Jan Gemperle

 Zpět

Datum narození: 1993
Adresa
Dobřichovice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Sokol Dobřichovice
update 2016
1201-0130 26.02.2017 - 31.12.2018
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 20 1 730
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 29 2 888
161215 03.09.2016 Hurá do školy Poděbrady FB 2 2 1 406
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 19 2 292
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091204 01.05.2009 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 6 336
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 1 2 277
091215 24.08.2009 Táborová regata I VPOZ Jezero Poděbrady Evr 1 2 402
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 2 1 1 156
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 10 713
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 2 3 202
081201 08.05.2008 Pohár SOSIOS - Veteráská regata Vranská přehrada Evr 2 4 906
081102 08.05.2008 Cena Modřan Vranská přehrada Evr 1 6 277
081207 10.05.2008 Župní přebor Vranská přehrada Evr 2 1 1 758
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr 4 7 1 340
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 3 9 879
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 6 1 608
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 8 594
081215 23.08.2008 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 2 2 554
081216 25.08.2008 Táborová regata I (VPOZ) Jezero Poděbrady Evr 1 2 402
081217 27.08.2008 Táborová regata II (VPOZ) Jezero Poděbrady Evr 1 2 499
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady Evr 2 2 998
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 2 2 804
081228 27.09.2008 Memoriál Josefa Sosnovce Vranská přehrada Evr 1 3 469
081225 11.10.2008 Pohár ČOS Vranská přehrada Evr 2 2 1 508
081116 11.10.2008 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Evr 1 6 277
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 2 7 202
071204 05.05.2007 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 3 1 156
071205 12.05.2007 Župní přebor Orlík Evr 2 4 906
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 2 10 285
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Evr 4 8 957
071211 26.06.2007 Přebor ČOS - dálková plavba Přehrada Orlík Evr 3 5 741
071214 25.08.2007 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 2 6 336
071216 27.08.2007 Táborová regata Jezero Poděbrady Evr 1 1 800
071217 29.08.2007 Táborová regata II Jezero Poděbrady Evr 1 3 226
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady Evr 1 1 578
071221 22.09.2007 Cena Neumann Inst. Vranská přehrada Evr 1 3 469
071225 06.10.2007 Pohár ČOS Vranská přehrada Evr 1 5 247
071116 06.10.2007 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Evr 1 2 645
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 11 1 473
061106 29.04.2006 Cena Regulusu Vrané n./Vlt. Q 1 2 277
061203 29.04.2006 Župní přebor Vranská přehrada Q 2 1 1 156
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Poděbrady - Jezero Q 1 1 703
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 11 1 424
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Q 2 2 1 758
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Q 4 5 1 925
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Q 3 9 564
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero Evr 2 3 452
061215 21.08.2006 Táborová regata (VPOZ) Poděbrady - Jezero Evr 1 3 226
061216 23.08.2006 Táborová regata II (VPOZ) Poděbrady - Jezero Evr 1 2 277
061217 26.08.2006 Hurá do školy Poděbrady - Jezero Evr 2 3 804
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero Evr 1 1 946
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Vranská přehrada Evr 1 4 613
061119 01.10.2006 Cena Modřan Vrané n./Vlt. Evr 2 2 1 828
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS Jezero Poděbrady Evr 1 3 527
061225 14.10.2006 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 4 804
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 18 2 723
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 13 3 118
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 27 1 509
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 12 2 621
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 11 1 964
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 10 1 206
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 6 1 872
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 26 1 641
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 30 2 851
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 12 1 497
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 1 2 285
051230 Pohár JMN ateliér Vranská přehrada Q 1 1 578
051223 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 0 0 0
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 1 879
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 9 294
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 26 1 046
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 25 356
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 15 775
041219 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 2 1 508
041223 Regeta Casino Bohemia Vranská přehrada Q 2 1 1 600
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 20 583
041218 Táborová regata II. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 1 1 380
041225 50.modrá stuha Berounky Berounka Q 1 2 402
041113 Cena MOPO Vranovská přehrada Q 2 1 1 600
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 39 765
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 26 489
041217 Táborová regata I. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 1 1 1 331
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 3 703
041208 Malá cena Berounky Berounka Q 1 1 800
041226 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 3 804
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 30 515
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 18 969
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 29 548
031225 Cena Radavy Orlík Radava Q 1 8 152
031223 Táborová regata II. Jezero Poděbrady Q 1 7 511
031222 Táborová regata I. Jezero Poděbrady Q 1 5 402
031220 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 4 906
031216 Štít města Poděbrady Jezero Poděbrady Q 1 5 305
031214 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 7 973
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Q 1 4 453
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Q 3 13 653
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Q 4 10 1 425
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Q 2 9 754
031205 Župní přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 6 728
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 2 554
031203 Jarní pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 5 305
031112 Cena MOPO Vranská přehrada Q 2 3 1 156
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021229 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 5 202
021227 48. Modrá stuha Berounky Berounka Q 1 3 323
021224 Regata Casino Bohemia Vranská přehrada Q 1 3 402
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Q 3 12 594
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Q 2 9 938
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Q 1 18 188
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Q 4 12 1 813
021205 Malá cena Berounky Berounka Q 1 3 323
021203 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 3 938
021202 Jarní pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 3 323

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ