20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA

NOTICEBOARDREGISTRATIONS


POZOR změna termínu - COVID-19

Event Code 212101
First day of the event 2021-09-10
Number of days 3
Venue Nové Mlýny
Organizer YachtClub Dyje z.s.
Classes ILCA 6-12mr, Evropa-8mz, Finn-8mz, ILCA 7-8mz, Evropa-7P, ILCA 7-7P, Finn-7P
Note POZOR změna termínu - COVID-19
End of online registration 09.09.2021 12:00:00

Entry forms:

Members of CZE MNA: To enter the application, first log in to your CSJ account.

Non-member of CZE MNA:

Entry List


Finn

AUT 8Hartwig Gfreiner9904-0001ManHelm
AUT 330Tina Sperl9904-0003WomanHelm
AUT 333Gerhard Weinreich9904-0002ManHelm
CZE 0Jiří Outrata1214-0086ManHelm
CZE 3Rudolf Lidařík2103-0437ManHelm
CZE 18David Heneš2203-0134ManHelm
CZE 21Jan Čajčík2103-0771ManHelm
CZE 24Libor Valouch2203-0158ManHelm
CZE 43Ladislav Hyrš2408-0002ManHelm
CZE 54Matouš Červenka2203-0112ManHelm
CZE 61Vojtěch Nalezenec1902-0211ManHelm
CZE 63Kamil Ščerba2405-0099ManHelm
CZE 67Josef Jochovič1203-0170ManHelm
CZE 75Vladimír Skalický1219-0006ManHelm
CZE 80Martin Jozíf9999-0002ManHelm
CZE 211Martin Kaloš1130-1197ManHelm
CZE 318Martin Plecitý1214-0017ManHelm
SVK 6Milan Loukota9901-0002ManHelm
SVK 271Tomas Mihalik9901-0003ManHelm

ILCA 7

CZE 8Viktor Teplý2101-0571ManHelm
CZE 152632Tomáš Vaidiš1508-0150ManHelm
CZE 169063Matěj Liška1508-0231ManHelm
CZE 171349Karel Hrubý2101-0453ManHelm
CZE 192981Ondřej Vachel1305-0306ManHelm
CZE 208429Jean-Baptiste Janča9999-0003ManHelm
CZE 212491Eduard Sláma2101-0581ManHelm
CZE 215495Dan Audy2101-0577ManHelm

Evropa

CZE 11Marek Směšný2201-0011ManHelm
CZE 20Miloslav Soukal1203-0364ManHelm
CZE 25Roman Kafka2001-0155ManHelm
CZE 33Ondřej Matoušek1301-0230ManHelm
CZE 66Barbora Vachelová1305-0307WomanHelm
CZE 74David Lejhanec1901-0134ManHelm
CZE 76Richard Kafka2001-0154ManHelm
CZE 79Vendula Škráčková2419-0003WomanHelm
CZE 90Kateřina Chlupová2101-0766WomanHelm
CZE 92Petra Šmídová7013-0001WomanHelm
CZE 106Štěpán Staniek1145-0079ManHelm
CZE 141Matěj Matoušek1301-0229ManHelm
CZE 147Radim Čudek2402-0007ManHelm
CZE 177Tereza Kováčová2201-0019WomanHelm
CZE 191Michaela Bobková1504-0085WomanHelm
CZE 200Jiří Žáček2404-0454ManHelm
CZE 352Tomáš Mlejnek1609-0287JuniorHelm
CZE 369Pavel Bobek2404-0379ManHelm
ITA 7Francesco Zugna9909-0001ManHelm
ITA 917Riccardo Fari9909-0002ManHelm

ILCA 6

CZE 1Michal Halouzka2116-0005ManHelm
CZE 10Jakub Halouzka2116-0004ManHelm
CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509ManHelm
CZE 152633Martin Pospíšil2101-0375ManHelm
CZE 155037Tomáš Hlavsa2101-0761ManHelm
CZE 167986Lenka Kališová2101-0637WomanHelm
CZE 170415David Blatecký2101-0473ManHelm
CZE 190359Martin Kmenta2101-0608ManHelm
CZE 192490Klára Motejlová1101-0219WomanHelm
CZE 196990Michaela Pačinová9999-0001WomanHelm
CZE 199435Antonín Kašpar1130-0279ManHelm
CZE 212865Alessia Palanti1130-1510WomanHelm
CZE 212985Klára Himmelová1607-0166WomanHelm
CZE 213903Jiří Himmel1607-0165ManHelm
CZE 216798Jiří Halouzka2116-0003ManHelm
CZE 217942Markéta Kališová2101-0653WomanHelm
SVK 151092Karolína Sarah Simonová9901-0004WomanHelm
SVK 207187Michaela Kecskésová9901-0001WomanHelm

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ