Spring Cup

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192105
Datum 27.04.2019
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fb-7P,L47-7P,Las-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2001-0214 Moučka Vítězslav 2002
3
4*
2
5*
2
1
1
1
10
7387
2
2301-0099 Přikryl Benjamín 2000
2
6*
1
1
1
4*
3
2
10
5279
3
2101-0453 Hrubý Karel 1975
1
5*
6*
3
4
2
2
3
15
4047
4
1508-0171 Vainert Kateřina 1987
7*
3
3
2
8*
3
5
5
21
3172
5
1508-0150 Vaidiš Tomáš 1982
4
1
4
4
5
7*
6
DNC*
24
2494
6
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
6*
2
7*
6
3
5
4
4
24
1940
7
1508-0151 Netopilík Zdeněk 1983
9*
8*
5
7
7
6
7
6
38
1471
8
1508-0231 Liška Matěj 1984
8*
7
8
8*
6
8
8
7
44
1065
9
9901-0006 Andel Michal 1988
5
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
55
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
1
3
3
6*
1
2
1
DNC*
11
10104
2103-0684 Košvica Jakub 1995
11
10104
2
1203-0563 Čáp Milan 1974
5
2
16*
1
3
1
8*
1
13
7997
1203-0404 Procházka Filip 1980
13
7997
3
1214-0095 Kubový Martin 1975
10*
6
1
4
2
9*
2
2
17
6764
1203-0268 Roček Roman 1969
17
6764
4
1401-0250 Čechura Jiří 1973
4
1
2
3
9*
8
9*
7
25
5890
1401-0215 Will Jan 1972
25
5890
5
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana 1993
9*
5
8
8*
5
5
5
3
31
5211
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
31
5211
6
1203-0172 Kořan Petr 1962
11*
4
5
2
11*
3
11
9
34
4657
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
34
4657
7
1206-0293 Vomáčko Ladislav 1972
3
7
10
15*
10
12*
3
4
37
4188
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
37
4188
8
1201-0116 Jeništa Milan 1977
2
10
14*
11
4
6
12*
5
38
3782
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
38
3782
9
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
7
8
6
7
12*
4
6
10*
38
3424
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
38
3424
10
1524-0010 Kacálek Zdeněk 1961
6
11*
4
5
6
7
13*
11
39
3104
1504-0051 Záruba Vladimír 1963
39
3104
11
1203-0083 Procházka Libor 1957
8
9
11*
9
7
11*
7
8
48
2814
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
48
2814
12
1203-0550 Jedlička Jan 1987
14*
12
17*
10
8
10
4
6
50
2550
1203-0503 Štrunc Jan 1992
50
2550
13
1606-0186 Klucká Lucie 1988
18*
13
7
13
14
18*
10
13
70
2306
1124-0035 Mika Radek 1975
70
2306
14
1201-0142 Šupolík Petr 1985
17*
16
9
16
15
13
14
DNF*
83
2081
1201-0124 Vích Ondřej 1985
83
2081
15
1124-0004 Janderová Klára 1984
13
14
19*
14
19*
14
19
14
88
1871
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
88
1871
16
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
15
17
13
18*
13
17
15
DNC*
90
1675
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
90
1675
17
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
12
15
12
12
DNF*
DNC*
DNC
DNC
97
1491
1108-0131 Beneš Vlastimil 1961
97
1491
18
1130-0750 Beneš Jiří 1987
19*
18
15
19*
17
19
17
12
98
1317
1130-0749 Špaček Matěj 1987
98
1317
19
1203-0520 Štruncová Michaela 1994
16
19*
18
17
16
16
18
DNC*
101
1153
1203-0499 Havel Filip 1994
101
1153
20
1504-0015 Jindřichová Markéta 1983
20*
20
20
20
18
15
16
DNC*
109
997
1503-0276 Veselá Jana 1986
109
997
21
1130-0605 Cákoci Marek 1981
21
DNF*
21
21
DNC*
DNC
DNC
DNC
132
848
1130-0709 Teplý Jakub 1988
132
848
22
1130-0631 Novák David 1989
DNC*
DNF*
DNC
22
DNC
DNF
DNC
DNC
137
707
1130-0185 Plesníková Barbora 1986
137
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0003 Miškov Alexander 2002
1
3*
1
RET*
2
2
3
2
11
5600
2
9901-0002 Melišová Janka 2002
3
4*
2
RET*
1
4
4
1
15
3493
3
9901-0001 Malina Alex Zdenek 2002
5
2
3
DNF*
DNF*
1
2
3
16
2260
4
9901-0004 Pačinová Michaela 2003
2
1
4
RET*
3
5
5
DNF*
20
1385
5
9901-0005 Vyoral Dominik 2003
4
DNF*
5
RET*
4
3
1
4
21
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ