

RODOP iQFoil Team ve složení Kristýna Piňosová, Nela Sadílková, Kristýna Chalupníková, David Drda a trenér Milan Hájek je připraven na zítřejší start juniorského mistrovství Evropy na Gardě.
 celý článek

Optimisti a ILCY 4 na Lipně

Již 7. ročník McDonald's Cupu se odjel o víkendu 24.-25. 6. na Lipně.
 celý článek
Celkem stran: 220, záznamů: 4384

nahoru