Všechny články

Jakub a Tereza Dobří jsou mistry světa ve třídě RS500

Mistroství světa třídy RS500 se odjelo na jezeře Como v Itálii od 2. do 6. srpna. A přineslo pro český jachting velkou radost. Titul vybojovala plzeňská posádka sourozenců Jakuba a Terezy Dobrých.
 celý článek

20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA

Dovoluji si vás srdečně pozvat na 20. ročník odložené Pálavské regaty do malebného prostředí pod Pálavou. Současné jsou nově otevřené přihlášky (přihlášky na květnový termín byly smazány).
 celý článek

Mistrovství světa třídy RS Feva

Skvělá parta Czech RS Feva zastoupená 16 posádkami přivezla z mistrovství světa 2021, které se konalo v německém Trawemünde, skvělé výsledky a velký úspěch své juniorské posádky. Dominik Szmaragowski (YC DIM Bezdrev) a Matěj Stibůrek (OYC Praha) vybojovali bronzovou medaili v juniorské kategorii U14. Matěj byl ve svých 9 letech zároveň nejmladším účastníkem závodu. 
 celý článek

Pozvánka na Windy Point Party s olympionikem Karlem Lavickým

Na Lipně v Černé v Pošumaví se v pátek 6. srpna od 17 hodin ve Windy Pointu uskuteční setkání s olympionikem Karlem Lavickým.
 celý článek

Alessia Palanti znovu bojovala o titul

Další skvělý výsledek si připsala Alessia Palanti, česká reprezentantka v olympijské třídě ILCA 6. Po třetím místě z mistrovství Evropy do 21 let a evropském titulu do 19 let si připsala na juniorském mistrovství světa do 19 let páté místo.
 celý článek

Pozvánka na HENEKEN CUP 2021

Přihlaste se na mezinárodní mistrovství Slovenska v námořním jachtingu – HENEKEN Cup! Senioři budou závodit na  Firstech 45 a juniorské posádky na Firstech 35.
 celý článek

Juniorské mistrovství světa nové olympijské třídy iQFoil dává naději do budoucna

První vrchol a velmi očekávaný závod je za námi. Historicky první mistrovství světa ve třídě iQFoil junior se odjelo poslední týden v červenci v Campione na jezeru Lago di Garda. Perfektní podmínky a nová atraktivní třída přilákala na start 270 závodníků z celého světa. iQFoil je nová olympijská třída pro roky 2024 a 2028.
 celý článek

Mistrovství Evropy mládeže třídy ILCA 4 v Travemünde

Od 23. do 30. 7. se v německém letovisku Travemünde uskutečnilo ME mládeže v lodní třídě ILCA 4 jako součást 132. Travemünder Woche.
 celý článek

Přihlaste se na Czech Juniors Nationals – mezinárodní mistrovství mládeže ve třídách Optimist, ILCA 4 a RS Feva

 Dnes je poslední den, kdy můžete zaplatit zlevněné startovné. Ušetříte až 500 Kč!
 celý článek

Poslední den na prkně RS:X a velké „létající“ plány

Karel Lavický dnes naposledy v životě závodil na prkně třídy RS:X. Na příští olympiádě tuto třídu vystřídá moderní létající iQFoil.
 celý článek

Windsurfing na olympiádě konečně s větrem

Po včerejším volném dnu, kdy si Karel Lavický mohl trochu odpočinout, na něj dnes čekaly další tři rozjížďky, které začaly v 5 hodin ráno našeho času.
 celý článek

Integra 2021 Czech Slalom Championships

INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship ve Viganji je minulostí. Závodu se zúčastnilo 38 závodníků a mimo české špičky, ať té současné nebo minulé, bylo závodní pole obohaceno o závodníky ze Slovinska, Polska, Rakouska, Ukrajiny nebo Chorvatska. Někteří z nich mají i olympijské zkušenosti.
 celý článek

Zlato z mistrovství Evropy třídy Tornado

Sourozenecká dvojice Michaela Pavlišová na kormidle a Marek Pavliš na kosatce z YC Kovářov získala na na katamaranu Tornado titul mistrů Evropy!
 celý článek

Dřina, chaos a nevydařený den pro Karla Lavického

Dnes se v jachtařském olympijském středisku Enoshima závodilo ve větru o síle 10–15 uzlů (5–8 m/s) a muži na prknech startovali až odpoledne, tedy v 8 hodin ráno našeho času.
 celý článek

298 lodí ILCA na pohárovém závodě?

Ano, zdá se to být neskutečné, ale v Polsku je tomu opravdu tak, a to se závod odjel ve všední dny!
 celý článek

Karel Lavický má za sebou první závodní den na OH v Tokiu

Karel Lavický má za sebou první závodní den, po třech rozjížďkách je třiadvacátý.
 celý článek

Přijďte na Olympijský festival do pražské Stromovky

Olympijský festival v Praze otevřel své brány veřejnosti. První návštěvnicí se stala Eva Samková. Mezi 47 představenými sporty nechybí ani jachting.
 celý článek

Karel Lavický začíná závodit na olympiádě

25. července v 5 hodin ráno našeho času odstartuje Karel Lavický svou třetí olympijskou regatu ve třídě RS:X. Po Londýně a Riu je jasné, že své olympijské umístění v Tokiu vylepší. Na startu je totiž pouze 25 závodníků a Karlovo dosavadní nejlepší umístění je 31. místo z Ria.
 celý článek

ZÁPIS Z ČERVENCOVÉHO JEDNÁNÍ VV ČSJ 2021

Čtvrtek, 15. července 2021, 12:00 - on-line jednání přes Microsoft Teams
 celý článek

Olympijské naděje pro Paříž

Od 12. 7. se v italské Gizzerii jelo juniorské mistrovství světa do 19 let v nové olympijské třídě Formula Kite, kterou uvidíme poprvé na olympiádě v Paříži.
 celý článek
Celkem stran: 195, záznamů: 3889

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ