Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q

 Zpět

CTl 161209
Datum 25.06.2016
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy Fin-4K,Q-4K,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Spl-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Dvořák Pavel
5
3 200
2
Ručka Tomáš
6
1 996
3
Kraus Jan
7
1 291
4
Dvořák Jiří
13
792
5
Krob Michal
14
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Holá Magdaléna
3
3 427
Vychová Zuzana
3 427
2
Pfeifer Matyáš
6
2 524
Hrnčířová Vendula
2 524
3
Postránecký František
11
1 996
Postránecká Klára
1 996
4
Winkler Adam
12
1 621
Hálová Lucie
1 621
5
Žalud František
15
1 330
Cvikrová Michaela
1 330
6
Motal Adam
17
1 093
Červenka Tadeáš
1 093
7
Motal Filip
20
892
Holubová Tereza
892
8
Hudec Adam
25
718
Tkadlec Tadeáš
718
9
Hrnčíř Matyáš
26
564
Bryxová Lucie
564
10
Kramplová Annamaria
31
427
Holubová Kristýna
427
11
Pačanda David
32
303
Baronová Viola
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlach Martin
3
402
Štursová Pavla
402
2
Boháček David
6
101
Andělová Zuzana
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Kučera Matěj
6
4 989
2
Viták František
8
3 784
3
Kraus Tobiáš
10
3 080
4
Kraus Lukáš
10
2 580
5
Kršňák Jan
11
2 193
6
Ráža Matyáš
22
1 876
7
Ptáčník Matěj
23
1 608
8
Licková Nikola
23
1 376
9
Popov Adam
26
1 172
10
Kaláb Jindřich
27
989
11
Medek Pavel
32
823
12
Lederer Tomáš
37
672
13
Šotola Pavel
40
533
14
Kučerová Michaela
44
404
15
Jordán Jaroslav
48
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
4
4 139
Kořan Petr
4 139
2
Procházka Filip
7
3 236
Čáp Milan
3 236
3
Nápravník Jakub
10
2 708
Kořanová Johana
2 708
4
Gemperle Jiří
11
2 333
Vomáčko Ladislav
2 333
5
Winkler Pavel
19
2 042
Verner Jaroslav
2 042
6
Burdová Michaela
22
1 805
Parůžek Jiří
1 805
7
Vích Ondřej
24
1 604
Svoboda Jiří
1 604
8
Mrzílková Lenka
25
1 430
Kořanová Michaela
1 430
9
Bidlová Jitka
25
1 277
Janderová Klára
1 277
10
Lambl Vojtěch
27
1 139
Jedlička Jan
1 139
11
Vít Ladislav
30
1 015
Dragoun Dominik
1 015
12
Šindýlek Michal
33
902
Myslík Vladimír
902
13
Havel Filip
45
797
Svoboda Lukáš
797
14
Veselá Jana
45
701
Jindřichová Markéta
701
15
Chodora Miroslav
46
611
Nový Marek
611
16
Špaček Matěj
47
527
Beneš Jiří
527
17
Šindýlek Jan
49
448
Šindýlek Jiří
448
18
Papenbrock Simona
50
373
Bícha Václav
373
19
Licková Aneta
53
303
Licek Jiří
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Soukal ml. Miloslav
3
1 406
2
Konopáč Daniel
6
804
3
Kraml Miroslav
10
452
4
Kršňák Jakub
11
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ