FIFE Cup

 Zpět

CTl 161107
Datum 04.06.2016
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Fb-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hlubuček Pavel
2
402
Vlachová Veronika
402
2
Synková Anna
4
101
Dragoun Vítek
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
6
3 065
Kořan Petr
3 065
2
Preibischová Michaela
6
2 463
Hájek Milan
2 463
3
Roček Roman
6
2 110
Kubový Martin
2 110
4
Will Jan
8
1 861
Čechura Jiří
1 861
5
Mrzílková Lenka
11
1 667
Kořanová Michaela
1 667
6
Karhánek Jiří
13
1 508
Verner Jaroslav
1 508
7
Mika Radek
15
1 375
Stránská Lucie
1 375
8
Nápravník Jakub
17
1 259
Kořanová Johana
1 259
9
Záruba Vladimír
18
1 156
Kacálek Zdeněk
1 156
10
Košvica Jakub
19
1 065
Parůžek Jiří
1 065
11
Štrunc Jan
23
982
Jedlička Jan
982
12
Šedivák Kryštof
23
906
Mudra Martin
906
13
Šnajdr Matěj
25
837
Šnajdr Milan
837
14
Beneš Vlastimil
25
772
Průcha Alexandr
772
15
Gemperle Jiří
31
713
Jeništa Milan
713
16
Žáková Petra
32
656
Žáková Martina
656
17
Škoda Michal
33
604
Štruncová Michaela
604
18
Vít Ladislav
37
554
Dragoun Dominik
554
19
Bidlová Jitka
39
507
Janderová Klára
507
20
Vašík Roman
39
463
Klusáčková Radka
463
21
Cikrt Tomáš
40
420
Procházka Libor
420
22
Lašová Zuzana
42
380
Horák Miroslav
380
23
Šindýlek Michal
46
341
Myslík Vladimír
341
24
Lambl Vojtěch
48
304
Beneš Jiří
304
25
Svoboda Lukáš
49
269
Havel Filip
269
26
Krejza Filip
52
235
Veit Martin
235
27
Veselá Jana
53
202
Jindřichová Markéta
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Hanton Josef
4
2 846
Klimešová Tereza
2 846
2
Dobrá Tereza
5
2 244
Dobrý Jakub
2 244
3
Košťál Petr
6
1 892
Čermák Jaroslav
1 892
4
Cibulka Vojtěch
10
1 642
Cibulková Veronika
1 642
5
Viščor Dan
10
1 448
Tupý Petr
1 448
6
Hlaváček Matouš
12
1 290
Brož Vojtěch
1 290
7
Dadák Lukáš
14
1 156
Huk Vítězslav
1 156
8
Brhelová Iva
14
1 040
Vítová Anna
1 040
9
Holá Magdaléna
19
938
Čechura Přemysl
938
10
Viščorová Nela
20
846
Vymazalová Karolína
846
11
Richter Jan
21
764
Škvařil Patrik
764
12
Vallová Anna
24
688
Nejezchleba Jakub
688
13
Pelnář Petr
27
619
Baštář Ondřej
619
14
Pešková Adéla
27
554
Justová Anna
554
15
Svorová Barbora
29
494
Svorová Tereza
494
16
Košata Lukáš
31
438
Smrčka Jiří
438
17
Sedlák Štěpán
34
386
Václavík Jakub
386
18
Kiszka Samuel
36
336
Kubů Jáchym
336
19
Kaltounková Klára
37
289
Havelka Pavel
289
20
Richterová Eliška
40
244
Veselý Štěpán
244
21
Baštářová Veronika
42
202
Čechura Ladislav
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ