Všechny články

Mistrovství Evropy do 21 let ve třídách ILCA 6 a 7 začíná

Dnes se začíná na Mallorce v Port de Pollenca závodit na mistrovství Evropy do 21 let ve třídách ILCA 6 dívky a ILCA 7 chlapci.
 celý článek

ZÁPIS Z BŘEZNOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2024

Čtvrtek, 14. března 2024, 12:00 – on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

WINNER TEAM CLINIC 2024

Každoročně si největší výrobce plachetnic třídy Optimist – dánská firma Winner – vybírá závodníky z celého světa do svého Winner Teamu. Z Česka jsou to většinou mistři republiky – v roce 2023 byl do týmu vybrán Jiří Tomeš, letos to byla loňská mistryně ČR Anna Skořepová z ČYKu. Ta se zúčastnila i tréninkového kempu, který Winner pravidelně pořádá ve Faaborgu, na jihu dánského ostrova Funen, ...
 celý článek

Školení záchranářů HZS ČSJ – Doksy březen 2024 – informace ze školení

Školení záchranářů a asistentů HZS ČSJ pro oblast 16+17 (liberecký a ústecký kraj) proběhlo v sobotu 9. 3. 2024 v Doksech u Máchova jezera. Školení se účastnilo 45 posluchačů. Pro většinu se jednalo o prodloužení mandátů, účastnilo se i nováčci. Školení vedl krajský náčelník Jirka Petr.
 celý článek

Další pódiová umístění pro naše iQFoilisty

V Cadizu se v týdnu od 4. do 9. března jel druhý závod iQFoil Games. Naše reprezentantky bojovaly o účast na olympijské kvalifikační Last Chance Regattě v Hyeres. Zatím má Česko potvrzená ve třídě iQFoil ženy pouze tři místa, o které bojuje pět našich závodnic.
 celý článek

Mistrovství světa třídy 49erFX

Zosia Burska a Sára Tkadlecová se zúčastnily mistrovství světa olympijské třídy 49erFX na Lanzarote, kde před tím měsíc trénovaly.
 celý článek

Čtyři medaile z Europa Cupu pro český ILCA 4 tým

Jeremiáš Přikryl vyhrál EurILCA Europa Cup na Mallorce v Port de Pollenca ve třídě ILCA 4. Jiří Tomeš k tomu přidal bronz a vyhrál kategorii U16. Mezi dívkami vybojovala zlatou medaili Tatiana Bělunková, celkově desátá. Ve třídě ILCA 6 se do zlaté skupiny dostali Jan Bělík a Klára Himmelová.
 celý článek

Jednání komise rozhodčích Třemošnice 2024 - zápis

Jednání Komise rozhodčích se konalo v neděli 10.3.2024 v Třemošnici.
 celý článek

Setkání pořadatelů závodů, rozhodčích, záchranářů a technických inspektorů Třemošnice 2024 - informace

V Třemošnici letos opět panovala přátelská atmosféra a účastníci se aktivně zapojili do diskusí v rámci plánovaných přednášek a o přestávkách a po skončení oficiálních přednášek diskutovali v menších skupinkách. Mnoho věcí se podařilo vyřešit, na jiné se podařilo poukázat a řešení naplánovat. Pro všechny účastníky to byl povzbudivý krok do nové jachtařské sezóny....
 celý článek

Setkání rozhodčích Třemošnice 2024

V sobotu 9.3.2024 proběhne tradiční setkání rozhodčích v Třemošnici. V neděli navazuje jednání Komise rozhodčích. 
 celý článek

Jednání komise HZS - čtvrtek 29.2.2024

Ve čtvrtek 29.2.2024 proběhla online jednání komise HZS. Na jednání se diskutovalo další směřování komise HZS a její cíle. 
 celý článek

Intenzivní trénink v Zadaru

Matěj Martan a David Křížek ml. na RS Feva (Team Freedom) a Štěpán Beneš na Wingfoilu vyrazili na soustředění do Zadaru. Trenér David Křížek má s lokalitou dlouholetou zkušenost. A ani letos místo nezklamalo. 
 celý článek

První kvalifikace pro české Optimisty

První kvalifikační regatou na MS/ME pro české Optimisty byla 4th Youth Centenary Regatta – Trofeo Faccenda, která se jela od 29. 2. do 3. 3. na Gardě. 
 celý článek

Andalusian Olympic Week

Naši iQFoilisté – od reprezentantů až po juniory – se v Cadizu zúčastnili přípravného závodu Andalusian Olympic Week. A byly z toho tři medaile.
 celý článek

Zkušenosti s cestovním pojištěním ČSJ

Český svaz jachtingu uzavřel se společností Allianz smlouvu na cestovní pojištění. Nyní se mohou závodníci a trenéři pojistit pro své cesty do zahraničí. S tímto pojištěním jsou kryté i situace při závodech, při přípravě na ně, tréninky, doprovod na vodě, ztráta zavazadel a podobně.
 celý článek

Školení trenérů RO ČSJ Ústecký a Liberecký kraj

RO ČSJ Ústecký a Libercký kraj pořádá ve spolupráci s Trenérsko-metodickou komisí ČSJ školení trenérů 3. třídy v Roudnici n. L v klubovně YCR jachting Roudnice nad Labem, Areál pod Lipou 418, Roudnice n. L - Vědomice, 41301 Školení proběhne o víkendu od pátku 19. dubna 2024 do neděle 21. dubna 2024, začátek v pátek v 17.00 v klubovně, kapacita školení je omezena na 1...
 celý článek

POZVÁNKA NA SOUSTŘEDĚNÍ MLÁDEŽE NA VELKÉM DÁŘKU

Tradiční soustředění mládeže na Velkém Dářku pro lodní třídy Optimist, ILCA 4 a 6 a Techno 293 e bude konat v obvyklých termínech na začátku července.    
 celý článek

Rozhodčí v zimě nespí!

Ani v zimě naši rozhodčí nespí a pilně se teoreticky, ale i prakticky připravují na nadcházející sezónu.
 celý článek

Český fireballistický tým se vrátil z MS v Austrálii

Royal Geelong Yacht Club hostil mistrovství světa třídy Fireball. Na startu bylo nakonec 57 lodí, přestože do Austrálie nedorazil včas český a britský kontejner.
 celý článek

Co přineslo 54. setkání jachtařů v Libštátě?

V sobotu 10. února zahájil Jarda Bernt již 54. Setkání jachtařů v Libštátě před zcela zaplněným sálem.
 celý článek
Celkem stran: 229, záznamů: 4569

nahoru