nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
241141 | 01.11.2024 | O krále Prahy | TRQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241139 | 19.10.2024 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241631 | 19.10.2024 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Cad-2KP,Q-1MI,Kaj-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
242433 | 19.10.2024 | Hlučínská regata | Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
241630 | 13.10.2024 | Podzimní Labe | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
241138 | 12.10.2024 | Primátorský štít | L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241215 | 12.10.2024 | Pohár ČOS - KP Evropa | Evr-4K,Q-2KP,Fin-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241422 | 12.10.2024 | Cena Lokomotivy | RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241629 | 12.10.2024 | O Pohár města Štětí | Q-2KP,Lar-2KP | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
242210 | 12.10.2024 | O kuře na rožni | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
242303 | 12.10.2024 | O Hanackó klobáso | L47-4K,Q-4K,L47-3M,Lar-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
241723 | 12.10.2024 | Hrádecký trojúhelník | OT-1MI,Q-1MI,T93-1MI | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241323 | 05.10.2024 | Bezdrevský maraton | FD-1MI,Q-1MI,Rs5-1MI,Pir-1MI,Evr-1MI | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241627 | 05.10.2024 | Podzimní regata Václava Vacka - 28.ročník | Evr-3C,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241720 | 05.10.2024 | O pohár pivovaru Kocour | Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242167 | 05.10.2024 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242165 | 02.10.2024 | Pohár JMK IV. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241214 | 28.09.2024 | Svatováclavský závan | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241719 | 28.09.2024 | 49. skiregata memoriál Petra Haubolda | Rac-4K,T93-4K,Vau-4K,Q-1MI | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
241421 | 25.09.2024 | Botanická zahrada - 10 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241213 | 21.09.2024 | Středočeský přebor FINN | Fin-4K,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
242162 | 21.09.2024 | Modrý hrozen | L47-7P,Qmz-7P,Qsz-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241212 | 14.09.2024 | Veteránská regata | Evr-2KP,Q-1MI,Fin-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
242209 | 14.09.2024 | Burčáková regata | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
242426 | 14.09.2024 | Hlučínská regata | Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
241420 | 11.09.2024 | Botanická zahrada - 9 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242155 | 11.09.2024 | Pohár JMK III. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241504 | 07.09.2024 | Švestková regata | Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241716 | 07.09.2024 | LIGHTHOUSE CUP | Pir-7P,Sta-3C,Sta-4K,Pir-2KP,Q-1MI,Fin-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242208 | 07.09.2024 | Podzimní Sokolská regata | Vau-7P,Q-2KP | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
241911 | 06.09.2024 | Malý závod podzimní | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242424 | 06.09.2024 | Hornická regata | L47-3M,Lar-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
241419 | 04.09.2024 | Botanická zahrada - 8 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241418 | 31.08.2024 | Konec na Hrachách | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
241715 | 31.08.2024 | Modrá vlajka Máchova jezera | Sta-3C,Pir-3C,Sta-2KP,Pir-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
242211 | 31.08.2024 | Bleděmodrá stuha Plumlova | L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
241417 | 24.08.2024 | Letní závod | Fin-2KP,Rac-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242146 | 24.08.2024 | Czech Junior Nationals I. | Q-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242147 | 24.08.2024 | O pohár Vranova | Vau-7P,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
241416 | 17.08.2024 | Cena Primátora | L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241619 | 17.08.2024 | Regata Petra Zouhara | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241910 | 17.08.2024 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
242419 | 17.08.2024 | Olešná regata | Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
241618 | 15.08.2024 | Kontrolní závod II. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241617 | 14.08.2024 | Dálková plavba | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241616 | 12.08.2024 | Kontrolní závod I. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241615 | 10.08.2024 | Cena Duchcova | Q-2KP,Evr-2KP,Fin-1MI,470-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
242140 | 10.08.2024 | Veletržní regata – Oslava 80 let Jachtklubu Brno | Lar-7P,Evr-7P,Q-3M,L47-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241329 | 10.08.2024 | Modrá stuha Dvořiště | Pir-3C,Q-2KP | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
241714 | 03.08.2024 | Memoriál Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
241909 | 03.08.2024 | O Štít města Pardubic | Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
242418 | 03.08.2024 | Interpohár | L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Olešná | Yachtclub Baník Ostrava | |
241210 | 27.07.2024 | Prázdniny v půli | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241614 | 27.07.2024 | Olympijská regata | Q-3C | Jezero Most | Yacht Club Banik Most z.s. | |
241713 | 27.07.2024 | Tour deOstrovy | Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242206 | 27.07.2024 | Modrá stuha Plumlova | Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
242302 | 20.07.2024 | Morava Sailing Rallye | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Morava - Kroměříž | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
241414 | 13.07.2024 | Letní Hracholusky | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
242007 | 13.07.2024 | Bambusová regata | Qsz-7P,Qmz-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
241507 | 13.07.2024 | Krajský přebor | CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,CaO-2KP,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
241805 | 13.07.2024 | Prázdninový šplouch | Q-4K,Rs4-4K,RsF-4K,RsT-4K | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
242006 | 06.07.2024 | Závod mladých nadějí | L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
241413 | 05.07.2024 | Modrá stuha Hracholusek | Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
241412 | 29.06.2024 | Cena Prazdroje | Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
242417 | 29.06.2024 | Bermuda cup | RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
241209 | 26.06.2024 | Sletová cena Sokola | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241208 | 24.06.2024 | Sletový přebor ČOS | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241311 | 23.06.2024 | XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 | Qch-10KZ,Qdi-10KZ,RsF-10KZ | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241207 | 22.06.2024 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
241411 | 22.06.2024 | Modrá stuha Boleváku | RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241502 | 22.06.2024 | SKP 14+15 | Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
242416 | 22.06.2024 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
241908 | 21.06.2024 | Neptunova regata | Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
241410 | 19.06.2024 | Botanická zahrada - 7 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241308 | 15.06.2024 | 8. McDonalds Cup | Qmz-7P,Qsz-7P,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241907 | 15.06.2024 | O perníkovou chaloupku | RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
242123 | 15.06.2024 | Voltax regata 2024 | Sta-7P,Q-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
242205 | 15.06.2024 | Červnový závod | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
241906 | 12.06.2024 | Malý závod 3 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242120 | 12.06.2024 | Pohár JMK II. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242204 | 08.06.2024 | Jarní sokolská regata | Vau-3M,Vau-4K,Q-4K | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
241306 | 08.06.2024 | Zmrzlinový pohár | Q-4K,Q-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241905 | 07.06.2024 | Malý závod 2 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
241409 | 05.06.2024 | Botanická zahrada - 6 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241709 | 01.06.2024 | Memoriál Ing. Bohma | Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
242117 | 01.06.2024 | Pavlovská regata | 29r-7P,L47-7P,Las-7P,Qmz-7P,Qsz-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241506 | 01.06.2024 | Luky regata | CaO-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
241501 | 25.05.2024 | Stříbrná plachetnice | Q-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241607 | 25.05.2024 | Cena Oldřichova - 38.ročník | Evr-4K,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241609 | 25.05.2024 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
241708 | 25.05.2024 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241904 | 25.05.2024 | Memoriál Tomáše Dymáka | Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241408 | 22.05.2024 | Botanická zahrada - 5 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241202 | 18.05.2024 | Jarní pohár YC Kladno | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241605 | 18.05.2024 | Pohár YC Nechranice I | Qmz-7P,Qsz-7P,L47-7P,L47-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241407 | 15.05.2024 | Botanická zahrada - 4 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241903 | 15.05.2024 | Malý závod 1 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242109 | 15.05.2024 | Pohár JMK I. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241205 | 11.05.2024 | Sletový župní přebor | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241706 | 11.05.2024 | Memoriál Bruno Hámy | Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241901 | 11.05.2024 | Jarní závod | Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
241902 | 11.05.2024 | Lanškrounská regata | Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242203 | 11.05.2024 | Květnový závod | Fin-4K,Fin-2KP,Q-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
241204 | 04.05.2024 | Pohár SOSIOS | Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241801 | 04.05.2024 | Jarní premiéra | Qsz-7P,Qmz-7P,L47-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
242406 | 04.05.2024 | Květinová regata II | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241203 | 01.05.2024 | Regata Neumann Institut | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241406 | 01.05.2024 | Botanická zahrada - 3 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
244056 | 29.04.2024 | III Tappa Coppa Italia Iqfoil U17 | IQJ-8 | Torbole | Circolo Surf Torbole | |
244057 | 29.04.2024 | III Tappa Coppa Italia Iqfoil U19 | IQJ-8 | Torbole Lago di Garda | circolo Surf Torbole | |
241107 | 27.04.2024 | Memoriál A. Bürgermeistra | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
242403 | 27.04.2024 | Cena Olešné | Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
241405 | 27.04.2024 | Štít města Plzně | RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241705 | 27.04.2024 | Optimistický Mácháč | L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242202 | 27.04.2024 | Azurová stuha Plumlova | Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
241404 | 24.04.2024 | Botanická zahrada - 2 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
244052 | 21.04.2024 | Last change regatta | 49FX-20,IQF-20,Kit-20,Lar-20,Las-20 | Hyeres | Francouzská federaci | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241403 | 20.04.2024 | Okresní přebor | Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241704 | 20.04.2024 | Noprosu Cup | Fin-3C,Fin-2KP,L47-1MI,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242101 | 20.04.2024 | Krajský přebor | Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242103 | 20.04.2024 | YYEETTII regata | Vau-3M,Q-1MI | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
241402 | 17.04.2024 | Botanická zahrada - 1 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241604 | 13.04.2024 | Zlatá plachta Barbory - 54. ročník | Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
242301 | 13.04.2024 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Lar-4K,Evr-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
244035 | 05.04.2024 | 10. Rüdiger-Weinholz-Preis | Q-8 | Wannsee | Berliner Yacht club | |
244039 | 28.03.2024 | Clivio sailing cup | Q-8 | Camp Arena Medulin | Clivo sailing club | |
244033 | 28.03.2024 | Sailing Point Easter Regatta | Q-8 | Portorož | JK Pirat | |
244036 | 28.03.2024 | 42° Lake Garda Meeting Optimist | Q-8 | Lago di Garda | Fraglia Vela Riva | |
241603 | 24.03.2024 | Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
241602 | 23.03.2024 | O Pohár YachtClubu Štětí
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
Lar-2KP,Q-2KP | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
244032 | 08.03.2024 | Winner Team Clinic | Q-8 | Faaborg, Dánsko | YC Faaborg | |
244019 | 04.03.2024 | IQ Foil senior end Y&J games | IQF-8 | Cadiz | IQ Foil class | |
244058 | 04.03.2024 | IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 dívky | IQJ-8 | Cadiz | Nautico club Cadiz | |
244059 | 04.03.2024 | IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U17 chlapci | IQJ-8 | Cadiz | Nautico club Cadiz | |
244060 | 04.03.2024 | IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 chlapci | IQJ-8 | Cadiz | Nautico club Cadiz | |
244018 | 29.02.2024 | 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA | Q-8 | Riva del Garda | Fraglia Vela Riva | |
244016 | 24.02.2024 | 18. Memorijal Z. Pečenkovića | Q-8,L47-7 | Pula, Chorvatsko | JK Vega | |
244047 | 24.02.2024 | XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 | IQF-30 | Cadiz | Federación Andaluza de Vela | |
244061 | 24.02.2024 | XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 youth | IQJ-8 | Cadiz | Federacion Andaluza de Vela | |
244062 | 24.02.2024 | XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 U17 | IQJ-8 | Cadiz | federacion Andaluza de Vela | |
244014 | 14.02.2024 | Palamós International Optimist Trophy 2024 | Q-8 | Palamos. costa Brava | Club Nautic Costa Brava | |
244010 | 26.01.2024 | World Championship | IQF-75msOH | Lanzarote | IQ Foil class | |
244017 | 24.01.2024 | Trofeo Euromarina Optimist Torrevijeja | Q-8 | Torrevijeja, Španělsko | Real Club Nautico Torrevijeja | |
234239 | 10.12.2023 | 2023 IQ Foil Games #7 | IQF-8 | Lanzarote, ESP | Marina Rubicon | |
234240 | 09.12.2023 | Youth Sailing World Championships - iQ foil women | IQJ-24msJ | Búzios, Brazíl | World Sailing | |
234241 | 09.12.2023 | Youth Sailing World Championships - iQ foil men | IQJ-24msJ | Búzios, Brazíl | World Sailing | |
234233 | 16.11.2023 | 2023 Split Quantum Winter Regatta | Q-8 | Split, Chorvatsko | JK Split | |
232449 | 04.11.2023 | Zamykání vody
Závod ZRUŠEN |
Evr-1MI,Fin-1MI,L47-1MI,Q-1MI,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231141 | 03.11.2023 | O krále Prahy | TRQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
234209 | 28.10.2023 | Helloween Cup | Q-8 | Lago Di Garda | Circolo Vela Torbole | |
231139 | 21.10.2023 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,RsA-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
234211 | 21.10.2023 | MS iQ Foil Junior - girls U17 | IQJ-24msJ | Cádiz | C.N. Puerto Sherry | |
234212 | 21.10.2023 | MS iQ Foil Junior - boys U17 | IQJ-24msJ | Cádiz | C.N. Puerto Sherry | |
234213 | 21.10.2023 | MS iQ Foil Youth - men U19 | IQJ-24msJ | Cádiz | C.N. Puerto Sherry | |
234214 | 21.10.2023 | MS iQ Foil Youth - women U19 | IQJ-24msJ | Cádiz | C.N. Puerto Sherry | |
232448 | 19.10.2023 | Kontrolní závod 10 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231630 | 15.10.2023 | O Pohár města Štětí | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
231138 | 14.10.2023 | Primátorský štít | Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231216 | 14.10.2023 | Pohár ČOS - KP Evropa | Evr-4K,Fin-2KP,Q-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231413 | 14.10.2023 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
231629 | 14.10.2023 | Podzimní Labe | Q-2KP,Lar-2KP | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
232212 | 14.10.2023 | O kuře na rožni
Přesun koef. Fin-K4 ze závodu 23-2202 |
Fin-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
232303 | 14.10.2023 | Pohár Kroměříže | L47-3M,Q-4K,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI,Vau-1MI | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
234220 | 13.10.2023 | 6th Autumn Meeting Trofeo Ezio Torboli | Q-8 | Riva del Garda, Itálie | Fraglia Vela Riva | |
231913 | 07.10.2023 | Neptunova regata
Závod ZRUŠEN z technických důvodů. |
Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
231137 | 07.10.2023 | Memoriál R. Holého | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231405 | 07.10.2023 | Cena Červeného Dragouna
POZOR změna termínu !!! |
Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,CaO-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231627 | 07.10.2023 | Podzimní regata Václava Vacka 27. ročník | Evr-3C,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
231717 | 07.10.2023 | O pohár pivovaru Kocour | Fin-7P,Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
232446 | 07.10.2023 | Hlučínská regata | Fin-3M,Rs4-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
234189 | 07.10.2023 | V Dzierżno Cup | L47-7,Q-7 | Dzierżno Duże | Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gliwice i Śląski Yacht | |
232169 | 04.10.2023 | Pohár JMK IV.
Závod z technických důvodů zrušen |
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
231716 | 30.09.2023 | 48. Skiregata memoriál Petra Haubolda | Rac-3C,T93-3C,Vau-4K,Rac-4K,T93-4K,Q-2KP | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
232168 | 30.09.2023 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Q-3M,L47-1MI | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
231215 | 29.09.2023 | Zhasnutý kahan | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
232442 | 28.09.2023 | Kontrolní závod 9 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231214 | 28.09.2023 | Svatováclavský závan | Fin-1MI,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
234185 | 28.09.2023 | Campionato Italiano Classi Olimpiche 2023 | 470-12,49FX-12,49er-12,IQF-12,Kit-12,Lar-12,Las-12,T24-12 | Ancona, Itálie | ITA - Italy | |
231912 | 27.09.2023 | Malý závod 6 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
232178 | 27.09.2023 | Pohár JMK III. - náhradní termín
přesun koef. z CTL 232152 |
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
231213 | 23.09.2023 | Mistrovství středočeského kraje | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
231511 | 23.09.2023 | Jesenický maraton | CaO-4K,Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
232441 | 23.09.2023 | Hornická Regata | L47-3M,Q-3M,Lar-4K,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
234176 | 23.09.2023 | Stanjek Sailing Cup 2023 - Opti A | Q-7 | Mueggelsee, Berlin, Německo | Yachtclub Berlin-Grünau e. V. | |
232123 | 20.09.2023 | Pohár JMK II. | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232177 | 20.09.2023 | Pohár JMK II. - náhradní termín
přesun koef. z CTL 232123 |
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232439 | 16.09.2023 | Fleximont cup
Závod zrušen bez náhrady. |
Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231212 | 16.09.2023 | Veteránská regata | Evr-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231510 | 16.09.2023 | Švestková regata | Las-7P,Fin-3C,L47-3C,Q-2KP | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
231719 | 16.09.2023 | Hrádecký trojúhelník | Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
232211 | 16.09.2023 | Azurová stuha Plumlova | L47-4K,Q-4K,Q-2KP,L47-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
234168 | 15.09.2023 | Velká cena Slovenska 2023 | L47-12,Lar-12,Q-12 | Liptovská Mara | TJ Fatran | |
234173 | 15.09.2023 | Baltic Cup MMPSKO 2023 | Q-8 | DZIWNÓW | KSW BALTIC | |
231911 | 13.09.2023 | Malý závod 5 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
234178 | 13.09.2023 | Regatta of Champions - Garda Wild Card | Q-8 | Riva del Garda, Itálie | Famagusta Nautical Club, Fraglia Vela Riva | |
231624 | 09.09.2023 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Cad-4K,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
231713 | 09.09.2023 | Lighthouse cup | Pir-7P,Sta-4K,Pir-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
232155 | 09.09.2023 | Podzimní regata | QSZ-7P,QMZ-7P,L47-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232210 | 09.09.2023 | Podzimní Sokolská regata | Vau-7P,Q-2KP | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
232436 | 07.09.2023 | Kontrolní závod 8 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232152 | 06.09.2023 | Pohár JMK III. | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232435 | 06.09.2023 | Cvilín race 5 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231910 | 02.09.2023 | Prázdninová regata | Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
231712 | 02.09.2023 | Regata 130 let - Modrá vlajka Máchova jezera | Pir-3C,Sta-3C,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
234163 | 02.09.2023 | Puchar Beskidów - lnter Puchar | L47-7,Q-7 | Zywiec | UKS WIKING | |
231322 | 30.08.2023 | Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo | L47-12mr,Q-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231509 | 26.08.2023 | Modrá stuha Jesenice
Závod zrušen bez náhrady !!! |
Q-2KP | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
231211 | 26.08.2023 | Hurá do školy | Pir-7P,Cad-7P,Rs4-4K,Fb-2KP,Q-1MI | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
231412 | 26.08.2023 | Konec na Hrachách | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
234157 | 26.08.2023 | Schwielochsee Pokalregatta 2023 | Q-7 | Schwielochsee, Německo | Segelclub Schwielochsee e.V. | |
232431 | 24.08.2023 | Kontrolní závod 7 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
234151 | 22.08.2023 | Österreichische Jugendmeisterschaft 2023 | Q-12 | Attersee | SVW-YS | |
234147 | 21.08.2023 | u21 world championships | IQF-24msJ | Silvaplana SUI | IQ Foil class | |
234238 | 21.08.2023 | U21 men iQ Foil worlds + inter. games | IQF-24msJ | Silvaplana | iQ Foil Association | |
231909 | 19.08.2023 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-2KP,RsF-2KP,RsV-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
231411 | 19.08.2023 | Cena Primátora | Fb-2KP,Rac-2KP,Q-2KP,Fin-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231619 | 19.08.2023 | Regata Petra Zouhara | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
232430 | 19.08.2023 | Olešná regata | Evr-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
231616 | 17.08.2023 | Kontrolní závod II. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
231615 | 16.08.2023 | Dálková plavba | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
234175 | 15.08.2023 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży cz. II | Q-7 | Puck, Poland | Moksir Puck, PZŹ | |
231614 | 14.08.2023 | Kontrolní závod I. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
231143 | 12.08.2023 | Chicken race | Q-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Český Yacht Klub | |
231328 | 12.08.2023 | Modrá stuha Dvořiště | Pir-4K,Q-4K,Evr-2KP | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
231416 | 12.08.2023 | Letní závod | Fin-1MI,Q-1MI,Rac-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231613 | 12.08.2023 | Cena Duchcova
Koef. Evr-3C přesun ze závodu 231603 |
Evr-3C,Evr-2KP,Q-2KP,470-1MI,Fin-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
234146 | 10.08.2023 | Allianz Sailing World Championships | IQF-75msOH | Haag | World Sailing | |
234224 | 10.08.2023 | ALLIANZ SAILING WORLD CHAMPIONSHIPS -MEN | IQF-75msOH | HAAG | WORLD SAILING | |
231217 | 08.08.2023 | Prázdninová regata | Cad-1MI,Pir-1MI,Q-1MI | Jezero Poděbrady | 1206 - jo tj bohemia podbrady zs; | |
234137 | 08.08.2023 | Trofeo Simone Lombardi 2023 | Q-8 | Malcesine, Lago di Garda, Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
231710 | 05.08.2023 | Memoriál Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
231908 | 05.08.2023 | O Štít města Pardubic | 29r-3C,Fin-3C,RsF-4K,Evr-2KP,Q-2KP,RsA-2KP,RsV-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
232429 | 05.08.2023 | Interpohár 2023 | Q-4K,Q-8,L47-7,Evr-4,Lar-4 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
234138 | 04.08.2023 | Ora Cup Ora 2023 | Q-8 | Arco, Lago di Garda, Itálie | Circolo Vela Arco | |
232428 | 03.08.2023 | Kontrolní závod 6 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232427 | 02.08.2023 | Cvilín race 4 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232302 | 29.07.2023 | Morava Sailing Rallye | Q-2KP,OT-1MI | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
232208 | 29.07.2023 | Mohelnická Regata
Závod zrušen bez náhrady |
Evr-3M,L47-2KP,Q-2KP | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
231210 | 29.07.2023 | Prázdniny v půli | Fin-1MI,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
231318 | 29.07.2023 | Zmrzlinový pohár | Q-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
231507 | 29.07.2023 | O pohár Karlovarského kraje | L47-3C,Q-1MI | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
231632 | 29.07.2023 | Tour deOstrovy | Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
231720 | 26.07.2023 | Letní vánek | L47-1MI,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
232426 | 26.07.2023 | Cvilín race 3 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232207 | 22.07.2023 | Modrá stuha Plumlova | Evr-3M,Fin-3M,Vau-3M,Evr-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
234117 | 22.07.2023 | InterPohár – Oravská priehrada | L47-4,Q-4 | Orava | TJ Motor Yacht NO | |
237006 | 20.07.2023 | MČR Formule Foil course | FOI-12mr,IQJ-12mr | Viganj (CRO) | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
231806 | 17.07.2023 | Příměstský jachtařský tábor Rozkošáci | Q-1MI,RsF-1MI | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
231409 | 15.07.2023 | Letní Hracholusky | Q-1MI,Fin-1MI,Evr-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
232008 | 15.07.2023 | Bambusová regata | QMZ-7P,QSZ-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
234135 | 15.07.2023 | 2023 Optimist European Championship | Q-18meJ | Thessaloniki, Greece | Nautical Club Thessaloniki | |
232425 | 13.07.2023 | Kontrolní závod 5 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232424 | 12.07.2023 | Cvilín race 2 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231805 | 09.07.2023 | Tábor Rozkošáci | Q-1MI,RsF-1MI | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
231506 | 08.07.2023 | Porcelán CUP | Q-2KP | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
232007 | 08.07.2023 | Závod mladých nadějí | L47-3C,Evr-3C,Q-3C,Evr-3M,Q-3M,L47-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
232206 | 08.07.2023 | červnový závod
Změna termínu |
Fin-2KP,Q-2KP,Evr-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
231408 | 05.07.2023 | Modrá stuha Hracholusek | Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
234112 | 04.07.2023 | ENERGA NORD CUP Gdańsk 2023 | Q-8 | Gdansk, Poland | Yacht Club Gdańsk | |
234113 | 04.07.2023 | ENERGA NORD CUP Gdańsk 2023 | Q-8 | Gdansk, Poland | Yacht Club Gdańsk | |
232130 | 01.07.2023 | Voltax regata | Vau-3M,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
231407 | 01.07.2023 | Cena Prazdroje | Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
232423 | 01.07.2023 | Bermuda cup | L47-3M,Fin-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsT-2KP,Kaj-1MI | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
234106 | 01.07.2023 | Obelix Cup | Q-7 | Seeham | Segelclub Seeham | |
234153 | 01.07.2023 | iQFoil Youth European- U19 women | IQJ-18meJ | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
234154 | 01.07.2023 | iQFoil Junior European- U17 boys | IQJ-18meJ | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
234155 | 01.07.2023 | iQFoil Junior European- U17 girls | IQJ-18meJ | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
234156 | 01.07.2023 | iQFoil Youth European- U19 men | IQJ-18meJ | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
234132 | 30.06.2023 | EKO Regaty o puchar Burmistrza Trzebiatowa, Elimin | Q-7 | Mrzeżyno | Zarząd Portu Morskiego Mrzeżyno Klub Sportów Wodnych BALTIC | |
231209 | 28.06.2023 | Cena Sokola | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231907 | 28.06.2023 | Malý závod 4 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
231208 | 26.06.2023 | Přebor ČOS | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-2KP | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231505 | 24.06.2023 | Sdružený krajský přebor | Rac-3C,T93-3C,Rac-4K,T93-4K,CaO-4K,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
231207 | 24.06.2023 | MEMORIÁL JOSEFA ŠENKÝŘE | Fb-3C,Cad-3C,Fin-4K,Fb-4K,Cad-4K,Q-4K,420-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
231311 | 24.06.2023 | MC Donalds cup | QSZ-7P,QMZ-7P,L47-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
232421 | 22.06.2023 | Kontrolní závod 4 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232126 | 17.06.2023 | Jarní závod | Vau-1MI,Kaj-1MI,Sta-1MI,Q-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
231504 | 17.06.2023 | SKP 14+15 | Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
231906 | 17.06.2023 | O perníkovou chaloupku | RsF-3C,Q-4K,Q-2KP,Evr-2KP,Fin-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
232414 | 17.06.2023 | Modrá stuha Českého Těšína
POZOR změna termínu |
Fin-3M,Q-4K,Fb-2KP,L47-2KP,Evr-1MI | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
234099 | 17.06.2023 | Asterix Cup | Q-8 | Mattsee Rakousko | Segelclub Mattsee | |
234097 | 15.06.2023 | Optimist World Championship | Q-24msJ | Ballena Alegre, Španělsko | IODA, Club de Vela BAllena Alegre | |
231905 | 14.06.2023 | Malý závod 3 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
232418 | 14.06.2023 | Cvilín race 1 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231406 | 10.06.2023 | Modrá stuha Boleváku | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
231904 | 10.06.2023 | Jarní závod | Vau-7P,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
232122 | 10.06.2023 | Pavlovská regata | QMZ-7P,QSZ-7P,L47-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
231305 | 03.06.2023 | Cena Dvořiště
Bez účasti závodníků. |
Evr-4K,Q-4K | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
231503 | 03.06.2023 | Modrá stuha Regentu | Fin-2KP,420-1MI,Evr-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Regent | Yacht Club Regent | |
231707 | 03.06.2023 | Memoriál Ing. Bohma | Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Q-2KP,Pir-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
232125 | 03.06.2023 | Veletržní regata
změna termínu |
Evr-7P,Lar-7P,L47-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232412 | 01.06.2023 | Kontrolní závod 3 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
234081 | 01.06.2023 | Puchar Dziwnowa, Eliminacje OOM oraz MŚ i ME 2023 | Q-7 | Dziwnow, PL | Baltic Dziwnow | |
234098 | 01.06.2023 | Costa Brava Spring Cup 2023 - Pre Worlds | Q-8 | Ballena Alegre, Španělsko | Club de Vela Ballena Alegre | |
231903 | 31.05.2023 | Malý závod 2 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
231502 | 27.05.2023 | Stříbrná plachetnice | Q-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
231631 | 27.05.2023 | Cena Oldřichova 37. ročník | Evr-4K,Q-2KP | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
231902 | 27.05.2023 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Las-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Pir-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
232003 | 27.05.2023 | Májový pohár | Evr-7P,L47-7P,Q-4K,Lar-1MI | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
234083 | 27.05.2023 | Złoty Puchar Mazur | QMZ-7 | Mrągowo | Mrągowska Grupa Regatowa | |
234089 | 27.05.2023 | Balnea cup | Q-7 | Slňava | TJ Slňava Pieštany | |
234076 | 26.05.2023 | IQ Foil Otvoreno prvenstvo Hrvatske BOL | IQF-12,IQJ-12 | Bol, Chorvatsko | Jedriličarski klub "Labud", Split i Active Bol, Bol-Brač | |
231404 | 20.05.2023 | Štít města Plzně | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
231607 | 20.05.2023 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
231706 | 20.05.2023 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Sta-3C,Fb-3C,Fin-4K,Pir-4K,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
232204 | 20.05.2023 | Májový závod | Q-3M,L47-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
234072 | 18.05.2023 | Dutch Youth Regatta | 29r-8,L47-8,QMZ-8,QSZ-8,Cad-7,RsF-7 | IJsselmeer | NED - Netherlands | |
231901 | 17.05.2023 | Malý závod 1 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
232111 | 17.05.2023 | Pohár JMK I. | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232202 | 13.05.2023 | Květnový závod
Závod zrušen bez náhrady. |
Evr-2KP,Fin-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
231205 | 13.05.2023 | Župní přebor | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231604 | 13.05.2023 | Nechranice week | L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P,L47-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231705 | 13.05.2023 | Memoriál Bruno Hámy | Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
232203 | 13.05.2023 | Bleděmodrá stuha Plumlova | L47-2KP,Q-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
234065 | 13.05.2023 | INTERPUCHAR ZAGŁĘBIA 2023 | Q-8 | Dąbrowa Górnicza | Polsko | |
232409 | 11.05.2023 | Kontrolní závod 2 | Q-1MI,L47-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231801 | 06.05.2023 | Jarní premiéra | L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
232408 | 06.05.2023 | Květinová regata II | RsT-2KP,RsF-2KP,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
234067 | 06.05.2023 | iQ Foil European Championships – Women | IQF-50meOH | Patras, Řecko | Patras, Řecko | |
234068 | 06.05.2023 | iQ Foil European Championships – Men | IQF-50meOH | Patras, Řecko | SAILING CLUB of PATRAS | |
234071 | 06.05.2023 | Puchar NYSY | Q-7 | Jezero Nysa | Klub Żeglarski „Nysa” | |
231403 | 03.05.2023 | Dětské soutěžení | Q-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231204 | 30.04.2023 | Pohár SOSIOS | Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
234055 | 30.04.2023 | Puchar KS zatoka Puck, opti A, eliminacje MS,ME | Q-7 | Puck, Poland | Klub Sportowy ZATOKA Puck | |
231108 | 29.04.2023 | Memoriál A. Bürgermeistra | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231203 | 29.04.2023 | Regata Neumann Institut | Evr-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231501 | 29.04.2023 | Luky Regata | CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
232104 | 29.04.2023 | JJEETTYY regata | Vau-3M,Q-1MI | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
232405 | 29.04.2023 | Cena Olešné | Fin-3M,L47-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
234047 | 29.04.2023 | HYC Kupa 2023 | Q-4 | Balaton | HYC | |
234049 | 29.04.2023 | Majstrovstvá BA | Q-7,L47-4 | Senec | JK Tatran | |
232404 | 27.04.2023 | Kontrolní závod 1 | L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231106 | 22.04.2023 | Memoriál Rösslera Ořovského
závod ZRUŠEN - vysoký průtok vody ve Vltavě |
Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231202 | 22.04.2023 | Jarní pohár YC Kladno | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
231402 | 22.04.2023 | Okresní přebor | Fb-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231704 | 22.04.2023 | Optimistický Mácháč | L47-3C,Q-3C,L47-2KP | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
232175 | 22.04.2023 | Krajský přebor | L47-3M,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232176 | 22.04.2023 | Memoriál Hynka Švédy | Evr-3M,Q-1MI | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
232201 | 22.04.2023 | Jarní závod | Fin-3M,Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
234050 | 22.04.2023 | French olympic week | IQF-7 | Hyeres, France | IQfoil class | |
232401 | 15.04.2023 | Jarní závod
ZÁVOD ZRUŠEN |
L47-1MI,Q-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231103 | 15.04.2023 | Začalo to u nás | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231603 | 15.04.2023 | Zlatá plachta Barbory | Evr-3C,Q-4K,L47-2KP,Lar-2KP | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
231703 | 15.04.2023 | Pohár Haas+Sohn | Fin-7P,Fin-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
232301 | 15.04.2023 | O Hanáckó klobáso | Evr-3M,Q-3M,L47-4K,L47-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
231702 | 08.04.2023 | Noprosu Cup | Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
234024 | 06.04.2023 | 41st Lake Garda Meeting Optimist | Q-8,QMZ-8 | Riva del Garda, Itálie | Fraglia Vela Riva | |
234025 | 06.04.2023 | CLIVO SAILING CUP | Q-8 | Medulin | Clivo Sailing Club | |
234031 | 05.04.2023 | 9th Residence Centro Vela Country Cup | Q-8 | Riva del Garda, Itálie | Riva del Garda, Itálie | |
234028 | 31.03.2023 | Princesa Sofia, Palma de Mallorca, Spain | IQF-30,Lar-30 | Mallorca | WS | |
231602 | 26.03.2023 | Jarní Labe | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
231601 | 25.03.2023 | O Pohár YachtClubu Štětí | Q-2KP,Lar-2KP | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
234017 | 25.03.2023 | Pohár mládeže | Q-7 | Senec | Jachtársky klub Tatran Bratislava | |
234030 | 25.03.2023 | Pohár mládeže | Q-4 | Senec | Jachtarskyklub Tatran Bratislava | |
234010 | 09.03.2023 | 3rd Youth Centenary Regatta 2023 | Q-8 | Riva del Garda, Itálie | Fraglia Vela Riva | |
234034 | 06.03.2023 | 2023 iQFOiL and Y&J I.G. 3 - ženy + U19 dívky | IQF-7,IQJ-7 | Puerto Sherry | Federacion Andaluza de Vela | |
234035 | 06.03.2023 | 2023 iQFOiL and Y&J I.G. 3 - U17 kluci | IQJ-8 | Puerto Sherry | federacion Andaluza de Vela | |
234036 | 06.03.2023 | 2023 iQFOiL and Y&J I.G. 3 - U17 dívky | IQJ-7 | Puerto Sherry | federacion Andaluza de Vela | |
234037 | 06.03.2023 | 2023 iQFOiL and Y&J I.G. 3 - muži + U19 kluci | IQF-8,IQJ-8 | Puerto Sherry | Federacion Andaluza de Vela | |
234014 | 03.03.2023 | Opti Opening 2023 | Q-8 | Portorož | JK Pirat | |
234002 | 25.02.2023 | 17. Memorijal Z. Pečenkovića | Q-8 | Pula, Croatia | Yacht Club Vega | |
234040 | 24.02.2023 | 2023 XVIII ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK junioři | IQJ-8 | Puerto Sherry | federacion Andaluza de Vela Spolupořadatel Poznámka WWW | |
234013 | 16.02.2023 | 33rd International Palamos Optimist Trophy 2023 | Q-8 | Palamos, Spain | Club Nautic Costa Brava | |
234008 | 16.02.2023 | 33th International Palamos Optimist Trophy | Q-8 | Palamos, Španělsko | Club Nautic Costa Brava Vela Palamos | |
234003 | 13.02.2023 | Lanzarote International Regatta | IQF-8 | Lanzarote | IQfoil class | |
234012 | 26.01.2023 | XV Euromarina Optimist Torrevieja | Q-8 | TORREVIEJA | REAL CLUB NAUTICO TORREVIEJA | |
234005 | 23.01.2023 | 2023 IQFOIL Games 1 | IQF-8 | Lanzarote | IQfoil class |