Mistrovství České republiky

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192162
Datum 27.09.2019
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0571 Teplý Viktor
1
1
3*
2
3*
3
2
1
1
11
17553
2
1504-0086 Novotný Štěpán
16*
6
7*
1
4
5
1
2
2
21
13940
3
2116-0004 Halouzka Jakub
6*
5
5
BFD*
6
1
6
3
3
29
11827
4
1902-0189 Steiner Michal
8
3
9
13*
2
2
4
10*
6
34
10328
5
2301-0099 Přikryl Benjamín
5
17*
2
3
8
12
20*
4
9
43
9165
6
2116-0003 Halouzka Jiří
13
4
1
15*
9
4
15*
5
12
48
8215
7
1504-0055 Drahorád Petr
9
12*
4
20*
7
10
3
9
7
49
7412
8
2101-0509 Chlup Zdeněk
3
18*
11
6
19*
8
5
11
13
57
6716
9
2101-0453 Hrubý Karel
22*
22*
22
12
1
7
14
8
4
68
6102
10
1130-0279 Kašpar Antonín
10
2
13
16
5
19*
8
14
18*
68
5553
11
1508-0150 Vaidiš Tomáš
12
16
8
19*
13
6
10
17*
5
70
5056
12
2101-0577 Audy Dan
7
7
6
11
18*
18
BFD*
6
15
70
4603
13
2001-0214 Moučka Vítězslav
20*
9
10
7
15
11
11
21*
10
73
4185
14
2101-0375 Pospíšil Martin
2
15
15
9
11
17*
7
16
UFD*
75
3799
15
1609-0248 Vaszi Mikuláš
15
8
12
5
10
9
21*
19*
19
78
3440
16
2103-0664 Janča Jean-Baptiste
4
11
20
4
16
15
9
DNC*
DNC*
79
3103
17
9901-0001 Andel Michal
17*
14
17
14
12
21*
12
7
11
87
2787
18
2101-0473 Blatecký David
14*
13
14
10
14
14
16*
12
14
91
2489
19
2101-0761 Hlavsa Tomáš
18*
19*
16
8
17
13
17
15
8
94
2208
20
2101-0581 Sláma Eduard
21*
20*
19
17
20
16
18
13
16
119
1940
21
1508-0151 Netopilík Zdeněk
11
21
21
21
23*
23*
13
18
17
122
1686
22
1702-0147 Lawson Andrew
19
10
18
18
21*
20*
19
20
20
124
1444
23
2101-0258 Štěpán David
DNC*
DNC*
DNC
22
22
22
22
22
21
156
1212
24
9904-0001 Styblo Petr
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
175
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0011 Směšný Marek
1
1
2
5*
5
3
BFD*
3
1
16
18937
2
2404-0379 Bobek Pavel
13*
2
1
9
9
6
2
2
10*
31
15325
3
2404-0454 Žáček Jiří
4
7
5
13*
10
2
4
5
12*
37
13212
4
1203-0364 Soukal Miloslav
5
3
23*
20*
20
5
5
1
5
44
11713
5
2001-0172 Kafková Petra
15
23*
3
6
1
1
8
23*
19
53
10550
6
2203-0165 Rozsypal Martin
22*
10
13
10
12
19*
3
4
2
54
9600
7
2419-0003 Škráčková Vendula
14*
5
10
4
7
18*
9
10
9
54
8796
8
1609-0287 Mlejnek Tomáš
7
11
6
14*
4
8
11
21*
7
54
8100
9
2101-0766 Chlupová Kateřina
9
21*
15
1
2
9
12
8
16*
56
7487
10
1701-0222 Háma Martin
8
4
14
21*
25*
17
1
13
6
63
6937
11
2201-0019 Kováčová Tereza
16
6
12
2
8
4
18*
17
18*
65
6441
12
1606-0264 Kršňák Jakub
3
20
18
24*
11
23*
6
6
4
68
5987
13
1203-0423 Bezušková Jana
24*
16
9
3
3
13
22*
9
20
73
5570
14
7013-0001 Šmídová Petra
11
12
4
12
13*
10
13
12
DNC*
74
5184
15
1701-0122 Kala Roman
6
15
16
8
UFD*
11
16
22*
8
80
4824
16
1301-0230 Matoušek Ondřej
10
17*
17*
15
17
14
7
11
11
85
4488
17
1145-0079 Staniek Štěpán
18*
8
11
16
16
7
19*
18
14
90
4172
18
1301-0232 Sivý Filip
17
9
19
25*
24
28*
14
14
3
100
3874
19
1130-0004 Bauerová Šárka
21*
13
26*
7
15
20
15
15
15
100
3592
20
1504-0085 Bobková Michaela
20
18
8
11
23
16
DNC*
19
DNC*
115
3325
21
2104-0073 Kubík Michal
12
14
7
26
28*
22
20
20
DNC*
121
3071
22
2001-0154 Kafka Richard
2
19
28
29*
27
27
DNC*
7
13
123
2828
23
1606-0265 Kršňák Jan
19
27*
22
17
22
24*
10
16
17
123
2597
24
2104-0210 Kubík Martin
25
22
25
23
6
12
26*
25
DNC*
138
2375
25
1901-0134 Lejhanec David
28
25
24
22
14
21
17
DNC*
DNC*
151
2162
26
1213-0148 Wehrenberg Anna
23
26*
20
19
21
26*
23
24
21
151
1958
27
2201-0028 Sobotová Kristýna
27
28
21
18
19
15
25
DNC*
DNC*
153
1761
28
2404-0404 Kilarová Marie
26
24
27
28
18
25
21
DNC*
DNC*
169
1572
29
2201-0009 Kučerová Jana
29
29
29
27
26
29
24
DNC*
DNC*
193
1389
30
1206-0338 Pačanda David
30
30
30
30
29
30
BFD*
DNC
DNC*
210
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0166 Himmelová Klára
3*
1
1
3*
3
2
2
1
1
11
16557
2
2101-0653 Kališová Markéta
1
2
3
1
1
9*
3
5*
4
15
12945
3
1607-0165 Himmel Jiří
2
OCS*
2
2
8*
1
6
2
5
20
10832
4
9901-0002 Melišová Janka
5
4
5
8*
5
8*
1
8
7
35
9332
5
9901-0005 Vyoral Dominik
6
7
8
13*
2
11*
4
4
6
37
8169
6
2116-0005 Halouzka Michal
4
RDG
7*
5
6
4
7
7
9*
38.5
7219
7
1702-0145 Vacula Jiří
9
5
14*
10*
9
7
8
3
3
44
6416
8
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
10
9
18*
12
UFD*
10
5
6
2
54
5720
9
1609-0298 Rais Michal
12*
12
4
4
7
6
11
10
13*
54
5106
10
1703-0255 Vítová Anna
13
DSQ*
6
6
4
3
12
13
DNF*
57
4557
11
1402-0468 Klimešová Tereza
7
3
12
7
UFD*
DNC*
DNC
9
10
68
4060
12
9901-0003 Simonová Karolina Sarah
16*
15
10
11
11
12
10
16*
11
80
3607
13
9901-0004 Lackó Peter Dominik
11
6
16
14
13
13
9
DNC*
DNC*
82
3190
14
2419-0059 Fanfrlová Eliška
15*
14
9
9
10
DSQ*
13
12
15
82
2804
15
1901-0455 Veselý Štěpán
14
11
13
16*
14
UFD*
14
11
8
85
2444
16
2103-0825 Kuklík Radek
18*
10
15
17*
12
5
15
15
14
86
2108
17
1504-0001 Rezek Richard
8
8
11
18*
15
14
DNF*
17
16
89
1792
18
2103-0853 Bína Rudolf
17*
13
17*
15
16
15
17
14
12
102
1494
19
1508-0202 Pitelová Ema
OCS*
16
19
19
17
16
16
DNC
DNC*
123
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ