O krále Šumavy

 Zpět

CTl 161325
Datum 09.07.2016
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,29r-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Houdek Roman
3
7 029
Hrubý Jiří
7 029
2
Palkovský Tomáš
6
4 921
Storch Petr
4 921
3
Zanker Zbyněk
6
3 689
Musil Tomáš
3 689
4
Beneš Pavel
11
2 814
Šimek Karel
2 814
5
Pavlíček Zdeněk
15
2 136
Čutka Jan
2 136
6
Pinďák Josef
17
1 582
Kleiner Otakar
1 582
7
Hajn Ladislav
20
1 113
Grill Milan
1 113
8
Neužil Pavel
707
Novák David
707
9
Škoda Jan
30
0
Ach-Hübner Otakar
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Hudec Adam
3
7 707
Stejskal Max
7 707
2
Pfeifer Matyáš
6
5 600
Hrnčířová Vendula
5 600
3
Kramplová Annamaria
10
4 367
Štursová Lucie
4 367
4
Postránecký František
11
3 493
Postránecká Klára
3 493
5
Motal Filip
15
2 814
Vychová Eliška
2 814
6
Červenka Timotej
17
2 260
Tkadlec Tadeáš
2 260
7
Žalud František
20
1 791
Cvikrová Michaela
1 791
8
Hrnčíř Matyáš
20
1 385
Bryxová Lucie
1 385
9
Motal Adam
25
1 027
Červenka Tadeáš
1 027
10
Pačanda David
33
707
Baronová Viola
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Nápravník Jakub
4
11 147
Kořanová Johana
11 147
2
Procházka Filip
4
9 039
Čáp Milan
9 039
3
Lambl Vojtěch
10
7 807
Jeništa Milan
7 807
4
Winkler Pavel
12
6 932
Verner Jaroslav
6 932
5
Kvasnik Milan
14
6 254
Kořan Petr
6 254
6
Šedivák Kryštof
15
5 699
Mudra Martin
5 699
7
Roček Roman
18
5 231
Kubový Martin
5 231
8
Gemperle Jiří
22
4 825
Vomáčko Ladislav
4 825
9
Will Jan
23
4 467
Čechura Jiří
4 467
10
Cikrt Tomáš
28
4 147
Procházka Libor
4 147
11
Štrunc Jan
29
3 857
Jedlička Jan
3 857
12
Šnajdr Matěj
36
3 592
Šnajdr Milan
3 592
13
Mrzílková Lenka
36
3 349
Kořanová Michaela
3 349
14
Tkadlec Viktor
37
3 124
Skořepová Eva
3 124
15
Karhánek Jiří
41
2 914
Krátký Jan
2 914
16
Žáková Petra
42
2 718
Žáková Martina
2 718
17
Košvica Jakub
43
2 533
Parůžek Jiří
2 533
18
Škoda Michal
43
2 360
Štruncová Michaela
2 360
19
Bidlová Jitka
49
2 195
Janderová Klára
2 195
20
Šindýlek Michal
51
2 039
Myslík Vladimír
2 039
21
Mika Radek
55
1 891
Stránská Lucie
1 891
22
Skála Petr
58
1 750
Skála David
1 750
23
Vít Ladislav
60
1 614
Dragoun Dominik
1 614
24
Veselá Jana
64
1 485
Jindřichová Markéta
1 485
25
Trusíková Hana
64
1 361
Vašík Roman
1 361
26
Lašová Zuzana
67
1 242
Horák Miroslav
1 242
27
Verner Kamil
71
1 127
Průcha Alexandr
1 127
28
Mikuláštík Pavel
74
1 016
Klusáčková Radka
1 016
29
Nováková Ludmila
75
910
Burdová Michaela
910
30
Šindýlek Jan
76
807
Šindýlek Jiří
807
31
Nový Marek
80
707
Chodora Miroslav
707
poř.
jméno
body
l.body
1
Vácha Martin
3
5 600
Brabec Václav
5 600
2
Svoboda Jan
5
3 493
Mareček Šimon
3 493
3
Tkadlecová Sára
9
2 260
Keblová Lucie
2 260
4
Konopík Matěj
10
1 385
Ott Adam
1 385
5
Krsička Martin
12
707
Vítovec Matěj
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ